Köşe vitrin tasarımlarının görselleri şık ve kaliteli malzeme ile doldurulmuştur. Bu köşe vitrinleri, aksi takdirde boşa giden alanınızı kullanır. Odanın yüksekliğine kadar yükselen ince ve şık bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Ayrıca geniş ve her iki uçta da duvar alanının bir kısmını kaplayan tasarımlara sahip olabilirsiniz. Bu, köşenizin sizin için çalışmasını sağlamanın iyi bir yoludur. Sergilenecek tüm ıvır zıvırlar ve eşyalar vitrine girebilir. İçerideki alanı aydınlatmak için vitrinin içine ışıklar ekleyebilirsiniz. Cam dolaplar buna daha hassas bir dokunuş katıyor.

Resimli Köşe Vitrin Tasarımları

Köşe Vitrin Tasarımları Nasıl Seçilir?

Odanızın köşesi için çeşitli noktalara göre bir vitrin tasarımı seçebilirsiniz. Sizin için belirlediğimiz bu faktörleri göz önünde bulundurun:

  • Uzay: Odanızın köşesinde sahip olduğunuz alanı kontrol edin. Tam boy bir vitrin için veya sadece ince uzun bir vitrin için yeterli alan var mı??
  • Şekil: Vitrin şekli dikkate alınması gereken başka bir şeydir. İnce bir vitrin ise yuvarlak kıvrımlara sahip olabilir. Vitrin duvar alanını daha fazla kaplıyorsa, düz olmasını sağlayabilirsiniz..
  • Bütçe: Bütçe, ne tür bir vitrin satın alabileceğinizi belirleyeceği için önemli bir faktördür. Büyük olanlar, daha ince olanlara kıyasla pahalı olacaktır..

Köşe Vitrin Tasarımlarının Önemi:

Köşeler için vitrin tasarımları günümüz modern evlerinde büyük bir ihtiyaçtır. Sınırlı taban alanına sahip evlerimiz var ve köşe vitrinleri size çok ihtiyaç duyduğunuz ekstra alanı sağlıyor. Salon köşesi vitrini, tüm teşhir eşyalarınızı saklayabilir ve yine de diğer mobilyaları oynamak ve saklamak için size yer verebilir. Bu, mobilya öğelerinize sınıf ve stil katan basit bir ektir. Köşe vitrinleri, yerden tasarruf sağlayan temaya katkıda bulunan duvara monte edilebilir. Bu yüzden evinizin köşesi için hangi vitrin türünü seçerseniz seçin, kesinlikle iyi bir karar olacaktır..

Hindistan’da Basit ve En İyi Köşe Vitrin Tasarımları:

Burada resimlerle birlikte 10 havalı ve modern köşe vitrin tasarımını listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Cam Kapı Köşe Vitrin Tasarımı:

Modern Köşe Vitrin Tasarımları

Bu, oturma odanızda sahip olabileceğiniz muhteşem bir parça. Misafir odası köşe vitrini, içinde sergilenen eşyaların kolayca görülebilmesi için cam kapılara sahiptir. Bu vitrinin iç kısmına aydınlatma armatürleri ekleyebilirsiniz. Bunlar, konukların teşhir öğelerinizi net bir şekilde görebilmeleri için geceleri açılabilir. Bu köşe cam vitrin, parlak ceviz kaplamalı ahşaptan yapılmıştır. Bu, mobilya öğesine sınıf ekler. Vitrin içindeki cam raflar da vitrine açıklık katmaktadır. Bu parçayı odanızın ışığın yansıdığı köşesine yerleştirebilirsiniz..

