Virtuvė neišvengiamai yra viena iš svarbiausių bet kurio namo dalių. Modernizavimo metu, kaip ir visas namas, kuriant virtuvę yra labai svarbu. Modulinė virtuvė ne tik didina namų grožį, bet ir palengvina virtuvės darbus. Dizainerių virtuvė šiais laikais tapo daugiau būtinybe nei prabanga. Profesionalūs interjero dizaineriai suprojektuoja gražias virtuves pagal viso namo interjerą. Žemiau yra 9 geriausios dizainerių virtuvės.

Geriausi Indijos dizainerių virtuvės dizainai:

Čia yra mūsų 9 paprasti ir modernūs dizainerių virtuvės dizainai su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Standartinis virtuvės dizainas:

Standartinis virtuvės dizainas

ns ir didžioji vila. Židinio žvilgsnis į dujų viršų atrodo labai prabangiai. Be to, visa medinė išvaizda, medinis valgomojo stalas ir centrinis stalas su spintelėmis pagerina išvaizdą. Virtuvės interjero dizaineris į virtuvę įdėjo viską, kas teminė.

2. Namų stiliaus virtuvės dizaineris:

Namų stiliaus virtuvės dizaineris

Tai tipiškiausias bet kokios šiuolaikinės virtuvės dizainas. Modulinė virtuvė ir gražus valgomojo stalas, visiškai baltos spalvos, puikiai atrodo. Nuo spintelių iki stalviršių viskas atitinka gražią kambario temą. Tai lengva virtuvės dizaino idėja, tačiau visiškai nuostabi.

3. „Grand Designer Kitchen“:

Didžioji dizainerio virtuvė

Ši graži virtuvė yra viena geriausių virtuvės dizaino idėjų, ypač mažoms šeimoms. Patogios vėsios kambario spalvos suteikia jai labai jaukumo. Unikalus pakabinamas šviestuvas, pakabintas virš stalo, ir gražiai suprojektuotos spintelės sustiprina jo išvaizdą. Šio tipo virtuvė puikiai tinka mažiems namams.

4. Dizainerio šiuolaikinio modelio stiliaus virtuvė:

Šiuolaikinio modelio dizaino virtuvė

Tai viena populiariausių virtuvės dizaino idėjų. Visa virtuvė pagaminta pagal šiuolaikinį šiuolaikinį stilių. Modulinė virtuvė ir pakilęs valgomojo stalas kartu su visu langu ir aukštomis lubomis atrodo prabangiai ir stilingai. Tai puikiai tinka žmonėms, kurie mėgsta judėti pagal tendenciją.

5. Vintage stiliaus dizainerių virtuvė:

Ši dizainerių virtuvė yra puikus modernių ir vintažinių elementų derinys. Visa virtuvė yra modulinė, o tradicinė medinės virtuvės spintelės dizainerio išvaizda leidžia atrodyti senoviškai ir stilingai. Be to, marmurinis stalviršis ir senoviniai pakabinami žibintai pagerina išvaizdą.

6. Paprasta blaivios dizainerio virtuvė:

Paprasta „Sober“ dizainerio virtuvė

Tai labai paprastas, bet gražus virtuvės dizainas. Šis dizainas yra puikus elegancijos ir stiliaus derinys. Modulinėje virtuvėje naudojamas medžio ir metalo derinys suteikia jai nepakartojamą ir gražią išvaizdą. Be to, paprastas centrinis valgomojo stalas taip pat yra stilingas, kaip ir visa kita virtuvė.

7. Madingas modelio virtuvės dizaineris:

Madingas „Pattern“ virtuvės dizaineris

Ši dizainerių virtuvė turi vieną geriausių dizainerių virtuvės dizainų. Visam šiam kambariui buvo suteikta labai pakilusi išvaizda. Unikalus valgomojo stalas ir žibintai leidžia atrodyti geriau. Visa virtuvė sukurta profesionaliai ir atrodo nepriekaištingai. Tai puikiai tinka modernių dvarų prabangai sustiprinti.

8. Unikalaus stiliaus dizainerių virtuvė:

Unikali „StyleDesigner“ virtuvė

Ši graži dizainerių virtuvė puikiai tinka jauniems žmonėms, kurie visada nori išbandyti kažką naujo. Visa virtuvė yra baltos spalvos. Unikalus valgomojo zonos dizainas yra labai patrauklus. Nuo valgomojo stalo ir kėdžių formos iki aukščiau pakabintų gražių šviesų visa virtuvė turi unikalumo dvelksmą.

9. Rustic Designer Kitchen:

Kaimiško dizaino virtuvė

Šiai virtuvei buvo suteikta labai sena ir graži išvaizda. Visas kambarys buvo pagamintas iš medžio su senais dizainais, todėl jis atrodo labai kaimiškas. Be to, pusiau akmeninis valgomojo stalas pagerina išvaizdą, o graži šviesa virš jo suteikia kambariui šiek tiek magijos.

Yra daug dizainerių sukurtų virtuvės idėjų, kuriomis galima pasinaudoti, kad virtuvė atrodytų gražesnė, taigi padidėtų viso namo grožis. Galima susisiekti su geriausiais virtuvės dizaineriais.