20’li yaşlardaki cilt bakımı sivilce ve pürüzlü özelliklerle ilgiliyse, 30’lu yaşlardaki cilt bakımı ince çizgiler, kırışıklıklar ve eşit olmayan cilt tonu ile ilgilidir. Cildin onarım yetenekleri 30’larda yavaşlar. Geçmişteki hormon dengesizliği, hamilelik ve cilt alışkanlıklarının etkileri güneş lekeleri, cilt kuruluğu, pigmentasyon ve kaz ayağı şeklinde kendini göstermeye başlar. Unutmayın, hiçbir şey yaşlanmayı cilt kadar ele vermez. Bu nedenle, sağlıklı ve genç bir cildi korumak için güzellik rejiminizin stokunu almak ve buna eklemek saatin ihtiyacıdır. Kırışıklık cildinizi kontrol etmek için 30 yıl sonra en iyi yüz paketleri hakkında bu makale.

30 Yıllık Yaşlanma Karşıtı Yaşlanmadan Sonra En İyi Yüz Paketleri:

İşte 30 yıl sonra cilt ihtiyaçlarınıza yardımcı olabilecek en iyi 9 yüz paketi.

1. VLCC Cilt Sıkılaştırıcı Yüz Paketi:

VLCC Cilt Sıkılaştırıcı Yüz Paketi

Kit, Hint Berberry yüz ovma, Kireç masaj jeli, buğday cilt sıkılaştırma kremi, Sardunya yüz paketi ve bir şişe Vita lift içerir. 30 yıl sonra cildinize genel olarak pürüzsüz ve esnek bir etki sağlamak için ince çizgileri azaltmaya, cildi iyileştirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olur..

Fiyat: 1 kit için 525 INR

2. Lotus Herbals Radyan Platin Hücresel Yaşlanma Karşıtı Yüz Paketi:

Lotus Herbals Radyant Platin Hücresel Yaşlanma Karşıtı Yüz Paketi

Bu, 30 yıl sonra en iyi yüz paketlerinden biridir. Kolajen üretimini artırmak, radikal hasarı gidermek, cilt sağlığını iyileştirmek için ciltte kolajen sağlamak için platin tozu ve doğal ürün konsantreleri içerir..

Fiyat: 1 kit için 275 INR

3. Oriflame Love Nature Yüz Paketi:

Oriflame Love Nature Yüz Paketi

Yüz paketinin iki çeşidi mevcuttur – Biberiyeli Çay Ağacı ve Tropikal Meyveler. Cildin ışıltısını geri kazanmasına, koyu lekelerin giderilmesine ve cildi parlak bırakarak parlamasına yardımcı olur. Sağlıklı cildi korumak için eksiksiz bir çözümdür.

Fiyat: 450 ml için 1.499 INR

4. Glamveda Kırmızı Şarap Advance Yaşlanma Karşıtı Yüz Paketi:

Glamveda Red Wine Advance Yaşlanma Karşıtı Yüz Paketi

Bu yüz paketi, gençleştirici özellikler açısından zengin olan kırmızı şarap gibi doğal maddeler kullanır. Yaşlanma karşıtı, antioksidan ve stres giderici özellikler cildin sıkılaşmasına, toksinlerin ciltten atılmasına yardımcı olur ve yaşlanma belirtileriyle savaşmaya yardımcı olur..

Fiyat: 310 g için 990 INR

5. Shahnaz Husain Pigmentasyon Kontrolü Yüz Paketi:

Shahnaz Husain Pigmentasyon Kontrolü Yüz Paketi

Bitkisel içeriklerden yapılan bu yüz paketi, koyu lekeleri ve lekeleri azaltmaya yardımcı olur. Eşit tonlu, sağlıklı ve genç görünen bir cilt sağlar. Yüz paketi bir temizleyici, peeling peelingi, besleyici krem, cilt toniği ve pigmentasyon önleyici jel içerir..

Fiyat: 48 g ve 15 ml için 368 INR

6. Vaadi Bitkisel SP Yüz Kiti:

Vaadi Bitkisel SP Yüz Kiti

Yüz kitinin üç çeşidi mevcuttur, Lavanta & Biberiye, Çikolata & Çilek ve Limon otu & Sedir ağacı. Cildi yeniden dengelemek ve canlandırmak için eksiksiz bir çözümdür. Yüz paketi, ölü hücreleri temizlemek, çıkarmak ve cilde genç bir parlaklık vermek için tasarlanmıştır. Yüz ovma, masaj jeli, masaj kremi ve yüz paketi içerir..

Fiyat: 70 gram için 270 INR

7. Auravedic Cilt Aydınlatıcı Yüz Paketi:

Auravedic Cilt Aydınlatıcı Yüz Paketi

Bu yüz paketi zerdeçal, sandal ağacı gibi %100 doğal ürünlerden yapılmıştır. & Pigmentasyonu, yaşlılık lekelerini azaltmak, cilt tonunu açmak, güneş hasarını azaltmak ve cilt dokusunu geliştirmek için dut özleri. Cilt cilası, maske, yüz paketi, aloe vera jeli ve nemlendirici losyon içerir..

Fiyat: 250g için 600 INR

8. Olgun Ciltler İçin Aroma Yenileyici Gençlik Kiti:

Olgun Ciltler İçin Aroma Yenileyici Gençlik Kiti

Bu canlandırıcı yüz paketi macadamia, paçuli ve kayısı yağı, lotus özü ve aloe vera içerir. Yaşlanan cildi besleyen, onaran, sıkılaştıran ve aydınlatan antioksidanlar açısından zengindir. Kit, yüz yıkama, temizleme kremi, yenileyici yüz paketi, besleyici maske ve nemlendirici krem ​​içerir..

Fiyat: 1 takım için 1,602 INR

9. Jolen Gerçek Gümüş Yüz Paketi:

Jolen Gerçek Gümüş Yüz Paketi

Bu yüz paketi gümüş, aloe vera, gül ve bambu içerir. Yağı, kirlilik hasarını ve safsızlıkları giderir. Gümüşün genç bir ışıltı vermek için mikropları öldürdüğü ve yaşa bağlı hasarı azalttığı bilinmektedir. Kit, bir temizleyici, masaj kremi, aktivatör, yüz paketi ve serum içerir..

Fiyat: 250g için 800 INR

30 yıl sonra etkili bir ev yapımı yüz paketi hazırlamak için ticari yüz paketlerine ek olarak yulaf, bal, yumurta, limon, yoğurt, gram unu veya patates gibi malzemeleri kullanabilirsiniz. Onu genç, kusursuz ve ışıltılı tutmak için cildinize borçlusunuz..