Bir mutfak vitrini, tüm mutfak eşyalarınızı, manav malzemelerinizi, tencere ve tavalarınızı temiz alanlarda ve düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olabilecek bir mobilyadır. Bu dolaplar ve raflar ahşap, metal ve hatta plastikten yapılmıştır. Burada size gösterdiğimiz mutfak vitrin resimleri, evinizde neler yapılabileceğinin mükemmel örnekleridir. Basit bir odayı işlevsel bir odaya dönüştürürler ve size zaman ve mekan avantajı sağlarlar. Bu mutfak vitrin tasarımları dekoratif veya sade olabilir. Geniş raf seviyelerine sahip olabilirler veya uzun bir dolap olabilirler..

Mutfak Vitrin Tasarımları

Mutfak İçin Vitrin Tasarımları Nasıl Seçilir?

Vitrin mutfak dolabı seçerken bu noktalara mutlaka göz atın. Burada, mutfağınız için bir vitrin harcamadan önce düşünmeniz gereken bazı düşünceler veriyoruz..

  • Uzay: Her oda farklıdır ve bu nedenle odanızın boyutlarını ölçmek ve belirli bir vitrin tasarımının kolayca sığıp sığmayacağını görmek önemlidir. Mutfakta sizin de hareket edebilmeniz için yer olmalı.
  • Şekil: Mutfak için birkaç çeşit dolap vardır. Oda ölçülerine göre duvar dolabı, köşe vitrin veya yer dolabı tercih edebilirsiniz..
  • Bütçe: Özellikle tam bir mutfak dolabı oldukça pahalı olabileceğinden, bu satın alma için para çok önemlidir. Kullanılan malzemenin ve vitrinin maliyetinin bütçenize uygun olup olmadığını kontrol edin.

Mutfak Vitrin Tasarımlarının Önemi:

Mutfak, aileniz için yemek hazırlayarak günün önemli bir zamanını geçirdiğiniz yerdir. Bu nedenle, organize olmanıza ve eşyalarınızı yerinde tutmanıza yardımcı olacak mobilyalara sahip olmak çok önemlidir. Mutfaktaki her bir eşyanın uygun şekilde yerleştirilmesi gerekir ve daha sonra kullanımı yaygınlaştırılır. Hint mutfağı vitrin tasarımları, Hint yemek pişirme sahnesine eğilimli oldukları için mükemmeldir. Dolaplar, raflar vb. eşya ve cihazları gerektiğinde kolayca ulaşılabilecek şekilde saklamanıza yardımcı olur. Bu nedenle, nadiren kullanılan eşyaları bir dolabın köşesinde tutmak mantıklıdır.!

Hindistan’daki En İyi Mutfak Vitrini Tasarımları:

Burada resimlerle birlikte 10 basit ve modern mutfak vitrin tasarımı listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Gümüş Mutfak Vitrin Tasarımı:

Son Mutfak Vitrin Tasarımları

Bu sağlam metal küçük mutfak vitrini, çoğu mutfak için doğru boyuttadır. Beş katmanlı raf ünitesi çelikten yapılmıştır ve bu nedenle daha uzun süre dayanır. Raflardaki dekoratif kenarlar, bunu evde sahip olmak için harika bir özellik haline getiriyor. İşlevsel kullanımının yanı sıra bu vitrinin tarzı da oldukça popüler ve bu nedenle en çok satanlar arasında yer alıyor. Bütçeyi hesaba katarsanız, o zaman noktadasınız. Büyük boyutlarıyla bu zemin tarzı vitrin tam eviniz için. Gümüş rengi odayı aydınlatır ve ona stil verir..

