Hediye seçenekleri her zaman kafa karıştırıcıdır çünkü çok fazla seçenek vardır ve bu beyninizi zorlayabilir. Hediye vermenin en iyi yolu, yıldönümü temasını anlamaktır. 7. evlilik yıldönümü hediyeleri tamamen geleneksel ve şık olanlarla ilgilidir. Bu nedenle tema bakır ve yün olacaktır. İşte üzerinde düşünmeniz gereken bazı ilginç fikirler.

7. yıl dönümü hediyesi

Ortak Geleneksel ve Modern 7. Yıldönümü Hediyesi Nedir??

Bu yıl klasik ve geleneksel hediyelerle ilgili. Her ikisi de yararlı olan bakır ve yündür. Diğer olası hediye seçeneklerine bir göz atın.

Karı koca için 7. Yıldönümü Hediyesi:

1. Deri Kese:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 1

Bir çok ürün için deri çanta satın alınabilir. Telefon ve cüzdan gibi temel eşyalarını saklaması için ona küçük bir seyahat çantası hediye edebilirsiniz..

2. Yün Ceket:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 2

İşte koca için 7. evlilik yıldönümü hediyeleri için başka bir harika seçenek. Yün ceketler soğuk kış aylarında çok işe yarayacak, ayrıca ona tam olarak uyması için doğru bedeni alabilirsiniz..

3. Bakır Anahtarlık:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 3

Bakır anahtarlığınızdaki o klasik figürlere ne dersiniz? Kişiselleştirebilir veya zaten mevcut olanı alabilirsiniz. İkisi de 7. yıl dönümü için gerçekten harika bakır hediyeler. Bu onun da günlük kullandığı bir şey olacak.

4. Teneke Düğün Burcu:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 4

Bu süslü bir şey! Üzerine ikinizin de isminin yazılı olduğu bir düğün tahtası hediye edebilirsiniz. Bu eviniz için iyi bir gösteri olacak.

5. Kurşun Kalem:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 5

İşte koca için başka bir ilginç 7. evlilik yıldönümü hediyesi. Kurşun kalem, isimlerle kişiselleştirilebilir ve süslü bir ambalajı olan bir kutuda kazınmış olarak gelir. Şuna bir bak.

6. Hikaye Battaniyemiz:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 6

Biraz daha özel kılmak için, üzerinde tüm önemli tarihlerin ve şeylerin yazılı olduğu ‘hikayemiz’ battaniyesini deneyin. Bu şekilde, hayatınızın en iyi sözlerini de hatırlayabilirsiniz..

7. İletişim Kartı Sahipleri:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 7

Güzel bir dizi özel kart sahipleri mevcuttur. Ne pahasına olursa olsun onları kaybetmek istemeyeceğiniz kadar süslü olduklarından emin olurlar..

8. Şişe Açacakları:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 8

Bugün piyasada bir dizi şişe açacağı var. Bazıları düpedüz fantezi ve diğerleri amaca hizmet ediyor. Bunu da kontrol edebilirsin.

9. Aşk Bilezikleri:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 9

Birbirlerini düşünmek için süslü bilezikler. Onlar sadece değil, aynı zamanda zarifler. Birbiriniz için sahip olduğunuz değer hakkında çok daha fazla konuşuyor.

10. Yün Eşarp:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 10

Eşarplar doğru giyildiğinde çok şık ve düpedüz sıcak. Kocanıza neredeyse tüm elbiseleriyle kombinleyebilecek çok basit bir yün atkı hediye edin..

11. Bakır Seti:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 11

Bakır mutfak eşyaları seti, karısı için mükemmel bir 7. evlilik yıldönümü hediyesi. Bu, kaşıktan büyük mutfak eşyalarına kadar her şeye sahip olacak ideal bir ayardır..

12. Hayat Ağacı Kolye:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 12

Kulağa çok basit gelse de, hayat ağacı kolye, birçok rengi ve karmaşık detaylarıyla güzel bir kolye..

