Moteriškų viršutinių dalių kolekcijoje yra įvairių dizainų. Ypač kaklo dizainas toje pačioje kategorijoje skiriasi šimtu būdų. Iš daugumos veržlių kaklo dizaino viršūnėse gaubto kaklo dizainas atrodo nuostabiai. Dangtelio kaklo viršus yra labai panašus į apklotus kaklus, diskelius ar vėžlio kaklo viršūnes. Dangtelio kaklo viršūnėse taip pat yra įvairių dizainų.

Gaubtų modeliai yra plačiai naudojami viršūnėse, tokiose kaip gaubtas, rankovių gaubtas, gilus kaklas priekyje ir net gale, pečių gaubtai ir daugybė įspūdingų dizainų. Moterys gali pasirinkti skirtingas spalvas dangtelio kaklo viršuje, kad atitiktų apačią.

Stilingi ir geriausi moteriški gaubtų kaklo dizainai, skirti nuostabiai atrodyti:

Čia dalijamės naujausiais visų dydžių ir spalvų dizainerių viršeliais.

1. „Cowl Neck Brown“ viršus:

gaubtai-kaklo viršūnės

Uždengiamas gaubtas ant pečių ir ant apykaklės kaulo dalies labiau pabrėžia kaklo dalį. Rudos spalvos spalvotas gaubto kaklo viršus su apvyniojamu korpuso dizainu yra padorus ir madingas viršus.

2. Metalinis šešėlinis dryžuotas gaubto kaklo viršus:

Metalinis šešėlio nuimtas gaubto kaklo viršus

Dviejų sluoksnių gilaus gaubto kaklo viršus su paprastu juodu vidumi ir metaliniu dryžuotu išoriniu sluoksniu su užuolaidomis atrodo nuostabiai. Moterys, turinčios vertikalią kūno struktūrą ir kūno kalbą, gali atrodyti fantastiškai su giliais gaubtais.

3. Užsegamas gaubto kaklo viršus:

Užsegamas gaubtu kaklo viršus

Dizainerio kuprinė moterims su kaklo viršūne su sagomis, papuoštomis nuo kaklo iki apačios, yra puiki idėja paprastą viršutinę dalį paversti pasakiško dizaino dizaineriu. Pilkas viršutinis kaklo viršus su aptemptomis rankovėmis ir žemiau juosmens yra stilingas viršus.

4. Moterų pilkos spalvos žvilgančio gaubto kaklo viršus:

Moteriškos pilkos spalvos žvilgantis gaubtas su kaklu

Blizgančios viršūnės yra labai lengvos ir lengvos moterims. Minkšta blizganti medžiaga taip pat lieka prisilietusi prie kūno. Apvalkalo kaklo blizgantis viršelis moterims atrodo nuostabiai. Mažos užuolaidos ant iškirptės taip pat atrodo puikiai.

5. Dizainerio negabaritinis gaubto kaklo viršus:

Negabaritinis gaubto kaklo viršus -5

Negabaritinis gaubto kaklo viršus yra tik išskirtinė mada. Plius dydžio aprangos moterys atrodo patrauklesnės nei lieknos. Apvalkalo kaklą ir pečių gaubtą su viršutiniais viršeliais galima dėvėti ant bet kokio dugno. Vis dėlto suplėšytas džinsas gali padaryti jį neįprastą.

6. Mėlyna gaubto kaklo viršutinė dalis ilgomis rankovėmis:

Mėlyna gaubto kaklo viršutinė dalis ilgomis rankovėmis

Bliuzas yra mėgstamas daugelio moterų, išskyrus vyrų pasirinkimą. Mėlynos šikšnosparnio sparnuotos ilgos rankovės su gaubto kaklo dizainu moterims atrodo stulbinančiai. Moteriškos mėlynos dangtelio kaklo viršutinės dalys, be abejo, yra patrauklios.

7. Dizainerio blizgučio gaubto kaklo viršus:

Dizainerio blizgučio gaubto kaklo viršus

Dizainerio puoštos puoštos viršūnės su gaubto kaklo viršaus modeliu atrodo fantastiškiau. Balti blizgučiai, padedantys nelygų modelį ant peties, su gaubtu ant iškirptės atrodo puikiai.

8. Gėlių spausdinimo gaubto kaklo viršus:

Gėlių rašto gaubto kaklo viršus

Gėlių atspaudas su moteriškais viršutiniais kaklo viršūnėmis labiausiai patinka daugeliui moterų. Tokios tamsiai atspausdintos tikriausiai juodos ir baltos gėlės gali būti priešingos, nors akį traukiantis dizainas kartu su juodomis kelnėmis bus puikus derinys.

9. Deep Cowl Neck Sexy Halter Top:

Seepti apyvarpės giliavamzdžiu kaklu

Seksualūs virvelės su giliu gaubtu kaklu yra skirtos moterims, norinčioms karšto žvilgsnio. Virvelė be atlošo su gaubtais ant iškirptės yra puikus pasirinkimas seksualiai atrodyti.

Iškirptė yra būdinga viršutinių dalių dalis, kurią reikia pasirinkti, kad atrodytų patraukliai. Dangtelio raštas ant iškirptės paprastai ištemptas iki pečių, sukuriant valties kaklo efektą. Kiti žemo apvalaus kaklo dubenėlių dizainai taip pat atrodo dinamiški. Dubens kaklo dizainas ant kai kurių viršūnių taip pat matomas viršutinėje pusėje, todėl užuolaidos yra ant nugaros. Užpakalinis gaubto kaklas atrodo nuostabiai seksualiai, todėl viršutinė dalis yra be nugaros. Elegantiškų gaubtų viršūnių priekyje yra į burbulus panašus ištemptas apvadas, o uždengta medžiaga laisvai juda kabindama ant krūtinės dalies arba, jei viršūnės ilgos, virš kūno.