Kasdieninės veido procedūros yra geriausios, kad pavargusi oda atrodytų žėrinčiai. Kadangi mūsų miestuose siaučia tarša, turime ką nors padaryti dėl odos, kad ji liktų jauna ir gaivi. Odos elastingumas ir atjaunėjimas yra pagrindinis veiksnys, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis ant odos tepamą produktą.

Natūralūs produktai visada yra geriausias kelias į priekį. Obuoliai yra vienas iš tokių natūralių produktų, kurie gerai tinka odai. Naudojant obuolį ant veido yra daug privalumų, nes jis palaiko odos elastingumą. Jūs galite lengvai padaryti obuolių veido namuose ir reguliariai jį naudoti. Šią obuolių veido pakuotę nuo spuogų lengva padaryti. Obuolių žievelių veido kaukė taip pat yra tai, ką galima padaryti tik su obuolio žievele. Obuolių veido kaukė nuo spuogų puikiai tinka gydyti spuogus ir kitas odos problemas.

Namų obuolių veido paketo receptas:

  • 1 šaukštelio tarkuoto obuolio.
  • 1 šaukštelio citrinos sulčių.
  • 1 šaukštelis varškės.

Paimkite visus ingredientus ir gerai išmaišykite. Pirštais ar teptuku tepkite veido ir kaklo sritį. Palikite ant odos 15 minučių. Nuplaukite veidą ir kaklą vandeniu ir nusausinkite.

Geriausi „Apple Face Pack“ produktai Indijoje:

Štai keletas obuolių veido paketų, kuriuos galima lengvai įsigyti rinkoje,

1. „Nature’s Essence Apple Pack“:

„Nature's Essence“ obuolių paketas

„Nature’s Essence“ obuolių veido pakuotė yra geriausias odos poliravimo įrankis. Tai pagerina odos tekstūrą ir daro ją stangrią ir elastingą. Tai geriausia veido pakuotė, skirta švytinčiai odai gauti.

Produkto obuolių ekstraktai yra priežastis, kodėl jis gerai veikia. „Apple“ išryškina odos elastingumą ir taip pat ją atjaunina. Dėl veido pakuotėje esančio obuolio gausite žėrinčią odą. Pasta yra puiki ir gali būti naudojama su mentele.

Naudoti:
  • Užtepkite pastos sluoksnį ant veido ir kaklo.
  • Leiskite jam sėdėti 15 minučių.
  • Nuplaukite jį paprastu vandeniu.
  • Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, naudokite produktą kartą per savaitę.

Rekomenduojama: Visi odos tipai.

Kaina: Rs 85 už 100 g.

2. Jovees obuolių ir vynuogių vaisių pakuotė:

Jovees obuolių ir vynuogių vaisių pakuotė

Veido obuolys kaip pakuotė yra geriausias iš Jovees. Tai odą atjauninanti pakuotė, kurioje yra žolelių ir maistingas vaisių ekstraktų mišinys. Šie pakuotėje esantys produktai padeda atnaujinti odą, kad ji atrodytų geriausiai. Veido pakuotėje esantis obuolys suteikia jūsų odai aiškią, spindinčią ir gaivią išvaizdą. Tai taip pat padeda išryškinti odos skaistumą.

Naudoti:
  • Tepkite visą veidą ir kaklą. Palikite 20 minučių.
  • Kruopščiai nuplaukite paprastu vandeniu.
  • Naudokite produktą du kartus per savaitę.

Ingridientai: Obuolių ekstraktas, persikų ekstraktas, abrikosų ekstraktas ir vitaminas E.

Rekomenduojama: Visi odos tipai.

Kaina: Rs 185 už 100 g.

3. „MalusCare Apple Face Pack“:

„MalusCare Apple“ veido paketas

Šis puikus „Vegetal Bio“ aktyviųjų medžiagų produktas puikiai tinka žmonėms su normalia oda. Sąžiningai skirta obuolių veido pakuotė atperka natūralią jūsų odos esmę. Obuolių ekstrakto sodrumas pastebimas odoje, nes jis maitina jūsų odą iš vidaus.

