Kilometre taşı için tebrikler! Kutlamanın eğlenceli yanı, birbirinize verebileceğiniz bu küçük hediyeler. Sürpriz unsuru her zaman kalır çünkü bu 30. evlilik yıldönümü hediyeleri sadece aşkla ilgili değil, aynı zamanda bugün bir çift olarak paylaştığınız anlayışı nasıl beslediğiniz ve beslediğiniz hakkındadır. Bunu kutlamayı planlıyorsanız, bu sizin için. Makale size karınıza, kocanıza, ebeveynlerinize ve diğer çiftlere ne hediye alacağınız konusunda birçok fikir verecektir. Aşağıya bir göz atın.

otuzuncu evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri.

Ortak Geleneksel ve Modern 30. Yıldönümü Hediyesi Nedir??

Geleneksel olarak, 30. yıl dönümü hediyesi incidir. Modern zamanlarda odak noktası, her ikisi de kendi yolunda güzel olan bir pırlantaya kaydı..

Ebeveynler için En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri:

İşte anne babanıza D-günlerinde hediye edebileceğiniz en iyi şeylerden bazıları.

1. İnci Düğme Çerçevesi:

Ebeveynler için En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 1

Bu, sedef düğmelerle yapılmış eşsiz bir sedef çerçevedir. Bu, daha çok, özelleştirilmiş bir mesajın fonunda güzel bir şekilde yer alan incinin birçok çeşidi ve dokusunun bir koleksiyonuna benziyor..

2. Saten İnci Yastık:

Ebeveynler için En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 2

Bu muhteşem saten inci atma yastığı o kadar yumuşak ve ipeksi ki anne babanız tarafından sevilecek. Bu, yatak takımlarına ek bir konfor sağlar ve aynı zamanda kullanmaları için uygun bir şeydir..

3. İnci Kek:

Ebeveynler için En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 3

Bunu duydun mu? Anne babanıza üzerinde inci krema olan güzel bir pasta hediye edin. Ayrıca pastayı daha gerçekçi hale getirmek için inci benzeri özel bir çalışma isteyebilirsiniz..

4. İnci Bilezik:

Ebeveynler İçin En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 4

Bu kişiselleştirilmiş inci bileklik taze görünüyor. Güzel bir kolye askısına sahiptir ve bu da özelleştirilebilir. Her birini ebeveynlerinizden birine hediye edebilirsiniz..

5. 30. Yıldönümü Kartı:

Ebeveynler İçin En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 5

Hediye kartları her zaman küçümsenir. Ancak, tam olarak ne istediğinizi iletme gücüne sahip olduklarına inanıyoruz. Kartın üstüne inci ekleyerek özelleştirilebilirler..

6. Pırlanta ve İnci Kolye:

Ebeveynler İçin En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 6

Elmaslar, 30 yıl dönümü hediyesi için modern bir temadır. Yani bu güzel pırlanta kolye, ortasında büyük bir inci ile birlikte tam olarak doğru. Karınız için enfes bir hediye için değerli elmasları ve tatlı su incilerini seçin; bu hediyene kesinlikle şaşıracak.

7. Yüzen İnciler Mumluk:

Ebeveynler İçin En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 7

Bu eşsiz 30 yıllık evlilik yıldönümü hediyesi, yüzen incilere sahip bir vazo dolgu maddesidir. Çarpıcı görünüyor ve cesur ve çarpıcı. Bu mumluğun ortasında tek bir beyaz mum vardır. Vazo içindeki inciler, gerçeküstü bir etki vermek için yüzer. Eşsiz bir görünüm verir ve bu hediyenize akıllıca özen gösterir..

8. İnci İzle:

Ebeveynler İçin En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 8

Annen buna bayılacak. İnci saat çarpıcı ve tamamen inci ile kaplanmış olarak geliyor. Bu düşünmek için benzersiz bir şey olacak.

9. Kişiselleştirilmiş Hatıra:

Ebeveynler İçin En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 9

İşte ailenize verebileceğiniz hoş bir kişiselleştirilmiş hatıra kalp hediyesi. Kalp şeklindeki seramik parça, çift için dileklerle işlenmiştir. Bunu, evde sahip olmayı sevecekleri bir 30 evlilik yıldönümü fikri yapın. Ailenizin fotoğraflarını da ekleyerek biraz akılda kalıcı olabilirsiniz, yoksa bu, dileklerinizi ifade etmek için gerçekten iyi bir fikir.

