Soğutma yeleği, daha düşük veya stabilize vücut ısısı için özel bir giysidir. Özellikle sıcak bir ortamda çalışan kişiler için yapılırlar. Normalde hafiftirler. Yaz ve baharı serinletici yelek ile karşılayın. Şort veya kot pantolon ile giyin. Kızlar etek ve şortları sararak spor yapabilirler..

Moda 2017'nin En İyi Hafif Vücut Soğutma Yelekleri

Erkekler ve Kadınlar İçin Şık Serin Yaz Yelekleri:

Hindistan’da yüksek vücut ısısını kontrol etmek için birkaç tip havalı yelek.

1. Buharlaşan Soğutma Yeleği:

Buharlaşan Soğutma Yeleği

Buharlaşan soğutma yeleği, sizi serin ve rahat tutmak için buharlaşma yoluyla serbest kalan bir giysi yaratmak için benzersiz bir kumaştır. Mavi, sarı, gri ve daha fazlası gibi renklerde gelirler..

2. Faz Değişimi Soğutma Yeleği:

Faz Değişimi Soğutma Yeleği

Faz değiştiren soğutma yeleği, fermuarlı V yakalıdır. Sizi donmadan serin tutan Faz Değiştiren Malzemeye (PCM) sahiptir. Sabit bir sıcaklığı korumanıza yardımcı olurlar. tamamen güvenli.

3. Hibrit Soğutma Yeleği:

Hibrit Soğutma Yeleği

Hibrit soğutma yeleği, yeleği buharlaştırma ve faz değiştirme soğutma yeleği özelliklerine sahiptir. Kullanıcıların ihtiyacına göre bunlardan herhangi biri veya her ikisi arasında seçim yapabilirsiniz. Yüksek müşteri memnuniyeti oranı ile tanınırlar. Bu, erkek yelekleri için en iyi seçimdir..

4. Standart Soğutma Yeleği:

Standart Soğutma Yeleği

Standart bir soğutma yeleği, normal bir soğutma yeleğidir. Faz Değiştirme Malzemesi kullanır. Standart 4’lü pakettir. Kullanıcıya rahatlık sağlamak için giyilebilen iki parçalı tasarımdan yapılmıştır. İki parça olduğu için her bedene uygundur..

5. Ağır Soğutma Yeleği:

Ağır Soğutma Yeleği

Ağır bir soğutma yeleği, başka bir soğutma yeleğine benzer. Tatlı gibi çoğu sıcak yerde veya ocak gibi sıcak iş yerlerinde kullanılırlar. Isı stresini önler ve vücut ısısını korur. Başka bir soğutma yeleğine göre biraz daha ağırdır, bu yüzden adı.

6. Kamuflaj Soğutma Yeleği:

Kamuflaj Soğutma Yeleği

Kamuflaj soğutma yeleği, kamuflaj baskılı malzemeden yapılmış bir soğutma yeleğidir. Çok ağır değil. Herhangi bir soğutma yeleğinde olduğu gibi aynı işlevi görür. Özellikle trekkinglerde vahşi hayvanlardan saklanmak için kullanılır..

7. Askeri Soğutma Yelekleri:

Askeri Soğutma Yeleği

Askeri soğutma yeleği, askeri personel tarafından kullanılan bir soğutma yeleğidir. Sıcak çöl koşullarında veya yangın durumunda çalışmak için son derece uzmanlaşmıştır. Askerlerin vücut ısısını koruyan PCM tipi malzemeye sahiptirler. Askerler özellikle bölgede devriye gezerken yanlarında ağır mühimmat taşıdıkları için çok ağır değil. Bir bıçağı veya küçük bir silahı saklamak için küçük ceplerle birlikte gelir.

8. Hyperkewl Soğutma Yeleği:

Hyperkewl Soğutma Yeleği

Hyperkewl soğutma yeleği, patentli bir soğutma yeleğidir. Onlar en iyi soğutma yeleğidir. Yürüyüş, trek, bisiklet ve uzun bisiklet gezilerinde veya futbol gibi yorucu aktivitelerde kullanabilirsiniz. Bunlar en çok tercih edilen soğutma yelekleridir. Birçok parlak renkte gelirler, ancak siyah ve mavi erkeklerde en çok tercih edilen seçimdir..

9. Yetişkinler için Cool Pack Soğutma Yelekleri:

Cool Pack Soğutma Yeleği

Cool pack soğutma yeleği, standart soğutma yeleğine benzer. Soğutmak için gerçek buz kullanır. Bu soğutma paketleri en yüksek soğutma etkisini verir. Buz eriyip suya dönüştüğü için kullanıcı için rahatsızlık verebilir. Onlar geleneksel seçim.

Soğutma yeleğinin uzun bir geçmişi vardır. Daha önce rahatlık için ıslak bez bağlardık ve sonra buz paketleri geldi. Ve şimdi bu. Çok gelişmiş ve yenilikçi hale geldiler. Üzerinde herhangi bir aktivite yapabilirsiniz. Fan veya klima gibi yapay soğutma olmadan vücut ısısını düzenlemek en iyi seçenektir. Hafiftirler ve taşımaları kolaydır. Sıcak bir günde, vücudunuzu strese sokmadan aktivitelerinizden ödün vermek istemezsiniz. O zaman soğutma yeleği en iyi seçeneğiniz olacak.