En yeni duvar vitrin tasarımları en iyi görünüme sahiptir ve doğada faydacıdır. Anılarınızı sergilemek için size alan yaratırlar. Ayrıca TV, müzik seti, Wi-Fi vb. öğeleri dağınık ve çirkin görünmeyecek şekilde tutmak için yeterli alana sahiptirler. Teller ve kablolar görünümden iyi gizlenmiştir. Bu tasarımlar, aynı zamanda size uzun ömürlü bir ürün sağlayan en son dayanıklı malzemeye sahiptir. Bu yüzden eviniz için en iyi tasarımı seçin ve dönüşümün gerçekleştiğini görün. Duvar vitrinleri, evinizde kullanacağınız en ilgi çekici mobilya dekoru temalarıdır..

duvar için vitrin tasarımları

Duvar Vitrin Tasarımları Nasıl Seçilir?

Bir dizi ev duvar vitrin tasarımından ideal duvar vitrinini seçebilirsiniz. Bu tasarımlar duvar alanını en iyi şekilde kullanır.

  • Uzay: Doğru tasarımı seçmeden önce duvardaki boşluk hesaplanmalıdır. Kaç raf yerleştirilebileceği ölçülerle kontrol edilebilir..
  • Şekil: Duvar ünitesinin şekli, ne sevdiğinize bağlıdır. Her yerinde raflarla açık bir tema olabilir. Düzgün kapalı bir dolap da olabilir.
  • Bütçe: Her tasarımın bütçesi, kullanılan malzemeye bağlı olarak değişecektir. Bütçeniz dahilinde mükemmel tasarımı seçin.

Duvar Vitrin Tasarımlarının Önemi:

Vitrin duvar tasarımı özellikle şehir evlerinde oldukça önemli bir tasarım öğesidir. Kentsel evlerin çoğu, önemli öğeler için kullanılması gereken sınırlı taban alanına sahiptir. Bu nedenle teşhir ürünleri için yerden vazgeçmek akıllıca görünmüyor. Ancak çoğumuz yıllar içinde topladığımız ilginç ve dekoratif parçaları sergilemeyi severiz. Yani bir duvar vitrini size bu fırsatı verir. Bu tasarım sadece değerli zemin alanınızdan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda size güzel eşyalarınızı gösterme şansı verir. Modern evler sadece bu duvar vitrin tasarımlarından faydalanacak.

Hindistan’da Duvar İçin Son Vitrin Tasarımları:

Burada resimlerle duvar için 10 basit ve modern vitrin tasarımı listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Tasarımcı Duvar Vitrin Tasarımı:

Son Duvar Vitrin Tasarımları

İşte kitapları ve diğer dekoratif eşyaları sergilemek için kullanabileceğiniz basit bir duvar vitrin tasarımı. Bu tasarım, duvarın her yerine yerleştirilmiş farklı uzunluk ve genişlikteki raflardan oluşur. Bu kendi içinde duvarda dramatik bir etki yaratır. Cam eserler ve fotoğraf çerçeveleri gibi birçok eşyayı sergilemek için yeterli alan var. Kitapları yatay veya dikey çerçevede görüntüleyebilirsiniz. Bu duvar vitrini için kullanılan ahşap rengi derin ve beyaz duvara karşı öne çıkıyor. Bu yüzden, uyumsuz olan bu benzersiz tasarımı seçin ve başınızın dönmesine izin verin.!

2. Kare Duvar Vitrin Tasarımı:

En İyi Duvar Vitrin Tasarımları

Bu, üç içi boş kareden yapılmış hoş bir asılı raf ekranıdır. Bu, fazla yer kaplamayan ve birkaç eşya sergileyebilen modern bir duvar vitrin tasarımıdır. Size dramatik bir etki vermek için üç kare iç içe yerleştirilmiştir. Vitrin rengi açık kahverengidir ve duvarla iyi bir kontrast oluşturur. Bu raflarda kitap veya diğer eserleri saklayabilirsiniz. Modern tasarım, eviniz için her zaman harika bir seçenektir. Bu sadece yaratıcılık değil, aynı zamanda stil de ekler. Size gösterdiğimiz çeşitli tasarım stilleri ile en iyisini seçebilirsiniz..

