Bir evdeki en yaygın mobilya öğelerinden biri basit bir vitrin tasarımıdır. Buna raflar ve dolaplar ve hatta çekmeceli vitrin tasarımı dahildir. İşte gösteri için tüm eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz bir alan. Oda vitrin tasarımı, bir odaya ve içinde ne saklanabileceğine özel olabilir. Böylece yatak odası, oturma odası ve hatta mutfak için bir vitrininiz olabilir. Ev vitrin modelleri, ahşap, metal vb. gibi çeşitli malzemelerle gelir. Bu, evinizde takip ettiğiniz genel tasarım temasına bağlı olacaktır. Bu yüzden oda ve temaya göre en iyi vitrin tasarımını seçmeye çalışın.

Ev İçin Son Vitrin Tasarımları1

Vitrin Tasarımları Nasıl Seçilir?

Burada dikkate almanız için bazı noktaları not ettik.

  • Uzay: Vitrin tasarım görselleri size vitrinin ne kadar yer kaplayacağına dair bir fikir verecektir. Bu yüzden odanızdaki boşluğa bir bakın ve bunun mümkün olup olmadığına bakın..
  • Şekil: Tasarım vitrini, dikey, yatay, yüzer, duvara monte vb. gibi çeşitli şekillerde gelir. Bu nedenle, aşağıda listelenen birçok seçenek arasından en iyi seçeneği seçin..
  • Bütçe: En iyi vitrin tasarımı çok pahalı veya ekonomik olabilir. Akıllıca seçim.
  • Ev: Çoğu evin, tüm öğelere uygun şekilde sığması için dolap tasarımını sergilemesi gerekir..
  • Daireler: 2BHK veya 3BHK ev her odada farklı alanlara sahip olacaktır. Bu yüzden size geniş alan sağlayan bir vitrin seçin.

Ev İçin Vitrin Tasarımlarının Önemi:

Güzel bir vitrin tasarımı bir odayı yapabilir veya bozabilir. Vitrin sadece gösterileri tutmak için değil, aynı zamanda bir hikaye anlatmak içindir..

  • Yıllar boyunca topladığınız eşyalar, başkalarının görmesi ve size iyi zamanları hatırlatması için görüntülenebilir..
  • Hazır vitrin tasarımı, iyi bir tane seçmenizi kolaylaştırır.
  • Tüm Hint ev vitrin tasarımlarında, bazı öğeleri gözden uzak tutmak için dolaplar olacak.
  • Vitrin rafı tasarımı, öğeleri sergilemeyi daha eğlenceli ve dramatik hale getirir.
  • Her raf, dolap veya çekmece evinizi dağınıklıktan arındırmak için faydalı olabileceğinden, Hindistan’ın sunması gereken ev vitrin tasarımları çok önemlidir..

Hindistan’da Ev İçin En İyi Vitrin Tasarımları:

Burada fotoğraflarla ev için 25 basit ve en yeni vitrin tasarımını listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Modern Ahşap Kavisli Vitrin:

Ev için en iyi vitrin tasarımları

Bu ilk vitrin tasarımı resmi, eviniz için sahip olabileceğiniz harika vitrin türleri hakkında size bir fikir verecektir. Oturma odası için bu ahşap vitrin tasarımı, bir TV ünitesinin yanı sıra bir stereo sistem için geniş alana sahip geniş bir vitrindir. Sol taraftaki uzun cam dolap, sergilemek için bazı güzel eşyaları barındırabilir. Cam dolabın diğer tarafındaki kavisli kenar, bu parçaya stil ve sınıf katıyor. Öyleyse oturma odanız için bu güzel ve çarpıcı vitrini seçin ve sergilenecek güzel şeylerle doldurun..

