Yelekler genellikle erkekler tarafından havalı bir görünüm sağlamak için kullanılır. Daha önceki erkekler onu giymek için kullanmazlar. Gençlerin tercihidir. Evde, genellikle rahat bir ruh halinde giyerler. Onları rahat hissettiriyor. Yelek pamuklu bir kumaştır ve nefes alabilir bir malzemedir. Erkekler giyer giymez rahatlar. Spor salonunda bile erkekler egzersiz sırasında giyer. Kolsuz ve yuvarlak yakalı tasarım üstlerdir..

baskılı yelekler

Yelekler düz ve baskılıdır. Erkeklere rahat bir görünüm verir. Plajda bile giyebilirler. Bazı çocuklar yelek giymiş bir rock yıldızı gibi hava atıyor. İnsanlar, herhangi bir Ünlünün bunu yaptığını görerek her şeyi takip eder. Yelek, Filmler ile daha popüler hale geldi. İnsanlar herhangi bir sinema oyuncusunun belirli bir şeyi yaptığını veya giydiğini gördüğünde, halk anında bunu yapmaya başlar..

Görselli Baskılı Erkek Yelek Üstlerinin Son ve Şık Modelleri:

Gündelik ve parti giyimi için bazı modern ve şık erkek baskılı yeleklere bakalım..

1. Erkek Çiçek Baskı Yelek:

Çiçek Desenli Erkek Yelek1

Bu yeleğin içinde çiçek baskısı var. Çoğunlukla havalı erkekler tarafından giyilir. Erkek çocuklar için günümüzün bir ihtiyacıdır. Yaz aylarında serin hissetmenizi sağlar. Renk uyumu bile güzel.

2. Hintçe Yazı Baskılı Yelek:

Hint Baskılı Yelek

Bir yeleğe oyulmuş Hintçe dili var. İnsanlar bazen bir yelek içinde kabartmalı olduğu için kendini otomatik olarak “Maço” olarak görmeye başlar. Bu fotoğraftaki bir erkek yüzü bile “Maço” olma hissini gösteriyor..

3. Baskılı Amerikan Bayrağı Yeleği:

Amerikan Bayrağı Yelek

Bu Yeleğin içinde kabartmalı bir Amerikan Bayrağı var. Amerika’da bu tasarım daha yaygındır. Bir üst model gibidir. Bir Hip Hop dansçısı bile bu tip baskılı yelek giyer.

4. Erkek Çocuklar İçin Gazete Baskı Yeleği:

Gazete Baskı Yelek

Bu yeleğin içinde gazete baskısı var. Eşsiz bir tasarımdır ve bulunması çok nadirdir. Tasarımcı gazeteye düşkün insanları düşünerek tasarlamış olmalı. Bu adam bu baskıda iyi görünüyor.

5. Erkek Çizgili Yelek:

soyulmuş Yelek

Bu yelek biraz bol ve rahat bir kumaştır. Modaya uygun görünüyor. Şeritler incedir ve bir erkeğin elindeki kabartmalı dövme bu yeleklerle eşleşir. Rahatlık bir erkeğin yüzünde görülebilir.

6. 3D Baskılı Yelek:

3D Baskılı Yelek

3D’ler günümüzde daha popüler. 3D çarşaf, üstler ve battaniye gibi. Yelek bile 3D baskı ile geliyor. Halkın ilgi odağını yakalar. Kullanılan tüm renkler parlaktır. Yeleğin üzerine basılan yüz korkutucu olduğu için insanlar korkabilir.

7. Erkek Spor Yeleği:

spor salonu yeleği

Spor Salonu Yeleği, Spor Salonunda egzersiz yaparken erkekler tarafından kullanılır. Bu tip yelek gevşek malzemeye sahiptir. Erkekler genellikle şort veya pijama ile giyerler. Yelek, spor salonunda egzersiz yaparken kullanışlıdır. Genel olarak spor salonlarında yelek giymek bir trend haline geldi..

8. Erkekler için Funky Yelek Üstü:

korkak yelek

Tuhaf kıyafetleri sevenler için yelek içinde basılmış korkak bir tasarımdır. Yelek üzerindeki baskı, aynı anda gerçekten gerçek gibi görünüyor. Erkekler piknik ve plaj partisinde bile giyebilir.

9. Slogan Baskılı Yelek:

Slogan Baskılı Yelek9

Bazı yeleklerde, iyi ya da kötü olan bir tür slogan basılır. İnsanların hangi sloganı beğendikleri seçimidir. İzleyici bile okuyabilir. Bazıları basılı sloganı severken bazıları sevmez. Bazen içinde ilham verici bir slogan olabilir..

Yelekler daha çok yaz aylarında veya sahile yakın yürüyüşlerde tercih ediliyor. Yelekler, hayatın tadını çıkarmayı seven havalı insanların tercihidir. Bu yeleklerde birçok tasarım ve baskı mevcuttur. Her boyutta mevcuttur. Normalde boyu uzundur. Soğuk bir tavrı tanımlar. Yeleklerde erkekler rahatlıyor.