Veido pakuotėje esantis obuolys suteikia odai švytėjimo ir gaivumo. Tai taip pat padeda išryškinti odos skaistumą.

Naudoti:

Nuvalykite veidą ir kaklą LactoClin O valomuoju losjonu. Švelniai tepkite MalusCare visą veidą ir kaklą ir venkite vietos aplink akis ir burną. Palikite 20 minučių, gerai nuplaukite vandeniu ir išdžiovinkite

Naudokite produktą du kartus per savaitę.

Ingridientai: Obuolių, alavijo, papajos, migdolų ir agurkų ekstraktai.

Rekomenduojama: Normali oda.

Kaina: Rs 390 už 75 g.

4. „Banjaras Green Apple“ veido paketas:

„Banjaras Green Apple“ veido paketas

Ši žalių obuolių veido kaukė yra gaivus valiklis, sukurtas dažnai naudoti. Jame yra obuolių ekstrakto kartu su jūros dumbliais ir odą lyginančiu moliu, kuris padeda sugriežtinti & išvalyti odą. Jis taip pat maitina veidą daugybe natūralių mineralų ir baltymų. Tai suteikia jūsų odai aiškesnę ir sveikesnę veido spalvą.

Naudoti:

Sumaišykite reikiamą kiekį miltelių su rožių vandeniu, kad gautumėte ploną pastą. Tepkite visą veidą ir kaklą. Kai išdžius, nuplaukite paprastu vandeniu.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite pakuotę du kartus per savaitę.

Rekomenduojama: Visi odos tipai.

Kaina: Dabar atsargų nėra

5. Himalajų gaivinanti vaisių pakuotė su obuoliu:

Himalajų gaivinanti vaisių pakuotė su obuoliu

„Himalaya’s Refreshing Fruit Pack“ yra obuolių veido pakuotė švytinčiai odai, kuri yra natūralių vaisių ekstraktų mišinys. Šioje vaisių pakuotėje yra daiktų, kurie padės jūsų odai atjaunėti. Gaivinantys ir gydantys krabų obuolių, papajos, agurkų, figų ir Fuller’s Earth ekstraktai suteikia jūsų odai visą reikalingą maistą ir pagerina odos sveikatą. Jis vėsina odą, lygina ją ir pašalina visus giliai įterptus nešvarumus. Krabų obuolys yra žinomas vitaminų šaltinis. Galima patenkinti visus odos reikalavimus ir galite gauti geriausiai švytinčią odą.

Naudoti:

Nuplaukite veidą ir kaklo sritį vandeniu. Gaivinančią vaisių pakuotę tolygiai tepkite ant veido ir kaklo. Stenkitės vengti vietos aplink akis ir burną, nes tai yra jautrios dalys. Po 10–15 minučių kaukė išdžius, o tada ją galėsite nuimti drėgna kempine. Nuplaukite vandeniu.

Rekomenduojama: Normalios ir sausos odos tipams

Kaina: Rs 130 už 100 g.

6. „Sunny Herbals Bakson Apple Pack“:

„Sunny Herbals Bakson“ obuolių paketas

„Bakson Apple Pack“ yra obuolių veido pakuotė riebiai odai, suteikianti jums žaliųjų obuolių, alavijo ir migdolų aliejaus gerumo. Kiekvienas iš šių ingredientų puikiai veikia jūsų odą.

Žaliuose obuoliuose esantys antioksidantai palaiko jūsų odos elastingumą, taip suteikdami jums jaunatvišką išvaizdą. Jame gausu vitamino C, kuris neleidžia pažeisti odos ląstelių laisvųjų radikalų.

Naudoti:

Paimkite gerą kiekį „Bakson“ obuolių pakuotės ir užtepkite ant veido ir kaklo. Palikite vietą aplink akis. Palikite 15 minučių, tada nuplaukite vandeniu.

Ingridientai: Migdolų aliejus, žalieji obuoliai, ekstraktas, alavijas.

Įvertinti: Rs. 329 už 150 g.

„Apple“ veido paketai yra puikus jūsų veido rutinos priedas. Yra keletas obuolių veido kaukių privalumų, kuriuos tikrai pastebėsite, kai pradėsite reguliariai naudoti produktą.