DEVAMINI OKU: Ahşap Vitrin Tasarımları

2. En İyi Beyaz Tv Vitrin Tasarımı:

Ev için modern vitrin tasarımları

İşte oturma odanıza yerleştirebileceğiniz çarpıcı bir TV vitrin tasarımı. TV vitrin mobilyaları, her evde bulacağınız en yaygın eşyalardan biridir. Bu beyaz TV vitrin modeli, çerçevenin her tarafında açık raflara sahiptir. TV ünitesinin altına üç adet dolap yerleştirilmiş olup, diğer birçok eşyayı barındırabilir ve onları tozdan uzak tutabilir. Alan izin veriyorsa bu harika vitrini yatak odanıza da yerleştirebilirsiniz. Parlaklığı ve taze görünümü için güzel beyaz rengi seçin. Bu ünite ile oda daha sonra geniş olacaktır..

DEVAMINI OKU: TV Vitrin Tasarımları

3. Merdiven Kafes Vitrini:

ev için merdiven vitrin tasarımları

Geniş ve geniş bir oda için bu kontrplak vitrin tasarımını seçin. Bu, alan açmak için iyi çalışan çağdaş bir tasarımdır. Bu vitrinde kullanılan malzeme dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kafes şeklinde yerleştirilmiş altı kademeli yatay rafa sahiptir. Eşyalarınızı saklamak için birçok köşeniz var. Bu çağdaş vitrin tasarımının oluşturulması ve bakımı çok kolaydır. Vitrin dekorasyon fikirleri bol olabilir ve sergilenen ürünler gururla sergilenebilir. Bu geniş boy için odanızda yeterli alanınız varsa bu vitrini seçin.

4. MDF Vitrin Tasarımı:

Ev için basit vitrin tasarımları

MDF malzemeden yapılmış harika bir parçadır. MDF oldukça güçlü ve uzun ömürlüdür ve üzerinde de iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Odadaki diğer mobilyaları tamamlamak için mat ve parlak yüzeyler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu Hint vitrin tasarımı, her iki tarafında dekoratif panelli cam dolaplara sahiptir. TV vitrin dolabındaki kavisli kenar da oldukça çekici. Alt kattaki dolaplar, müzik seti, kablo kutusu vb. gibi diğer öğeleri saklamak için mükemmeldir. Bu vitrini farklı kılmak için güzel bir ahşap kaplama seçin.

5. Yan Kitaplık Vitrini:

ev için vitrin tasarımları

İşte kompakt ve şık bir salon için basit bir vitrin tasarımı. Bu, kitaplar veya diğer öğeler için kullanılabilecek dikey bir vitrindir. Bu, tüm duvar alanını kaplamadığı için salon için en yeni vitrin tasarımlarından biridir. Oturma odasının herhangi bir yerinde tutabilirsiniz. Tamamlayıcılığın modernle buluştuğu salon için havalı bir vitrin tasarımı olabilir. Odanızı farklı kılacak sadeliği ve stili için bu parçayı seçin. Rahatça oturup kitap okumak için yanına rahat yastıkları olan güzel bir gardırop yerleştirin..

6. Basit Açık Vitrin Tasarımı:

vitrin modelleri

İşte açık tarz evlerde çok iyi görünen modüler bir vitrin tarzı. Odanın havadar ve ferah görünmesini sağlar. Bu duvara monte edilir, yer kaplamaz. Burada gördüğünüz vitrin modeli görselleri modern evler için harikadır. Bu modern TV vitrin tasarımı, TV’yi duvara asmanıza olanak tanır ve ıvır zıvırları yerleştirmeniz için her yerde raflar sunar. Bu, genç nesil arasında en popüler olan harika bir TV vitrin görüntüsü. Alan açmak ve odanıza daha parlak bir görünüm vermek için beyaz gibi parlak bir renk seçin.

7. Renkli Pop Vitrin Tasarımı:

ev vitrin tasarımı

Duvarları boyamadan odanıza renk katmak istiyorsanız bu renkli pop vitrin tam size göre. Bu ev vitrin tasarım resmi, drama yaratmak için vitrinin bir kısmına nasıl renk eklenebileceği hakkında bir fikir verir. TV vitrin fotoğraflarının çoğu size ahşap bir görünüm verir, ancak bu harika, parlak bir görünümdür. Dolapların çoğu kapalı dolaplardır ve bu, eşyaların görünümden gizlenmesine ve tozdan uzak tutulmasına yardımcı olur. Parlak kırmızı ve beyaz kombinasyonu göze çok hoş geliyor. Bu fiyata harika bir parça.

