Egiptiečiai iš pradžių audė medvilnę. Jį į Indiją atvežė Anglijos prekybininkai. Čia buvo smūgis. Jis auginamas beveik visose valstijose. Medvilnė čia yra labiausiai pageidaujamas audinio pasirinkimas. Jis sugeria prakaitą. Greitai išdžiūsta. Jis yra lengvas ir super patogus. Medvilninis viršus labiausiai patinka visiems, nesvarbu, ar tai būtų senas ar jaunas, ar vyras.

Įvairių stilių medvilnės viršūnės moterims Indijoje

Naujausi medvilninių viršūnių dizainai mergaitėms:

Yra daug medvilninių viršūnių stilių. Štai keletas.

1. Patikrinta medvilnės viršutinė dalis:

Medvilninis megztas viršus

Patikrintas dizainas buvo laikomas tokiu senamadišku. Tačiau tai sugrįžo į medvilnės viršų pasaulį. Patikrinta medvilninė viršutinė dalis pagaminta iš spalvų. Čekiai taip pat gali būti maži ir dideli. Dažniausiai languotus medvilninius viršūnius dėvi abi lyties atstovės. Patartina juos dėvėti su džinsais.

2. Crop Cotton Top Floral:

Crop medvilnės viršus

Derlius yra naujas XXI amžiaus stilius. Plokšti pilvo raumenys ir išlenktas juosmuo puikiai tinka šiam stiliui. Augalinės medvilnės viršūnė yra papildoma nauda sportuojantiems. Jis lengvas ir vėjuotas. Juos galite dėvėti ant aptemptų džinsų ir šortų. Tai gana paplitęs dalykas tarp paauglių.

3. Vasaros marškinėliai iš medvilnės:

Medvilniniai marškinėliai mergaitėms

Medvilninis marškinėlių marškinėlis pagamintas specialiai vasarai. Tai dažniausiai trumpa. Jų būna įvairių spaudinių. Dažniausiai jaunoji karta pasirenka klubo atspaudus, pavyzdžiui, karikatūrą ar superherojų. Visi jie patinka. Jis yra unisex stiliaus. Tai labiausiai žinomas stilius visame pasaulyje. Tai niekada negali išeiti iš mados ir stiliaus.

4. „Kurta Cotton Top“ mergaitėms:

Kurta medvilnės viršus

Indijos moterys dažniausiai mėgsta kurtos medvilnės viršūnes. Jie gali jį dėvėti, neatsižvelgdami į tradicijas. Jų galima įsigyti bet kokio ilgio, tačiau dažniausiai merginos renkasi iki kelių. Galite dėvėti antblauzdžius ir džinsus.

5. Mergaičių nėrinių medvilnės viršūnės:

Nėrinių medvilnės viršus

Nėrinių medvilnės viršus yra stilingas pasirinkimas jaunoms mergaitėms. Tai labai mergaitiška dėl nėrinių. Tai yra mėgstamiausias tarp merginų. Tamsus baltas medvilninis viršus su mėlynais džinsais ir rudi batai su plonu plonu krepšiu.

6. Oficiali medvilnės viršutinė dalis be rankovių:

Formalus medvilninis viršus

Ilgi biuro susitikimai gali būti labai varginantys, o prie to prisideda srautas ir ilgos kelionės. Ši grilio kepimo procedūra gali pakenkti jūsų odai, ypač vasarą. Mums gelbsti oficialus medvilninis viršus. Jie yra prieinami visais stiliais. Galite susiburti su kelnėmis ar sijonais. Jie net neturi raukšlių.

7. Medvilnės viršus su ilgomis rankovėmis:

Medvilninis viršus ilgomis rankovėmis

Jei jums nepatinka viršutinės kelnės trumpomis rankovėmis arba pamiršote vaškuoti, medvilninis marškinėliai ilgomis rankovėmis yra čia. Kadangi jie pagaminti iš medvilnės, šiluma yra labai maža. Galite dėvėti švarkelius. Dažniausiai tai yra unisex.

