Vestuvinių žiedų rinkiniai moterims yra gražiai prieinami įvairių dizainų. Nuotakos vestuvinių žiedų rinkiniams yra pagamintas dviejų ar trijų ir net keturių rinkinys. Vienas iš jų yra pagrindinis, o likusieji – atraminiai žiedai, todėl visas raštas atrodo nuostabiai.

Moterų žiedų rinkiniai vestuvėms:

Čia yra 9 tradicinių ir gražių vestuvinių žiedų rinkinių moterims sąrašas.

1. Gražus raižytas vestuvinių žiedų rinkinys:

Gražus raižytas vestuvinių žiedų rinkinys

Nuostabus raižytas vestuvinis žiedas iš platinos yra vestuvių poros turtas ne tik su brangiu žiedo komplektu, bet ir dėl brangaus meilės gyvenimo, kuris prasidės po to. Gražiai deimantinis smeigtukas keturių markizės pjaustytų deimantų centre ir panaši netaisyklingos formos žiedinė juosta, nusagstyta deimantais.

2. Skaldytų kotelių vestuvinių deimantinių žiedų rinkinys:

Skaldyto koto vestuvinių deimantinių žiedų rinkinys

Skaidyto blauzdos vestuvinio žiedo rinkinys nuotakai atrodo toks pat nuostabus, kaip tą ypatingą dieną pasipuošusi nuotaka. Puikiai apvalus deimantas žiedo juostos centre, suprojektuotas skilinėtais galais, iš kurių vienas yra nusagstytas deimantais, o kitas – paprasta platina. Panašus plonas žiedas, suderintas su dideliu, labai gerai palaiko dizainą.

3. Marquise deimantinių vestuvinių žiedų rinkinys:

Marquise deimantinių vestuvinių žiedų rinkinys

Auksiniai žiedai su deimantais, išmargintais meniniu dizainu, bus geriausias vestuvinių žiedų rinkinys jai vestuvėse. Žiedas nusagstytas markizės deimantu, o žiedo juostelėje – nedideli apvalūs deimantai. Panašus išlenktas ir sukurtas žiedas pavaldūs pagrindiniam žiedui.

4. Princesė iškirpo trijų pusių deimantinį vestuvių komplektą:

„Princess Cut“ trijų pusių deimantinis vestuvių rinkinys

Princesės pjūvio trijų pusių deimantinių žiedų rinkinys yra tiesiog žavingas žiedų dizainas. Žiedai suprojektuoti su baltu princese iškirptu deimantu centre ir mėlynais safyro deimantais šonuose, jei žiedo juosta. Panašus žiedas su mėlynais apvaliais safyro deimantais centrinėje linijoje ir baltais deimantais abiejose pusėse yra tiesiog puiki moterų vestuvinių žiedų rinkinių pora.

5. Išskirtinis vestuvinių žiedų rinkinys:

Išskirtinis vestuvinių žiedų rinkinys

Išskirtinio dizainerio žiedų rinkinys, kurio žiedo viršuje yra apvalus deimantinis smeigtukas ir panašios išvaizdos atraminis žiedas, žiedo juostos centre rausvomis deimantais nusagstytas. Dviejų tokių nuostabių dizainų rinkinys bus puikus pasirinkimas vestuvinių žiedų rinkiniui.

6. Filigranų rožinio safyro vestuvinių žiedų rinkinys:

Filigranų rožinio safyro vestuvinių žiedų rinkinys

Rožinis safyro vestuvinių žiedų rinkinys iš trijų labai gražiai sukurtų žiedų nuostabiai atrodys ant rankų. Vidurinis žiedas suprojektuotas su rausvu apvaliu safyru centre ir filigraniniu menu aplink jį su platinos žiedo juosta. Panašūs du žiedai abiejose žiedo pusėse atrodo puikiai.

7. Juodojo deimanto juodo aukso vestuvinių žiedų rinkinys:

Juodo deimanto juodo aukso vestuvinių žiedų rinkinys

Juodasis grožis niekada nėra laikomas mažesniu nei baltas ir geltonas auksas. Juodas deimantinis žiedas, nusagstytas juodu auksu, labai retai pasirenkamas vestuvių ceremonijoms. Tačiau su retu susukto stiliaus skoniu juodi vestuvinių žiedų rinkiniai atrodo kažkaip iš mėlynojo stiliaus.

8. Moterų vestuvinių žiedų trio rinkinys:

Vestuvinių žiedų trio rinkinys

Trijų dizaino vestuvinių žiedų rinkinys yra labai graži vestuvinių žiedų rinkinių kolekcija moterims. Gražus deimantinis aukso žiedo darbas atrodo visiškai unikalus ir brangus. Grindinio deimantinis darbas atliekamas trimis dalimis, ant trijų žiedų gaminant skirtingus blokus.

9. Saulėlydžio vestuvinių žiedų rinkinys jai:

Saulėlydžio vestuvinių žiedų rinkinys

Paprastas vestuvinių žiedų rinkinys, kurio dizainas yra unikalus, tačiau išsiskiria savo ypatybėmis, yra tas, kurio jums reikia, kad sužavėtumėte savo vestuves. Dizainerio žiedo juosta ir viena paprasto žiedo juosta su deimantiniu smeigtuku taip, kad sutelktų į kitą žiedą du, todėl atrodo kaip vienas, yra puikus dizainas.

Vestuvinių žiedų rinkiniai nuotakai yra išskirtinis būdas nudžiuginti jūsų žmoną daugybe gražių žiedų. Štai keletas nuostabių dizainų, kurie gali priversti pažvelgti į vestuvinių žiedų rinkinius.