10. Dışarıda bir gün:

Ebeveynler için En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 10

Bir günlüğüne onlara sponsor olmak gibisi yok. Onlara biraz zaman geçirmek için kullanabilecekleri bir tatil kuponu hediye edin. Bu sefer anılarını hatırlamaları ve paylaşmaları için ideal olacak..

Karı koca için 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri:

İşte birbirinize hediye edilecek şeylerin bir listesi.

1. İçecek Soğutucu:

Ebeveynler İçin En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 11

Bu koca için mükemmel bir 30. evlilik yıldönümü hediyesi olacak. İçecek soğutucusu ahşaptır ve aynı zamanda en sevdiğiniz içecekleri saklamak için doğru boyuttadır..

2. Para Klipleri:

Ebeveynler İçin En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 12

Para klipleri, özellikle kocanız para toplamayı seviyorsa faydalıdır. Bunun üzerinde benzersiz bir baskı var ve birçok renkte geliyor. Para klibi çok nadir bir hediyedir.

3. Kablosuz Kulaklıklar:

Ebeveynler İçin En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 13

Kocanız buna bayılabilir! Ona kablosuz ve şık bir kulaklık alın. Bütün gün en sevdiği şarkıyı dinlemesine izin verin ve ondan iyi bir his çıkarmasına izin verin..

4. Yerleştirme İstasyonu:

Ebeveynler İçin En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 14

30. evlilik yıldönümü hediyeleri için kişiselleştirilmiş bir yerleştirme istasyonuna ne dersiniz? Kocanız bu fikre aşık olacak. Bu, düzenli ve dağınık olmayan bir masayı kolaylaştırdığınız anlamına gelir.

5. Deri Cüzdan:

Ebeveynler İçin En İyi 30. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 15

Bu asla ölmez veya modası geçmez! Bir ömür boyu sürecek olan deri cüzdanlar, erkekler için her zaman tercih edilen bir hediye seçeneğidir. Ona, temel kartlarının ve kalemlerinin çoğunu alacak daha büyük bir tane hediye edebilirsiniz..

6. Duvar Sanatı:

Bazen sanat çok şey anlatabilir. Basit bir duvar sanatı, daha çok kişiselleştirilmiş, kocanıza sizin için ne ifade ettiğini ve onunla şimdiye kadarki yolculuğun ne olduğunu söylemenin inanılmaz bir yolu olabilir..

7. Ahşap Saat Kasası:

Kocanızın koleksiyonunda çok fazla saat varsa, bu otuzuncu evlilik yıldönümü hediyesi için iyi bir fikir olacaktır..

8. Puro Şişesi:

Puro şişesi kocanız için çok klas bir hediyedir. Bu paslanmaz çelikten yapılmıştır ve puronuzu dikkatli bir şekilde yerinde tutacaktır..

9. Mobil ve Kart Kılıfı:

Bu günlerde mobil ve kart kılıfı bir araya geliyor, sadece hayatı kolaylaştırmak için! Kocanız için bu hediyeyi deneyin.

10. Dizüstü bilgisayar:

Uzun süredir yapılmadıysa, muhtemelen dizüstü bilgisayarını hediye etme veya değiştirme zamanı gelmiştir. İhtiyacına göre onun için iyi bir dizüstü bilgisayar seç.

11. İnci Seti:

İşte eşiniz için güzel bir 30. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri. İnci set, bir küpe ve bir bileklik ile birlikte gelir. Mevcut olan birçok inci varyasyonu arasından seçim yapın.

12. İnci İzle:

Annenize hediye edeceğiniz saat gibi, eşiniz de tamamen inci kaplı güzel bir inci saati çok sevecek. Bu inciler birçok renkte gelir.

13. Koku Difüzörü:

Bu eşiniz için çok klasik ve özel bir hediye. Bu koku difüzörü, ev için kullanılabilecek çok kompakt bir kokudur. Ayrıca içinde saklamak için kokulu yağlar ve mumlar da satın alabilirsiniz..

14. Mücevher Organizatörü:

İşte şık bir deri mücevher düzenleyici çanta. Kompakttır ve eşyalarınızı düzenli tutmanıza yardımcı olur.

15. Mücevherat:

Bu, karınız için güzel bir pırlanta mücevher parçası olabilir. Onu dışarı çıkar ve istediği seçeneği seçmesine izin ver.

