Vestuvės yra viena ypatingiausių dienų moters gyvenime. Tai diena, kai ji nori atrodyti daugiau nei tobula, nes yra dėmesio centre. Tačiau ji turi susidurti su daugybe iššūkių, kad galėtų įgauti nepriekaištingą išvaizdą ir priversti sukti galvas. Makiažas čia yra vienas iš svarbiausių veiksnių ir turi atitikti ne tik nuotakos bruožus ir derėti prie vestuvių aprangos, bet ir pagal sezoną. Taip, yra įvairių makiažo patarimų, kurių reikia laikytis skirtingomis oro sąlygomis.

musoninis nuotakos makiažas

Musoninėms nuotakoms, esant drėgnam orui, pateikiame geriausius pasiūlymus, kurių reikia laikytis. Patikrinkite tai ir atidžiai sekite.

Geriausi musoninio nuotakos makiažo patarimai.

Bazei:

Prieš pradedant makiažo procesą, svarbu gerai nuplauti ir nuvalyti veidą. Be to, 7-10 minučių ant veido reikia įtrinti ledo kubelį, kuris kontroliuos drėgmės sukeltą prakaitavimą ir padės makiažui išlikti ilgesnį laiką. Tai yra pirmasis ir vienas iš svarbiausių pasiūlymų sukurti tobulą makiažo pagrindą.

Sutraukiantis/tonerio naudojimas:

Po to, kai oda tepama ledu, riebiai odai reikia naudoti sutraukiančią medžiagą, o sausai odai – toniką. Tai padės toliau gaivinti odą ir puikiai tinka idealiam makiažui musonų metu. Geriausia naudoti šiuos geros kokybės ir aukščiausios kokybės produktus, kad būtų išvengta odos problemų.

Gruntas be alyvos:

Reikėtų naudoti tik gruntą be aliejaus, kad tokiu oru būtų tvirta ir drėgna, o tai labai prakaituos. Naudojant produktus be aliejaus, oda išliks gaivi ir prakaitas nenuvalys makiažo.

Vandens pagrindu:

Pageidautina, kad vietoj grietinėlės pagrindo nuotakos naudotų vandens pagrindu pagamintus pagrindus, kurie vėl gali padėti odai tapti lipniai ir riebiai drėgno musono metu. Reikėtų naudoti pagrindą švariu šepetėliu, o ne pirštais, kurie gali padidinti riebumo ir nešvarumų, kurie dažniausiai greičiau prilimpa prie odos musoną ir vasarą, problemą. Turėkite geros kokybės vandens pagrindą, kad pasiektumėte norimų rezultatų.

Naudokite aliejų sugeriančius miltelius:

Užtepkite pagrindą aliejų sugeriančia pudra, kuri padės nustatyti makiažą, taip pat kontroliuoti prakaitą ir aliejų ant veido. Tai taip pat padės makiažui išlikti gaiviam ir ilgai išsilaikyti. Tai taip pat neleis makiažui sulipti. Švelnus popierius taip pat gali būti laikomas rankoje. Tai vienas veiksmingas patarimas, kurio musoninė nuotaka tikrai turėtų laikytis.

Venkite bet kokio grietinėlės pagrindo makiažo:

Nesvarbu, ar kalbame apie skaistalus, ar tai yra akių šešėliai, bet koks makiažo produktas, kurio pagrindas yra kremas, nerekomenduojamas monsoon nuotakos makiažui. Makiažo nustatymo purškiklis turėtų būti naudojamas ant pudros gaminių, kad jie puikiai sukietėtų ir gautų norimą išvaizdą.

Venkite blizgesio/blizgesio:

Pridėjus veidui blizgesio ir blizgesio, jis blizgės ir atrodys riebiai. Tai reiškia tik tai, kad per musonus reikėtų vengti naudoti šiuos makiažo produktus ant odos. Geriausias šių produktų pakaitalas yra geros kokybės matinis bronzantas. Tai vienas iš protingiausių pasirinkimų, kuriuos galima padaryti.

Vandeniui atsparūs makiažo produktai:

Kitas veiksmingas ir esminis patarimas nuotakos makiažui per musonus – naudoti akių kontūro pieštuką ir tušą, kurie yra atsparūs vandeniui. Taip išvengsite spalvos išblukimo drėgnu sezonu. Naudokite juodus akių šešėlius ant makiažo produktų, kad juos toliau nustatytumėte.