13. Mücevher Taş Kolye:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 13

Burada gerçekten seçebileceğiniz çok fazla seçenek var. Bir dizi tasarım ve renkte gelirler ve bu nedenle eşiniz için iyi bir 7. yıl dönümü hediyesi olacaktır..

14. Bagaj Etiketi:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 14

Bu, karınız için bir deri bagaj etiketi. Bagaj etiketi, herhangi bir miktardaki yığından sizinkini hızlı bir şekilde seçmenize yardımcı olur. Deri olduğu için uzun süre dayanır..

15. Bakır Şişe:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 15

Onu bakır bir şişeden içmeye teşvik edin. Ayurveda’ya göre bakır vücut için iyidir. Duyuları ve havanın diğer unsurlarını dengelemeye yardımcı olur..

16. Bakır Yıldönümü Bilezikler:

7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 15

Bunlar eş için şık ve çok güzel hediyeler. Bakır yıldönümü bileziği üzerinde adı yazılı olacak ve aynı zamanda çok geleneksel.

17. Yerleştirme İstasyonu:

Onun için telefon, bilezikler, klipsler ve diğer kadın aksesuarları için rafları olan kişiselleştirilmiş bir yerleştirme istasyonu düşünebilirsiniz..

18. Bakır Kol Düğmeleri:

Bir başka sevimli, kol düğmeleri bir çeşit. Her seferinde birbirlerini düşünmek için daha klasik ve düşünceli bir hediyedirler..

19. Bakır Kolye:

Kadınlar kesinlikle kolyeyi sever. Ama, bu sefer bakır bir şeye ne dersin? Eh, bu bakır kolye içlerinde eşsiz bir güzellik duygusu var ve 7. yıl dönümü için en iyi hediye olarak hizmet ediyor..

20. Deri Çanta:

Bu asla ölmez veya modası geçmez. Kadınların bunları ne kadar sevdiğini söylememize gerek yok..

Görüntülerle Kendisi ve Onun İçin En İyi 7. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri:

İşte en iyi fikirlerden bazıları.

1. 7 Çerçeve:

İşte 7. evlilik yıl dönümü için güzel bir kendin yap çerçeve fikri. Bu çerçeveye 7 numara şeklindeki bakır madeni paralar yerleştirilerek yapılmıştır. Siz de kişiselleştirilmiş bir not ekleyebilirsiniz. Bu onun için çok özel bir 7. yıl dönümü hediyesi olacak..

2. Önemli Evlilik Tarihleri:

Ona hayatınızın özel günlerini hatırlatmanın başka bir yolu. Ne zaman olduğunu belirtmek için bakır paraları yerleştirin. Bu, boş zamanlarınızda yapabileceğiniz basit bir DIY’dir..

3. Bakır Anahtarlık:

Bu bakır anahtarlık, o yılın temasını kullandığından, 7. yıl dönümünüz için hediye vermek için mükemmeldir. Bakır anahtarlık, yıldönümü ayı ile kazınmış kare bir metal parçasına sahiptir. Üzerine 7 numara bakır parçası da eklenebilir. Bu iyi bir 7. yıl dönümü geleneksel hediyesi olabilir.

4. Bakır Kart:

Eşiniz için de ilginç olan basit bir mutlu 7. yıl dönümü kartı yapın. Kartın ortasındaki bakır sembolünü kullanın ve kalın ve büyük yapın. Bunu düşündün mü? Bu ek etkiyi vermek için soğuk renkler kullanın.

5. Bakır Kalpli Çerçeve:

7. evlilik yıldönümü

Burada kalp şeklinde bir bakır parçası almanız ve ardından her yerine vurarak biraz detay vermeniz gerekiyor. Bu ona bir tür kabartmalı görünüm verir. Bunu çerçevenin ortasına yerleştirin ve altına romantik bir not yazın. Bu, 7. evlilik yıldönümü günü için harika bir seçim.

