12. evlilik yıldönümü hediyeleri ipek, keten ve inci takı temasına dayanmaktadır. Bu yüzden çarpıcı öğelerle yıldönümünü görkemli hale getirin.

Resimlerle Kendisi ve Onun İçin En İyi 12. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri ve Tasarım Fikirleri:

Burada onun ve onun için bahsedilen 9 en iyi 12. evlilik yıldönümü hediyesini bulalım..

1. İpek Kravat:

ipek kravat

Bu, kocanıza vermek için çok romantik bir ipek 12. evlilik yıldönümü hediyesi. İpek kravat en kaliteli ipekten yapılmıştır. Üzerine kalpli bir bez parçası da ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz. Bu, ofis giyimi için mükemmel bir seçim olacak; kesinlikle bunu beğenecek.

2. İpek Minder Örtüsü:

İpek Minder Örtüsü

12. yıl dönümü için bir başka havalı ipek seçeneği de bu ipek yastık kılıfı. Minder kılıfının üzerinde yıl dönümü mesajı yazılıdır. Kapakları mor veya kırmızının muhteşem zengin tonlarında alabilirsiniz..

3. Havalı tişört:

serin t gömlek

12. yıl dönümü hediyesi olabilecek bu havalı tişörtle onu mutlu edin. Tişört romantik çizgiler ve 12. yıl dönümü dilekleri ile basılmıştır. Tişörtü parlak ve cesur renklerde alabilirsiniz..

4. İpek Örtüler:

İpek Örtüler

İşte onun için 12 yıl dönümü hediyesi olarak mükemmel olan zengin ve çarpıcı bir örtü. Örtü zengin ipekten yapılmış ve üzerindeki baskı oryantal. Kimono tarzı elbise de çok seksi ve görkemli görünüyor.

5. Onun için İpek Eşarp:

onun için ipek eşarp

Ona verilecek bir başka ipek hediye de bu ipek eşarp olacaktır. Eşarp üzerindeki baskılar muhteşem ve renkler de öyle. Eşarpın canlı zengin tonları, herhangi bir giysinin çarpıcı görünmesini sağlayacaktır. Bunları 12. yıl dönümü hediyesi fikirleri olarak deneyin.

6. Keten Bez Çanta:

Keten Bez Çanta

Karınız için 12 yıllık evlilik yıldönümü hediyesi olarak ketenden havalı bir çanta yapın. Bu çevre dostu çanta çok geniştir ve alışveriş ve herhangi bir gezi için de kullanılabilir. Çantayı yıldönümü dilekleriyle de özelleştirebilirsiniz..

7. İnci Bilezik:

İnci Bilezik

Bu güzel inci bileklik 12. evlilik yıldönümü için doğru hediye. Bu kültür inci bilekliğin şekli mükemmel ve ucunda küçük bir toka var. Ellerde şık ve zarif görünüyor ve mükemmel bir mücevher öğesi yapıyor.

8. Yıldönümü Pastası:

Yıldönümü Pastası

Eşiniz için güzel bir pasta pişirerek yıldönümünüzü tatlı ve unutulmaz kılın. Modern hediye temasına dayanması için pastayı inci beyazı olarak dondurabilirsiniz. Onun için bu 12. yıl dönümü hediyeleri mükemmel ve tatlı.

9. Unutulmaz Fular:

Unutulmaz Fular

Yıldönümünüz için yapılan bu unutulmaz fuları alın. 12. yıl dönümü teması ketendir, bunları çeşitli renklerde yaptırabilir veya beyaz da tutabilirsiniz. Evlenme tarihinizi fuların kenarına işleyin.

12. evlilik yıl dönümü ipek, keten veya inci gibi eşyalar hediye edebileceğiniz zamandır. Yukarıda listelenen bu muhteşem öğeler mükemmel hediyeler yapar. Evlilik yıl dönümünüzde akılda kalan bazı ürünleri hediye olarak deneyin, kişiye özel hediye paketleri ile sevdiklerinizi şaşırtın ya da hediye çekleri deneyebilirsiniz. Birlikte 10 yıldan fazla zaman geçirmek, çiftler için gerçekten en iyi anıları verir, hediye, evlilik yıldönümü gününde tazelik verme fikridir..