Ar kada pagalvojote savo vonios kambarį suprojektuoti erdvę taupančiu būdu? Nesvarbu, ar tai būtų uždara, ar pakankamai erdvės, šie vonios spintelių dizainai ne tik daro jūsų vonios kambarį patrauklų, bet ir yra praktiškas laikant reikmenis. Yra daugybė variantų su kelių rūšių medžiagomis, dydžiais ir formomis, kai tai susiję su vonios spintelėmis. Išnaudokite kiekvieną centimetrą vietos naudodami šiuos prabangius vonios kambario spintelių dizainus iš šio straipsnio.

geriausios vonios spintelių konstrukcijos

Naujausi vonios kambario spintelių dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 20 paprastų ir modernių vonios spintelių dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Tradicinė vonios spintelė:

Tradicinė vonios spintelė

Jei esate tradicinio, tačiau unikalaus dizaino gerbėjas, šios tradicinės vonios spintelės yra puikus pasirinkimas. Karoliukų lentų sistemos arba pakeltos skydo durys yra tipiškos tradicinių spintelių savybės. Naudota medžiaga yra gana tvirta ir tarnauja ilgai. Kita populiari šių spintelių dalis yra įdėtos įleidžiamos durys, kuriose yra sumontuotas rėmas.

2. Medinės vonios kabineto konstrukcijos:

Medinės vonios spintelės

Medinės vonios spintelės yra įprastas vaizdas beveik kiekviename vonios kambaryje. Unikalus šių laikymo elementų dizainas efektyviai apsaugo jūsų kasdienius daiktus ir atrodo stilingai. Apatinėje spintelėje yra stačiakampis praustuvas, o sieninės spintelės centre yra permatomas stiklas ir atvira laikymo vieta abiejose pusėse. Tai puiki plūduriuojanti spintelė, papuošianti jūsų paprastą vonios kambarį.

3. Nerūdijančio plieno vonios spintelė:

Nerūdijančio plieno vonios spintelė

Nors netradicinės nerūdijančio plieno vonios spintelės sukuria nepakartojamą jūsų vonios erdvės išvaizdą, jos puikiai dera prie aptakių juodų grindų ir kontrastuoja su pilka sienų spalva. Šis puikus spalvų derinys pakelia plienines spinteles į naują lygį. Juodas stalviršis su stikliniu praustuvo dubeniu kartu su dailiu čiaupu užbaigia skalbimo zonos išvaizdą.

4. Stiklo vonios kabineto dizainas:

Stiklinė vonios spintelė

Ar stiklas neatrodo patrauklus ir rafinuotas? Ši stiklo vonios spintelė yra puikus būdas laikyti vonios reikmenis ir efektyviai išlaikyti erdvės išvaizdą. Geležinė juoda išorė puikiai išlaiko stiklą su aptakiomis sidabro rankenomis. Turite pasirūpinti, kaip sutvarkysite sandėliavimo reikmenis; kadangi stiklinės durys yra permatomos, viskas atrodys visiškai aišku.

5. Plastikinės vonios spintelės:

Plastikinės vonios spintelės

Plastikas yra viena iš geriausių medžiagų, naudojamų daugeliui dalykų mūsų kasdieniame gyvenime. Kadangi plastikas yra atsparus chemikalams, šilumos ir elektros izoliatorius, tai yra viena iš geriausių medžiagų, naudojamų kaip spintelė. Prie sienos tvirtinama spintelė turi aptakias stiklo duris. Kadangi spintelė ant grindų yra tiesioginio ir paprasto dizaino su marmuriniu stalviršiu, kuris gražiai užbaigia išvaizdą.

6. PVC vonios kabineto dizainas:

PVC vonios spintelė

PVC yra medžiaga, kurią lengva prižiūrėti ir už prieinamą kainą. Dėl šios priežasties daugelis žmonių renkasi PVC vonios spinteles. Paprastas dizainas su juodos ir baltos spalvų deriniu yra puikus būdas paprastą erdvę paversti nepaprasta. Baltas stalviršis su paprastu praustuvu ir stilingu čiaupu puikiai papildo interjerą.

7. Prabangios vonios spintelės:

prabangūs vonios kambario spintelių dizainai

Prabanga neapsiriboja jūsų namų kambariais. Įskaitant prabangias vonios spinteles, populiarėja dėl stiliaus ir elegancijos, kurios suteikia erdvės. Šioje zonoje yra juodos spintelės prie visiškai baltų vonios sienų. Kambaryje esantis apšvietimas atsispindi visoje erdvėje, labai pakeldamas spinteles.

