En son tasarım ahşap vitrinin, yatak odası, oturma odası ve hatta yemek odası içinde olsun, evlerin içinde kullanılmaya başlaması çok eski zamanlardan beri olmuştur. Bu vitrinler, birçok ıvır zıvırı kolayca tutabilir. Çoğu zaman, insanlar televizyonlarını diğer çeşitli güzel hatıralarla birlikte vitrinlerinde tutmayı severler. Bazen çeşitli kitap, dergi, müzik CD’si ve vinil vb. koleksiyonlarını da görüyoruz. Bu nedenle, hepsi modern ahşap vitrin tasarımına bağlıdır. Duvar vitrin tasarımları ve hatta çağdaş stiller olabilir. Her tasarımın kendine göre avantajları ve dezavantajları olacaktır..

Ahşap Vitrin Tasarımları

Ahşap Vitrin Tasarımları Nasıl Seçilir?

Ev için sade ahşap vitrin tasarımları seçilirken şu hususlara dikkat edilmelidir:

  • Şekil: Birincisi, vitrinin tasarımı veya şekli. Her insanın tasarımlar konusunda kendi zevki vardır ve bu nedenle şekli ve tasarımı çevreye iyi uyacak şekilde dikkatlice seçmek tamamen alıcıya bağlıdır..
  • Uzay: İkinci önemli şey boşluktur. Vitrininiz büyük veya küçük olabilir. Evinizdeki alana bağlı olarak, mümkün olan en iyi seçeneği seçmelisiniz..
  • Bütçe: Son olarak, vitrine harcamak istediğiniz bütçe veya fiyat – düşük maliyetli veya premium olsun.

Ahşap Vitrin Tasarımlarının Önemi:

Aşağıdakiler, evinizde ahşap vitrin tasarımları resimlerine sahip olmanın daha büyük önemlerinden bazılarıdır:

  • Ahşap vitrinler çok güçlü ve sağlamdır ve aynı zamanda bu şekilde de yerleşiktir. Bu nedenle ahşap vitrinler en iyi uzun ömürlüdür ve yıllarca rahatlıkla dayanabilir. Uzun vadeli bir yatırım gibi.
  • Bu ahşap vitrin modelleri, harika görünümleri ve zarif hissi ile evinizin görünümünü zenginleştiriyor. Fantastik ve benzersiz tasarımlarla evinizde ekstra cazibe sağlarlar..
  • Ahşap vitrin tasarımları kataloğu da çeşitli ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde muhafaza etmenize yardımcı olur ve bu sayede yerden tasarruf sağlar..

Hindistan’da Modern Ahşap Vitrin Tasarımları:

Burada, resimlerle ev için 10 basit ve en iyi ahşap vitrin tasarımını listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Modüler Ahşap Vitrin Tasarımı:

Son Ahşap Vitrin Tasarımları

Bu, salondaki ana üniteleri kaplayacağı için en iyi ve en çok aranan ahşap vitrin mobilya tasarımlarından biridir. Vitrin sadece TV’yi değil aynı zamanda müzik sistemini de barındıracak. Ayrıca kitaplarını raflarda da tutabilir. Salondaki ahşap vitrin tasarımlarına da çok havalı bir görünüm kazandıracak olan eski moda putlara herhangi bir renk de yerleştirilebilir. Bu vitrin tüm duvarı kaplar ve aynı zamanda görünüşünde de çok basittir. Hiç şüphesiz basit ama aynı zamanda çok işlevsel bir şey isteyenler için şiddetle tavsiye edilir..

2. Çağdaş Ahşap Vitrin Tasarımı:

En İyi Ahşap Vitrin Tasarımları

Bu ahşap mobilya vitrin tasarımının tarzı gerçekten çok basit görünüyor ama aynı zamanda şık. Tasarım yüzer raflarla çok şık görünüyor ve bu raflar da duvara yerleştirildi. Ayrıca tabanda, televizyonun ve oyun konsolları, müzik sistemleri gibi diğer tüm elektronik eşyaların yerleştirilebileceği bir vitrin gibi uzun bir masa var. Minimalizm, vitrinin genel görünümüne yepyeni bir dokunuş ve zarafet katmanı ekler. Şüphesiz bu duvara asılı ahşap vitrin tasarımı gerçekten de çok kompakt ve küçük görünüyor. Yani, küçük bir odanız varsa, bunu deneyebilirsiniz..

