Salon için vitrin tasarımları, sizi ve ailenizi ilgilendiren küçük eşyaları başkalarına göstermek için en iyi yerdir. Ailenin resim çerçevesi veya madalya, hediyelik eşya vb. olabilir. Bir ailenin sahip olduğu her vitrin hatıralarla doludur ve misafirlere geldiklerinde bu şekilde gösterilir. Eşyaları sergilemek için saklayabileceğiniz raflar var. Çeşitli seviye ve boyutlarda raflara da sahip olabilirsiniz. Bazı eşyalar diğerlerinden daha uzun ve daha büyük olabileceğinden, birçok vitrinde her türlü eşyayı barındıracak farklı seviyelerde raflar bulunur..

Çizim Odası için Vitrin Tasarımları

Çizim Odası İçin Vitrin Tasarımları Nasıl Seçilir?

Mükemmel bir salon vitrini arayışındaysanız, doğru yerdesiniz. İçinden geçebileceğiniz ve neyi sevdiğinizi anlayabileceğiniz çizim odası vitrininin resimleri var..

  • Uzay: Bu nedenle, misafir odanız için bir vitrin almayı planladığınızda, odanızda bulundurabileceğiniz vitrinin boyutunu belirlemeniz gerekecektir. Vitrin yüksekliği ve genişliği dikkate alınmalıdır.
  • Şekil: Diğer bir faktör ise raf ünitesidir: kaç tane raf vardır ve hangi malzemeden yapılmıştır?.
  • Bütçe: Bütçe de önemli bir rol oynar ve bu nedenle öğenin kalitesini, miktarına göre kontrol edin. Küçük bir bütçeyle bile, iyi bir ürün alabilirsiniz..

Salonda Vitrin Tasarımlarının Önemi:

Misafir odası için bir vitrin önemlidir çünkü aileye anılarını canlı tutma şansı verir. Sevdiklerinizin ve arkadaşlarınızın resimleri tek bir alanda tutulabilir. Çocukların kazandığı madalyalar herkesin görmesi ve takdir etmesi için sergilenebilir. Tüm seyahatlerden hatıralar, geçirdikleri eğlenceli zamanların bir hatırlatıcısı olarak da saklanabilir. Bu nedenle, tüm önemli öğelerin saklanabileceği ve beğenileceği bu alana sahip olmak gerçekten harika. Oturma odası, aile ve konukların sohbet etmek için bir araya geldikleri tek alan olduğundan, burada bir vitrin yapılması doğru şey gibi görünüyor..

Hindistan’da Çizim Odası İçin En İyi Vitrin Tasarımları:

Burada, resimli misafir odası için 10 basit ve modern vitrin tasarımı listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Yüzer Çizim Odası Vitrini:

Çizim Odası için Son Vitrin Tasarımları

MDF malzemeden yapılmış ve şık, parlak siyah bir kaplama verilen bu havalı yüzer duvar vitrin tasarımına göz atın. Tasarım, tüm süs eşyalarınızı saklamak için birkaç tekli rafa sahip olmanız için çapraz şekilde yerleştirilmiş birçok rafa sahiptir. Bu, Hindistan’daki misafir odası için en iyi vitrin tasarımlarından biridir. Yerden tasarruf etmek istiyorsanız salonunuz için bu vitrini seçin. Bu, eşyaları saklamanıza ve odada hala yer bırakmanıza yardımcı olur. Öyleyse devam edin ve bu güzel birimi satın alın.

2. Büyük Raflı Çekme Odası Vitrini:

Çizim Odası için Modern Vitrin Tasarımları

Kitapları seviyorsanız ve hatıralarınız varsa, bu harika ahşap vitrin tam size göre. Günümüzün küçük odalı evlerinde bu ideal bir mobilya öğesidir. Salon için ahşap vitrin tasarımı şık ve uzundur. Genişliği ince olduğundan fazla yer kaplamaz ve aynı zamanda odanın ferah görünmesini sağlar. Ünitede birçok raf vardır ve bu size birçok eşyayı koyabileceğiniz geniş bir alan sağlar. Bu güzel parçayla oturma odanızı oturup kitap okumaktan keyif alacağınız harika bir yer haline getirin.

3. Çizim Odası için Kitaplık Vitrini:

Çizim Odası İçin En İyi Vitrin Tasarımları

İşte küçük ve küçük bir misafir odası için başka bir ahşap vitrin. Serbest duran dikey bir vitrindir. Kitaplarınızı okumak için küçük bir köşeye sahip olmak her zaman hoş bir işarettir. Onu misafir odasında herhangi bir yere yerleştirebilir ve ağırlığı 7 kg’a kadar olan eşyaları muhafaza edebilirsiniz. Mevcut mobilyalarınız için de harika bir ücretsiz parça olabilir. Kılavuzdaki kullanışlı kılavuz, bu parçayı da monte etmenin yolunu verir. Bu harika parça ile evinizde hoş ve modern bir dekor yaratabilirsiniz..

4. Çizim Odası için Duvar Ünitesi Vitrini:

Çizim Odası için Basit Vitrin Tasarımları

İşte birçok evde görülen geleneksel bir duvar ünitesi. Bu çarpıcı sıkıştırılmış pano ünitesi, dayanıklı bir parça olması için PVC ile lamine edilmiştir. Bu misafir odası TV vitrin tasarımı, büyük bir TV dışında birçok öğeyi barındırabilir. Birçok bölmesi vardır ve ayrıca çekmeceleri vardır. Bu vitrinin ceviz kaplaması göz alıcıdır. Bu ünite için bir duvar alanına ihtiyacınız olacak, bu yüzden bunu seçmeden önce oda boyutlarınızı kontrol edin. Bu büyük ünite, tüm süs eşyalarını yerinde ve dağınıklıktan uzak tutmanıza yardımcı olacaktır..

