Nuo neatmenamų laikų namuose buvo naudojama naujausio dizaino medinė vitrina, nesvarbu, ar ji miegamajame, ar svetainėje, ar net valgomajame. Šios vitrinos gali lengvai sutalpinti daugybę smulkmenų. Dažniausiai žmonės mėgsta laikyti savo televizorius savo vitrinose, taip pat įvairius kitus gražius atminimo daiktus. Kartais taip pat matome įvairią knygų, žurnalų, muzikos kompaktinių diskų ir vinilo kolekciją ir kt. Todėl viskas priklauso nuo šiuolaikinės medinės vitrinos dizaino. Gali būti sienų vitrinų dizainas ar net šiuolaikiniai stiliai. Kiekvienas dizainas turės savo privalumų ir trūkumų.

Medinės vitrinos dizainas

Kaip pasirinkti medinių vitrinų dizainą?

Renkantis paprastą medinių vitrinų dizainą namams, reikėtų nepamiršti šių svarbių dalykų:

  • Figūra: Pirma, vitrinos dizainas ar forma. Kiekvienas žmogus turi savo skonį dėl dizaino, todėl pirkėjas turi kruopščiai pasirinkti formą ir dizainą, kad jis gerai derėtų su aplinka.
  • Erdvė: Antras svarbus dalykas yra erdvė. Jūsų vitrina gali būti didelė arba maža. Atsižvelgiant į jūsų namų erdvę, turite pasirinkti geriausią įmanomą variantą.
  • Biudžetas: Galiausiai biudžetas arba kaina, kurią esate pasiruošę išleisti vitrinai-nesvarbu, ar tai nebrangi, ar priemoka.

Medinių vitrinų dizaino svarba:

Štai keletas svarbesnių dalykų, kai jūsų namuose turi būti medinių vitrinų dizaino nuotraukos:

  • Medinės vitrinos yra labai tvirtos ir tvirtos, taip pat taip pat įmontuotos. Todėl medinės vitrinos turi geriausią ilgaamžiškumą ir gali lengvai tarnauti daugelį metų. Tai tarsi ilgalaikė investicija.
  • Šie mediniai vitrininiai modeliai praturtina jūsų namų išvaizdą puikia išvaizda ir išskirtiniu jausmu. Jie suteikia fantastišką ir unikalų dizainą jūsų namuose.
  • Medinių vitrinų dizaino katalogas taip pat padeda be problemų sutalpinti įvairius jūsų gaminius, taigi ir taupo vietą.

Šiuolaikiniai mediniai vitrinų dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 10 paprastų ir geriausių medinių vitrinų dizaino namams su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Modulinės medinės vitrinos dizainas:

Naujausi medinių vitrinų dizainai

Tai yra vienas geriausių ir geidžiamiausių medinių vitrininių baldų dizaino, nes jis apims pagrindinius salės įrenginius. Vitrinoje bus ne tik televizorius, bet ir jo muzikos sistema. Taip pat galima laikyti savo knygas lentynose. Taip pat galima įdėti bet kokios spalvos senamadiškus stabus, kurie taip pat suteiks labai šaunią medinių vitrinų dizainą salėje. Ši vitrina uždengia visą sieną ir yra labai paprasta savo išvaizda. Labai rekomenduojama tiems žmonėms, kurie, be jokios abejonės, nori kažko paprasto, bet kartu ir labai funkcinio.

2. Šiuolaikinis medinis vitrinos dizainas:

Geriausi mediniai vitrinų dizainai

Šio medinių baldų vitrinos dizaino stilius iš tikrųjų atrodo labai paprastas, bet kartu ir stilingas. Dizainas atrodo labai prašmatnus su plaukiojančiomis lentynomis, o šios lentynos taip pat dedamos ant sienos. Prie pagrindo taip pat yra ilgas stalas, pavyzdžiui, vitrina, ant kurio galima laikyti televizorių ir visus kitus elektroninius daiktus, tokius kaip žaidimų konsolės, muzikos sistemos ir kt. Minimalizmas prideda visiškai naują prisilietimo ir elegancijos sluoksnį prie bendros vitrinos išvaizdos. Be jokios abejonės, šis sieninis medinis vitrinos dizainas tikrai atrodo labai kompaktiškas ir mažas. Taigi, jei turite mažą kambarį, galite tai išbandyti.