2. Mutfak Aletleri Dolabı:

En İyi Mutfak Vitrin Tasarımları

Aletlerinizi ve diğer eşyaları saklayabileceğiniz mutfak için bu ince ahşap vitrini deneyin. Mikrodalga, fırın, mikser vb. için alan tam olarak uygundur. Bu dolabı mutfaktaki herhangi bir alanda saklayabilirsiniz. Bu vitrin için kullanılan mühendislik ahşap dayanıklı ve güçlüdür. Hoş bir kahverengi kaplama, vitrine parlak bir görünüm verir ve mutfağın geniş görünmesini sağlayabilir. Mutfağınız için bu çarpıcı vitrini seçin. Vitrin hafif olduğu için mutfağın herhangi bir yerinde kolayca saklayabilirsiniz. Bu sizin için ideal vitrin.

3. Metal Mutfak Vitrin Tasarımı:

Modern Mutfak Vitrin Tasarımları

Şık ve fonksiyonel bir mutfak dolabı vitrini her yere yerleştirilebilen bu metal vitrindir. Yerde tutmayı tercih edebilir veya bir dolap veya tezgah boşluğuna yerleştirebilirsiniz. Üç katmanlı raf ünitesi dayanıklı çelikten yapılmıştır ve bu sayede ağır eşyaları üzerinde tutabilirsiniz. Son rafın altındaki katman da eşyaları saklamak için kullanılabilir. Bu vitrinin şık tasarımı, onu farklı kılan şeydir. Bu, sadece temiz bir bezle düzenli olarak bakımı ve temizliği kolaydır..

4. Mutfak için Wenge Vitrin Tasarımı:

Basit Mutfak Vitrin Tasarımları

Evinizi diğerlerinden ayıracak bu çarpıcı tasarımcı vitrin mutfağına gidin. Özel tasarım ahşap vitrin, şık evlere güzel bir şekilde uyan göz alıcı bir parçadır. Tabakları ve çatal bıçak takımlarını saklamak ve sergilemek için en üst seviyede üç rafı vardır. Orta raflar günlük kullanım için idealdir. Çatal bıçak takımı için iki çekmece ve altında mutfak eşyalarını saklamak için kapalı dolaplar vardır. Bu vitrinin Wenge renkli kaplaması çoğu ev için mükemmel bir görünüm. Vitrin, size büyüleyici bir görünüm vermek için mutfağınızda öne çıkacak.

5. Country Tarzı Mutfak Vitrin Tasarımı:

Mutfak Vitrin Tasarımları1

İşte mutfağın her yerinde bulundurabileceğiniz country tarzı bir mutfak vitrini. Vitrin demir ve ahşaptan yapılmış olup, tavuk kulübesi tarzında bir tasarıma sahiptir. Birçok raf, bibloları ve mutfağın diğer eşyalarını tutmak için geniş alan sağlar. Bu temizlemesi kolay ve hafiftir. Mutfağınızın herhangi bir yerine yerleştirebilir ve mutfağınızın dekorunu tercihinize göre değiştirebilirsiniz. Metal ve ahşap hem dayanıklı malzemelerdir hem de bu yalnızca size uzun ömürlü bir ürün vermenize yardımcı olur. Bu öğeyi bugün alın!

6. Ahşap Mutfak Vitrin Tasarımı:

En Yeni Mutfak Vitrin Tasarımları2

Bu, mutfakta bulunan herhangi bir duvara asabileceğiniz bir mutfak duvar vitrinidir. Vintage bir çekiciliği olan üç raflı bir ünitedir. Ünite üzerindeki güzel eski dünya resmi, mutfağı oldukça şık kılıyor. Raflarda birçok eşyayı saklayabileceksiniz. Aynı zamanda mükemmel bir baharat rafıdır ve yemek pişirirken eşyalara kolayca ulaşmak için gaz sobasının hemen yanına asılabilir. Kahverengi, çoğu mutfak mobilyasında kullanılan renktir, bu nedenle mevcut mutfak mobilyanıza kolayca sığar..

