Sanatsal ve güzel olan her şeyi toplamayı seviyor musunuz? Evinizin tuhaf yerlerine yığmak yerine, iyi planlanmış hol için vitrin tasarımları kullanarak hepsini bir araya getirin. Bu sadece her bir parçayı ön plana çıkarmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda salonunuzun estetiğini de yükseltir..

Salon İçin Son Vitrin Tasarımları

Minik biblolardan narin cam eşyalara, televizyon setleri ve hatta kupalar artık bir vitrinle hak ettikleri bireysel ilgiyi görebilirler. Heyecanlı? Ardından, fotoğraflarla salon için en iyi vitrin tasarımlarından bazılarını keşfetmek için okumaya devam edin.

Hindistan’da Salon İçin En İyi Vitrin Tasarımları:

Evinize harika bir görünüm kazandıran salon için favori modern vitrin tasarımlarımızdan bazılarına göz atalım..

1. Salon İçin Çimento Vitrin Tasarımı:

Salon İçin Çimento Vitrin Tasarımları

Salon için Çimento ve Beton vitrin tasarımı kullanmak, üzerine çok para harcamak istemeyenler için idealdir. Duvara kaba bir taslak çizilir ve temel yapıyı oluşturmak için konsantre levhalar döşenir. Sertleştikten sonra duvarlar macunla düzeltilir ve parlak boya ile bitirilir. Biblolarınızı gizlemek için altına birkaç ahşap dolap ekleyin ve bu çarpıcı parçanın aslında çimento kullanılarak yapıldığını tahmin etmek zor olurdu.!

2. Salon Vitrin Mobilya Tasarımı:

Salon Vitrin Mobilya Tasarımı

Bir salon vitrin tasarımı seçmek söz konusu olduğunda, oda temasının geri kalanıyla nasıl uyum sağladığına dikkat etmelisiniz. Burada görülen, ahşap raflarda koyu ve açık renkli laminat kullanan böyle bir fikir. Büyük ünite bir televizyon barındırır ve en sevdiğiniz eşyaları yerleştirmek için birçok küçük üniteye ev sahipliği yapar..

3. Salon İçin Yüzer Duvar Vitrin Tasarımı:

Salon İçin Yüzer Duvar Vitrin Tasarımı

Duvarda kalıcı bir yapıya meraklı değilseniz, bu yüzer raf fikrini deneyin. Salon için basit vitrin tasarımı, farklı boyut ve şekillerde duvar raf panoları kullanılarak yapılabilir. İstediğiniz herhangi bir rastgele tasarımda onları en sevdiğiniz duvara asabilirsiniz. En iyi kısım? Ruh halinize uygun yeni desenler oluşturmak için konumlar değiştirilebilir!

4. Salon İçin Lamine Vitrin Tasarımı:

Salon İçin Lamine Vitrin Tasarımı

Salon için bu modern vitrin tasarımıyla bir renk dokunuşu ekleyerek iç alanınızı aydınlatın! Kompakt boyutlu desen, konuklarınız üzerinde ‘git’ kelimesinden doğru etkiyi yaratır! Temel malzeme, üzerine renkli bir laminat yapıştırılmış ahşaptır. Sarı, turuncu, yeşil vb. gibi daha parlak renkler seçmek odaya olumlu bir hava katabilir..

5. Salon Köşe Vitrin Tasarımı:

Salon Köşe Vitrin Tasarımı

Neden odanızın köşelerini boşa harcıyorsunuz? Çirkin duvar derzlerini gizleyin ve bu köşe salonu ahşap vitrini kullanarak o alanı bir sanat galerisine dönüştürün. Yarım daire şeklindeki ünite, değerli eşyalarınızı sergilemek için odanızın bir köşesine kolayca yerleştirilebilir. Rafların arkasına yerleştirilen aynalar, geniş bir alan yanılsaması yaratır..

6. Salon İçin TV Modüler Duvar Vitrin Tasarımı:

Salon İçin Tv Modüler Duvar Vitrin Tasarımı

Arka planda benzersiz bir dokusal desene sahip salon için en çok aranan vitrin tasarımlarından biri. Ahşap ve fiber ünite, duvara monte bir televizyon setini ve diğer unsurları barındıracak kadar büyüktür. Kaotik görünmüyor ve odaya temiz ve sofistike bir görünüm kazandırmak için sadece birkaç rafa sahip..

7. Çağdaş Ev Salonu Vitrin Tasarımı:

Çağdaş Ev Salonu Vitrin Tasarımı

İşte çok basit ve şık bir salonda çağdaş bir vitrin tasarımı. Tasarım, duvara yerleştirilmiş yüzer raflar içerir. Ünitenin altındaki uzun ince masa çok sofistike. Salonlarında dağınıklıktan arınmış bir görünüm tercih edenler için idealdir. Odanızın teması minimalizm ise, bu açıklamaya çok iyi uyabilir..

8. Fantezi Ev Salonu Vitrin Tasarımı:

Fantezi Ev Salonu Vitrin Tasarımı

Bu salon vitrin tasarımı, sade bir salonu şık görünümlü bir iç mekana dönüştürebilir. Ünitenin tamamı, temel malzeme olarak kontrplaktan ve üstte parlak bir laminattan yapılmıştır. Odak, açıkça, ünitenin daha büyük bir bölümünü kaplayan merkezdeki TV noktasındadır. Cam kapaklı yan dolaplar en sevdiğiniz cam eşyalarınızı koyabilir..