16. Çanta:

Hayatının herhangi bir noktasında, çanta koleksiyonuna eklenen bir ürüne bayılacak. Çok klas bir deri veya sevebileceği başka bir kumaş seçin.

17. Kişiselleştirilmiş Spa:

Nemlendiriciden kompakt ve yatıştırıcı vücut losyonlarına kadar her şeyi içeren kişisel bakım spa’sını ona hediye edin..

18. El Yapımı Sabunlar:

El yapımı sabunlar çok özeldir. Hatta bunu evde eşiniz için bile yapabilirsiniz. Sabunun birçok çeşidi arasından seçim yapın. Uçucu yağlar ve diğer cilt arındırıcı maddelerle zenginleştirilmiştir..

19. Kamera:

Kamera, eşiniz için düşünceli bir hediye olacaktır. Hayatınızın en güzel günlerini kutlamak için resimlere tıklamaya başlamanın da zamanı geldi..

20. Rahat Kumaş:

Yatağınız için rahat kumaş, her durum için mükemmel bir seçimdir. Farkı hissetmek için lotodan en iyi pamuğu seçin. Bu, anne ve baba için gerçekten klas bir 30. evlilik yıldönümü hediyesi olacak..

Kendisi ve Onun için 30. Yıldönümü Hediye Fikirleri:

1. Kişiselleştirilmiş Hediye Kutusu:

Bu, onun için bir hediye olarak paketlenmiş bazı temel özelliklere sahip olacak çok düşünceli bir hediye. Onun için mükemmel bir hediye olacak.

2. Yarış Eldivenleri:

Eğer özel biriyseniz, yarışa meraklıysanız, bu onun için iyi bir seçim olacaktır. Onun için şık kumaş eldivenleri seçin.

3. Bir Yıldızı Adlandırın:

Bu çok romantik biri. Birçok acente bunu sizin için yapıyor. Bir yıldıza onun adını verebilirsiniz.

4. Deri Sapan Çantalar:

Askılı çantalar her zaman şıktır. Ona özel bir deri askılı çantaya ne dersiniz? Bunu sevecek!

5. Kişiselleştirilmiş Kupa:

Bu kişiselleştirilmiş kupa, parıldayan ve ayrıca üzerine özel fotoğraflarınızın basıldığı çok süslü bir kupadır..

Arkadaşlar için 30. Yıldönümü Hediyeleri:

İşte arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz bazı öneriler.

1. Kişiselleştirilmiş İsim İşareti:

Arkadaşınıza, üzerinde çiftin adının yer aldığı ahşaptan bir isim panosu hediye edebilirsiniz. Bunu gerçekten sevecekler!

2. Kokulu Mumlar:

İşte iyi bir pozitiflik gibi, iyi koku yaymak için bir tane. Bu, çiftin adını taşıyacak benzersiz bir hediye..

3. Deri Fotoğraf Albümü:

Her birine güzel zamanlarını hatırlatmanın başka bir klas yolu. Bu sefer deri bir albüme sıkıca sabitlenmiş ve ciltlenmiş.

4. Ev Sineması:

İnsanlara gerçekten yakınsanız, ev sinema sistemi iyi bir seçim olacaktır. Bunu arkanıza yaslanıp rahatlamak için kullanabilirler..

5. Peynir Tahtası:

Bu, peyniri kesmek için ahşap bir tahta ve çeşitli hassasiyette bıçaklarla birlikte gelir..

30. Evlilik Yıldönümü Nasıl Kutlanır ve Nasıl Sunulur?

Bir otelde veya temalı bir partide cömert bir parti vermenizi öneririz. Malları herkesin önünde değiş tokuş edin ve onlara ne yaşadığınızı bildirin..

Bu sefer ne yapmalı?

  • Arada bir birbirinize yemek yapın.
  • Haftada bir dışarı çıkın ve birbirinizle biraz sessiz zaman geçirin.
  • Her zaman yapmak istediğin bir şeyi yap. Bunu kova listenizden çıkarmanın zamanı geldi.

Aşk bir ömür sürer! Sizler bunun kanıtısınız. 30 yıllık evli hediye fikirleri çoktur. Ancak listemizde olmayan şey zamandır. Birbirinize zaman ayırmayı ve birbirinizin her duygusunun bir parçası olmayı unutmayın. Bu belki de en büyük hediye olacak.