2. Dolap Köşe Vitrin Tasarımları:

en yeni Köşe Vitrin Tasarımları

İşte büyük boy bir televizyona rahatlıkla sığabilecek köşe tv vitrin tasarımı. Vitrin üst yarısı cam kapaklı bir dolaptır. Orta kısım, üzerine TV veya stereo sistemi yerleştirebileceğiniz düz bir raftır. Alt dolaplarda ekstra süs eşyaları ve eşyaları tozdan uzak tutmak için çekmecelerin yanı sıra cam kapılar bulunur. Bu, kullanılmayan bu köşe alanına sahip çoğu ev için mükemmel bir vitrin. TV köşesi vitrini, diğer duvarlarda size ekstra alan sağlar. Stili ve fayda avantajı için bu vitrini seçebilirsiniz..

3. Curio Kabine Vitrin Tasarımı:

en iyi Köşe Vitrin Tasarımları

Oturma odası için bu koyu ceviz köşe vitrin tasarımına göz atın. Tasarım, ahşap çerçeveli cam dolaplara ve cam raflara sahiptir. Bu, başka bir eski, antika ve çağdaş mobilya tasarımı temalarıyla iyi gider. Bu vitrinin ince boyutu odada çok az yer kaplar. Teşhir öğelerinizi saklamak için mevcut mobilyalara ekleyebilirsiniz. Bu antika vitrini oturma odanızın, yatak odanızın ve hatta yemek odanızın bir parçası yapın. Odaya karakter katacak ve sofistike bir görünüm verecektir. Cazibesi ve tasarımı için bu stili seçin.

4. Alcove Köşe Vitrin Tasarımı:

basit Köşe Vitrin Tasarımları

İşte bir odanın köşesinde tutabileceğiniz hoş bir antika tarzı oyuk. Mobilya tasarım köşe vitrini, cam raflardan yapılmış dört seviyeye sahiptir. Vitrin üst çerçevesi kavisli ve oymalı ahşap parçaya sahiptir. Alt yarıda ayrıca taraklı kenarlarla yapılan oymalar vardır. Vitrinin çarpıcı kavisli bacakları bu parçaya muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Tüm hassas ve pahalı sanat eserlerinizi ve çanak çömleklerinizi kesinlikle herkesin görmesi için bu vitrine yerleştireceksiniz. Değerli eşyalarınızı saklamak için oturma odası için harika bir köşe vitrini yapar..

5. Merdiven Köşe Vitrin Tasarımları:

sevimli Köşe Vitrin Tasarımları

Bu, merdiven etkisine sahip modern bir köşe vitrinidir. Bu vitrinin üçgen şekli üstte ince başlar ve yavaş yavaş zemine doğru genişler. Birçok öğeyi sergilemek üzere saklamanıza yardımcı olabilecek farklı uzunluklarda beş raf vardır. Bu diğerlerinden öne çıkacak mükemmel bir ahşap köşe vitrin tasarımıdır. Boyutların odanıza uyduğundan ve yapının iyi yapıldığından emin olun. Çok çarpıcı bir duvar köşesi vitrini her zaman en çok satandır. Bu parçanın her yerde müşteriler arasında popüler bir seçim olmasının nedeni budur..

6. Asma Köşe Vitrin Tasarımı:

Asma Köşe Vitrin Tasarımı

Zemin alanınızın kaydedilmesini istiyorsanız bu asılı köşe vitrinini seçin. Bu misafir odası köşe vitrini duvarda yüzüyormuş gibi görünüyor. Arı kovanı tarzında sağlam raflardan oluşur. Açık renkli vitrin alanınıza parlak bir görünüm kazandırır. Ne yazık ki bu çağdaş tasarım raf uçlarını kullanmıyor. Bu üniteyi kullanarak birçok büyük öğeyi sergilemek üzere tutamazsınız. Vitrin, birkaç ıvır zıvır sergilemek için evinizde sakladığınız ek bir mobilya parçası olabilir. Bu ünitenin modern dokunuşu, birçok müşteriyi kendine çeken şeydir..

