Idealiai padoriai ir elegantiškai atrodyti, šilko viršūnės puikiai tinka dienai. Šilko padažas daro jūsų išvaizdą nuostabiai klasikinį. Norėdami nustebinti savo stilių kitokiu įvaizdžiu, šilko viršūnės gali būti derinamos su kitomis poromis, kad jūsų išvaizda būtų tobula. Kai kalbame apie moterišką grožį, sklandumo ir spindesio tema visada išryškėja viršuje. Šilkas gali būti puikus pasirinkimas arba moteriškas drabužis, nes šilko audinys yra labai lygus, slidus ir visais atžvilgiais blizgantis.

Šilko audiniai taip pat pasižymi išskirtine drėgmės išlaikymo kokybe ir tam tikru laipsniu turi šiluminę apsaugą. Šilko viršūnės puikiai atrodo tiek vasarą, tiek žiemą. Įvairius šilko mados viršūnių dizainus galima pasirinkti asmeniškai. Dizainai skiriasi įvairiais būdais, kurie atrodo skirtingai ir suteikia skirtingą išvaizdą. Atsitiktiniai šilko viršūnės iki dizainerių vestuvių šilko viršūnių, fantastiški šilko blizgesio modeliai atrodo žaviai.

Modernūs ir madingi šilko viršūnių dizainai moterims:

Mados kūrėjai mėgsta eksperimentuoti su nėrimu ant šilko, tuo daugiau meno kūrinių su šilku, tuo labiau apranga pakyla. Čia mes dalijamės geriausiais šilko viršūnių dizainais moterų mados Indijoje.

1. Gėlių atspausdintas šilko viršus:

Spausdintas šilko viršus

Spausdintos šilko viršūnės žavisi jaunomis ir gerai vidutinio amžiaus moterimis. Nuo gėlių atspaudų iki geometrinių ir taškinių piešinių ant šilko atrodo fantastiškai. Laisvos šilko viršūnės moterims turi skirtingą moteriškos išvaizdos aprangą.

2. Nertas lengvas šilko viršus:

Nėrimo detalės Šilko viršus

Šilko atspaustas viršus su nėrimo rankovių detalėmis yra puiki idėja suprojektuoti jūsų viršų. Prarastas ilgas šilko viršutinis gėlių atspaudas atrodo aiškiai ant džinsinio audinio ir suteikia karališką išvaizdą.

3. Šilko liemenės viršuje:

Šilko liemenės viršus

Šilko liemenių viršutinės dalys yra labai seksualios. Kūdikių rožinės šilko liemenės šortas moterims su vienu dirželiu, laikančiu nuo kaklo, yra tik viliojantis dizainas.

4. „Shiny Soulmate Silk Tank Top“:

„SoulMate“ šilko tanko viršus

Šilkiniai marškinėliai moterims su siuvinėtais kaklo raštais daro viliojantį poveikį. Trumpas viršus virš juosmens puikiai tinka prie džinsų. Grubus vaizdas su lygiu šilku suteikia išskirtinę išvaizdą.

5. Baltas siuvinėtas šilko viršus:

Baltas siuvinėtas šilko viršus

Šilko viršūnės moterims, turinčioms kitokią išvaizdą, gali būti tokios, su ilgomis permatomomis viršūnėmis su vidine. Šilko ilgio viršų galima papuošti baltu storu siūlu, išsiuvinėtu. Netaisyklingas apvado dizainas taip pat suteikia unikalų išvaizdą.

6. Mulberry šilko marškinėlių viršus biurui:

Mulberry šilko marškinėlių viršus

„Mulberry“ šilko viršūnės moterims su mažais taškeliais yra puikus dizainas, puikiai išsiskiriantis minioje. Tokio audinio rašto marškiniai su apykakle yra puikūs savo turtingumu.

7. Dizainerio šilko kaftano viršūnės moterims:

Dizaineris „Silk Kaftan Top“

Šilko viršuje esantis kaftanas yra tiesiog nuostabi išvaizda bet kuriam mados mylėtojui. Juodos auksinės siluetinės kaftanas su auksiniais atspaudais ant šilko yra žavinga išvaizda. Tokį žavią viršūnę galima dėvėti ant kulkšnies ilgio užtrauktukų.

8. „Warhol“ atspausdintas laisvas šilko viršus:

Warhol atspausdintas laisvas šilko viršus

Paprasti, tačiau dizainerio šilko viršūnės moterims gali būti lengvai prieinamos su Warholo atspaudais priekyje. Šilko viršutinė dalis su rankovėmis su juodais Warholo atspaudais auksiniu fonu yra šilkinė viršutinė dalis, kurią galima dėvėti ir įprastomis darbo valandomis.

9. Netaisyklingi Hem šilko ilgi marškiniai:

Netaisyklingi Hem šilko ilgi marškiniai

Netaisyklingi marškiniai su šilko viršumi su auksinėmis sagomis ant karališko mėlyno šilko yra fantastiškas dizainerio marškinėlių derinys. Ponia tikrai gali padaryti įtaką tokiu nuostabiu viršumi, suporuotu su baltais plonais džinsais.

Dizainerio šilko viršūnės su puriais raukiniais, daugiasluoksniais papuošimais ar raištinėmis detalėmis atrodo grakščiai, kai dėvimi vakarėliui atsikelti. Šilko apranga yra turtinga, kad būtų padaryta elegantiška išvaizda. Palaidinės šilko viršūnės ir gaubto kaklo dizainas įgauna putlią išvaizdą su šilko audinio dariniais. Šilko audinio puošmenos yra brangi kolekcija ir taip pat išskirtinė. Karoliukų dirbiniai su perlais ar veidrodis tiesiog užburia šilko glotnumą blizgučiais. Šilkas dažnai laikomas brangia medžiaga, jei jo detalių gamyba yra gausi, o aukso siūlai, atliekami ant tokių viršūnių, pabrėžia karališką išvaizdą.