Nuostabi raukinių viršūnių išvaizda užkariavo širdis-kai dėvima. Į lėlę panašūs plevėsuojantys raukiniai viršūnės moterims atrodo kerubiškai. Angeliška išvaizda iš raukinio viršaus buvo mėgstama jaunų merginų. Kai ant viršaus yra raukinių, tuo labiau atrodo, kad išvaizda atrodo užburianti. Pakopinės viršūnės su priekiniais raukiniais ar šonais atrodo paprastos, bet akį traukiančios. Raukšlės ant rankovių taip pat pasirenkamos dėl išskirtinės unikalios išvaizdos. Gali būti viršutinės dalys, kurių abiejose pusėse yra raukiniai, todėl viršuje atrodo platus vaizdas. Kaklo raukiniai viršuje taip pat suteikia padorų vaizdą ir įvaizdžiui suteikia purumo.

Madingi moterų raukinių viršūnių modeliai įvairiais kaklais ir rankovėmis:

Čia mes dalijamės keliais naujais stiliais moterų mados Indijoje.

1. Paprastas tanko raukinys Pakopinis viršus:

raukytis viršūnes

Cisterna sulankstyta viršutinė dalis yra vienas iš labiausiai pasirinktų moterų dizaino. Raukšlės iš viršaus į apačią, padengtos keliais sluoksniais, suteikia dizaineriui lėlės išvaizdą. Paprastą, bet akį traukiantį raukinį galima dėvėti ant bet kokių spalvų kelnių ar džinsų.

2. Nėriniai raukiniai vamzdžio viršuje:

Nėrinių raukinių vamzdžių viršus

Viršus su raišteliais be petnešėlių gali būti geriau atrodantis iš raištinės medžiagos. Viršutinė dalis be petnešėlių, vieną kartą nusukta nuo krūtinės linijos, atrodo seksualiai. Moterys gali dėvėti tokį viršūnę su šortais ir mini sijonais.

3. Baltas raukinis viršus be rankovių:

„RUFFLE“ viršutinė dalis be rankovių

Antgaliai be rankovių moterims atrodo serafiškai. Priekinė grandinėlė su raukiniais centre nuo iškirptės iki viršaus vidurio yra tai, ko jums reikia profesijos vakarėliui. Tiesus tokio dizaino vaizdas atrodo patrauklus ir traukiantis akį.

4. Dizainerio satino raukinio kaklo viršus:

Satininis raukinis kaklas

Satino raukiniai atrodo natūraliai ir švelniai. Moterims skirtas raukinis kaklo viršus gali būti pribloškiantis satino kaklo raukiniais be rankovių ir burbuliuotas ant juosmens atrodo neįtikėtinai. Rožė iš tos pačios medžiagos tarp raukinių peties pusėje išsiskiria nuostabiai.

5. Juoda ilgomis rankovėmis susiraukšlėjusi viršutinė dalis:

Juoda ilgomis rankovėmis rauktukas

Juodos spalvos gofruoto kaklo viršus su ilgomis rankovėmis su gilia iškirpte atrodo fantastiškai. Į kelnes įkištas raukinis juodas viršus suteikia moteriai seksualų ir patrauklų vaizdą.

6. Raukšlėtas rankovių viršus:

Raukšlėtas rankovių viršus

Raukiniai ant pečių yra unikalus išskirtinis dizainas. Moteriškos raukinukės gali būti suprojektuotos taip, kad būtų įspūdingo dizaino, viena pusė be rankovių, kita pusė – raukinių rankovė nuo peties. Viršuje su diržu virvė atrodo įspūdingai.

7. Raukšlėtas suprojektuotas raudonas viršus su nuostabiu kaklu:

Raukšlėtas suprojektuotas raudonas viršus

Raukšlių viršūnės, turinčios specifinę išvaizdą priekyje, gali būti atskirtos, o papildomas raukinys išsiskiria iš peties. Apyrankė be rankovių su uždarytu kaklo raštu ir raukinys nuo peties atrodo fantastiškai su tos pačios spalvos sijonu apačioje.

8. Šiuolaikinis priekinis raukinys:

Priekinis raukinis viršus

Moteriškos raukinių viršūnės taip pat gali būti suprojektuotos ant laisvo viršaus su raukiniais, pradedant nuo peties ir rankovių iki juosmens. Uždaras kaklo viršus su raukinių rankovėmis ir priekiu puikiai tiks visai dienai.

9. Atgal suprojektuotas raukinis viršus:

Nugaros raukinis viršus

Nugaros raukšlėtos viršūnės atrodo nuostabiai unikaliu būdu. Šifono viršus su nugaros raukiniu centre gali būti patrauklus ant atlošų. Raukšlių viršūnių pamišimas yra nesustabdomas.

Raukšlių tendencija taip pat buvo ankstesnė. Lėlių formos raukinių išvaizda yra tinkamai sukurta moteriškam drabužiui. Jei norite, kad veidas atrodytų rausvas ir puošnus, galite susigaudyti. Keistas pasirinkimas, kuris atrodo šiek tiek vaikiškas. Geriausias būdas išsirinkti jūsų asmenybei tinkančią gofruotą viršutinę dalį yra tai, kad galite pasirinkti gofruotą viršutinę dalį pagal jos dramatišką ir struktūrizuotą stilių. Stilius, suderintas su jūsų asmenybe. Raukiniai gali pakeisti jūsų išvaizdą, palikdami unikalų įspūdį jūsų stiliui ir asmenybei; taigi, pasirinkti tinkamą raukšlėtą viršų nėra lengvas darbas.