3. Išgalvotas medinis vitrinos dizainas:

Paprastas medinių vitrinų dizainas

Vienas iš unikaliausių ir įmantriausių medinių vitrinų dizaino svetainių nuotraukų dizaino, kurį galite įsigyti rinkoje dabar. Šis vitrinos dizainas į jo gamybą įtraukė įvairias novatoriškas idėjas. Medinių sienų vitrinų dizainai turi dvi spinteles abiejose vitrinos pusėse, o apatinėje vitrinos pusėje taip pat yra spintelių. Šią vitriną galite nuspalvinti pagal savo sienos spalvą, tačiau dažniausiai juoda ir balta deriniai atrodo geriausiai. Centrinė vitrinos dalis naudojama televizoriui laikyti, o vėlesnės lentynos gali būti naudojamos kitiems jūsų pasirinktiems elektroniniams daiktams.

4. Elegantiškas medinis vitrinos modelis:

Šiuolaikiniai mediniai vitrinų dizainai

Ši medinė vitrina, skirta svetainės dizaino spalvoms, atrodo labai moderni ir derės prie bet kokios šiuolaikiškai atrodančios aplinkos ar namų. Pagrindinis vitrinos dizainas susideda iš trijų lygių, kur kiekvienas lygis yra supjaustytas tarp jų, taip suteikiant jai labai prašmatnų vaizdą. Yra tik viena spintelė, ji taip pat uždaryta. Toje spintoje galite saugoti savo svarbius daiktus. Galite lengvai naudoti dirbtinį gėlių vazoną, kad visas dizainas būtų labai natūralus ir elegantiškas. Kadangi šiuolaikinė medinių sienų vitrina yra pagaminta iš medžio masyvo, nebijokite sulaužyti, jei viršuje laikysite sunkesnius daiktus.

5. Paprastas medinis vitrinos dizainas:

Mediniai vitrininiai modeliai

Jei norite medinės televizijos vitrinos, kuri atrodo labai paprasta, bet kartu ir labai stulbinančiai, tai turėtų būti jūsų pasirinkimas. Televizorius yra pritvirtintas prie sienos, o ilgas stalas, esantis žemiau televizoriaus, talpins visas jūsų muzikos sistemas ir kitus elektroninius daiktus, įskaitant bet kokius pasirodymus. Tai iš tikrųjų yra labai biudžetinė televizijos medinės vitrinos dizaino spalva, todėl ji taip pat atrodo daug plikų kaulų. Medinė LCD televizoriaus vitrina puikiai atrodo su švariomis linijomis ir yra tikrai pagaminta iš medžio. Medienos apdaila taip pat atliekama šiuolaikiškai.

6. LED medinės vitrinos dizainas:

medinių vitrinų dizainas namams

Šis LED vitrinos dizainas atrodo ne tik modernus, bet ir rafinuotas. TV vitrinos dizaino medžio Indijos lentynos yra dailios, plaukiojančios, taip pat atrodo elegantiškai. Lentynos labai gražiai susilieja su fonu. Be to, naudojama apdailos spalva yra labai paprasta ir taip pat silpna, todėl faneros vitrinos dizainas taip pat atrodo stebėtinai gerai. Galite suasmeninti šią vitriną pagal savo poreikius ir naudoti ją kaip norite be jokių problemų. Lentynose taip pat gali būti kitų elektroninių daiktų ar knygų, nes lentynų aukštis tam puikiai tinka.

