Geras kremas gali atsikratyti žmogaus dėmių ir kitų dėmių. Rinkoje yra daug produktų, kurie reguliariai naudojant gali suteikti odai spindesio.

Geriausi grožio produktai švytinčiai odai

Grožio produktai švytinčiai odai:

Žemiau yra 9 geriausiai švytinčios odos produktai, kuriuos žmogus turėtų išbandyti.

1. Garnier Skin Naturals kremai su SPF 17:

Garnier Skin Naturals kremai su SPF 17

Tai labai populiarus produktas, turintis apsaugą nuo UVA ir UVB. Tai taip pat sumažina pigmentaciją ir kitas dėmeles ant paviršiaus. Tai gana prieinama kaina ir yra mėgstamiausias ir efektyviausias produktas daugeliui žmonių. Jis tiekiamas mažoje pakuotėje ir kainuoja apie 80 INR. Tai geriausias produktas švytinčiai odai gauti.

2. Kaya pigmentaciją mažinantis kremas:

Kaya pigmentaciją mažinantis kremas

Tai labai populiarus produktas, tiekiamas stikliniame butelyje. Tai yra prieinama, tačiau brangi kaina 30 ml už 1500 INR ar mažiau. Jame yra fitino rūgšties ir tai padeda pašalinti bet kokias paviršiaus dėmes. Tai slopina pleistrų susidarymą. Tai galima nusipirkti iš mažmenininkų, parduodančių „Kaya“ produktus.

3. Himalajų sąžiningumo kremas:

„Himalaya Natural Glow and Fairness“ kremas

Tai labai populiarus produktas ir parduodamas už maždaug 40 INR už kiekvieną 25 gramų pakuotę. Jų galima įsigyti daugelyje vaistinių ir kitų kosmetikos parduotuvių. Tai labai prieinamas ir kišenėje patogus produktas. Jame yra vitaminų A, D, E, taip pat fito ekstraktų. Jame yra kesaro ir tinka reguliariai naudoti. Tai galima nusipirkti daugelyje kosmetikos parduotuvių.

4. Lotus Herbals odos šviesinimo kremas:

„Lotus Herbals“ odą šviesinantis kremas

„Lotus“ yra labai populiarus prekės ženklas ir tai yra labai efektyvi medžiaga, kurią mėgsta naudoti daugelis žmonių. Tai vidutinės kainos produktas. Tai kainuoja maždaug 325 INR už 60 gramų. Tai duoda matomų rezultatų, pašalinus dėmeles per kelias savaites. Tai viena geriausių grožio priemonių švytinčiai odai.

5. Aroma Treasures Golden Glow kremas:

Aroma Treasures Golden Glow kremas

Tai populiarus prekės ženklas. Tai galima nusipirkti daugelyje parduotuvių, kurios parduoda. Tai galima nusipirkti iš mažmenininkų ir kitų parduotuvių. Taip pat yra panašus tonerių ir kitų šveitiklių asortimentas, kuris gali padaryti jį veiksmingesnį dėmių ir kitų dėmių pašalinimui. Tai gana brangu ir kainuoja apie 450 INR už 50 gramų.

6. VLCC Insta Fairness kremas:

VLCC Insta Fairness kremas

Tai labai patogus kišenėje produktas, kurį galima reguliariai naudoti rezultatams pasiekti. Tai gali pašalinti paviršių nuo dėmių ir yra prieinama daugelyje pardavėjų ir kosmetikos parduotuvėse. Tai taip pat galima nusipirkti iš netoliese esančių vaistinių. Vidutinio dydžio vamzdžiui tai kainuoja apie 100 INR. Gali būti ir kitų tvarkymo išlaidų. Tai vienas geriausių produktų švytinčiai odai.

7. Tvenkiniai Gold Radiance jaunatviškas kremas su SPF 15 senstančiai odai:

Ponds Gold Radiance jaunatviškas kremas su SPF 15 senstančiai odai

Tai vidutinės kainos produktas, tačiau tinka senstantiems. Jie gali tai reguliariai naudoti, kad gautų didžiausią naudą, ir tai taip pat suteikia atjaunėjimo. Jis apsaugotas nuo UVA ir UVB spindulių, todėl jį naudojant nebūtina naudoti apsaugos nuo saulės. Tačiau tai yra gana brangu, kai maždaug 1000 INR už 50 ml buteliuką. Tai galima nusipirkti daugelyje vaistinių ir kosmetikos parduotuvių. Tai viena geriausių grožio priemonių švytinčiai odai.

8. Jovees Fairness and Glow veido rinkinys:

Jovees Fairness ir Glow veido rinkinys

Tai rinkinys, į kurį įeina kremas ir kiti produktai, tokie kaip pakuotė ir šveitiklis, kuriuos galima reguliariai naudoti, kad gautumėte maksimalią naudą. Šis rinkinys yra populiarus tarp daugelio pirkėjų. Tai galima nusipirkti iš populiariausių mažmenininkų, o kaina taip pat yra vidutinė. Jis gali būti naudojamas veido ir masažo procedūroms. Tai kainuoja apie 600 INR. Tai viena geriausių odos balinimo priemonių.