9. evlilik yıl dönümünüz yaklaşıyor mu? O zaman, öncelikle tebrikler! Dokuz yıllık başarılı evli yaşam kaçınılmaz olarak çok şey ifade ediyor. Partnerinizle uzun bir yol kat ettiniz ve artık ikiniz de iyi bir anlayışa, sevgiye ve birçok hatıraya sahip neredeyse tek bir ruhsunuz. Ama şimdi en zor ve en zor kısım geliyor. Dokuz yıllık evlilik yıldönümü nasıl kutlanır? 9. evlilik yıldönümü hediyesini almak oldukça acı verici olabilir. Ama burada size ayrıntılarla yardımcı olacağız. Bu yıl dönümü için en popüler, geleneksel ve modern hediye fikirlerine göz atalım..

9. evlilik yıldönümü hediyesi

Geleneksel ve Modern 9. Evlilik Yıldönümü Hediyesi Nedir??

Geleneksel olarak, dokuz yıl dönümü hediyesi çömlektir. Hem çanak çömlek hem de söğüt ilk temsil eder. Bunun anlamı, artık ilişkinin uzun süreli ve kalıcı olması, dayanıklı olması, çevreye uyum sağlamasıdır. Bu nedenle çömlek, gücü, evi, aileyi ve içtenliği temsil ettiği için dokuzuncu yıldönümünün geleneksel bir temsilidir. Willow ise dayanıklı ve iç içedir..

Ancak çağdaş çağda, modernistler deriyi dokuzuncu evlilik yıldönümünün sembolü olarak görüyorlar. Bunun nedeni deri kumaşın esnek, dayanıklı ve güvenilir olmasıdır. Bu, başarılı ve uzun süreli bir ilişkiyi sembolize eder..

2021’deki En İyi ve En Yeni Dokuzuncu Yıldönümü Hediye Fikirleri:

İşte en popüler ve yine en sevilen 9 yıllık evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri.

Koca için 9. Yıl Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri:

Kocanız için 9. evlilik yıldönümünüzde hediye etmek için hediyeler arıyorsanız, işte dünya çapında trend olan birkaç popüler fikir.

1. Deri Bilezik:

Deri bileklik

Maço ve erkeksi modda hava atmayı seven erkekler bilezikleri sevebilir. Üzerinde yazılı ifadeler bulunan deri bileklik, şu anda dünya çapında yeni stil ve trend. Kendilerine aksesuar takmayı seven ve cesur olanlar bu seçenekle ödüllendirilebilir..

2. Kişiselleştirilmiş Bagaj Etiketi:

Kişiselleştirilmiş Bagaj Etiketi

Tasarımcı etiketleri çok süslü. Kocanız bir seyahat bağımlısıysa, adının bagaj etiketine kazınmasını sevebilir. Bu zarif seçenekler oldukça bütçe dostu, temin edilmesi çok kolay ve büyüleyici görünüyor.

3. Sırt çantası:

Sırt çantası

Sırt çantaları şu anda erkek ve erkekler için yeni moda trendi. Yaşı ne olursa olsun, böyle bir hediyeyi seçmenin ardındaki düşünceler düşünüldüğünde, bu zahmetsiz hediyeler oldukça iç açıcıdır. Erkekler için en popüler ve sevilen hediye fikirleri arasındadır..

4. Mokasen:

mokasen

Mokasen, çevredeki erkeklerin takip ettiği yeni ayakkabıdır. Çok şık, canlı ve zarif görünüyorlar. Daha da modaya uygunlar ve çağdaş moda çağıyla iyi ilişkiler kuruyorlar. Ayakkabıları seven biriyse, onları kocanıza hediye edin..

5. Kart Cüzdanı:

Kart Cüzdanı

Cüzdanlar zaten mevcut popüler bir fikir. Artık kart cüzdanları yeni bir trend, bu da yanında taşıması gereken çok sayıda kartviziti ve kredi kartı olan erkekler için kullanışlı. Görevi de kolay ve uygulanabilir hale getirirler. Hatta üzerine baş harfleri kazınmış kişiselleştirilmiş bir kart cüzdanı yapmayı bile seçebilirsiniz..

Karısına 9 Yıllık Evlilik Hediye Fikirleri:

Aşağıdakiler, karısı için popüler 9. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleridir..