8. Yüzer Duvar Vitrin Tasarımı:

küçük vitrin tasarımı

Ahşap malzemeden yapılmış ve şık, parlak kahverengi bir yüzeye sahip olan salon için bu yüzer duvar vitrin tasarımına bir göz atın. Tasarım, tüm eşyalarınızı saklamak için birçok alana sahip olmanız için rastgele duvarda tutulan birkaç rafa sahiptir. Bu salon için en popüler ahşap vitrin modellerinden biridir. Öğe yeni ve modaya uygun. Yerden tasarruf etmek için oturma odanız için bu duvar vitrinini seçin. Eşyalarınızı saklamanıza ve odada geniş alana sahip olmanıza yardımcı olacak bu sevimli üniteyi satın alın..

DEVAMINI OKU: Duvar için Vitrin Tasarımları

9. Büyük Raf Duvar Vitrini:

vitrin dolabı tasarımı

Günümüzün küçük alanlı evleri için salon için modern vitrin tasarımları ideal mobilya öğesidir. Modaya uygun ve şık, gitmenin en iyi yolu. Kitapları ve hatıraları saklamak için harika bir yer, sadece sizin için yapılmış bu harika ahşap vitrin. Vitrin dolabı modeli şık ve uzundur. Salondaki vitrin tasarımı ince bir genişliğe sahiptir. Çok fazla yer kaplamaz. Ünitede, birçok eşyayı saklamak için yeterli alana sahip olmanıza izin verecek kadar raf vardır. Oturup kitap okumaktan keyif alacağınız bu güzel parçayla oturma odanızı serin bir yer haline getirin.

10. Büyük Duvar Vitrin Tasarımı:

yeni vitrin tasarımı

İşte geniş odalarda saklanabilecek devasa bir duvar vitrin ünitesi. Bu TV vitrinin en son tasarımı, tüm duvar alanını kaplayabilir ve yalnızca büyük bir TV’den başka birçok öğeyi barındırabilir. Alt katlarda çok sayıda dolap ve çekmece vardır. Bu ünitenin ceviz rengi dikkat çekicidir ve diğer mobilyalarla uyumludur. Salon için bu Hint tarzı vitrin tasarımı, büyük evleri, pahalı aletleri ve aygıtları olan zengin müşteriler arasında popülerdir. Her öğenin dağınık görünmeden görüntülenmesi için bir yer var..

11. Işıklı Salon Vitrin Tasarımı:

ev vitrin modelleri

Duvar için güzel bir vitrin tasarımı mı arıyorsunuz? İşte açık tarz ve sade bir ev için havalı ve çarpıcı bir TV vitrin modeli. Duvar vitrin modelinin her iki ucunda duvarda dört raf bulunur. Ünitenin ortasına 40 inç LED TV yerleştirebilirsiniz. Bunun altında stereo, hoparlör ve diğer eşyaları saklayabileceğiniz güçlü raflar vardır. Bu özel ünitenin bitişi muhteşemdir ve diğer ev mobilyaları ile uyumludur. Bu yüzden yeni eviniz için bu güzel üniteyi seçin ve şık ve zarif görünmesini sağlayın..

DEVAMINI OKU: Oturma Odası İçin Vitrin Tasarımları

12. Tasarımcı Parlak Vitrin:

ev için vitrin modelleri

En yeni duvar vitrin tasarımlarını mı arıyorsunuz? Olağanüstü bir şey ister misin? Ardından, parlak renkler ve modern stille en iyi TV vitrin tasarımını seçin. Bu sarı ve ahşap renk kombinasyonu göz alıcıdır ve modern bir tema odanız varsa işe yarayacaktır. Kullanışlılık ve stilin bir araya gelerek en iyi mobilya parçalarından birini oluşturduğu en yeni TV vitrin modelidir. Çarpıcı bir vitrin istiyorsanız ve sergilenecek eşyalarınız varsa bu modeli seçin. Bu birim çok daha az yer kaplayacak, bu nedenle çoğu için iyi bir satın alma.

