Viršutinės dalys pilnomis rankovėmis padaro figūrą padoriai. Žiemos ar vasaros dienomis oda tampa šiurkšti ir subraižyta. Dienos pabaigoje ar po poros dienų pastebime, kad jūsų oda yra visiškai pažeista, ir reikia uždengtų rankų, kad apsaugotumėte odą. Ilgos rankovės ne tik apsaugo rankas nuo blogėjimo, bet ir suteikia puikią laikyseną, idealiai tinkančią dėvėti žiemą ar vasarą. Netgi ilgų rankovių mada žavisi ilgų rankų išvaizda su puikiai apsirengusiomis dizainerių ilgomis rankovėmis. Yra modelių ilgomis rankovėmis, dėl kurių jaučiate norą dėvėti tokius dizainus.

Madinga moterų ir vyrų marškinėlių kolekcija su rankovėmis:

Čia yra 9 dizainerių viršūnių su rankovėmis sąrašas vyrams ir moterims Indijoje.

1. Slaugos viršus moterims su rankovėmis:

Slaugos viršus ilgomis rankovėmis

Ilga rankovių viršutinė dalis su slaugančia danga yra nepriekaištinga viršutinė dalis, skirta lengvai dirbti. Užuolaidos krūtinės priekyje taip pat suteikia nepažeistų švelnių skulptūrinių rankų. Puikiai tiks juodos spalvos užvalkalas su visomis rankovėmis ant kelnių.

2. Marškinių marškinėliai ilgomis rankovėmis:

Marškinių marškinėliai ilgomis rankovėmis

Gražiai puošta siuvinėjimais ant kaklo modelio ir sagų marškiniai atrodo įspūdingai. Diržas, puikiai priglundantis prie kūno, ir ilgos rankovės moterims leidžia moteriai atrodyti įspūdingai.

3. Madingi marškiniai su ilgomis rankovėmis:

Virvelė su raišteliais ilgomis rankovėmis

Vyriška gaudyklė iš nėrinių darbo ir raištinių rankų visada yra patraukli. Moteriški marškinėliai ilgomis rankovėmis ir specialiai sukurti su siuvinėtais raišteliais gali žudyti moteris. Apvalus kaklas iš baltos spalvos viršutinės dalies, puikiai tinkantis juosmens linijai, atrodo elegantiškai ir kartu su mėlynais džinsais.

4. Panelių tvirtos marškinėliai ilgomis rankovėmis:

„Panel“ aptempti marškinėliai ilgomis rankovėmis

Rištas valties kaklas su švelniu minkštu aksominiu poilsiu ir ilgomis rankovėmis gali būti puiki idėja apsirengti žavingai. Sijonas apačioje su ilgu platėjančiu sijonu gali suteikti į lėlę panašią išvaizdą, patraukiančią aplinkinių žmonių protą.

5. Pataisytas marškinėliai ilgomis rankovėmis mergaitėms:

Patch dirbo ilgomis rankovėmis

Pleistruotos rankovės, apimančios visas rankas ant peplumo, atrodo nuostabiai. Moterys, turinčios tiesią kūno struktūrą, gali atrodyti nuostabiai su baltu peplum pleistru, dirbančiu ilgomis rankovėmis.

6. Moterų viršutinė ilgų rankovių viršutinė dalis:

Be peties ilgų rankovių viršus

Moteriški marškiniai be peties ir ilgomis rankovėmis visada atrodė spalvingi ir seksualūs. Ilgi arba trumpi marškinėliai, nusitempę ir prigludę prie kūno, puikiai atrodo lieknomis merginomis.

7. Juodos spalvos vyriški marškiniai ilgomis rankovėmis:

Juodas vyrų marškinėliai ilgomis rankovėmis

Skirtingai nuo moterų mados kampelio, vyrų drabužių dizainas yra ribotas. Vyriškas drabužis ilgomis rankovėmis yra būtinas kiekvieno vyro drabužių spintoje. Nors vyras su ypač raukšlėtomis ilgomis rankovėmis, atsitraukęs vertikaliai atrodo dailiai ir daro patrauklų poveikį priešingybėms.

8. Vyrams skirti nesubalansuoti kirpimai ilgomis rankovėmis:

Vyrų nesubalansuotas kirpimas ilgomis rankovėmis

Kurtas yra indiška forma tiek vyrams, tiek moterims rengtis. Vyrų nesubalansuotas kirpimas ir viršutinės rankovės gali būti vyriškos aprangos dizainerio išvaizda. Vyrai, kurie kasdien gali rinktis skirtingą išvaizdą, gali atrodyti nuostabiai dailiai.

9. Negabaritiniai marškiniai su rankovėmis vyrams:

Vyriški marškinėliai ilgomis rankovėmis

Šių laikų mados namuose itin didelis vyriškas marškinėliai ilgomis rankovėmis. Ilgos rankovės taip pat dengia dalį riešo ir pirštų. Tiesą sakant, yra atskiras pjūvis, skirtas nešioti nykštį ir pirštus.

Taigi ilgos rankovės vyrams ir moterims suteikia dinamišką, patrauklų aprangos poveikį. Ilgų rankovių išvaizda ne tik dengia rankas, bet ir suteikia dizainerio išvaizdą. Tinklinės rankovės, nėrinių rankovės, viduryje iškirptos rankovės, kuprinės ilgomis rankovėmis ir rankogaliai ant ilgų rankovių-dar keletas dizainų, gerai žinomų ir mėgstamų mados mėgėjų.