Šukuosenos gali daug kalbėti apie jus ir gali lūžti ar atrodyti. Svarbu, kad stilius atitiktų tinkamą veido formą. Štai kodėl mes dalijamės naujausiomis pailgomis veido šukuosenomis vyrams – atsižvelgiant į tai, kad veido forma dažnai pritraukia daug painiavos ir masių dėmesio.

Jei turite vienodo ilgio kaktą, žandikaulį, skruostus, tuomet turite pailgą veido formą! Vyrai, turintys tokią veido formą, gana dažnai gali turėti ilgą kaktą ar smakrą. Taigi būtina nepamiršti tinkamų stiliaus patarimų, kad veidas nebūtų ilgas. Naudodami šias pailgas veido formos šukuosenas vyrams visose amžiaus grupėse, galite tai padaryti!

Vyrams, vaikinams skirtos pailgos veido formos šukuosenos – 2021 m.

Naudodami šiuos kirpimus, skirtus pailgos veido formos vyrams, dabar galite paversti tobulo stiliaus teiginiu, kuris labiausiai tinka jūsų išvaizdai ir veido struktūrai. Štai kaip!

1. Netvarkingi Zayn Malik plaukai:

Netvarkingi Zayn Malik plaukai

Šis netvarkingas Zayn Malik kirpimas yra susijęs su karščiu ir šiuolaikinėmis tendencijomis. Vyrams, turintiems pailgą veido formą, geriau rinktis kirpimus ir šukuosenas, kurios gali paslėpti plačią veido bruožų formą. Paveikslėlyje esant šiek tiek ilgesniam plaukų ilgiui ir netvarkingai atrodančiai, plačią kaktą galima lengvai uždengti. Jei jums tai patinka ir jums patinka atrodyti stilingai ir įžūliai, kas gali būti geriau, nei dirbti su šia išvaizda? Šios vyriškos pailgos veido šukuosenos ypač tinka jaunesnio amžiaus grupėms ir neoficialiems renginiams ar progoms.

2. Chriso Hemswortho parašo stilius:

Vyriški pailgi kirpimai

Populiariai žinomas kaip griaustinio dievas, mums patinka, kaip Chrisas Hemsworthas gana dažnai sportuoja su šia savo parašyta šukuosena. Dėl ilgo viršutinės netvarkingos dalies kirpimo ir trumpų šonų mums labai patinka, kaip jis visada atrodo jaunatviškas ir stilingas. Netvarkinga ilga viršutinė dalis uždengia pailgą veido formą ir dera su šiurkščia barzda. Vyrams, mėgstantiems jaunatvišką ir šiuolaikišką išvaizdą, tiek oficialioms, tiek neoficialioms progoms ir įvairioms tendencijoms, tai greitas žvilgsnis.

3. Beno Afflecko trumpų garbanų kirpimas:

Beno Afflecko trumpų garbanų kirpimas

Tarp keleto įžymybių, su kuriomis mes susidūrėme, žinoma, kad Benas Affleckas beveik reguliariai kirpė plaukus ir šiek tiek keitėsi. Jo trumpų plaukų garbanos atrodo gana populiarios ir yra universalios. Dėl labai apipjaustytų trumpų plaukų ilgio ir paprastos išvaizdos stilius yra paprastas ir kartu labai elegantiškas. Ši pailga galvos šukuosena vyrams derinama su šia atsitiktine barzdos išvaizda. Tiems vyrams, kurie nenori eksperimentuoti ir nori universalios išvaizdos, tai gali būti visiškai idealu.

4. Adomo Levine’o „Quiff“ ir mažo išblukimo kirpimas:

Kirpimas pailgo veido vyrui

Populiari įžymybė Adomas Levine yra žinomas dėl kelių kirpimo stilių ir tendencijų. Šis šukuosena su mažu išblukusiu kirpimu išsiskyrė daugybe jo pertvarkymų, ir mums labai patinka tai, kaip ji atrodo drąsi ir stilinga šiuolaikiniam ir šiuolaikiniam kontekstiniam mados pasauliui. Išvaizda gali suteikti gražią išvaizdą be vargo ir geriausiai tinka naujo amžiaus vyrams ir vaikinams, kurie mėgsta tokį unikalų, madingą stiliaus pareiškimą. Pirmenybę teikite šiai išvaizdai atsitiktiniams ir neoficialiems pasirodymams.