3. Duvar için Işık Vitrin Tasarımı:

Modern Duvar Vitrin Tasarımları

Bu özel duvara monte vitrin, yeni evler için harika bir seçenektir. Kullanılan ahşabın açık rengi odayı aydınlatır ve ferah bir görünüm verir. Duvar vitrininde parlaklık ve stil katan küçük ışıkların kullanımı var. Üç açık raf, size öğeleri veya kitapları görüntüleme seçeneği sunar. TV duvar vitrin tasarımı, büyük ekran TV’nizi de duvara monte etmenizi sağlar. Duvardaki bu TV vitrin tasarımı, küçük evler için idealdir. Rafların mükemmel yüksekliği, burada sergilenen nesnelere kolayca ulaşabileceğiniz anlamına gelir..

4. Duvar için Labirent Vitrin Tasarımı:

Basit Duvar Vitrin Tasarımları

Yemek odanız veya oturma odanız için bu güzel ve sağlam duvara montaj vitrinini seçin. Tasarım, birbirine bağlı karelerden oluşan bir labirent görünümündedir. Bunlar, ekranın öğelerini değişen yüksekliklerde yerleştirmenize izin verir. Bu, ev Hindistan ürünü için harika bir duvar vitrin modelidir. Bu modelde kullanılan dayanıklı ahşap, Hindistan’daki hava koşulları için mükemmeldir. Bu vitrine parlak veya mat bir görünüm ekleyin ve odanızdaki farkı görün. Bu vitrinin üstüne de eşya yerleştirme seçeneğine sahipsiniz. Bu size oldukça önemli olan ekstra alan sağlar.

5. Yuvarlak Duvar Vitrin Tasarımı:

Duvar için vitrin tasarımları

Bu çarpıcı mobilya parçası, yuvarlak duvara monte edilmiş bir vitrin tasarımı Hindistan ürünüdür. Ahşap bir çerçeve yuvarlak bir şekle dönüştürülür ve daha sonra iç oyuk yapıya raflar takılır. Bu duvarda çok dramatik bir etki yaratır. Salon için kullanacağınız odaya göre teşhir eşyalarını veya ihtiyaç duyulan eşyaları saklamanızı sağlayacak bir duvar vitrin tasarımı olabilir. Bu muhteşem parça, kontrast beyaz duvar efektine sahip kahverengi bir renk ile parlatılmıştır. Oyunun kurallarını tamamen değiştiren bu vitrin, o şık görünüm için olmazsa olmazlardan..

6. Duvar için Çocuk Vitrin Tasarımı:

Duvar için son vitrin tasarımları

İşte çocuklarınızın odasına dahil etmek isteyebileceğiniz yaratıcı bir duvar vitrin tasarımı resmi. Duvara asılı vitrin tasarımı beyaz renktedir ve bu, odanın daha büyük ve daha parlak görünmesini sağlar. Rafların yerleştirildiği soyut yol oldukça yenilikçi. Çocuklar bu parçanın odalarında olmasını çok sevecekler. Kupalarını ve diğer eşyalarını sergileyebilirler. Kolay okuma için kitap ve roman bile koyabilirler. Bu kompakt tasarım, eşyaların saklanabileceği sekiz kare rafa ve sekiz dikdörtgen rafa sahiptir. Bu vitrinin açık teması, temizlik ve toz alma gibi düzenli bakıma ihtiyaç duyduğu anlamına gelir..