13. Modern Köşe Vitrin Tasarımı:

vitrin tasarımı görselleri

Bir diğer havalı salon vitrini ise bir köşeye yerleştirebileceğiniz bu yan vitrin tasarımıdır. Uzun vitrin, kavisli kenarlara ve parlak, sıcak bir ahşap kaplamaya sahiptir. Harika vitrin, yer kaplamadığı için küçük evlere bile sığar. Dolapların cam kapakları, içinde sergilenen eşyaların net bir şekilde görülmesini sağlar. Birçok insan bu köşe vitrin tasarımını çok seviyor. Eşyalara parlaklık katmak için dolapların içine ışıklar yerleştirebilirsiniz. Evinizin küçük bir üçgen alanında vitrin harika bir seçenektir..

DEVAMINI OKU: Köşe Vitrin Tasarımları

14. En Son TV Vitrini Tasarımı:

en iyi vitrin tasarımı

Bu, oturma odanızda tutabileceğiniz güzel bir TV vitrini basit tasarımıdır. Bu vitrinin her iki tarafında panellerin yanı sıra öğeleri tutmak için bir üst bölüm vardır. Alt kısımda eşyalarınızı tozdan uzak tutmak için kapalı dolaplar bulunmaktadır. Yan raflar, hatıra eşyalarınızı gösterebileceğiniz yerdir. Hindistan’daki bu TV vitrin tasarımına herhangi bir boyutta TV yerleştirebilirsiniz. En yeni TV vitrin modeli, size uzun süre dayanacak güzel ve güçlü bir mobilya öğesi sunar. Dayanıklı ve şık, bu birim harcamaya değer.

15. Çelik Vitrin Tasarımı:

güzel vitrin tasarımı

Hafif ama farklı bir mobilya parçası istiyorsanız, bu çelik vitrin tasarımını deneyin. Bu vitrinde kullanılan çelik sağlamdır. Aydınlatmak için mobilyalara bir renk patlaması eklenir. Piyasada bulunan çeşitli tonlardan birini seçebilirsiniz. Dolap, eşyaları tutmak için birçok rafa sahiptir. Kapalı çekmeceler de önemli şeyleri yerleştirmek için harikadır. Bu metal vitrin tasarımı, kozmetiklerinizi ve diğer önemli belgelerinizi kilit altında tutmak isteyebileceğiniz yatak odası için harika bir vitrin tasarımıdır. Bu kırmızı ve gri kombinasyon ünitesine göz atın.

16. Modern TV Vitrini Tasarımı:

hint evi vitrin tasarımları

Bir TV ünitesi için bir başka modern tasarım, bir odanın köşesine yerleştirilen bu çarpıcı parçadır. Köşe alanını çok iyi kullanır ve odayı daha kompakt hale getirir. Bu televizyon vitrin tasarımı, odayı aydınlatan açık renkli ahşaptan yapılmıştır. Bu iç tasarım vitrini, her alanın önemli olduğu küçük evler için iyi çalışır. Bu ünitenin yanlarındaki ve altındaki dolaplar birçok eşyayı barındırabilir. Kontrast beyaz paneller üniteye şık bir görünüm kazandırır. Alan çok önemliyse, eviniz için bu LED vitrin tasarımını seçin..

17. Yatak Odası Vitrin Gardırop:

ev vitrin tasarımları hindistan

Yatak odası için güzel bir vitrin, yalnızca eşyaları sergilemenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda kıyafetlerinizi saklamanız için alan sağlar. Vitrin tasarımına sahip bu gardırop, yatak odasına ekleyebileceğiniz bir başka harika fikir. Kitap, süs eşyası, kozmetik vb. saklamak için açık raflara sahiptir. Ayrıca yan tarafında kıyafetlerinizi ve çarşaflarınızı saklayabileceğiniz ekli bir gardırop vardır. Bu vitrinin en üstteki dolapları, nadiren kullanılan bazı eşyaları yerleştirebileceğiniz kapalı kapaklı dolaplardır. Bu şekilde temiz ve düzenli kalırlar ve odaya düzenli bir görünüm verirler..

