Özel Yastıklar, evinizi veya arabanızı daha dekoratif hale getirmenin güzel bir yoludur. Ve süreç çok basit – mevcut yastıklarınız için dekoratif yastık kılıfları satın alıyor ve ardından onları bu kılıfların içine tıkıyorsunuz. Ve işte, özel yapılmış yeni ve muhteşem görünümlü bir yastığa sahip oluyorsunuz. Kendi yastıklarınızı kişiselleştirmekten daha iyi bir fikir yoktur. Bu yüzden bu liste, kendiniz ve aileniz için de en iyisini seçmenize yardımcı olacaktır..

Hindistan’daki En İyi Özel Yastık Tasarımları:

İşte iç mekanınızı daha çekici hale getiren 9 basit ve modern özel yastık tasarımımız. Onlara bir göz atalım.

1. Özel Tasarlanmış Yastık Tasarımı:

Özel Tasarım Yastıklar

Kişiselleştirilmiş yastıklardan hoşlanıyorsanız, bu sizi gülümsetecektir. Bu ithal yastık tamamen pamuktan olup ithaldir. Bu çevre dostu yastık, kendi resminizi veya herhangi bir metin türünü eklemenize yardımcı olacaktır. Bu yastığı hem evinizde hem de arabanızda kullanabilirsiniz. Kesinlikle, dürüst olmak gerekirse resimli en iyi kişiselleştirilmiş yastık.

2. Kişiselleştirilmiş Ev Dekorasyonu Tasarım Yastıkları Atın:

Kişiselleştirilmiş Ev Dekorasyonu Tasarım Kırlentler

Kişiselleştirilmiş kırlentlerle ilgileniyorsanız, bu sizin için en iyi seçenek olacaktır. Bu yastık tamamen pamuk-keten karışımından yapılmıştır ve ayrıca onu tamamen kapatmak için bir fermuarı vardır. Bu desen sadece ön kısımda verilmiştir ve çok güzel görünmektedir. Bu yeni yastıklar kesinlikle diğer yastıklarınızın da harika görünmesini sağlayacaktır..

3. Beyaz Pamuklu Fermuar Özel Yastık Tasarımı:

Beyaz Pamuklu Fermuarlı Yastık

Özel yapım yastıkları kullanmayı seviyorsanız, bunu deneyebilirsiniz. Bu yastık, yalnızca cildiniz için değil aynı zamanda çevre dostu olan yumuşak ve pamuklu malzemelerden yapılmıştır. Ayrıca görünmez kalan bir fermuar kapatmaya sahiptir. Yastıktaki güzel tasarımlar ve desenler de harika ve hoş görünüyor.

4. Çift Taraflı Kapalı Fotoğraf Özel Yastık Tasarımı:

Çift Taraflı İç Mekan Fotoğraf Yastıkları

Bu, şu anda satın almak için en iyi özel baskılı yastıklardan biridir. Gerçekten çok rahatlar ve güzel görünüyorlar. Solmaya karşı çok dayanıklıdırlar ve odanıza daha canlı bakmanıza da yardımcı olurlar. Yastıklar, her iki tarafta da inanılmaz kalitede baskıya sahiptir. Bu en yumuşak ve şık yastıklardan biridir..

5. Dekoratif Özel Yastık Kılıfı Tasarımı:

Dekoratif Yastık Kılıfları

Bu, bulabileceğiniz en eşsiz görünümlü özel dekoratif yastıklardan biridir. Yastık kılıfları hafif, çok dayanıklı dokudan ve aynı zamanda biraz pürüzlüdür. Yastık kılıfları, herhangi bir şikayete mahal vermemek ve evdeki her türlü kullanıma mükemmel uyum sağlamak için kapsamlı el işi profesyonelleri ile oluşturulmuştur. Üzerindeki fermuar da tamamen gizlidir..

6. El Yapımı Kişiselleştirilmiş Yastık Kılıfları:

El Yapımı Kişiselleştirilmiş Yastık Kılıfları

Bu, bulabileceğiniz en basit ama şık görünümlü kişiselleştirilmiş dekoratif yastıklardan biridir. Yastık kılıfları hem polyester hem de yünden yapılmıştır ve her gün kullanılabilir ve aynı zamanda harika bir dekor öğesi olarak da kullanılabilir. Kasalar sıradan tüketiciler için çok farklı, sevimli ve çekici görünüyor. Bu el yapımı yastık kılıfı ayrıca gizli bir fermuara sahiptir..

7. Özel Fotoğraflı Yastık Kılıfı:

Fotoğraf Yastık Kılıfı

Kişiselleştirilmiş fotoğraflı yastıklar, akrabalarınıza ve diğer kişilere tarzınızı ve aile fotoğraflarınızı göstermenin harika bir yoludur. Bu vakalar sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir ifade oluşturur. Modern bir ev için kesinlikle gerekli ve bu nedenle tüm aileniz için harika bir satın alma.

8. İşlemeli Pamuklu Kırlent Örtüsü:

Nakışlı Pamuklu Kırlent Örtüsü

Özel işlemeli yastık satın almayı planlıyorsanız, bu seçeneklere bakın. Bu örtüler, yüksek kaliteli malzemelerle kalın pamuklu keten kumaşlardan yapılmıştır. Bunlar çok güzel ve canlı görünen çok yumuşak, yastık gibi örtülerdir. Bu kapaklar yalnızca tek taraflı baskıdır ve gizli fermuarları da vardır.

9. Hassas Organik Pamuk Kabuk:

Narin Organik Pamuk Kabuk

Bu özel yapım kırlentler, küçük çocuklarınız için harika yastık kılıflarıdır. Bu kabuklar el yapımıdır ve tamamen organik pamuktan üretilmiştir, tüm zararlı kimyasal ve diğer maddelerden arındırılmıştır. Bunlar çok kabarıktır ve çocuklarınızın başına ve boynuna hoş bir yumuşak destek verir. Bunlar da alerjik değildir.

Bu nedenle, artık yastıklarınızı kişiselleştirmenin pek çok yolu olduğu bizim için tamamen açık olmalıdır. İster kasa ister kabuk satın alarak onları çeşitli fotoğraflarla süsleyebilirsiniz. Hepsi harika görünecek ve böylece daha rahat ve huzurlu bir uyku sağlayacaktır..