6. Peni Dolu Kavanoz:

Bakır kuruşlarla dolu bir kavanoz çok antika ve eşsiz olacak. Nadir bakır para koleksiyonuna sahip olabilir, bu nedenle onu onun için ideal bir 7. evlilik yıldönümü hediyesi haline getirir..

7. Gurme Çikolatalar:

Tatlıya düşkün mü? Tatlı bir 7. yıl dönümü hediyesi çikolatadır. Bir kutu içinde gelen gurme çikolatalar hediye ederek onları özel hale getirin. Çikolatalar, 7. yıl dönümünün mesajını iletmek için harfler şeklinde şekillendirilebilir..

8. Bakır Abajur:

Bu bakırdan yapılmış havalı bir abajur ve eşinize verebileceğiniz çarpıcı bir hediye. Ofis alanında veya evde kullanabileceği için onun için mükemmel bir 7. evlilik yıldönümü hediyesi olur. Sofistike abajur, çok endüstriyel tarzda bir görünümde yapılmıştır..

9. Bakır Zincir:

7. evlilik yıldönümü hediyesi için iyi bir fikir bakırdan yapılmış bir zincirdir. Zincirin ortasındaki bu kalp şeklindeki kolye ucu çok romantik ve sevimli görünüyor. Zincir ve kolye ucu kurdeleli hoş bir kutuya yerleştirilmiştir. gerçekten özel biri!

10. Yün Eşarp:

Yün eşarp, özel bayanınız için harika bir seçim. Şık bir renk seçin ve yedinci yıla kadar onun en sevdiği renk ve tür hakkında iyi bir fikre sahip olabileceğinizi varsayıyoruz..

Onlar için 7. Yıldönümü Hediye Fikirleri:

İşte başkalarına hediye vermek için bazı fikirler

1. Yün Perdeler:

Bunlar hediye edebileceğiniz çok güzel küçük perdeler. Bir dizi renk ve tasarımda gelirler. Ayrıca ev için çok kullanışlı ürünlerdir..

2. Şarap Kadehi Koleksiyonu:

Şarap kadehi bizi şaşırtmaktan asla vazgeçmiyor! Onlar güzel ve düpedüz çarpıcı. En sevdiğiniz insanlara hediye etmek için en iyisini seçin.

3. Bakır Seti:

Normal yemek takımlarının yanı sıra bakır takımlar da yeni havalı! Sadece farklı değiller, aynı zamanda vücut için mükemmel bir metaldirler..

4. Yün Yemek Paspasları:

Yemek masası olanlar için, bulaşıkları koymak için gerçekten kaliteli yünlü yemek altlıkları düşünebilirsiniz. Bu 7. yıl dönümü için iyi bir yün hediyesi olacak.

5. Yün Minder Örtüleri:

Yedinci yıldönümü temasıyla gitmek için başka bir seçenek de kanepe veya yastık için yün minder paspaslarını keşfetmek..

Nasıl Kutlanır ve Hediyeler Verilir?

Bu sizin yedinci yıl dönümünüz olduğundan, bir otelde gerçekten gösterişli bir parti vermek ideal olacaktır. E-davetiyeler gönderin ve herkesten bir tema partisi için orada olmasını isteyin.

Bu sefer olduğu gibi özelden hediye edebilirsiniz. Daha çok bağ ve ilişki hakkında.

Yapılacak şeyler

  •  Yoksullar ve muhtaçlar için hediye kıyafetler ve günlük ihtiyaçlar.
  •  Yetimhane çocuklarını besleyin ve onlarla biraz zaman geçirin.
  • İnsanlara bunu yaptıkları ve yanınızda oldukları için iltifat edin.

Yedinci yıl dönümü hediyesi fikirleri, güç ve bağ hakkında biraz daha fazla. Bakır ve yün hem geleneksel hem de insanlar için vazgeçilmezdir. Bu şekilde, onlara bir şeyler verirsiniz ve aynı zamanda ilişkilerini iyi hissetmelerini sağlarsınız..