3. Fantezi Ahşap Vitrin Tasarımı:

Basit Ahşap Vitrin Tasarımları

Şu anda piyasada bulabileceğiniz en eşsiz ve korkak görünümlü ahşap vitrin tasarımları oturma odası fotoğrafları tasarımından biri. Bu vitrin tasarımı, üretimine çeşitli yenilikçi fikirleri dahil etti. Ahşap duvar vitrin tasarımlarında vitrinin her iki yanında ikişer adet dolap bulunur ve vitrinin alt yarısında da dolaplar bulunur. Bu vitrini duvarınızın rengine göre renklendirmeyi tercih edebilirsiniz ancak burada en çok siyah beyaz kombinler daha çok yakışıyor. Vitrinin orta kısmı televizyonunuzu barındırmak için kullanılırken, sonraki raflar kendi seçeceğiniz diğer elektronik ürünler için kullanılabilir..

4. Zarif Ahşap Vitrin Modeli:

Modern Ahşap Vitrin Tasarımları

Oturma odası tasarım rengi için bu ahşap vitrin çok modern görünüyor ve modern görünümlü herhangi bir çevre veya ev ile uyum sağlayacak. Vitrin ana tasarımı, her katın aralarında kesildiği üç seviyeden oluşuyor ve bu sayede çok şık bir görünüm kazandırılıyor. Sadece bir dolap var ve o da kapalı. Önemli eşyalarını o dolapta güvende tutabilirsin. Tüm tasarıma çok doğal ve şık bir görünüm kazandırmak için bazı yapay saksıları kolayca kullanabilirsiniz. Modern ahşap duvar vitrini masif ahşaptan yapıldığından, daha ağır nesneleri üstte tutarsanız kırılma korkusu olmamalıdır..

5. Basit Ahşap Vitrin Tasarımı:

Ahşap Vitrin modelleri

Çok basit görünen ama aynı zamanda çok çarpıcı görünen bir ahşap televizyon vitrini istiyorsanız, o zaman bu sizin seçiminiz olmalı. Televizyon duvara monte olarak muhafaza edilmektedir ve televizyonun altındaki uzun masa, tüm müzik sistemlerinizi ve her türlü gösteri dahil diğer elektronik eşyalarınızı tutacaktır. Bu gerçekten çok bütçeli bir tv ahşap vitrin tasarım rengidir ve bu nedenle birçok çıplak kemik gibi görünmektedir. LCD tv ahşap vitrin, temiz hatları ile harika görünüyor ve gerçekten ahşaptan yapılmış. Ahşabın bitirilmesi de modern bir şekilde yapılır..

6. LED Ahşap Vitrin Tasarımı:

ev için ahşap vitrin tasarımları

Bu LED vitrin tasarımı sadece modern değil, aynı zamanda sofistike görünüyor. Hindistan TV vitrin tasarımı ahşap rafları şık, yüzer ve aynı zamanda zarif görünüyor. Raflar arka plana çok güzel bir şekilde uyum sağlar. Ayrıca, kullanılan kaplama rengi çok basit ve aynı zamanda bastırılmış, bu da kontrplak vitrin tasarımının da çarpıcı bir şekilde iyi görünmesini sağlıyor. Bu vitrini ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilir ve dilediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Rafların yüksekliği bunun için mükemmel olduğundan, raflar diğer elektronik eşyaları veya kitapları da tutabilir..

