Karpuz sadece sulu bir yaz mevsimi ikramı değildir. Aksine, güneş hasarından lekelere ve aradaki her şey için (neredeyse) tüm gözenekler ve cilt senaryoları için muhteşem bir cilt koruyucudur.!

%93 su içerikli malzemesi ve çoklu diyet A, B6 ve C vitaminleri toplamı ile cildinizi en iyi şekilde nemlendirmez, ancak aynı zamanda gözeneklerinizi ve cildinizi de onarır ve korur. Karpuz suyunun gözenekleriniz ve yağlı cildiniz için en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için aşağıdaki tariflere uyun..

Yağlı Ciltler İçin Karpuz Yüz Paketi Nasıl Kullanılır

Piyasada makul bir fiyata çok sayıda karpuz yüz maskesi bulunmaktadır. Adil ve parlak bir cilt elde etmek için bir yüzde karpuzun nasıl kullanılacağını görelim..

Karpuz Yüz Paketi Nasıl Yapılır ve Kullanılır:

İşte sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için en iyi 5 Karpuz Yüz Paketi,

1. Salatalık ve Karpuz Yüz Paketi:

Salatalık ve Karpuz Yüz Paketi

Bu, cildinizi adil ve parlak hale getirmek için yüzünüze karpuzun en iyi çaresidir. Bu ev yapımı yüz paketi tarifi cildinizi derinlemesine yatıştırır ve nemlendiriciyi kilitler. Bunun güneş yanığı veya bronzlaşma konusunda endişelenen kişiler için harika olduğu kanıtlanmıştır..

Yöntem / Nasıl Başvurulur / Bunu Ne Sıklıkta Yapmalısınız??

  • Bir yemek kaşığı karpuz suyu.
  • Bir yemek kaşığı salatalık suyu.

Her iki malzemeyi de iyice karıştırın ve karışımı bronzlaşmanın olduğu bölgeye uygulayın. 20 dakika beklettikten sonra suyla yıkayın. Bunu günde bir kez kullanın ve cildiniz bronzlaşmaz ve adil olacaktır..

Bu Neden Çalışıyor:

Yüzünüze karpuz sürmek, detoksifiye edici özellikleri zenginleştirir, böylece ölü deri hücrelerini temizler ve cildi gençleştirir.

Dikkat:

Herhangi bir his veya alerji hissederseniz yüz paketlerini çıkarın..

Faydalar:

Yüz için karpuzun kullanımları, doğal olarak birkaç hafta içinde kaldırılacak olan güneş bronzlaşmasıdır. Kimyasal yok, pazar ürünü yok, sadece %100 bitkisel ve saf ev yapımı tarif.

2. Karpuz ve Muz Yüz Paketi:

Karpuz ve Muz Yüz Paketi

Karpuz, cildinizdeki fazla yağı gidermek için iyidir ve muzun iyiliği pigmentasyon ve sivilce için iyidir. Yağlı cilt akne nedenidir, bu nedenle akne ve pigmentasyona eğilimli kişiler için akne için en iyi karpuz yüz maskesidir..

Yöntem / Nasıl Başvurulur / Bunu Ne Sıklıkta Yapmalısınız??

  • Bir yemek kaşığı karpuz posası.
  • Bir yemek kaşığı muz posası.

Tüm malzemeyi bir kapta spatula ile karıştırın ve yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Yüzü 20 ila 25 dakika kurumaya bırakın. Daha sonra ılık suyla yıkayın.

Bu Neden Çalışıyor:

Bu, parlayan ciltler için en iyi karpuz yüz paketidir, çünkü B12, B6 ve B2 vitamini gibi vitamin prevalansına sahip olduğundan, sivilceleri köklerden çıkarmak ve tekrar tekrar oluşumunu önlemek için çok iyidir..

Dikkat:

Eldeki yüz paketinin küçük miktarını deneyin. Herhangi bir kaşıntı hissetmiyorsanız tüm yüzünüze ve boynunuza uygulayınız..

Faydalar:

Karpuz yüzünün faydaları, bu doğal bileşenle pigmentasyonsuz bir cilt elde etmektir. Doğaldırlar ve kimyasal içermezler. Onları deneyin ve her zaman sivilcesiz bir cilde sahip olun.