8. Medvilninė viršutinė dalis su pūkuotomis rankovėmis:

Medvilninis viršus su pūkuotomis rankovėmis

Medvilninis viršus su pūkuotomis rankovėmis yra tradicinis lotyniškas viršus. Jie turi pūtimą ant pečių. Jie sugrįžta. Matoma, kad daugelis įžymybių sportuoja. Oficialiuose susitikimuose galite dėvėti sijoną su pieštuku.

9. Stilingas spagečių medvilnės viršus:

Medvilninis spagečių viršus

Vasarą geriausiai tinka spagečių viršūnės. Jie labai patogūs. Medvilninis spagečių viršus yra tarsi palaima. Jei jaučiatės nepatogiai, tuomet galite dėvėti marškinius ar striukę. Jie būna įvairių spalvų. Kai kurie net turi mažus nėrinius šalia iškirptės.

10. Medvilniniai marškinėliai ant peties renginiams:

Medvilninis viršus iš peties

Viršus nuo peties yra vienas iš stilingų variantų. Pagal savo pavadinimą jis neturi rankovių. Jis šiek tiek panašus į vamzdžio viršų. Puikiai tinka vakarėliams. Juos galite dėvėti vakarėliams. Ilgas flirto ausis yra kelias.

11. Moterų spausdintos medvilnės viršūnės:

Spausdintas medvilninis viršus

Unikalus medvilninių viršūnių bruožas yra tas, kad jie gali būti spausdinami bet kokiu stiliumi. Galite blokuoti spausdinimą, dažyti ar net dažyti rankomis. Dažniausiai jie naudojami kasdieniams tikslams. Jį rasite visų stilių ir spalvų. Jie yra labai švieži ir gali būti unikalūs. Jį galite dėvėti kolegijoje per daug negalvodami.

12. Tunikos medvilnės viršus:

Tunikos medvilnės viršus

Tunikos medvilnės viršus yra ilgas viršus iki kelio. Tai labai patogu ir puikiai tinka išvykoms. Tunikos puikiai tinka bet kokiai progai. Dažniausiai tinka visų tipų kūnams. Jie turi puikius kirpimus ir stilius, kad galėtumėte lengvai praleisti vasaros vakarą.

13. Graži gėlių medvilninė viršutinė dalis:

Ilgas medvilninis viršus

Ilgas medvilninis viršus yra tradicinis pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims. Vyrams jie gali būti ilgi iki kelių, o moterims – dar daugiau. Tai labai indo-vakarietiškas stilius. Jie puikiai tinka karštoms vasaros atostogų vestuvėms.

14. Dizaineris „Fish Cut Cotton Top“:

Žuvies kirpimo medvilninis viršus

Žuvies pjūvis yra unikalus ilgo viršūnės stilius. Jis siaurėja link galo ir trumpas kelio link. Šis stilius yra labai madingas. Dauguma moterų dėvi antblauzdžius ir rūbus po jais. Aukštakulniai ir tradiciniai auskarai yra labai stilinga išvaizda, ypač kokteilių vakarams.

15. Siuvinėjimo medvilnės viršus:

Siuvinėjimo medvilnės viršus

Siuvinėta medvilninė viršutinė dalis yra siuvinėta aplink kaklą ir galus. Kartais jis yra visame viršuje. Tai vienas iš nedaugelio variantų, kurį turime dėvėti vasaros vestuvėse. Tai atrodo labai elegantiška ir sunki. Nereikia daryti kompromisų dėl savo patogumo, nes jis pagamintas iš medvilnės.

Medvilninės viršūnės dėvimos visame pasaulyje. Jie būna įvairių formų, spalvų ir stilių; galite net pagalvoti. Jie dėvimi susitikimams ar vakarėliams ir net kolegijai. Kadangi dauguma vyrų renkasi medvilninius marškinius, šiais laikais jie gaminami be raukšlių. Jūs netgi gaunate kelnes iš medvilnės. Nesivaržykite tyrinėti šio stiliaus. Išbandyti nereikia jokių pastangų.