Uyumak için rahat bir yastık olmazsa olmazımızdır. Uyku pozisyonunuz uygun değilse boyun ağrısı ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, uyumak için uygun bir yastık seçmek önemlidir. Birçok yastık çeşidi mevcuttur. Sıkıca uyuyabilmeniz için boynunuzu iyi destekleyebilecek iyi kuş tüyü yastıklar seçmek.

Hindistan’daki En İyi Aşağı Yastık Tasarımları:

İşte resimlerle 9 basit ve modern kuş tüyü yastık tasarımımız. Onlara bir göz atalım.

1. Aşağı Yastıkların Otel Dokunuşu:

Aşağı Yastıkların Otel Dokunuşu

Bu, seçebileceğiniz en iyi kuş tüyü yastıklardan biridir. Uyurken sıkı destek sağlayan otellerin tercih ettiği bir çeşittir. Bu yastık, rahat bir uyku sağlayabilen hiper temiz kuş tüyü özelliklerden yapılmıştır. Yastık da dayanıklı.

2. Lüks Ördek Aşağı Yastıklar:

Lüks Ördek Aşağı Yastıklar

Bu, yan uyuyanlar için en iyi ördek tüyü yastıktır. %60 ördek tüyü dış bölme tüylü bir his verir ve iç tüy sağlam destek sağlar. Bu kaliteli pamuklu malzemeden üretilmiştir ve tamamen hipoalerjenik bir malzemedir. Bu nedenle, bu yastığı kullanırken herhangi bir alerjik sorun hakkında endişelenmenize gerek yok..

3. Beyaz Kaz Tüyü Yastıklar:

Beyaz Kaz Tüyü Yastık

Bu, iyi bir gece uykusu için kullanabileceğiniz mükemmel bir kuş tüyü yastıktır. Kaliteli pamuk malzemeden üretilmiş olup dolgusu %95 kaz tüyü ve %5 beyaz kaz tüyüdür. Bu durum anti bakteriyel tedavi ile tedavi edilir ve herhangi bir alerji sorunu yaşanmaz. Bu kuş tüyü derin ve rahat bir uyku sağlar ve vücudun baskı noktalarına destek verebilir..

4. Aşağı Alternatif Yastıklar:

Aşağı Alternatif Yastıklar

Bu, eviniz için alabileceğiniz çok iyi bir kuş tüyü alternatif yastık türüdür. Bu yastık boynunuza ve omuzlarınıza eşit destek sağlar. Geceleri rahat bir uyku çekmek için bu yastığı deneyin. Malzeme ayrıca herhangi bir alerjiden arındırılmıştır. Onlar da uzun sürecek.

5. Aşağı Rüya Yastıkları:

Aşağı Rüya Yastıkları

Bu kuş tüyü rüya yastıklar en çok satan türlerden biridir. Çok yumuşaktır ve boynunuzu çok iyi destekler. Destekleme seviyesi, içeriğine göre değişir. Bu, yan traversler için iyi bir seçimdir. İyi kuş tüyü rüya yastıkları seçerek kendinizi rahat ettirin.

6. Aşağı Dolgulu Yastıklar:

Aşağı Dolgulu Yastıklar

İyi bir boyun ve omuz desteği almak için bu dolgulu yastıkları deneyin. Bu yastık, yoğunluk desteği ile iyi pamuklu malzemeden yapılmıştır. Dolgu kaz havası ile çok yumuşaktır. En iyi haber, onları bir makinede yıkayıp kurutabilmenizdir. Bu, her pozisyonda uyuyanlar için uygundur.

7. Kaz Tüyü Euro Yastıklar:

Bu, uyumayı seçebileceğiniz en iyi kaz tüyü yastık. Bu %50 kaz tüyü ve %50 kaz tüyünden yapılmıştır. Yastık, tüm alerjileri, tozu ve polenleri önlemek için özel olarak işlenir. Tüm vücut bölgelerinize iyi destek vermek için iyi uyumak için bu yastığı deneyin..

8. Nihai Aşağı Yastık Tasarımı:

Rahat bir uyku için lüks bir kuştüyü yastık alabilirsiniz. 400 ilmekli pamuklu malzemeden üretilmiştir. Boynunuza sağlam bir destek vermek için dolgu çok yumuşaktır. Yastık tek ilmek olup 6 aşamalı kalite sürecinden geçmektedir. Yumuşaklığı ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz..

9. Saf Aşağı Yastıklar:

Kaymayı önlemek için güzel bir kafes kapitone var. %95 kaz tüyü ve %5 kaz tüyünden üretilmiştir ve başınızı destekleyecek sıkılığı sağlar. Bu, kaliteli pamuklu malzeme ile temizlenebilir bir yastıktır. Bu saf kuş tüyü yastığı kullanarak iyi bir uyku çekin.

Bunlar, uyurken iyi bir destek almak için seçebileceğiniz bazı standart kuştüyü yastıklardır. Mide uyuyanlar yumuşak yastıklar, sırt üstü yatanlar için orta yastıklar, yan yatanlar için sert yastıklar ve ekstra sert yastıklar tercih etmelidir..