Šių dienų mados tendencija yra klajoti aplink džinsus, viršūnes, „Capri“, šortus, sijonus ir tt Ši tendencija leido moterims patogiai susidoroti su bet kokia atsitiktine ar oficialia situacija. Viršūnės visada suteikė skirtingą dizainą, kad moterys atrodytų gražiai pagal savo tekstūrą. Plačiai populiarus viršūnių dizainas yra vieno peties dizainas. Dizainas sukurtas ten, kur vienas nešiojamojo petys paliktas nevaisingas, kad būtų paryškinta.

Madingi vienos pusės pečių viršūnių modeliai moterims:

Pažiūrėkime, ar madingiausioms moterims siūlomi naujausi dizainai vienoje šoninėje peties pusėje.

1. Tekantis rankovių viršus:

vienas pečių viršus

Balta vieno peties viršutinė dalis su dvigubo dizaino modeliu atrodo nuostabiai, kad atrodytų atsitiktinai. Viršutinė dalis pagaminta iš medvilnės ir iš vienos pusės turi trūkumų, kuri baigiasi priešingos pusės juosmeniu. Tai geriausiai tinka džinsams.

2. Liemens viršus trumpomis rankovėmis:

Trumpas rankovių liemens viršus

Šiais laikais plačiai dėvima juoda odai prigludusi vienos pusės peties viršutinė dalis su viena plačia rankova. Viršutinė dalis yra vidutinio ilgio ir išlenkta ties šlaunimis, kad būtų tinkamai suimta. Paprasta juoda viršutinė dalis tinka bet kokiam apatiniam dėvėjimui.

3. Palaidų rankovių viršaus dizainas:

Laisvų rankovių viršaus dizainas

Nuostabus dizainas, gana populiarus ant šortų, yra laisvos, ilgomis rankovėmis vienos pečių viršūnės moterims. Viršus pagamintas iš medvilnės ir jam suteikiamas ilgis iki juosmens. Pagrindinis viršaus akcentas yra laisvos rankovės, taip pat trumpos ir ilgos.

4. „Crotchet“ rankovių viršus, skirtas didesniam dydžiui:

„Crotchet“ rankovių viršus

Turėti sunkų kūną! Išbandykite plius dydžio vieno peties dizainą, pagamintą iš tamprios medžiagos. Viršus laisvas nuo viršaus, o lieknas juosmens. Rankovė pagaminta iš nėrimo medžiagos su gėlių raštu.

5. Atspausdintas vieno peties viršus:

Spausdintas vieno peties viršus

Norite elegantiškos išvaizdos bet kokiam vakarėliui ar atsitiktiniam susitikimui! Paaugliams geriausiai tinka juoda ir pilka viršutinė vieno peties konstrukcija su atspausdintu dizainu. Viršūnės rankovėje yra keletas trūkumų nuo rankų iki apačios, kad atrodytų nuostabiai.

6. Apkarpymas iš vienos pusės:

„Crop Top“ dizainas

Palaidas baltas vieno peties viršutinis dizainas, pagamintas iš tarpkojo medžiagos, yra gana žydintis vasaros drabužiams. Dizainas greitai sutampa su šortais dėl sutrumpinto dizaino. Viršuje yra nedidelis gėlių dizainas, įspaustas ant pečių ir pilvo.

7. Gražus vilnos vienos pusės viršaus dizainas:

Vilnos viršų dizainas

Ieškote kažko jaukaus žiemai! Vilnonė vienos pusės peties viršutinė dalis su mėlynomis juostelėmis yra gana madinga dėvėti žiemą. Viršus suteikia džemperio su tinkamu vidiniu vidumi ant džinsų efektą.

8. Dizaineris Top dizainas vestuvėms:

Dizainerio geriausias dizainas

Dizainerio kūrinys vienoje šoninėje peties pusėje yra tas, kuriame medvilnė yra padengta smulkia šifono medžiaga. Viršutinė dalis pridedama prie juosmens. Rankovai suteikiama dizainerio išvaizda su tinkleliu megzta juosta su gėlių lanku, kad būtų patraukli išvaizda.

9. Šilko ir šifono viršus:

Šilko ir šifono viršus

Norite paprastos, bet vakarėliams tinkančios išvaizdos! Išbandykite plius dydžio vieno peties viršutinę dalį, pagamintą iš šilko ir padengtą šifonu. Viršus laisvai priglunda, o šifonas yra ant visos rankos ir mielas šalikas, panašus į trūkumą, todėl ranka matoma.

Vienos pusės pečių viršutinės dalies dizainas yra gana populiarus vasarą. Pagaminta iš medvilnės, šilko, poliesterio, šifono, Džordžetės ir kt., Suteikia nerangų dizainą, kurį smagu nešioti ir ant džinsų ar sijonų. Šis dizainas taip pat suteikia moterims, turinčioms didelį svorį, galimybę atrodyti lieknesnėms su šilko medžiagos viršumi. Taip pat yra vienos juostos viršūnių dizaino, kai viršutinė dalis yra sukibusi su krūtine.