Vestuvinių žiedų keitimo tradicija siekia 4800 metų Egipto laikais. Galite švęsti savo meilę ir naujo gyvenimo pradžią vestuviniais žiedais. Šie žiedai yra meilės išraiška jūsų partneriui. Žiedai bus jūsų gyvenimo įsipareigojimas tarp jūsų ir jūsų partnerio.

Nuostabūs dizainerio vestuviniai žiedai:

Čia yra žinomų dizainerių vestuviniai žiedai. kurie visada rodo porų meilę.

1. Gėlių dizainerio vestuvinis žiedas:

Gėlių dizainerio vestuvinis žiedas

Šis dizainerio vestuvinis žiedas pagamintas iš aukso ir kelių mažų deimantų. Dizainas sukurtas labai patraukliai ir įdomiai. Žiedas suprojektuotas su daugybe gėlių, išdėstytų trimis apskritomis eilėmis. Šios gėlės turi žiedlapius iš aukso. Gėlių centrai pagaminti iš krūvos mažų kibirkščiuojančių deimantų.

2. Vestuvinis žiedas su dviem deimantinėmis širdimis:

Vestuvinis žiedas su dviem deimantinėmis širdimis

Šis dizainerio vestuvinis žiedas pagamintas iš aukso ir dvi deimantinės širdelės iš deimantų. Žiedo centras yra visiškai kaip bet kuri paprasta juosta ir pagamintas iš aukso. Ši juosta atsiskiria iš abiejų pusių ir tęsiasi iki dviejų atskirų rankų. Šios rankos turi du ryškiai širdies formos deimantus. Atrodo, kad šios rankos su širdimis apima paprastą auksinį žiedą.

3. Indijos sukurtas vestuvinis žiedas:

Indijos sukurtas vestuvinis žiedas

Šis dizainerio vestuvinis žiedas pagamintas iš aukso ir deimantų. Šiame vestuvinių žiedų dizaine naudojami keli tuščiaviduriai mango formos arba „Kalka“ dizainai. Taigi dizainas yra labai indiško stiliaus. Ypatingas indiškas dizainas yra daugiausia žiedo viršuje

4. Austas auksinis ir deimantinis dygliuotas vestuvinis žiedas:

Austas auksinis ir deimantinis vestuvinis žiedas

Šis dizainerio vestuvinis žiedas pagamintas iš aukso ir deimantų. Viršutiniame žiedo paviršiuje yra ypatingas įmantrus dizainas. Dizainas yra dviejų gijų audimas. Viena iš šių sruogų yra pagaminta iš paprasto aukso, o kita – su deimantais.

5. Unikali vestuvių juosta:

Unikali vestuvių juosta

Ši dizainerių vestuvių juosta pagaminta iš aukso. Tai labai unikalu, nes ant išorinio paviršiaus yra asmens pirštų atspaudai. Piršto atspaudas gali priklausyti nuotakai, kai juosta padovanota jaunikiui, ir atvirkščiai, kai padovanojama nuotakai. Paprastai žiedas padovanojamas nuotakai, todėl pridedamas jaunikio pirštų atspaudas. Vidiniame žiedo paviršiuje yra dvimatiai poros vardų užrašai.

6. Nuostabios unisex vestuvių juostos:

Nuostabios „Unisex“ vestuvių juostos

Ši dizainerių vestuvių juosta pagaminta iš aukso. Jis yra labai ypatingas, nes yra skirtas unisex ir jį gali dėvėti tiek nuotaka, tiek jaunikis. Be to, juostos dizainas yra labai unikalus ir ypatingas. Įdomu tai, kad šis žiedas turi trimatį vaizdą ir jausmą. Žiedas pagamintas iš kieto aukso ir aukso miltelių pavidalo. Abi keičiasi viena su kita, suteikdamos įdomią tekstūrą.

7. Vestuvinis žiedas iš balto aukso ir žalio emalio:

Balto aukso ir žalios spalvos emalio vestuvinis žiedas