9. Salon İçin Ahşap Vitrin Tasarımı:

Salon İçin Ahşap Vitrin Tasarımı

Salon için en yeni vitrin tasarımları arasında bu sade ahşap vitrin yer almaktadır. Tasarım, fütüristik görünen ‘G’ benzeri bir desene sahiptir. Ancak orta boy bir TV ünitesini, kurulum kutusunu, kitapları, çiçek vazolarını, gazeteleri ve çok daha fazlasını kolayca tutabileceğinden bu mütevazı tasarıma aldanmayın. Alışılmadık olmak yaşam tarzınızsa, böyle yaratıcı bir fikir için gidin..

10. Salon İçin Minimal Vitrin Tasarımı:

Salon İçin Minimal Vitrin Tasarımı

Bunun gibi salon vitrin modelleri çok sofistike ve modern olabilir. Bu yüzer raflar şık ve zarif bir görünüm kazandırır. Rustik bir ahşap yüzey seçmek, aksi takdirde düz arka plan duvarında efekt gibi bir doku ekleyebilir. Bu tasarımın en büyük avantajı, ünitelerin yerleşimini ve sayısını özelleştirmenize izin vermesidir..

11. Salon İçin Geleneksel Ahşap Vitrin Tasarımı:

Salon İçin Geleneksel Ahşap Vitrin Tasarımı

İşte ahşaptan yapılmış geleneksel bir salon vitrin tasarımı. Ünitenin alt rafında kapalı dolaplar ve her iki ucunda da açık raflar bulunur. İzlemek için merkeze bir TV yerleştirilebilir. Sağdaki boşluklar hafif gösterileri barındırabilir. Bu ünitenin hantallığı, onu büyük bir salon için ideal kılar..

12. Salon İçin Modern Vitrin Tasarımı:

Salon İçin Modern Vitrin Tasarımı

Bu salon vitrin tasarımı ile sıkıcı salonunuzu sanatsal bir alana dönüştürün. Bu ünitenin kutulu yapısı odanıza ilginç bir açı katıyor. Katı kutular aslında gizli dolaplardır, açık olanlar ise raf gibi çalışır. Bu şekilde, istediğinizi göstermeyi seçebilir ve sırlarınızı içeride saklı tutabilirsiniz.!

13. Salon İçin Tasarımcı Vitrin Tasarımı:

Salon İçin Tasarımcı Vitrin Tasarımı

Salon için tamamen siyah vitrin tasarımı fikrini seviyor musunuz? Bahse gireriz öylesin! Bu Instagram’a yakışır birim, o parlak, yepyeni LED TV’yi görüntülemenin harika bir yoludur. Hatta bazı kitaplar, sanatsal öğeler, züccaciye vb. ekleyebilirsiniz. Ancak siyah renkli camdan yapılmış ünite tüm ilgi odağını toplar ve gerçekten “vitrin” adının hakkını verir.!

Bu küçük ahşap tasarımcı vitrini, küçük alanlar için idealdir. Ahşap vitrin, eşyaları yerleştirmek için kullanılabilecek dokuz rafa sahiptir. Vitrin düzdür ve küçük odalarda tutulabilir. Salon için bu vitrin tasarımları, rahat bir görünümle uyum sağlayabileceğiniz küçük bir duvar için iyi bir seçimdir. Hint evlerinde popüler bir salon vitrinidir ve çekici iç mekanlarının bir parçasını oluşturur..

14. Salon İçin TV Vitrini Tasarımı:

Salon Tv Vitrin Tasarımı

Salon için bu siyah beyaz vitrin tasarımına bir göz atın, bu çarpıcı ve muhteşem bir şey değil. Bu ünitenin her detayı lüks ve sofistike çığlıklar atıyor. Büyük bir salonunuz varsa ve ana duvarı dikmek için bir yol arıyorsanız, bu harika bir fikir olabilir. LED ışıkları eklemek, güzel bir akşam için mükemmel bir ruh hali yaratır!

15. Şık Vitrin Tasarımı:

Şık Vitrin Tasarımı

İşte raflarla kaplı bir duvara sahip güzel bir kitaplık cum vitrin tasarımı. Vitrin, geometrinin karmaşıklığından ilham alan açık dolaplara sahiptir. Bu ünitenin ilginç yanı, ünitelerin renk ve dokularıyla oynamasıdır. Üst ünitenin rustik, kaba dokusu, alt dolabın parlaklığını azaltır ve odanıza keskin bir görünüm kazandırır..

Salon için bu vitrin tasarımlarının, evinizde bir tane yaptırmanız için size ilham verdiğini umuyoruz. Kararınızı verdikten sonra, yaşam alanına en iyi uyan mevcut alanı, deseni, renkleri ve malzemeyi analiz etmek için bir tasarımcıyla konuşmanız yeterlidir. Sadece hayal edebileceğiniz kişisel sanat galerinizden televizyon izleme noktanızın keyfini çıkarmak için bunları çabucak sıralayın.!