7. Duvar Alanı Ahşap Vitrin Modeli:

ahşap vitrin tasarımları kataloğu

Tasarımcı ahşap tv vitrin fotoğraflarını seviyorsanız ve tüm duvar alanınızı kullanmak istiyorsanız, bu ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir. Bu vitrin, duvarın tüm uzunluğunu kaplayacak ve bu nedenle, bu büyük mobilyayı barındırmak için çok fazla alana ihtiyacınız var. Salon için ahşap vitrin tasarımları da ahşaptan yapılmış bir çerçeveye sahiptir ve duvara yerleştirilmiş dolaplar ve raflar da vardır. Önemli eşyalarınızı ve eşyalarınızı raflarda veya sürgülü dolaplarda muhafaza edebilirsiniz. Salon için ahşap vitrin modellerinin rengi oldukça sade olup, açık ve siyah renkte bitişi yapılmaktadır..

8. Geleneksel Ahşap Vitrin Tasarımı:

oturma odası için ahşap vitrin tasarımları

90’ların başında, Hindistan’daki bu tür salon ahşap vitrin tasarımı, konut gösterileri ve ayrıca TV ile çok ünlüydü. Bu ahşap duvar vitrinleri, geleneksel salonlar için de harikaydı. Tasarımın tamamı ahşaptan yapılmıştır ve bir orta parça kaplaması vardır. Vitrin raflarının alt kısmında kapalı, vitrinin her iki yanında açık uçlu raflar bulunmaktadır. Duvardaki ahşap vitrinin ortasına TV’yi kolayca yerleştirebilir, vitrinlerin iki yanına da vitrinlerinizi yerleştirebilirsiniz. Vitrinin boyutu büyüktür, bu nedenle odanızda yeterli alan kaldığından emin olun..

9. Son Ahşap Vitrin Tasarımı:

salon için ahşap vitrin tasarımları

Tüm duvar yüzeyinizi misafir odası tasarımı için ahşap vitrin tasarımına dönüştürmek istiyorsanız, yine de bu sizin için harika bir satın alma olacaktır. Yemek odası için ahşap vitrin tasarımlarının rafları birbiriyle bağlantılıdır ve bu nedenle kitap ve oyuncak bebek gibi eşyalarınızı saklamanız için daha fazla alan sağlar. Bu vitrin tasarımının tasarımı çok kusursuz bir his veriyor ve aynı zamanda gençler için de harika. Modaya uygun ve modern görünüm, misafirlerinizin önünde size övünme hakkı verecektir. Evinizde daha az alanınız varsa, bu tür bir vitrin hiç önerilmez..

10. Tasarımcı Ahşap Vitrin Tasarımı:

yatak odası için ahşap vitrin tasarımları

Yatak odası için bu tip ahşap vitrin tasarımları küçük alanlar için idealdir. Bu nedenle, odanızda veya evinizde dar bir alana sahipseniz, bu da güzel bir seçenek olabilir. Vitrin, tüm ihtiyaçlarınızı ve eşyalarınızı koyabileceğiniz yaklaşık dokuz rafa sahiptir. Her rafın yüksekliği çok fazla değildir, bu nedenle uzun boylu gösteri parçalarını içlerinde tutmayı bekleyemezsiniz. Bu nedenle oyuncakları ve küçük gösterileri raflarda tutmayı bekleyebilirsiniz. Ne yazık ki, bir TV’yi barındırmak için büyük değil ve ayrıca duvara monte edilmiş. Kontrplak vitrin tasarımları resimlerinin rengi ve bitişi çok standart ve normaldir..

Özel ihtiyaçlarınız için en iyi teak ahşap vitrin tasarımlarını seçmek kolay olmasa da, bu makale kılavuzu kesinlikle bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek olduğunu ve bu nedenle en iyi seçeneği satın almak için dışarı çıkarken herhangi bir sorun olmaması gerektiğini kolayca görebiliriz. Ev için ahşap köşe vitrin tasarımları, bütçe de dahil olmak üzere çeşitli boyut ve şekillerde gelir ve bu nedenle ihtiyaçlarınıza ve zevkinize göre satın almanız gerekir. Her zaman en kaliteli ürünleri arayın ve asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Umarım eviniz için doğru ahşap cam vitrin tasarımlarını bulursunuz..