Her zaman rahat olan bu destekleyici yastıklarla odalarınıza renk ve yumruk katmanın harika bir yolu. Bu yastıklar, biraz daha uzun veya dar olan, aynı zamanda pamuklu olduğu kadar tüylü, elyaflı bir yastık türüdür. Bu tür yastıklar, bir oda için kol desteği veya dekoratif koleksiyon için kullanışlıdır. Bu yastıklar, uygun desteğin geri alınmasına yardımcı olur. Yastıklar arasında bu yastıklar, çocuk odası zemini için en iyi seçenektir. İhtiyacımız doğrultusunda, bolster yastıklarda beden ve kumaş koleksiyonumuz var..

Sadece iç mekanlarınızın çarpıcı görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ihtiyacınız olan zamanda size şimdiye kadarki en iyi konforu sağlarlar. Farklı kategorilere sahip bu tür yastıklardan canlı seçeneklere sahipsiniz..

Hindistan’daki En Son Yastık Tasarımları:

Ev dekorunuzu olağanüstü kılmak için 9 basit ve modern destek yastığımız. Onlara bir göz atalım.

1. Donanma Pamuklu Yastıklar:

Lacivert Pamuk Bolster Yastıklar

Yepyeni konfora sahip uzun kırlentlerin el yapımı versiyonudur. Düğmeli poli-dolgulu kumaştan yapılmıştır. %100 lacivert pamuklu süper uzun divan yastıktır. Bu yastık, koltuk takımınızı süslemek için mükemmeldir..

2. Oturma Odası Yastığı:

Oturma Odası Yastığı

Alerjik olmayan malzemeden yapılmış bu yuvarlak destek yastığını eve getirin. Kenarları yuvarlaktır ve uyku sürenizde size en üst düzeyde rahatlık sağlar. Bu yastık farklı renklerde gelir ve ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz..

3. Yıkanabilir Kadife Yastıklar:

Yıkanabilir Kadife Yastık

Yıkanabilir kadife malzeme kullanılarak yapılan en kaliteli büyük destek yastıkları sunar. Parlak görünmelerinin yanı sıra size en iyi konforu sağlayacaktır. Pamuklu kumaşla doldurulurlar. Bu yastıklarla yatağınızı peluş bir şekilde dekore edebilirsiniz..

4. Kontrast Kumaş Destek Yastık Tasarımı:

Kontrast Kumaş Destekli Yastıklar

Burada, renkli kumaşa sahip zıt gölgeli küçük yastık yastığına sahip olursunuz. İki torba Polyfil kullanılarak yapılırlar. Yaklaşık 23 x 9 inç ölçüleri var.

5. Tüy Dolgulu Bolster Yastıklar:

Tüy Dolgulu Bolster Yastıklar

El yapımı dekor izlenimi veren ekstra uzun destek yastığını keşfedin. Aynı konfor seviyesi ile yatak odanıza en çarpıcı görünümü verirler. 9 inç genişliğindedirler ve tüylerle doludurlar..

6. Sentetik Kaplı Bolster Yastık Tasarımı:

Sentetik Kaplı Bolster Yastıklar

King size yastıkların bu yepyeni dekoruyla evinizin lüks görünmesini sağlayın. Sentetik dış kaplama ile yapılırlar ve benzersiz bir dokuya sahip güzel bir gölge verirler. Tasarım ve desen olarak sadedirler.

7. Çizgili Desen Bolster Yastıklar:

Çizgili Desen Bolster Yastıklar

Görünümü harika ve aynı zamanda güzel bir desene sahip olan bu yatak yastığı yastığına bir göz atın. Size üstün bir rahatlama sağlayan süper emici malzeme ile birlikte siyah ve beyaz çizgili desenlerle yapılırlar..

8. Beyaz Organik Destek Yastık Tasarımı:

Beyaz Organik Bolster Yastık

Bu eşsiz ve şehvetli beyaz yastık koleksiyonu ile nefesinizi kesecek, herhangi bir yatak örtüsü tonu kombinasyonu ile kolayca uyum sağlayabilirler. Bu destekleyici rulo yastık, %100 pamuklu kumaştan yapılmış kendi kendine tasarım desenine sahiptir..

9. Tasarımcı Bolster Yastıklar:

Tasarımcı Bolster Yastıklar

Destekli kırlent serisinin koleksiyonundan en iyi şekilde yararlanın. Hem dolgu hem de dış kaplama için özenle seçilmiş kumaştan yapılmıştır. En kaliteli dolgular ile renkli kombinasyon malzemesi kullanılarak tasarlanmıştır..

Eşsiz seçimlerinizin bu yastıklarda muazzam aralıkları var. Herhangi bir cevap için tur seçiminden fedakarlık etmek zorunda değilsiniz. Titreşim renkleri, tasarımları, desenleri ve ayrıca en iyi kumaş kalitesi ile kolayca temin edilebilirler. Kadife, ipek, pamuk ve ayrıca polyesterden yapılmıştır. Ekstra uzun, King size, yuvarlak, küçük ve büyük yastıklarınız var. Odanıza iç mekan eklemek için bu tür bir destek yastığı alın, mutlaka deneyin.