Vyriški viršutiniai drabužiai yra drabužių tipas, apimantis didžiąją krūtinės dalį, taip pat viršutinę kūno dalį, ypač tarp kaklo ir kelnių ar šortų. Apatinė viršutinė dalis gali sustoti ties liemens viduriu arba pakilti iki šlaunies vidurio.

Geriausi ir naujausi populiarūs vyrų marškinėliai:

Paprastai vyrai savo kelnes derina prie kelnių. Vyrams yra kelių tipų viršūnių, pradedant nuo megztinių ir baigiant megztiniais, megztiniais, marškinėliais, liemenėmis, marškinėliais. Pažvelkime į keletą vyrų naudojamų viršūnių.

1. Kasdienis vyrų viršus:

viršūnės vyrams

Kai kurie vyriški marškinėliai geriau dera prie džinsų, kiti – su kelnaitėmis. Kasdieniai vyriški marškinėliai labiausiai priklauso nuo viršutinių, nes vyriški yra individualus pasirinkimas, kurį galima naudoti bet kokioje situacijoje.

2. „Party Wear“ vyrų viršus:

Vakarėlio apranga Vyriškas marškinėliai

Apsirengti vakarėliui nėra taip paprasta, kaip atrodo. Suknelė turi būti daugybės jaukumo, drąsos ir drąsos sintezė. Vakarėlių drabužiai yra tokie drabužiai, kurie savyje turi daug požiūrio.

3. Vyriškas viršus su kaklu:

Vyriškas marškinėliai su V formos iškirpte

Dauguma vyrų nori kasdien dėvėti V formos iškirptę. Nedaug drabužių atrodo gerai, kai nešiojamės su dideliu pasitikėjimu, V formos iškirptė vyrams yra vienas iš tokių drabužių.

4. Medvilninis vyrų viršus:

Vyriškas medvilninis marškinėliai

Šviesiai marginti marškiniai atrodys geriau vyrui, kuris eina į paplūdimį pabūti su draugais. Puikiausias ir draugiškiausias vyrų viršus yra medvilnės viršūnės, nes jos yra šalnos ir patogios, nes medvilninės viršūnės yra paprasčiausias ir mieliausias vyrų viršus.

5. Patikrintas vyrų viršus:

Pažymėtas vyriškas viršus

Jei asmuo eina į oficialią progą, pavyzdžiui, į interviu, jis turės pasirinkti progą atitinkančią viršutinę dalį. Paprastai viršutiniai tipai, kurių reikės, yra marškiniai; dažniausiai pirmenybė teikiama pažymėtiems marškiniams, kurie geriau tinka su kaklaraiščiu ir kelnaitėmis.

6. Negabaritinis vyrų viršus:

Negabaritinis vyrų viršus

Negabaritinis yra ne tiek drabužių elementas, kiek mūsų charakterio pratęsimas. Jei perkame per didelį vyrišką viršų, privalome patikrinti jo patogumą odai. Tai įvairūs negabaritiniai vyriški marškinėliai, kurie yra madingi, blaivūs ir pan.

7. Vyrų sporto viršus:

Vyriški sportiniai marškinėliai

Kaip visi žinome sportuodami, apsirengti stilingai yra gana sunku, galite apsirengti vyrišku sportiniu marškinėliu, nes jį naudodami galite įgauti stilingą išvaizdą ir žaisti savo natūralų žaidimą.

8. „Slim Fit“ vyrų viršus:

„Slim Fit“ vyrų marškinėliai

Žmonės trokšta poros plonos virvės, nes tai yra malonus vyrams. Įsivaizduoju save aptakioje, sviestinėje viršutinėje dalyje, suporuotoje su džinsiniais džinsais. Vyriškas šortas tinka bet kuriai temai, nesvarbu, ar esate kelininkas, ar turite eiti į vakarėlį. „Slim fit“ viršutinė dalis tinka ir oficialiai, ir kasdienai, jei naudosite ją oficialiai suknelei, ji pakeis oficialių suknelių apibrėžimą. „Slim fit Tops“ pelnė savo vertę mados industrijoje, kuri augs kartu su karta.

9. Vyriškas marškinėliai ilgomis rankovėmis:

Vyriškas marškinėliai ilgomis rankovėmis

Kiekvienas spintoje turi porą marškinių ilgomis rankovėmis. Turėti viršutinę dalį ilgomis rankovėmis, nes ji spindi vidiniu pasitikėjimu, nes apranga atspindi žmogaus požiūrį. Kai pagaliau rasite viršų ilgomis rankovėmis, galėtumėte juos dėvėti dar daugiau, nei manėte. Kadangi tai pasirodys stebėtinai universalus, nesvarbu, koks jūsų stilius.

Taigi vyrų viršutinės dalys yra kelių rūšių ir yra prieinamos bet kokiai progai ar aplinkai. Yra keletas vyriškų marškinėlių prekių ženklų, įskaitant „Marks and Spencer“, „Nike“, „Adidas“, „Nike“, „Lacoste“, tarp kelių kitų gerai žinomų ir būsimų prekės ženklų. Paprastai prekės ženklo pavadinimas daro įtaką vyrų viršutinių dalių kainai. Pavyzdžiui, „Marks and Spencer“ marškinėliai vyrams bus brangesni nei „House of Fraser“ vyrams. Kita savybė, įtakojanti vyriškų marškinėlių kainą, yra viršaus kokybė.