3. Karpuz ve Avokado Yüz Paketi:

Karpuz ve Avokado Yüz Paketi

Karpuz, cilt hücrelerine zarar veren serbest radikallerle savaşmaya katkıda bulunan güçlü antioksidan varlıklara sahiptir. Cildinizi esnek ve eşit tutan %93’ü sudur. Tüm bu özellikler ve lif, karpuzun cildinizin elastikiyetini korumasına yardımcı olur. Yaşlanma karşıtı işaret konusunda endişelenmeyin, bu karpuz yüzünü evde deneyin ve genç ve sağlıklı bir cilt elde edin..

Yöntem / Nasıl Başvurulur / Bunu Ne Sıklıkta Yapmalısınız??

  • Bir yemek kaşığı karpuz posası.
  • Bir yemek kaşığı avokado posası.

Tüm malzemeyi bir kapta spatula ile karıştırın ve yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Yüz paketini 30 dakika kurumaya bırakın. Daha sonra ılık suyla yıkayın.

Bu Neden Çalışır:

Her iki meyve de antioksidan özelliklere sahiptir. Omega-3 yağ asidi, E Vitamini ve C Vitamini iyi kırışıklıklardır..

Dikkat:

Elinize veya kulağınıza az miktarda karışım uygulayarak cildinizin hassasiyetini kontrol edin..

Faydalar:

Yüzünüze karpuz uygulayarak cildinizin ölü hücreleri yok olacak ve yeni hücrelerin oluşumu gelecektir..

4. Karpuz ve Yoğurt Yüz Paketi:

Karpuz ve Yoğurtlu Yüz Paketi

Nemsiz cilt, cildinizde kuruluk bırakır. Kuru cilt size daha yaşlı bir görünüm verir ve gerçek yaşınızdan daha iyi görünürsünüz. Bu nedenle, cildinizdeki kuruluğu gidermek için yüz için ev yapımı karpuz suyu tarifini deneyin. Laktik asit cildi derinlemesine nemlendirir ve pürüzsüz ve yumuşak hale getirir..

Yöntem / Nasıl Başvurulur / Bunu Ne Sıklıkta Yapmalısınız??

  • Bir yemek kaşığı karpuz posası.
  • Bir yemek kaşığı yoğurt.

Tüm malzemeyi bir kapta karıştırıp yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Yüz paketini 30 dakika kurumaya bırakın. Daha sonra ılık suyla yıkayın.

Bu Neden Çalışıyor:

Bu akıcı olmayan macun, yoğurt ve karpuzun doğal nitelikleri ile yüklenir. Onları uygulayın ve cildinizi yumuşatın.

Dikkat:

Yoğurt hassasiyetiniz varsa uygulamayın. Bu, cildinizi daha çatlamış ve pul pul bırakabilir..

Faydalar:

Karpuz yüz maskesi faydaları gelirseniz, cildinizdeki kuruluk doğal olarak yok olacak ve ilk haftadan itibaren sağlıklı yumuşak bir cilt ortaya çıkacaktır..

5. Karpuz ve Bal Yüz Paketi:

Karpuz ve Ballı Yüz Paketi

Bal, onlarca yıldır detoksifiye edici özellikleriyle bilinir. Cildi derinlemesine temizler ve serbest radikaller yapar. Bu cilde doğal bitki.

Yöntem / Nasıl Başvurulur / Bunu Ne Sıklıkta Yapmalısınız??

  • Bir yemek kaşığı karpuz posası.
  • Bir yemek kaşığı bal.

Tüm malzemeyi bir kapta karıştırıp yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Yüz paketini 30 dakika kurumaya bırakın. Daha sonra ılık suyla yıkayın.

Bu Neden Çalışıyor:

Bu, cildi ekstra yumuşak ve parlak tutmak için yağlı ciltler için çok iyi bir karpuz yüz paketidir..

Dikkat:

Herhangi bir bileşene alerjiniz varsa uygulamayın..

Faydalar:

Bal, cildi doğal olarak eksfoliye ederek cilt adaletini artırmak için iyidir..

Bu en iyi ev yapımı karpuz yüz paketlerini evde deneyin ve parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olun. Bunlar cildi yumuşak tutmak için iyi araştırılmış ev yapımı tarifler. Bu doğal bileşen cildinizde çok iyi çalışır. Öyleyse neden salonu ziyaret etmek.