5. Plonų plaukų perdarymo idėja pailgai veido formai:

Plonų plaukų perdarymo idėja pailgai veido formai

Vaikinai! Jei turite plonų plaukų struktūrą ar slenkančią plaukų liniją ir jums įdomu, kaip ją suderinti su pailga veido forma, nesijaudinkite! Čia mes suprantame dvigubą rūpestį – abu turi plačią ar didelę kaktą ir mažesnę plaukų liniją. Šis apipjaustytas trumpaplaukių plaukų kirpimas gali būti idealus, su klasikiniu atspalviu ir lengva priežiūra. Priderinkite stilių prie inkaro ar ožkos barzdos, ir mes lažinamės, kad visa išvaizda bus stilinga be ženklų, kad matosi mažiau ar ploni plaukai.

6. Trumpas banguotas kirpimas pailgam veidui:

Vyriškos, pailgos veido šukuosenos

Banguotas kirpimas visada yra madinga tendencija, ir mums patinka, kaip tai atrodo tiems, kurie turi ilgą ar pailgą veido formą. Jei jums labiau patinka trumpi plaukai, šis tvarkingas, banguotas kirpimas gali būti puikus ir tinkamas kelioms progoms, nesvarbu, ar tai būtų oficialios progos, ar pusiau formalūs renginiai. Šis pailgas veido kirpimas vyrams suteikia protingą ir gaivų vaizdą ir idealiai tinka 40–50 metų vyrams.

7. Trumpas Pompadour:

Trumpas Pompadūras

Su trumpais plaukais, šoninėmis dalimis ir šviesia pompa, tie, kurie turi pailgą veidą, gali išsiskirti. Nors mes žinome, kokia nesenstanti ir vintažinė yra „pompadour“ plaukų tendencija, gerai sumaišykite ją su klasikine barzda ir jums patiks rezultatas. Ši pailgos veido formos vyriška šukuosena ypač tinka jaunesnio amžiaus vyrams ir naujųjų amžių profesionalams, siekiantiems geriausio tūkstantmečio madingo stiliaus pareiškimo.

8. Godfrey Gao ilgas kraštas:

Godfrey Gao ilgasis kraštas

Azijos modelis Godfrey Gao yra populiarus dėl savo karščiausios išvaizdos, ir šis netvarkingas ilgas šoninis pakraštys yra tai, dėl ko negalime nustoti trykšti. Šiuolaikiniais atspalviais ir ryškia išvaizda mums patinka, kaip jis nešioja stilių su pailga ir plačia veido forma. Pridėkite stilių tiems, kam patinka atsitiktinė ir stilinga išvaizda ir kurie mėgsta atrodyti pakankamai drąsiai, kad atitiktų šiandienos mados pasaulį!

9. Eminemo trumpas auksinis „Buzz Cut“:

Vyrams pailgos veido šukuosenos

Galbūt susidūrėte su šviesiais plaukais. Bet ar kada matėte auksinius plaukus? Eminemas, žinomas dėl savo drąsios mados jausmo, išbandė šį trumpą kirpimą auksiniais plaukais, ir mes tikrai bijome šio itin modernaus kirpimo. Nors išvaizda paprasta, o aplink – ryškios vibracijos, ši išvaizda gali tikti tiems, kurie turi ilgus ar pailgus veidus, bet yra liekni ar atletiški. Tai gali tikti tiems vaikinams, kurie mėgsta būti mados žaidimo priešakyje!

10. Jono Hammo šukuosena:

Vyrams pailgos veido formos šukuosenos

Nors tanki barzda tikrai nerekomenduojama vyrams, turintiems ilgą veidą, nes tai gali dar labiau praplėsti veido struktūrą, mums patinka, kaip Jonas Hammas taip elegantiškai ir pliušiškai išryškino išvaizdą. Vyrams, kurie yra vyresnio amžiaus grupėse, šis stilius gali atrodyti jaunatviškai ir stilingai.

Tikimės, kad jums patinka šie populiariausi pailgos veido šukuosenos ir vyrų kirpimo pasirinkimai. Priklausomai nuo jūsų amžiaus grupės, pageidavimų, profesijos ir išvaizdos, galite pasirinkti labiausiai patinkantį stilių. Juos lengva prižiūrėti, jie yra labai patogūs ir gali padėti jums greitai atrodyti aptakiai ir nervingai. Praneškite mums ir savo mintis; mums patinka išgirsti jus!