Jei ruošiatės papuošti savo virtuvę neatlikdami jokių reikšmingų pakeitimų, geriausias būdas tai padaryti yra pakeisti ir papildyti virtuvės priedus prie esamo virtuvės interjero. Yra keletas biudžetui palankių būdų tai padaryti naudojant šiuolaikinius virtuvės reikmenis, kuriuos galima įsigyti kaip indus ar dekoratyvinius daiktus, kurie gali akimirksniu pagyvinti esamą virtuvės interjerą, nedegdami skylės kišenėje.!

Geriausios virtuvės aksesuarų idėjos

Naujausios virtuvės aksesuarų idėjos Indijoje:

Čia yra mūsų 20 paprastų ir modernių virtuvės aksesuarų dizaino, kuriuos galite įtraukti į savo virtuvės erdvę.

1. Dizainerių virtuvės priedai:

Dizainerių virtuvės aksesuarai

Tai modulinių virtuvės reikmenų rinkinys su atitinkamų keraminių kanistrų, stiklainių, mažų dubenėlių ir įvairaus dydžio indų rinkiniu. Paprastumas ir minimalistinis juodos ir baltos spalvos dizainas suteikia jam elegantišką išvaizdą. Patiekalai naudojami įvairiems tikslams ir gali būti naudojami laikyti ar patiekti. Juodi taškeliai ant balto itin džiugina akį, nes puošia virtuvės stalviršį ar virtuvės baldus.

2. Nerūdijančio plieno virtuvės priedai:

Nerūdijančio plieno virtuvės priedai

Įprasta rasti nerūdijantį plieną, nes jis yra vienas iš dažniausiai naudojamų ir mėgstamiausių namų virtuvės reikmenų metalų. Jie svyruoja nuo virtuvės reikmenų rinkinių iki indų rinkinių, o atskiri daiktai yra prieinami konkrečiam tikslui. Kaušai ir dideli šaukštai tiekiami su atitinkamomis rankenomis. Nerūdijantis plienas yra vertingas bet kurios virtuvės priedas, nes jį galima lengvai prižiūrėti ir jūsų virtuvės lentynos atrodo ryškios ir spindinčios.

3. Plastikiniai virtuvės priedai:

Plastikiniai virtuvės priedai

Šie virtuvės aksesuarų rinkiniai yra patogūs, nes yra skaidrūs, todėl lengva pamatyti jame laikomus daiktus. Juose yra spalvingi, sandarūs dangteliai, kurie daro jį labai patrauklų ir šviesina virtuvę, suteikdami jai linksmą išvaizdą. Jie yra skirtingų dydžių – nuo mažų iki didelių – ir siūlo naudingas saugojimo galimybes. Kadangi jie yra sandarūs, jie padeda išlikti trapiems ir gaiviems.

4. Mediniai virtuvės priedai:

Mediniai virtuvės priedai

Virtuvės priedai, pagaminti iš medžio, yra madingi, nes jie suteikia šiltą išvaizdą virtuvės interjerui. Medinė tekstūra sukuria kaimišką virtuvės išvaizdą. Tinkamų medinių indų, matavimo šaukštų rinkinys yra lygus. Virtuvės reikmenis sudaro kaušai ir indai, pagaminti iš medžio, taip pat yra kitų priedų, tokių kaip kiaušinių lentynos, skardinės, pakabinami virtuvės reikmenys, padedantys jūsų interjerui atrodyti nuostabiai.

5. Sidabriniai virtuvės priedai:

Sidabriniai virtuvės aksesuarai

Tarp virtuvės ir sidabrinių indų privalumai yra daug kartų, nes jie yra ne tik patvarūs, bet ir ilgiau tarnauja bei nerūdija. Šie produktai atlieka esminį vaidmenį higienoje ir yra mėgstami daugumos namų šeimininkių, nes juos lengva valyti ir prižiūrėti. Šie virtuvės aksesuarų rinkiniai atrodo gerai, kai tvarkingai išdėstyti lentynose ir yra ekonomiškai pigūs.

6. Vario virtuvės priedai:

Vario virtuvės aksesuarai

Tarp naujausių virtuvės reikmenų manoma, kad varis yra naudingas sveikatai. Tradiciškai Indijoje visi savo virtuvėje turėjome varinių indų, o šiandien sveikai ji įgijo didelį populiarumą ir yra paklausa. Yra keletas indų, pagamintų iš vario, pradedant nuo maisto ruošimo ir vandens laikymo. Yra net puodeliai ir vandens buteliai, pagaminti iš vario.