7. Sienų erdvės medinės vitrinos modelis:

medinių vitrinų dizaino katalogas

Jei jums patinka dizainerių medinės televizijos vitrinos nuotraukos ir norite išnaudoti visą savo sienų erdvę, tai yra puikus pasirinkimas jūsų poreikiams. Ši vitrina apims visą sienos ilgį, todėl jums reikia daug vietos, kad galėtumėte pastatyti šiuos didžiulius baldus. Medinės vitrinos dizaino salėje taip pat turi rėmą, pagamintą iš medžio, taip pat ant sienos yra spintos ir lentynos. Svarbius daiktus ir daiktus galite laikyti lentynose ar stumdomose spintelėse. Salės medinių vitrinų modelių spalva yra labai paprasta, o apdaila atliekama šviesiai ir juodai.

8. Tradicinis medinis vitrinos dizainas:

medinių vitrinų dizainas gyvenamajam kambariui

Dešimtojo dešimtmečio pradžioje tokio tipo salės medinių vitrinų dizainas Indijoje buvo labai garsus dėl parodų ir televizoriaus. Šios medinės sienų vitrinos taip pat puikiai tinka tradicinėms salėms. Visas dizainas yra pagamintas iš medžio, o jo centre yra apdaila. Vitrinos lentynose yra uždaryti stelažai apatinėje dalyje ir atviri galai abiejose vitrinos pusėse. Televizorių galite lengvai pastatyti prie sienos esančios medinės vitrinos centre, o demonstracijas – bet kurioje lentynų pusėje. Vitrina yra didelio dydžio, todėl įsitikinkite, kad kambaryje liko pakankamai vietos.

9. Naujausias medinės vitrinos dizainas:

medinių vitrinų dizainas salėms

Jei norite spalvoti visą savo sienų paviršių į medinį vitrinos dizainą, skirtą salės dizainui, tai jums bus puikus pirkinys. Valgomojo medinių vitrinų lentynos yra tarpusavyje sujungtos, todėl suteikia daugiau vietos daiktams laikyti, nesvarbu, ar tai būtų knygos, ar lėlės. Šio vitrinos dizaino dizainas yra labai vientisas ir puikiai tinka ir jaunimui. Madinga ir moderni išvaizda suteiks jums girtis prieš svečius. Jei jūsų namuose yra mažiau vietos, tokio tipo vitrinos nerekomenduojamos.

10. Dizainerio medinės vitrinos dizainas:

medinių vitrinų dizainas miegamajam

Šio tipo medinių vitrinų dizainas miegamajam puikiai tinka mažoms erdvėms. Taigi, jei jūsų kambaryje ar name yra ankšta erdvė, tai taip pat gali būti puikus pasirinkimas. Vitrinoje yra apie devynias lentynas, kuriose galite laikyti visus savo poreikius ir daiktus. Kiekvienos lentynos aukštis nėra didelis, todėl negalite tikėtis, kad į jas pateksite aukšto aukščio eksponatus. Todėl galite tikėtis, kad žaislai ir maži demonstracijos pasirodys lentynose. Deja, televizoriaus įrengimas nėra didelis, jis taip pat tvirtinamas prie sienos. Faneros vitrinos paveikslėlių spalva ir apdaila yra labai standartinė ir įprasta.

Nors nėra lengva išsirinkti geriausią tikmedžio vitrinos dizainą jūsų specialiesiems poreikiams, šis straipsnio vadovas jums tikrai padės tai padaryti. Mes nesunkiai matome, kad galite rinktis iš daugybės variantų, todėl, perkant geriausią variantą, neturėtų kilti jokių problemų. Medinės kampinės vitrinos, skirtos namams, yra įvairių dydžių ir formų, įskaitant biudžetą, todėl jūs turite pirkti pagal savo poreikius ir skonį. Visada ieškokite aukščiausios kokybės produktų ir niekada nenusivilsite. Tikimės, kad rasite savo namams tinkamo medinio stiklo vitrinos dizainą.