DEVAMINI OKU: Yatak Odası Vitrin Tasarımları

18. Oturma Odası İçin Vitrin Tasarımı:

vitrin tasarımı resimleri

Dramatik bir LCD vitrin tasarımı, bir oturma odasının görünümünü değiştirebilir. Bu mobilya ünitesinde TV’yi tutmak için bir dolap vardır. İçinde cam kapılar ve ışıklar bulunan iki yan panele sahiptir. Ahşap ve cam vitrin tasarımı modern evler için mükemmeldir. TV ünitesinin üzerindeki mini kitaplık seti tamamlıyor. Bu, içinde gerekli tüm unsurların bulunduğu bir mobilya vitrin tasarımıdır. Komple set fiyatına değer. Bu setin renk kombinasyonunu da tercihinize göre seçebilirsiniz. Bu birimin fatura ve bütçe gereksinimlerinize uyup uymadığını görmek için.

19. Tasarımcı Vitrin Tasarımı:

hint vitrin tasarımı

Şık bir temaya sahip bu vitrin kapısı tasarımına bir göz atın. Vitrin kullanılmayan duvar boşluğuna yerleştirilmiştir ve gizli dolaplara ve açık raflara sahiptir. Açık raflara teşhir makaleleri dışında kitapları yerleştirebilirsiniz. Bu vitrin mobilya tasarımı, pürüzsüz ve uzun ömürlü harika bir yüzey elde etmek için üstün kaliteli ahşap kullanır. Alanın kısıtlı olduğu bir ev için bu ahşap vitrin tasarımını tercih edebilirsiniz. Küçük alanınızdan en iyi şekilde yararlanın ve bu yaratıcı parçaya ekleyin. Bu tasarımcı vitrin parçası, kurulum ve donanım çabalarına değer.

20. Mutfak Vitrin Tasarımı:

vitrin modeli resimleri

Mutfakta olmazsa olmazlardan biri, temiz bir mutfak vitrinidir. Bu mutfak vitrin tasarımı, tüm favori tabaklarınızı ve eski parçalarınızı sergilemenize yardımcı olabilir. Mutfak için vitrin tasarımı, insanların sergilenen çeşitli öğeleri görmesini sağlayan cam dolapları içermelidir. Bulaşıkların düzenli ve temiz tutulmasına yardımcı olur ve gerektiğinde doğrudan kullanıma hazırdır. Burada beyaz cam vitrin modeli ahşap çerçevelidir. Öğelerin hızlı bir şekilde alınması için bu vitrini tezgah alanınızın üzerine yerleştirebilirsiniz. Dolabın rengi parlaktır ve mutfak alanına ışık getirir..

DEVAMINI OKU: Mutfak Vitrin Tasarımları

21. Yemek Odası Vitrin Tasarımı:

ev vitrin tasarım resimleri

Yemek masasına yakın tutmak için çanak çömlek ve eşyalarınız varsa, bir yemek odası vitrin tasarımına sahip olmak mantıklıdır. Aynalı vitrin tasarımında vitrinin arka panelinde aynalı cam kullanılmıştır. Bu odayı aydınlatır ve ışığı da yansıtır. Vitrinde şarap şişeleri, şarap kadehleri, çatal bıçak takımı, tabak takımı, cam eserler vb. gibi eşyaları sergilemek için birkaç raf vardır. Bu yemek vitrini tasarımını, bir akşam yemeği partisi için eşya almanın kolaylaştığı yemek odasında tercih edebilirsiniz. . Misafirler, yıllar boyunca topladığınız geniş ürün yelpazesini görmeyi çok sevecekler..