7. Stiklo virtuvės priedai:

Stiklo virtuvės priedai

Šiais laikais daug žinome apie tai, kaip vengti plastiko naudojimo arba apriboti jo naudojimą. Stikliniai virtuvės priedai labai padeda pakeisti plastikinius kolegas. Šiuolaikiški virtuvės reikmenys, sudaryti iš skaidraus stiklo indų su sandariais plastikiniais dangteliais, puikiai atrodo mūsų virtuvės lentynose. Jie yra įvairių formų ir yra naudingi ankštiniams augalams, prieskoniams, užkandžiams ir tt laikyti. Šie stiklainiai atrodo estetiškai ir padeda geriau organizuoti, nes mums nereikia ieškoti daiktų.

8. Citrinų virtuvės priedai:

Citrinų virtuvės priedai

Citrinos temą galima lengvai įtraukti į nedidelį biudžetą jūsų virtuvėje, todėl jūsų virtuvė atrodys šviesi ir linksma. Yra virtuvės dekoravimo aksesuarų, tokių kaip citrinmedžio rašto laikikliai, skardinės, šaukštai ir kaušai. Citrusinis dekoras gali padaryti stebuklus ir akimirksniu praskaidrinti jūsų virtuvę bei nuotaiką.

9. Ananasų virtuvės priedai:

Ananasų virtuvės priedai

Jei esate kažkas, kas mėgsta ananasus, kas gali būti geriau, nei papuošti savo virtuvę naudojant ananasų temą, tai pasiekti nėra sunku, nes ant virtuvės stalviršio galite pastatyti ryškių spalvų ananasų formos skardines. Šie ananaso formos lapų virtuvės stalo priedai papildo jūsų virtuvės išvaizdą ir sukuria puikią nuotaiką.

10. Slyvų virtuvės priedai:

Slyvų virtuvės aksesuarai

Norint, kad jūsų virtuvė atrodytų švari ir šviesi, nebūtina laikytis tik baltų ir kremų, kartais tą patį gali padaryti ir ryškios spalvos. Šioje modernioje virtuvėje randame slyvų spalvų temą, skirtą virtuvės laikymo reikmenims su tokiais prietaisais kaip skrudintuvas, skardinės ir slyvų spalvos virtuvės reikmenys. Violetinė virtuvės puošmena puikiai atrodo ant medinio stalviršio, puikiai papildanti šviesių plytelių foną!

11. Skandinaviški virtuvės priedai:

Skandinaviški virtuvės aksesuarai

Ši unikali virtuvė suplanuota skandinaviško stiliaus, į kurį įeina klasikinis medžio dizainas. Čia matome visiškai baltą dekorą su virtuvės reikmenimis, pagamintais iš medžio ir rankomis įstiklintos keramikos. Kitas šiam stiliui būdingas dalykas yra minimalistinių virtuvės prietaisų naudojimas, pavyzdžiui, įmontuota orkaitė, švytuoklinė šviesa ir kelios sieninės lentynos, padedančios sutaupyti vietos šioje mažoje virtuvėje. Virtuvės stalviršiams paryškinti naudojami įvairių formų padėklai, o jų grindų plytelės, baldai puikiai papildo pilką galinę sieną.

12. Povo virtuvės priedai:

Povo virtuvės priedai

Šis subtilus puodelių ir lėkštukų rinkinys pagamintas iš keramikos ir gali būti naudojamas arbatai ir kavai. Spalvų derinys yra ryškus ir blizgus, o puodelio rankena subtilios formos, primenanti ploną povo kaklą. Daug sveikiau juos naudoti kaip arbatinukus, o ne plastikinius ir silikoninius puodelius. Tarp virtuvės dekoravimo aksesuarų tai bus dovana, kuri bus prisiminta ir vertinama dar ilgai.

13. Japonų virtuvės priedai:

Japonų virtuvės aksesuarai

Japoniška virtuvė populiarėja, todėl žmonės tapo smalsesni apie savo tradicinius patiekalus, jų paruošimą ir skirtingus japonų virtuvės priedus. Patiekiami patiekalai yra skirtingų spalvų ir dizaino, o jų indai pasižymi savo motyvais. Šiandien, nepaisant viso modernizavimo, įvairiaspalviai indai yra pagaminti iš porceliano ir terakotos kartu su lazdelėmis iš medžio, paliekant neišdildomą įspūdį visiems mūsų protams.

14. Italų virtuvės priedai:

Italų virtuvės aksesuarai

Kalbant apie itališką maistą, pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra karštų makaronų garinimas garuose, o šiam skaniam patiekalui paruošti reikia puodų – nuo mažų iki didelių ir puodų. Aukščiau pateiktas indų rinkinys gali būti vadinamas prabangiais virtuvės aksesuarais, kurie atrodo blizgūs ir poliruoti, ir suteikia elegantišką išvaizdą visam virtuvės interjerui. Kiaurasamtis ir kaušai yra kai kurie kiti priedai, naudojami itališkam maisto gaminimui, ir yra šio gražaus, turtingo išvaizdos virtuvės reikmenų rinkinio dalis..