7. Zigzag Köşe Vitrin Tasarımları:

Zigzag Köşe Vitrin Tasarımları

Harika bir tasarım özelliği zikzak bir desendir. Bu köşe duvar vitrin tasarımı, birçok misafirin ilgisini çeken zikzak bir kenara sahiptir. Teşhir ürünlerini koyabileceğiniz yeterli genişlikte beş raf vardır. Koyu ahşap cilası bu köşe vitrinine göz alıcı bir his verir. Koyu renkli mobilyalarla da uyum sağlayacaktır. Beyaz veya açık renkli duvarla harika bir kontrast oluşturuyor. Basit ama çekici mobilya parçalarını seviyorsanız bu köşe vitrinini seçin. Fazla yer kaplamaz ve bu nedenle çok daha az alana sahip küçük evler için harika bir seçenektir..

8. Yüzer Köşe Vitrin Tasarımı:

Yüzer Köşe Vitrin Tasarımı

İşte bir çocuk odası veya çalışma odası için harika çalışacak güzel bir yüzen köşe vitrini. Bu, duvarın her iki köşesinde yüzer raflara sahiptir. Ceviz ağacından yapılmış bu ünitenin rengi oldukça parlak ve keskindir. Sağlam raflar ünitenin seçkin görünmesini sağlar. Kapısız köşe vitrin gibi çalışır. Bu vitrinin açık çerçevesi, kitapları ve diğer eşyaları saklamak için harikadır. Çocuklar günlük okul kırtasiye malzemelerini ve kitaplarını sergilemek ve kolay ve hızlı erişim için yerleştirmeyi sevecekler. Bunu mutfakta mutfak eşyaları veya baharat şişeleri tutmak için de kullanabilirsiniz..

9. Köşe TV Vitrin Tasarımı:

Köşe Tv Vitrin Tasarımları

Köşe TV vitrinine sahip olmak, küçük evler için mükemmel bir fikirdir. Bu ünite, TV’nin yerleşimini, stereo sistemi ve diğer meraklı görüntülemeyi kompakt bir şekilde birleştirir. Köşe alanı, TV’nin üzerinde yükselen duvarın her iki ucundaki vitrin ile mükemmel bir şekilde kullanılır. TV rafı, duvarların köşe kısmında düz bir raftır. TV vitrin köşesi, o alanı açan ve odayı büyüten parlak bir ünitedir. Düz ekran led’leriniz kalıcı olarak yerleştirilecek bir alana sahip olacak şekilde istediğiniz boyutta TV’yi buraya yerleştirebilirsiniz..

10. Köşe Cam Vitrin Tasarımları:

Köşe Cam Vitrin Tasarımları

Oturma odanız için bu büyük köşe dolap vitrinini seçin. Vitrinin cam kapılı dolapları, sınıfa bir dokunuş katıyor. Tüm ıvır zıvırlarınızı, misafirler tarafından kolayca görülebilecek şekilde raflara yerleştirebilirsiniz. Cam raflar vitrine açık bir yapı katmaktadır. Herhangi bir boyuttaki ürünü raflara yerleştirebilir ve çerçeveden görülebilirler. Bu vitrine ışık eklerseniz, geceleri aydınlatabilir ve vitrine parlak bir etki verebilirsiniz. Şık tasarımı ve evin herhangi bir odası için kullanışlılık faktörü için bu vitrini seçin.

Köşe vitrin tasarımları, büyük evler kadar küçük evler için de mükemmel olan yerden tasarruf sağlayan harika bir fikirdir. Bu, aksi halde boşa harcanan alanı kullanır. Köşe vitrinler zeminde olabileceği gibi duvara da monte edilebilir. Cam kapılara veya ahşap kapılara sahip olabilirler. Vitrini aydınlatmak ve sergilenen güzel şeylere odaklanmak için dolapların ve rafların içine ışıklar yerleştirebilirsiniz. Bir köşe vitrini, herkes için iyi bir fikir olan bir şeydir. Bakımı ve temizliği kolaydır, eşyaların sergilenmesi için uygun bir yeri vardır.