Suprojektuoti tokią erdvę kaip virtuvė yra lengva, bet sudėtinga užduotis. Čia komforto faktorius viršija dizaino faktorių, todėl dažnai kyla konfliktų renkantis iš įvairių galimų variantų. Tačiau reikia nepamiršti, kad 3D virtuvės dizainui reikia daug vietos, funkcinio komforto, tinkamo apšvietimo, maitinimo taškų ir saugos priemonių. Atsižvelgiant į šiuos veiksnius, planavimas bus lengvas.

Naujausi 3D virtuvės dizainai

Geriausi 3D virtuvės dizainai Indijoje:

Čia pažvelkite į mūsų 9 paprastus ir modernius 3D virtuvės dizainus su nuotraukomis. Išsirinkite geriausią iš žemiau pateiktų 3D virtuvės dizainų ir padarykite savo virtuvę gražią.

1. Šiuolaikinis 3D virtuvės dizainas:

Modernus 3D virtuvės dizainas

Dauguma virtuvių šiandien atrodo taip. Gerai sinchronizuotas dekoras su minimalia ornamentika ir keliomis spintelėmis bei stalčiais. Atskira vieta mikrobangų krosnelei ir šaldytuvui yra papildoma funkcija ir suteikia daugiau vietos virtuvės stalviršyje.

2. Baltas 3D virtuvės dizainas:

Baltos 3D virtuvės dizainas

Šis dizainas yra labai elegantiškas ir stilingas. Taip pat galite tai pavadinti švaria erdve su keliomis sienomis pakabintomis spintelėmis ir atvira lentyna dideliems daiktams. Skaitikliai yra erdvūs ir taip pat gali būti naudojami kaip valgomojo erdvė.

3. Mažas 3D virtuvės dizainas:

Mažos 3D virtuvės dizainas

Kai erdvė yra ribojantis veiksnys, šios pritvirtintos spintelės yra naudingos. Stiklo durų spintelių idėja yra puikus būdas išnaudoti erdvę aplink kaminą. Visų dydžių stalčiai leidžia lengvai laikyti mažus ir didelius daiktus atskirai.

4. 3D virtuvės dizainas su baldais:

3D virtuvės dizainas su baldais

Kai virtuvėje grindų ilgis yra didesnis už plotį, tai yra labai patogus būdas suprojektuoti erdvę. Yra pakabintos kelios sienos, stalo ilgio ir viso ilgio spintelės, kurios suteikia daug vietos virtuvės reikmenims.

5. 3D virtuvė ruda ir žalia:

3D virtuvė ruda ir žalia

Virtuvėje naudojamos tekstūros yra labai ribotos, nes jas sunku prižiūrėti. Tačiau tai netrukdo virtuvėje naudoti vientisų spalvų, kad būtų gyvas vaizdas. Čia yra virtuvė, kurioje ryškiai žalios spintelės ir rudos spalvos derinys naudojamas erdvei praskaidrinti.

6. Geltonos ir pilkos spalvos 3D virtuvės dizainas:

Geltonos ir pilkos spalvos 3D virtuvės dizainas

Ši virtuvė turi unikalų dizainą ir derinį ir yra tikras mąstymo iš dėžutės pavyzdys. Mėgstantiems ryškias spalvas, šis geltonos ir pilkos spalvos derinys tikrai jus sužavės. Visi šviestuvai buvo suapvalinti, kad dekoras būtų vienodas.

7. Erdvus 3D virtuvės dizainas:

Erdvus 3D virtuvės dizainas

Kam grupuoti visą vietą, kai viena siena gali būti naudojama visiems tikslams. Ši virtuvė yra didelė ir atrodo dar erdvesnė dėl savo unikalaus dizaino. Jame yra visi patogumai ir bet kokia saugojimo vieta, kurią reikia pastatyti ant vienos sienos. Spalvų derinys taip pat ramina ir šviesina erdvę.

8. 3D virtuvė medyje:

3D virtuvė medyje

Juoda yra visų laikų elegantiška spalva ir dera su visų rūšių spalvomis ir tekstūromis. Čia matinė juodos spalvos spalva buvo derinama su medine tekstūra, kad būtų pasiektas įspūdingas rezultatas. Tai niekada nesens seniai ir yra vieta, kur norėtųsi praleisti laiką gaminant maistą.

9. 3D virtuvės dizainas su pietumis:

3D virtuvės dizainas su pietumis

Net ir minimaliai suprojektuota, ši virtuvė pasirodė gražiai ir atrodo labai erdvi. Po spintelėmis ir gražiai suprojektuotomis keliomis lentynomis atrodo elegantiška ir smagu naudotis. Valgomojo erdvė gražiai išraižyta, nešvaistant daug vietos prabangiomis kėdėmis.

Priklausomai nuo turimos erdvės, iškirpkite patogią ir daug šilumos turinčią vietą. Visa idėja yra apie paprastą vietą, kuri atgaivina jūsų protą ir kūną. Užpildykite erdvę teigiama energija ir padarykite namus gražius naudodami šiuos aukščiau pateiktus 3D virtuvės dizainus.