5. Çizim Odasının Mat Kaplama Vitrini:

misafir odası vitrin

Televizyon dolabı mı arıyorsunuz? O zaman bu çarpıcı salon TV vitrini, çok fazla yer kaplamadığı için en iyisidir. Şık tasarım çok modern ve klasik. 40 inç LED TV’yi barındırabilir. Altındaki raf ünitesi, sergilemek istediğiniz stereo, modem, hoparlörler ve diğer süs eşyalarını barındırabilir. Bu vitrinin mat kaplaması çok muhteşem ve çoğu ev mobilyası tasarım stiline uyan. Öyleyse bu harika parçaya bir göz atın ve evinize uyuyorsa, o zaman bu sizin için en iyi satın almadır..

6. TV Ünitesi Çizim Odası Vitrini:

misafir odası vitrin görselleri

Bu, oturma odanıza yerleştirebileceğiniz hoş bir TV vitrini. Rafları da olan bu salon vitrin mobilyasında televizyonunuzu saklayabilirsiniz. Bu vitrinin tamamı iki yan panele ve bir üst ve alt panele sahiptir. Alt panelde eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz çekmeceler bulunur. İki yan panelde, eşyaları sergileyebileceğiniz raflar bulunur. Orta alan içi boş ve burası bir TV’nin tutulabileceği yer. Bu alanda herhangi bir boyutta TV tutulabilir ve bu nedenle çoğu ev için harikadır..

7. Tasarımcı Çizim Odası Vitrini:

misafir odası vitrin resimleri

Çizim odanızın vitrini olarak olağanüstü bir şey ister misiniz? Ardından, iki parlak renge sahip olan bu salon duvar vitrinini seçin. Tasarım oldukça modern ve modern tarzda evde harika görünecek. Sarı ve kahverengi renk kombinasyonu benzersizdir ve göze çarpmaktadır. Bir çok eşyayı raflarda sergileyebilir, stereo sistemi dolapların içine yerleştirebilirsiniz. Kaliteli ahşaptan yapılmış bu vitrin size uzun süre dayanacaktır. Modern olan renk ve stili seviyorsanız, çizim odanız için bunu tercih edin..

8. Çizim Odası İçin Zigzag Vitrin Tasarımı:

misafir odası için davayı göster

İşte zikzak tasarıma sahip, yerden tasarruf sağlayan harika bir vitrin. Oturma odası için yüzer köşe vitrini, kavisli kenarlara sahip birkaç raftan yapılmıştır. Vitrin, minimalist tarzda çağdaş bir tasarımdır. Alanın birinci sınıf olduğu modern bir ev için harikadır ve böylece alandan ödün vermeden hatıralarınızı sergileyebilirsiniz. Dayanıklı malzemeden yapılmış vitrin, odanın herhangi bir köşesine mükemmel uyum sağlar. Bu vitrinin modern tarzı hem göz alıcı hem de harika bir sohbet başlatıcı. Öyleyse bunu eviniz için deneyin.

9. Çizim Odası İçin Köşe Vitrini:

misafir odası için vitrin tasarımları

Bir başka havalı salon köşesi vitrini, herhangi bir köşede saklanabilen bu kat vitrinidir. Şık, serin bir ahşap kaplama ile her rafta kavisli kenarlara sahiptir. Bu harika vitrin, çok fazla yer kaplamadığı için küçük evler için de mükemmel bir seçimdir. Gösteri için küçük eşyalar tutabileceksiniz. Ancak bu vitrin bir TV ünitesini görüntüleyemeyecektir. Küçük boyutuyla bile, onu maksimum düzeyde kullanabilirsiniz. Bu, başka türlü yer bulamayan küçük eşyaları saklamanıza yardımcı olabilir..

10. Çizim Odası İçin Merdiven Rafı Vitrin Tasarımı:

misafir odası duvar vitrin tasarımları

Salonunuz için siyah beyaz merdiven raflarına sahip bu havalı yüzer salon duvar vitrini tasarımını seçin. Bu, odanızı aydınlatacak ve evinize çağdaş bir görünüm kazandıracaktır. Bu vitrin için kullanılan malzeme dayanıklı ve güçlüdür. Biblolarınızı saklamak için geniş alana sahip dört raf vardır. Yerden tasarruf sağlayan mükemmel ünite, misafir odasının herhangi bir duvarına asılabilir. Bu kesinlikle uygun bir fiyata harika bir satın alma ve kolay montaj. Bu raf vitrini için çevrimiçi siteye göz atın ve bugün seçin.

Salon için basit vitrin tasarımları en iyilerin en iyisidir ve dolayısıyla en popüler olanlardır. Uzun veya kısa olabilirler, köşede tutulabilirler veya duvara asılabilirler. Her iki durumda da, vitrinler, ailenin eserlerini ve diğer hatıralarını sergilemek içindir. Cam ve ahşap bu güzellikleri yaratmak için kullanılan en yaygın malzemelerdir. Modern tasarımlar ve çağdaş olanlar en çok satanlar. Bu nedenle, evinizin gereksinimlerine ve stil temanıza göre çizim odası vitrin tasarımınızı seçin..