8. Vonios veidrodžio spintelė:

Vonios veidrodžio spintelė

Vonios veidrodinės spintelės yra puikus būdas suteikti prausimosi vietai stiliaus ir funkcionalumo. Veidrodis yra tiesiog durys ir už jo yra paslėpta saugykla, padedanti saugoti kuo daugiau atsargų, nežiūrint į netvarką. Kitas unikalus šio dizaino bruožas yra trijų eilučių papildymas papildomam saugojimui. Nors tokio tipo veidrodines spinteles galite rasti iš įvairių medžiagų, medinė apdaila suteikia erdvumo.

9. Kampinės vonios kabineto konstrukcijos:

Kampinė vonios spintelė

Kai turite mažai vietos, būtina išnaudoti kiekvieną vonios colį. Kampinė vonios spintelė yra puikus būdas naudoti tualeto kampą, kuris dažnai praktiškai nepaisomas. Nors dizainas yra paprastas, jis puikiai saugo būtiniausius daiktus ir turi stilingas rankenas. Juodas stalviršis, priešingai nei balta spintelė, papildo išvaizdą.

10. Dizainerių vonios spintelės:

Dizainerių vonios spintelės

Tai puikus dizainerio vonios spintelių pavyzdys, galintis efektyviai laikyti atsargas ir estetiškai atrodyti. Šviesios spalvos mediena yra aptakiai dekoruota su marmuriniu stalviršiu. Viršutinėje spintelės dalyje yra išblukusios stiklo durys, kurios pakelia spintelių paviršių. Rankenos nėra panašios į įprastas, kurias galite rasti, tačiau atrodo stilingai ir dera kartu su spintelėmis.

11. Individualizuotos vonios spintelės konstrukcijos:

Individualios vonios spintelės

Įtraukę savo stilių į bet kurią erdvę, jis tampa dar ypatingesnis. Tai yra priežastis, kodėl pritaikytos vonios spintelės įgauna svarbą. Paprastoje spintelėje yra daug saugojimo elementų, kuriuose galima laikyti visus būtiniausius daiktus. Jame taip pat yra elegantiškų ovalių praustuvų ant marmurinio stalviršio, kurie dera su visiškai baltomis spintelėmis. Stilingo veidrodžio priedas gali būti vyšnia viršuje.

12. Vonios spintelės su žibintais:

Vonios spintelės su žibintais

Apšvietimas bet kurioje erdvėje ne tik apšviečia teritoriją, bet ir žymiai ją padidina. Paprastos baltos vonios spintelės su lemputėmis viršuje turi tris skyrius, kurie padeda laikyti higienos reikmenis. Skirtingai nuo įprastų rankenų, šias duris galite atidaryti iš apačios su pačiomis durimis. Šioje erdvėje taip pat yra tamsiai medinis sieninis stalas su marmuriniu stalviršio praustuvu, užbaigtu dailiu čiaupu.

13. Šiuolaikinės vonios kambario spintelių konstrukcijos:

Šiuolaikinės vonios spintelės

Elegantiškas šių spintelių dizainas su smulkiomis žuvų linijomis yra puikus šiuolaikinio spintelių dizaino pavyzdys. Tai sukuria nesudėtingą išvaizdą su minimaliu ornamentu ir plokščiais paviršiais, kai kuriais ryškiais šiuolaikinio stiliaus bruožais. Juodos spalvos spintelės su aptakiomis sidabro rankenėlėmis suteikia sodriai išvaizdos ir yra neįtikėtinai patogios. Balto marmuro stalviršis veikia priešingai nei spintelės ir atitinka erdvės grindis.

14. Tikmedžio vonios spintelė:

Tikmedžio vonios spintelė

„Teak“ turi gražią aukso geltonos spalvos medieną, tinkančią visų tipų baldams, ypač spintelėms. Tikmedžio vonios spintelės gerai dera su medinėmis grindimis. Šios spintelės gali atlaikyti ekstremalias šalčio ar karščio sąlygas, dažnai matomas skalbimo zonoje. Balto marmuro stalviršis su ovalo formos praustuvu dera kartu su laikymo spintele.

