Virtuvė yra vieta, kur namų šeimininkė praleidžia didžiąją laiko dalį. Puikiai dekoruoti virtuvę ir panaudoti visus tuos daiktus, kurie padeda greitai atlikti virtuvę, yra kiekvienos namų šeimininkės šūkis. Ji nori laikyti visus indus taip, kad juos būtų galima lengvai naudoti. Jei virtuvė didelė, ji gali viską valdyti antgamtiniu būdu. Virtuvę galima papuošti ir stilingai, ir tradiciškai. Galite suteikti įvairių sienų dizaino, greitų spalvų ir baldų variantų. Visos šios virtuvės dekoravimo idėjos padės jūsų virtuvei atrodyti gyvai. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gražiai papuošti virtuvę.

Naujausios virtuvės dekoravimo idėjos Indijoje:

Čia yra mūsų 9 paprastos ir modernios virtuvės dekoravimo idėjos su nuotraukomis. Žemiau esančiame sąraše pasirinkite geriausią dekoravimo idėją.

1. Sieninė virtuvės apdaila:

Sieninis virtuvės dekoras

Ši virtuvės dekoravimo idėja yra sieninis stovas, skirtas kabinti šaukštus. Sienoje šviečia plytelės, o balduose – ryškiai raudona saulėlydis. Viduryje yra praustuvas su ilga vandens juosta. Virtuvėje yra didelė platforma.

2. Mažos virtuvės apdaila:

Mažos virtuvės dekoras

Ši mažos virtuvės dekoravimo idėja atliekama puikiai, kai mažoje erdvėje yra visi virtuvės baldai. Spintelės taip pat sukurtos virtuvės viršuje. Sukurtas labai gražus baldų dizainas, jame yra įmontuota viryklė ir orkaitė.

3. Šaunus dizainerio virtuvės dekoras:

Šaunus dizainerių virtuvės dekoras

Šis virtuvės interjero dekoravimas atliekamas stilingai. Jame yra didelis šaldytuvas ir labai erdvi virtuvė. Padaryta į barą panaši erdvė ir kabo akiniai. Laikomi vaisių padėklai ir puikios besisukančios kėdės. Virtuvės kambario apdaila atrodo šauniai.

4. Šiuolaikinės virtuvės dekoravimo idėjos:

Ši virtuvės interjero puošmena puikiai atrodo su šviesiai žaliu atspalviu ir atrodo šviesiai. Ši virtuvė dekoruota gerai apstatytais baldais, sienų plytelėmis, kaminu ir apvaliu valgomojo stalu. Virš valgomojo stalo kabo madinga lemputė.

5. Virtuvė su sienų dekoru:

Virtuvė su sienų dekoru

Tai graži virtuvės sienų dekoro idėja su pritvirtintomis plokštėmis. Tai atrodo nuostabiai su tamsiai rudais mediniais baldais. Indai laikomi virš platformos, kuri atspindi lemputės šviesą. Stalčiuose nėra rankenėlių, kurios atrodo kaip vintažinio stiliaus.

6. U formos virtuvės dekoravimo idėja:

U formos virtuvės dekoras

Tai U formos nedidelis virtuvės dekoras, kuris atrodo puikiai. Ant kiekvienos sienos yra pilnas stalčius, o stovai yra atidaryti virš viryklės, kurioje laikomi stikliniai buteliai. Viryklė turi pažangias technologijas. Net maža virtuvė gali būti apstatyta visais būtiniausiais daiktais.

7. Paprasta atsitiktinė virtuvės apdaila:

Paprastas atsitiktinis virtuvės dekoras

Tai paprasta ir blaivi virtuvės puošmena. Nors erdvi, tik vienoje sienoje yra virtuvės platforma su šaldytuvu. Prie baldų pritvirtintos mažos lemputės. Prie kamino pastatytas stovas orkaitės laikymui. Tai įprastas virtuvės stilius.

8. Laminuoto stiliaus virtuvės dekoras:

Laminuoto stiliaus virtuvės dekoras

Ši virtuvės interjero puošmena atrodo žavingai su bendromis spintelėmis. Viduryje yra stendas, kuriame laikomas didelis augalas stiklo vazos viduje. Abiejose baseino pusėse yra stilingų augalų. Stiklo spintelės viduje yra žibintai. Stalčiaus durys sukurtos senovinio dizaino.

9. Tradicinės virtuvės dekoravimo idėjos:

Tradicinio tipo virtuvės dekoras

Šie unikalūs virtuvės dekoro elementai dažniausiai randami kotedžuose. Virtuvės stogas – kaip trobelė. Kuriant šią virtuvę maksimaliai naudojama mediena. Labai mielas valgomasis stalas yra tarp kėdžių. Ant stalo yra medinės grindys ir gražios lempos.

Virtuvė yra kiekvieno namo širdis. Tai vieta, kur jūsų mama gamina skanius patiekalus. Jei jis tinkamai išdėstytas, tai įkvepia kiekvieną damą gaminti naujus patiekalus. Tikrasis virtuvės įkvėpimas gaunamas su virtuvės dizainu. Virtuvės dekoravimo idėjos turėtų būti tokios, kad žmonės, pamatę tai, tiesiog išsiblaškytų. Tokia žavi virtuvės atmosfera traukia žmogų link savęs.