7. Duvar Ünitesi Vitrin Tasarımı:

Duvar için en iyi Vitrin tasarımları

Basit bir tasarım, bir odanın görünümünde büyük bir fark yaratabilir. Ev için bu duvar vitrin modeli, dikey olarak iki parçaya bölünmüş sadece üç raftır. Bu, oldukça şık bir tic-tac-toe tasarım türü yaratır. Bu ünitenin açık kahverengi rengi mattır. Baharatlarınızı şık bir şekilde sergileyeceğiniz bir mutfak duvar vitrini de olabilir. Bu üniteyi de salona yerleştirebilir ve ıvır zıvır tutabilirsiniz. Yatak odasında kitap ve diğer eşyaların sergilenebileceği ek bir parça olarak da kullanılabilir. Bu çok yönlü parçayı evinizin her yerinde kullanın!

8. Duvar Depolama Vitrini:

Çatal-bıçaklarınızı saklamak için geniş bir dolaba sahip olmak çok önemli bir karardır. Bu ahşap duvar vitrin tasarımı yemek alanında mükemmeldir. Vitrini yemek dolabının üzerine yerleştirebilirsiniz. Bu vitrinin raflarının her birine tüm tabak eşyalarınızı mükemmel bir şekilde yerleştirin. Duvara asılan vitrin görseli, sergilenen eşyaları görebilmeniz için cam kapılara sahiptir. Bu, özellikle nesilden nesile aktarılan hassas ve karmaşık dekoratif tabaklarınız varsa harika çalışır! Bu vitrinin basit tasarımı, onu çoğu insan için iyi bir seçim haline getiriyor..

9. Duvar için Raf Vitrin Tasarımı:

Çok temel ve temel bir şey mi arıyorsunuz? O zaman bu raf ünitesi tam size göre. Temel olarak duvara yatay olarak yerleştirilmiş farklı uzunluklarda beş raftır. Bu, mümkün olan herhangi bir şekilde yönetilebilecek çok açık stil bir vitrin oluşturur. Salon için bu duvar vitrin modeli, birçok müşteri arasında büyük bir hit. Hint tarzı oturma odası için duvar vitrin tasarımları, ekstra zemin alanına ihtiyaç duyan küçük evler için mükemmeldir. Bu vitrinin açık teması onu popüler kılıyor ve böylece eviniz için bunu seçebilirsiniz. Bu kesinlikle harika bir seçim olacak.

10. Duvar İçin Köşe Vitrin Tasarımı:

İşte köşe duvarını kullanan harika bir salon duvar vitrin tasarımı. Öğeleri saklamak için size ekstra alan sağlayan genişletilmiş bir duvar vitrini elde edersiniz. Mavinin beyaz bir duvarla veya herhangi bir açık renkli duvarla kontrastı da harika bir seçenektir. Ayrıca duvara biraz renk katabilir ve vitrinin rengini daha açık tutabilirsiniz. Bu iyi fikir için duvara monte oturma odası için vitrin tasarımları. Bu yapıda iki duvarınız varsa, köşe duvar vitrin tasarımı mükemmel bir seçimdir. Oda boyunca açık temayı koruyun ve ona karakter ekleyin.

Duvar ünitesi vitrini, herhangi bir eve dahil edilebilecek parlak bir fikirdir. Yerden tasarruf sağlayan tasarım, modern evler tarafından evlere stil ve sınıf getirmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Duvar vitrin mobilya tasarımları evinizin şık görünmesini sağlar ve size tamamen boş alan sağlar. Bu, duvar vitrininin en iyi kullanımıdır. Yatak odası için duvar vitrin tasarımları, yemek odası için duvar vitrin tasarımları ilgi çekici olabilen ve aynı zamanda renk cümbüşü olan tasarımlardır. Tasarımlar odanızı aydınlatabilir ve dağınıklık yaratmadan sofistike hale getirebilir. Duvar vitrinindeki en yeni tasarımları deneyin ve evinizi nasıl dönüştürdüğünü görün.