15. Deimantiniai vonios kabineto dizainai:

Deimantinės vonios spintelės

„Diamond“ yra dukterinė „MasterBrand“ įmonė, gaminanti kokybiškas spinteles, skirtas jūsų paprastam plovimui. Juodos spalvos spintos skiriasi nuo balto marmuro grindų ir marmurinio stalviršio. Stilingi čiaupai ir deimanto formos stiklo fonas papildo jūsų vonios kambarį. Ši deimantinė vonios spintelė padeda sutvarkyti jūsų daiktus ir pagražinti erdvę.

16. „Shabby Chic“ vonios spintelės:

„Shabby Chic“ vonios spintelės

Šios srities baldai, pasirinkti dėl savo dizaino ar išvaizdos, yra puikus apleistos prašmatnios vonios spintelės pavyzdys. Ši graži laikymo spintelė turi stilingą apdailą ir ryškias linijas, suteikiančias jai antikvarinio daikto išvaizdą. Jame taip pat yra balto marmuro stalviršis su įmontuota kriaukle su veidrodžiu, pagaminta iš panašios spintelės medžiagos, todėl puikiai dera. Šviesiai mėlyna spintelės spalva suteikia vonios kambariui erdvumo.

17. Pagrindinės vonios spintelės konstrukcijos:

Pagrindinės vonios spintelės

Viena iš pagrindinių vonios kambario savybių yra dvigubos kriauklės. Dvigubos kriauklės funkcija turi spinteles iš abiejų pusių, todėl suteikia pakankamai vietos reikmenims. Pilkos kvadratinės spintelės aplink šią erdvę papildo baltas sienas ir grindis, todėl atrodo blaiviai. Aplink esantis dizainas yra gana paprastas ir turi tik dviejų spalvų derinį. Marmurinis stalviršis virš spintelės ne tik papildo šią savybę; jis taip pat atrodo rafinuotas. Pridėjus žibintus abiejose veidrodžio pusėse, vertikalios spintelės suteikia gražų švytėjimą.

18. Viktorijos laikų vonios kabinetas:

Viktorijos laikų vonios spintelė

Jei ieškote paprastos ir senovinės savo skalbimo zonos išvaizdos, ši Viktorijos laikų vonios spintelė yra puikus pasirinkimas jums. Jis suteikia elegantišką išvaizdą ir pakankamai vietos būtiniausiems daiktams laikyti ir idealiai tinka ekstremalioms vonios kambario sąlygoms. Medinės spintelės yra labai patvarios ir išsiskiria elegancija aukščiausios formos, gražios tekstūros ir dizaino. Varinė čiaupo išvaizda ne tik atrodo gražiai, bet ir papildo rafinuotą spintelės išvaizdą.

19. Žalios vonios spintelės:

Žalios vonios spintelės

Nuo alyvuogių iki medžiotojų visų rūšių žalios spalvos šiuo metu populiarėja tarp spintelių. Ne daugelis nori subtilios spalvos savo spintelėms, ypač vonios kambaryje. Daug daugiau nei praeinanti tendencija žalia spalva yra energija, atjaunėjimas ir atsinaujinimas. Tamsiai žalios spintelės puikiai veikia priešingai nei baltos stalviršio ir sienų spalvos. Tai taip pat padeda paslėpti susidėvėjimą, kuris yra įprastas spintelių reiškinys.

20. „Nilkamal“ vonios kambario spintelių dizainas:

Nilkamal vonios spintelė

Ši spintelė puikiai įsilieja į visiškai baltą vonios spalvų paletę. Paprasta kampinė lentyna geriausiai tinka paprastiems higienos reikmenims laikyti. Šios gražios sieninės spintelės polimerinis korpusas gali tarnauti ilgai, todėl puikiai papildo vonios kambario erdvę. Tai simbolizuoja išradingą ekonomiką, kurią turi „Nilkamal“ vonios spintelė su tvirtomis jungtimis. Dėl aptakių ir tvarkingų spintelės kraštų ji atrodo stilingai ir stilingai.

Įkvėpimas gali kilti iš bet kurios vietos, padedančios papuošti bet kurią jūsų namų erdvę. Turint tiek daug galimybių, gali būti nelengva pasirinkti. Nesvarbu, ar tai mažas, ar didelis vonios kambarys, nebereikia jaudintis! Pridėkite labai reikalingą stilių prie savo vonios kambario naudodami geriausius vonios kambario spintelių dizainus šiame straipsnyje.