15. Rankomis dažyti virtuvės priedai:

Rankomis dažyti virtuvės priedai

Niekas negali atsispirti šiems rankomis dažytiems keraminiams indams su paprastais baltais dangteliais paprastais šakutės, šaukšto ir peilio motyvais mieluose laikikliuose. Šie rankomis dažyti ryžių dubenys, sriubos dubenys su šaukštais, kaušelių laikikliai iš porceliano yra stalo įrankių rinkinio dalis ir yra idealūs mažos virtuvės aksesuarai. Šie rankomis dažyti indai atrodo senoviškai, nes jie rodomi virtuvės lentynose. Jie gamina geras brangias dovanas namų ruošimui ir kitoms progoms.

16. Šaukštų virtuvės priedai:

Šaukštelis Virtuvės aksesuarai

Tarp nerūdijančio plieno virtuvės reikmenų yra šis aukštos kokybės indų rinkinys, kuriame yra aukso, mėlynos, rožės ir vaivorykštės atspalvių stalo įrankiai ir kurį sudaro šaukštas, šakutė, peilis ir šaukštelis. Jie yra labai šaunūs žiūrėti dėl savo blizgios išvaizdos. Šis puikus savarankiško dizaino stalo įrankių rinkinys yra stilingas ir pateikiamas gražių spalvų derinyje. Šio stalo įrankių komplekto apdaila yra ne matinė, bet veidrodinio lako.

17. Virtuvės reikmenys vakarienei:

Vakarienės komplektas Virtuvės aksesuarai

Šis baltos spalvos melamino indų rinkinys su gražiomis rožinėmis gėlėmis yra vienas iš modernių virtuvės aksesuarų, kurį mėgsta dauguma namų šeimininkų. Jis primena keraminius ar porcelianinius indus ir yra nebrangus, o nesulaužomas gali būti saugiai naudojamas lauko iškyloms ir susitikimams. Tai ilgaamžiškumas ir ilgaamžiškumas bei nedidelis svoris yra vieni iš pagrindinių tokio tipo indų privalumų.

18. Arbatos rinkinio virtuvės priedai:

Arbatos rinkinio virtuvės priedai

Šis išskirtinis porceliano arbatos rinkinys žavi savo švelniomis rožinėmis rožėmis baltame fone, o tai, kas atrodo elegantiškai, yra šio gražaus arbatos rinkinio auksinis apvadas. Rankenos yra gražios ir tvirtos išvaizdos, todėl yra saugus ir vertingas dizainerių virtuvės priedų priedas. Meninis dizainas subtiliai atrodo rožinėmis rožėmis ir yra būtinas kiekvienuose namuose, kur patiekiama arbata ar kava.

19. Nelipni virtuvės priedai:

Nelipni virtuvės priedai

Namų virtuvės reikmenys, tokie kaip nelipni virtuvės reikmenys, yra akimirksniu mėgstami kiekvieno virtuvėje dėl daugybės privalumų. Čia matome įvairaus dydžio virimo puodus ir puodus, kartu su keptuvėmis ir patiekiamais patiekalais. Yra kaušeliai ir šaukštai įvairiems tikslams. Kitas pliusas yra tas, kad nelipnius indus lengva valyti ir prižiūrėti, jie turi būti kiekviename namuose.

20. Virtuvės dekoravimo priedai:

Virtuvės dekoravimo priedai

Čia matome gerai suplanuotą erdvę, kuri skirta ne tik maistui gaminti, bet ir yra vieta, kuri išlaiko šeimą. Virtuvės dekoravimo aksesuarai leidžia tai padaryti per mielus sienų lipdukus ir dizainą. Ant stalviršio yra gražūs stovai lėkštėms ir kitiems patiekalams su dekoratyviniu kambariniu augalu. Maži mieli dirbiniai ant sieninių lentynų puikiai papildo vaizdą.

Jei planuojate visiškai pakeisti savo virtuvę be didelių išlaidų, nesijaudinkite, nes šios naujoviškos idėjos ir įsilaužimai suteiks jūsų virtuvei labai reikalingą pakilimą. Galite parodyti savo kūrybiškumą naudodami virtuvės dekoravimo priedus ir padaryti savo virtuvę ryškią ir linksmą. Praneškite mums, kurios idėjos jums geriausiai pasiteisino!