7. Yazı Tahtası Mutfak Vitrin Tasarımı:

Mutfak Vitrin Tasarımları3

Üzerine yazı yazabileceğiniz bir arka plana sahip bu harika duvara monte mutfak vitrinini deneyin. İki raflı ünite, gördüğümüz en iyi mutfak vitrin görüntülerinden biridir. Bu ünitenin beyaz ve siyah kombinasyonu onu oldukça çekici kılıyor. Bu parçanın işlevselliği harika ve düşündüğünüzde bir alışveriş listesi yazmak güzel. Öyleyse bu parçayı mutfağınıza yerleştirin ve hayatınızı ne kadar kolaylaştırdığını görün. Güzel bir mutfak görünümü için kendinize en iyisini verin.

8. Raf ve Şarap Kadehi Mutfak Vitrini:

En Yeni Mutfak Vitrin Tasarımları4

İşte vitrin mutfağı ve banyosu olarak kullanılabilecek güzel bir mutfak vitrini. Tek raf ünitesi, birçok küçük kavanoz ve eşyayı tutabilir. Rafın altındaki şarap kadehi tutucusu oldukça işlevseldir ve yerden de tasarruf sağlar. Birçok şarap kadehi tutabilir. Dolap alanı, tüm çatal bıçak takımlarınızı ve tabaklarınızı tutmanın harika bir yoludur. Cam kapı size bazı güzel eşyaları sergileme şansı veriyor. Kullanılan MDP malzemesi dayanıklıdır ve evdeki her oda için mükemmeldir. Devam edin ve bu birimi seçin!

9. Vintage Mutfak Vitrin Tasarımı:

En Yeni Mutfak Vitrin Tasarımları6

Vintage şeyleri seviyorsanız, bu mutfak ve banyo vitrini tam size göre. Gri beadboard’dan yapılmış bu beyaz ve ceviz rengi vitrinde iki kapalı dolap, tabakları tutmak için raf ve diğer eşyaları koymak için daha küçük raflar bulunur. Bu vitrin duvara asılabilir ve size tezgah alanından tasarruf sağlar. Tüm günlük kullanım ürünlerini bu vitrinde saklayabilir, böylece istediğiniz zaman kolayca elde edebilirsiniz. Yerden tasarruf sağlayan üniteler, herhangi bir evde büyük bir avantajdır. Bunu mutfağınız için deneyin ve ne kadar zaman kazandırabileceğini görün.

10. Mutfak için Depo Vitrin Tasarımı:

En Yeni Mutfak Vitrin Tasarımları7

Vitrin mutfak ve banyo tasarımları modaya uygun ve şık olmalıdır. Bu özel mutfak vitrini MDP’den yapılmıştır ve onu aydınlatmak için beyaz bir kaplama verilmiştir. Bu vitrinin beş seviyesi kompakttır ve üzerinde birçok eşya saklayabilirsiniz. Eşyaların kolayca düşmemesi için her rafa bir bariyer yerleştirilir. Bu aynı zamanda tasarım öğesinin bir parçasıdır. Bu ünite kesinlikle çok fazla yer kaplamadan mutfağınıza cazibe katacaktır. Bugün çarpıcı mutfak eşyalarınız için özel bir saklama vitrini yapın.

Mutfak için vitrin tasarımı, çoğu ev için geçerli olan harika bir mobilya tasarımıdır. Burada eşyaları ve aletleri düzenli tutan dolaplar ve raflar var. Tencere ve tavaları düzenli bir şekilde saklayabilir ve ayrıca çalışmak için tezgah alanınız olabilir. Baharatlar ve tahıllar, kaplar, fincanlar ve tabaklar için ayrı bir alan verilmiştir. Vitrin dolapları, mutfakla ilgili bazı benzersiz eşyaları ve gösterileri sergilemek için de mükemmeldir. Mutfağınız için en iyi tasarımı seçin ve onu bir başyapıt haline getirin. Mutfak evin en iyi yeridir ve vitrinler hayalinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir..