Ar jums patinka žiemos sezonas? Daugumai žmonių tai buvo sunkus sezonas, nes labai svarbu išlaikyti sveiką ir žėrinčią odą. Kaip žinote, oda gali tapti sausa, taip pat gali trūkti drėgmės. Žiemą odos priežiūra tampa prioritetu švytinčiai odai gauti. Visi žmonės turi skirtingus odos tipus, o nedaugeliui žiemą skruostai įgauna rausvą švytėjimą, o kiti liečiasi su veido, pėdų ir rankų odos sausumu..

Odos tonas, kurį siejate su sąlyčiu su saule, yra mirtinai baltas. Žiemą jums trūksta sveiko saulės nubučiuotos odos blizgesio, kai visi esate pakerėti ir „sergate“.

Kaip gauti spindinčią odą žiemą

Kaip gauti žėrinčią odą žiemą:

Štai geriausi patarimai, kaip žiemą įgauti spindinčios odos:-

1. Paimkite šiek tiek agurkų, kad išsiskirtų sulčių, ir masažuokite sultis ant veido. Laikykite jį keletą kartų ir kitą kartą nuplaukite. Tai puiki natūrali priemonė spindinčiai odai. Tai taip pat sumažins tamsų ratą po akimis.

2. Naudokite kūno aliejus, kad įtrintumėte odą kaip alternatyvą dirbtiniam tepalui. Galite įtrinti savo kūną raminančiu aliejumi, pavyzdžiui, alyvuogių aliejumi ar garstyčių aliejumi, pusvalandžiu anksčiau nei maudotės. Jis užtikrina, kad aliejus patektų į jūsų odą ir toliau skalbtų, kad jūsų oda būtų drėgna. Privalumas yra tas, kad jūsų odos riebalai ir riebalai nuplaunami, tačiau drėgmė išlieka.

3. Sudėkite pastą su avižinių dribsnių ir pieno kiekiu. Padėkite ant veido ir leiskite išdžiūti. Lengvai šveiskite veidą, pašalindami visą negyvą veido odą. Dėl negyvos odos atsiradimo oda atrodo mirtina.

4. Migdolų aliejus yra gyvybiškai svarbi namų priemonė švytinčiai odai žiemą. Šis aliejus yra naudingas veido drėkinimui, trinant veidą ir rankas. Palikite tai nakčiai. O ryte gausite lanksčią odą.

5. Kūno losjonas yra ypač tinkamas jūsų odai visą žiemą, priešingai nei kremai. Aliejus yra skystas ir tolygiai tepamas nei kremas. Taigi kremas dėl savo storio sustiprins storą odos sluoksnį, net jei losjonas padaro ploną saugos plėvelę.

6. Gaukite drėkinamąjį kremą ir padėkite jį ant ledo kubo. Šiuo ledo kubeliu trinkite veidą maždaug 5 minutes. Vietoj drėkiklio taip pat galite naudoti pieno kremą.

7. Ištepkite visą naminę veido kaukę, paruoštą kremu, kaip ir įprastos odos receptų apačioje. Kremas veidui su medumi padeda išgauti šviesią odą ir drėkinti odą vienu metu.

8. Jei maudotės karšto vandens vonioje, tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių žiemą prarandate blizgesį. Karštas vanduo yra atsakingas už odos išdžiūvimą, taip pat atrodo šiurkštus. Todėl reikia maudytis šiltame vandenyje.

9. Sumaišykite šiek tiek medaus su citrinos sultimis. Padėkite šią pastą ant veido, kojų, kaklo, rankų ir tt. Leiskite jai nusistovėti maždaug 15 minučių. Po to nuplaukite šaltu vandeniu. Tai padeda odai švytėti žiemą.

10. Užtepkite plataus spektro apsaugos nuo saulės veidą ir rankas maždaug 30 minučių anksčiau, eidami į lauką. Tai yra, nes; žiemos saulė asocijuojasi su sniego blizgesiu, kuris gali pakenkti jūsų odai.

11. Tai ypač svarbu norint išlaikyti odos hidrataciją žiemą. Taigi, kartu su alkoholiu gerkite daug vandens ir venkite soda.

12. Kelis kartus drėkinkite odą. Keliaudami sušlapinkite servetėles ir nuvalykite veidą kas kelias valandas, kad dulkės nenusėstų ant veido. Tada kiekvieną kartą tepkite veidą dieniniu kremu.

Vaizdo šaltinis: „Shutterstock“