DEVAMINI OKU: Yemek Odası Vitrin Tasarımları

22. Bölücü Vitrin Tasarımı:

oda vitrin tasarımı

İşte geniş bir alanda bölücü olarak çalışan harika bir oturma odası vitrin fikri. Vitrin, sıkıştırılmış bir alana yerleştirilebilen veya bir kitap gibi açılabilen raflar şeklindedir. Bu ahşap vitrin modeli tasarımı oldukça özgün ve göz alıcıdır. Oturma odası vitrin tasarımı Hindistan iç tasarımcıları yeni fikirleri denemeyi sever. Bu, bir odada bir mola seçeneği olarak hareket edebilecek çarpıcı bir parça. Odadaki dramatik etkisi için bu vitrini seçin. Teşhir için bol miktarda eşya yerleştirmek için birkaç küçük raf ve köşeye sahip olursunuz..

23. Labirent Vitrin Tasarımı:

tasarım vitrini

Sihirli bir mobilya parçası ister misiniz? O zaman bu labirent tasarımı tam size göre. Kitap kurtları, bir labirent gibi görünen bu en yeni ahşap vitrin tasarımına sahip olmayı sevecekler. Kitapları ve diğer eserleri saklayabileceğiniz birkaç raf katmanı elde edersiniz. Bu ünitenin beyaz rengi çarpıcıdır ve diğer mobilya öğeleriyle iyi uyum sağlar. Bu, bir hediye seçeneği olarak da harika çalışacak mükemmel bir misafir odası vitrini. Bu nedenle, evini yenileyen biri varsa veya yeni evli bir çift tanıyorsanız, onlar için bu hediyeyi seçin. Bir ömür sürecek ve çok sevilecek.

24. Tasarımcı Duvar Vitrini:

ev vitrin

Tasarımcı vitrini, sıradanlıktan sıyrılan ve odaya bir tema koyan vitrindir. Hint tarzı oturma odası için bu duvar vitrin tasarımları popüler olan en son modellerden biridir. Tasarım, farklı seviyelerde yerleştirilmiş duvarda yüzen rafları içerir. Büyülü bir tema oluşturmak için rafların her yerine resimler ve çerçeveler yerleştirilmiş. Bu sade tasarım için rafları koyu ahşap renginde veya hatta siyahta kullanabilirsiniz. Bu, konukların ailenizin çeşitli fotoğraflarını görebilecekleri, misafir odası için güzel bir vitrin tasarımıdır..

25. Yuvarlak Vitrin Tasarımı:

son vitrin tasarımı

Bir başka harika tasarım dokunuşu, oda için bu yuvarlak vitrin. Hindistan misafir odası için bu vitrin tasarımı nefes kesici. Yuvarlak ahşap çerçeve duvarda yer kaplar ve içinde birkaç raf bulunur. Salon vitrin resimlerinin çoğu dikdörtgen çerçeveli ünitelerdir. Ama bu özel olan farklı. Bu, evinizi diğerlerinden ayıracaktır. Şık tasarım oldukça çekici ve sofistike. Büyük ve küçük eserler raflara kolaylıkla yerleştirilebilir. Bu vitrinin her katına ahşap raflar yerine cam raflar da ekleyebilirsiniz..

Vitrin yeni tasarımı, yeni ev hanımı için karmaşık ve göz korkutucu olabilir. Ev için bu vitrin modelleri kişiyi cezbetmek için yapılmıştır. Bu nedenle, eviniz için istediğiniz en iyi tasarımı belirli kriterlere göre seçin. Salon için vitrin tasarımı ve cam vitrin tasarımları, aralarından seçim yapabileceğiniz vitrin çeşitlerinden bazılarıdır. Liste sonsuz ve seçenekler bol. Bu nedenle, döşemeniz gereken odaya bağlı olarak doğru olanı seçin ve kullanılan malzemenin kalitesini kontrol edin. Yukarıda listelediğimiz tasarımların her biri en iyisidir ve bu, eviniz için bir vitrin seçmeden önce size bir fikir verecektir..