Kilo vermeye mi çalışıyorsun? Bazı su tariflerinin fit bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olduğunu biliyor musunuz? Vücudunuzdaki toksinleri temizlemenin en iyi yollarından biri, her gün hemen 6 ila 8 bardak su içmenizi sağlamanıza ve hayati organlarınızı olası en iyi sağlıklarında tutmanıza yardımcı olacaktır. Detoks suları çok moda ayrıca yapabileceğiniz birçok farklı tarif var..

Yağları Temizlemek için Su Tarifleri

Bu su tarifi, vücudunuzdaki zararlı toksinleri atmaya yardımcı olan limon, iltihap önleyici özelliklere sahip salatalık; Zencefil, sindirime yardımcı olmak için olağan bir ağrı kesicidir, nane de sindirimde faydalıdır. Bu, vücudunuzdaki yağları atmak için her gün yapabileceğiniz bir miktardır..

Yağları Temizlemek için En İyi 6 Su Tarifi:

1. Jillian Michaels Su:

Bu su tarifi, limon suyu, kızılcık suyu ve karahindiba çayını birlikte bol su ile karıştırır. Nihai sonuç, kilo vermenize yardımcı olduğuna da inanılıyor. Bu aslında detoks etkisi olan her şey için düşünülebilir..

2. Limon ve Zencefil Suyu:

Bu su tarifini hazırlamak için oda sıcaklığında yaklaşık 12 ons su artı ½ limon suyu ve ½ inç taze zencefil kökü gerekir. Limon suyunu hemen suya ekleyin, ardından zencefili rendeleyin, aksi takdirde peynir rendesi ile rendeleyin. Bu sabah ilk iş için büyük bir içecek. Tüm gün ağrıyı hafifletmeye yardımcı olmakla kalmaz, gün boyunca vücudunuzdaki toksinleri temizler ve limon suyu bu zalim toksinleri serbest bırakmaya yardımcı olur..

3. Çilek Suyu:

Çilekler su lezzetinizi daha iyi yaratırken, vücudunuza antioksidanlar artı vitaminler ve mineraller sunar. Bu zahmetli tarif biberiyeye ek olarak karpuz da alıyor. Yani, bu, teri artırmak daha kolay olduğunda, yaz aylarında kullanmak için büyük bir su tarifi oluşturuyor, ayrıca karpuzun yanı sıra çilek tadına sahip olmak sadece normaldir..

4. Elma Tarçın Suyu:

Suyun ağırlığını profesyonelce atmak ve kalori yakımını hızlandırmak için bu elmalı tarçınlı suyu deneyerek sisteminizi durulayın. Bunun için elma, su tarçın çubuğu ve buza ihtiyacınız var. Elmayı kesin ve dilimleri buzlu su sürahisine uçurun. Karışıma sadece bir çubuk tarçın ekleyin. Karaciğerinizin ötesinde toksinleri korumak için gün boyunca bu sağlıklı içeceği için. Ek şekerli meyve suyu içecekleri ile birlikte soda için büyük bir yedek.

Yağları atmak için su tarifleri

5. Greyfurt Suyu:

Bunu yapmak için bütün bir greyfurtu kabuğuyla birlikte bir karıştırıcıda sıkın. Meyvenin tüm suyunu çıkarmaya çalışın ve üzerine bir sürahi su ekleyin. Kabuğuna eklediğiniz için biraz acı olabilir. Bu nedenle, sürahiye bir kaşık bal ekleyin ve vücudunuzdaki yağları yıkamak için gün boyunca bu suyu içirin..

6. Nane Limon Salatalık Suyu:

Nane Limonlu salatalık suyu, suyunuzu içmek için sadece keyifli bir yöntem olmakla kalmaz, aynı zamanda sindirime ve vücudunuzu arındırmaya da yardımcı olur..

Bunu hazırlamak için su, ince dilimlenmiş limon veya misket limonu, ince dilimlenmiş salatalık artı nane yaprağı. Limon dilimleri, salatalık ve naneyi bir sürahiye koyun ve su ekleyin. Bu içecek aroması en iyi soğukken.

Bu nedenle, bu doğal aromaları suyunuza eklemek, karaciğerinizden uzak durmanın ve aynı zamanda sıcak havalarda hem susuz kalmanın hem de tazelenmenin harika bir yoludur..

Yağları Temizlemek için Su Tarifleri