Virtuvė yra svarbiausia vieta namuose. Viskas prasideda nuo virtuvės. Sandėliavimas virtuvėje yra pats svarbiausias. Virtuvės reikmenys yra svarbesni ir juos sunku laikyti. Indai turi būti saugomi ir sutvarkyti taip, kad juos būtų lengva pakartotinai naudoti. Virtuvės stalčiai labai padeda sutvarkyti šiuos indus. Aštrius daiktus, maišytuvą, šaukštus reikia laikyti atskirai, o jų laikymui yra daug įvairių stalčių. Stalčiai gaminami arba surenkami atsižvelgiant į turimą vietą ir laikomų indų skaičių.

Geriausi virtuvės stalčiai Indijoje:

Čia pažvelkite į mūsų 9 naujausius virtuvės stalčius su nuotraukomis. Pasirinkite geriausią iš žemiau pateikto sąrašo ir padarykite savo virtuvės stalčių gražią virtuvėje.

1. Dideli ir erdvūs virtuvės stalčiai:

Dideli ir erdvūs virtuvės stalčiai

Šie virtuvės stalčiai naudojami didesnei virtuvei. Jie praverčia, kai reikia didesnių ir daugiau indų. Indai, peiliai, prieskoniai, lėkštės, stikliniai indai laikomi šiame stalčiuje. Jiems dažniausiai teikia pirmenybę didelės šeimos.

2. Ploni virtuvės stalčiai:

Ploni virtuvės stalčiai

Ploni virtuvės stalčiai suprojektuoti taip, kad net mažiausia virtuvės erdvė būtų naudojama saugojimui. Šie stalčiai dažniausiai naudojami prieskonių indeliui, lėkštėms ir aštriems daiktams išsaugoti. Kaip sako pavadinimas, tai yra ploniausi virtuvės stalčiai.

3. Krepšelio tipo virtuvės stalčiai:

Krepšelio tipo virtuvės stalčiai

Virtuvės spintelės stalčių stalčiai turi krepšius net indams laikyti. Krepšiai yra pagaminti iš plieninės vielos arba bambuko vielos. Dažniausiai jie yra modulinio virtuvės stiliaus, kur indai po plovimo gali būti laikomi vieliniame krepšyje.

4. Virtuvės priedai:

Virtuvės stalčių priedai yra skirti išskirtinai virtuvėje naudojamiems priedams laikyti, pavyzdžiui, laipteliams, medinėms lentynoms ir pan. Jie dažniausiai gaminami kaip atskira spintelė ir dedami į virtuvę. Jie praverčia, kai žmogus turi daug aksesuarų.

5. Išskirtiniai virtuvės stiklinių stalčiai:

Išskirtiniai staliniai stalčiai virtuvėje

Išskirtiniai stiklo indų stalčiai yra virtuvės spintelė su stalčiais, skirtais laikyti ir laikyti stiklinius indus. Jie gaminami naudojant papildomą pagalvėlės pamušalą ir net su separatoriais, kad stikliniai indai būtų laikomi vietoje. Stiklinius puodelius, lėkštes ir kitus stiklinius daiktus galima saugiai laikyti šiame stalčiuje.

6. Šiuolaikinio tipo virtuvės stalčiai:

Šiuolaikinio tipo virtuvės stalčiai

Šiuolaikiniai virtuvės stalčiai yra populiariausi stalčių ir spintelių tipai. Virtuvės stalčių spintelė sukurta taip, kad būtų galima efektyviai laikyti indus ir indus, taip pat suteikti prabangią ir elegantišką išvaizdą.

7. Kampinio stiliaus virtuvės stalčiai:

Kampinio stiliaus virtuvės stalčiai

Kampiniai virtuvės stalčiai spintelėje suprojektuoti netgi tam, kad išnaudotų kampe esančią erdvę sidabro reikmenims ir aštriems daiktams. Stalčius suprojektuotas taip, kad užimtų spintelės ar stalo kampą, o šaukštai, peilis ir aštrūs daiktai laikomi šiuose stalčiuose.

8. Indų virtuvės spintelės:

Indų virtuvės spintelės

Indų virtuvės spintelių stalčiai yra specialiai pagaminti laikant Kinijoje pagamintus ar molinius indus, tokius kaip lėkštės, puodeliai, dubenys. Spintelė paprastai pagaminta iš medžio ir taip pat naudojama kaip vitrinos tipas. Dažniausiai tai medinė spintelė su stiklinėmis durimis.

9. Individualūs virtuvės stalčiai:

Individualūs stalčiai virtuvei

Individualūs stalčiai yra virtuvės stalčių dizainas, suprojektuotas pagal savininko stilių ir turimą erdvę. Šie stalčiai yra skirti laikyti indus arba stiklainius su prieskoniais. Jie taip pat atliekami kaip du viename, kad būtų galima laikyti indus ir indus.

Virtuvės stalčiai yra būtini virtuvėje, kad būtų galima laikyti indus ir sutvarkyti indus bei aštrius daiktus. Tai padeda peiliui ir kitiems daiktams laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.