1. Kokulu Mumlar:

Kokulu mumlar

Balmumu tabletleri veya kokulu mumlar kadınların yeni aşkı. Yaşam alanını ve ev dekorunu romantik olduğu kadar estetik hale getirirler. Karınıza koleksiyonuna eklemek için güzel kokulu mumlar veya balmumu çubukları hediye etmeyi seçebilirsiniz..

2. Çanta:

El çantası

Zarif bir el çantası, karısı için her zaman mükemmel bir hediye olabilir. Kadınlar organizatörleri ve çantaları severler ve ideal çantayı hediye etmenin ardındaki düşüncelerinizi beğenebilir. Bütçenize bağlı olarak, eşinizin sevdiği doğru rengi ve çantayı kolayca seçebilirsiniz. Ayrıca, kişiselleştirmek için aynı üzerine kişisel baş harfleri eklemeyi bile seçebilirsiniz..

3. Mücevherat:

Mücevher

İster mükemmel bir kolye seti, ister küpe, ister yüzük; eşinize sevdiği takıları hediye edebilirsiniz. Zevklerine uygun ideal bir eşleşme seçerek beklentilerine katkıda bulunun. Aşkına bağlı olarak yapay bling takılar, altın veya platin seçebilirsiniz.!

4. Tencere:

Tencere

Süslü tencere ve mutfak gereçleri de bu yıl dönümü için mükemmel bir hediye olabilir. Eşsiz ve özel olabilir, hatta hiç beklemediğiniz bu güzel tencere seçeneklerini hediye etmeyi bile tercih edebilirsiniz. heyecanlanacağından eminiz!

5. Bir Çift Lamba:

9. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 10

Ev dekorasyonu asla sıkıcı olamaz. Işıklar ve süsler her zaman kadınların zevkine hitap eder. Bu yıl dönümünde ona mükemmel süslü ve güzel lambalar hediye edin. Zevklerini ve tercihlerini zaten iyi bildiğinden, beğeneceğini satın alın..

Onun İçin 9. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri:

Bir arkadaş ya da partner için, işte onun için en popüler hediye fikirleri.

1. Barbekü Seti:

9. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 11

Erkeğin veya arkadaşın yemek yapmayı seviyorsa, ona en yeni barbekü setini hediye etmekten daha iyi bir şey olamaz. Bu eşsiz ve aynı zamanda sıra dışı bir hediye şüphesiz onun gününü güzelleştirecek..

2. Oyun Köşesi:

Oyun Köşesi

Her erkek oyun oynamayı sever. Zevklerine bağlı olarak bir veya başka bir şekilde olabilir. İstasyon oynamak için uzaktan kumandalı araba olsun, adama doğru oyunu hediye etmek gününü oldukça iyi yapabilir..

3. Kablosuz Kulaklıklar:

Kablosuz kulaklık

Kablosuz kulaklıklar yeni bir trend. Gadget’lar ve teknoloji, benzersiz bir biçimde aşık olmamızı sağlayabilir ve bu da böyle bir örnek. Zevkinize göre en yeni airdrop’ları veya kablosuz kulaklıkları hediye edin. Düşünceliler ve ona da yardım edecekler..

4. Şampanya Aboneliği:

Şampanya Aboneliği

Şarap ya da şampanya olsun, erkeklere abonelik hediye etmek günlerini oldukça güzelleştirebilir. Çoğu kişi bu farklı fikri pek düşünmez, ancak erkekler kesinlikle bu tür hediyelere bayılacaklar..

5. Mantar Küre:

mantar küresi

Mantar küresi, hediye vermenin eğlenceli bir yolu olabilir. Gidilecek yerlerin ve işaretli yerlerin haritasını çıkarmaya yardımcı olurlar. En yeni ve çağdaş tasarımlar da oldukça eğlenceli ve gösterişlidir, bu yüzden bu seçeneği dokuzuncu yıl dönümü hediyelerinde bile deneyebilirsiniz..

Onun İçin 9. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri:

Arkadaşınız veya bir kız için mevcut fikirler arıyorsanız, aşağıdakiler iyi seçenekler olabilir..

1. Kolye:

Kolye

Kolye veya mücevher bir kadının en iyi arkadaşı olabilir. Zevkinize göre ona inci/elmas/gümüş/altın/açıklama kolye hediye edin. Sadece muhteşem görünmekle kalmaz, aynı zamanda genel stilini de geliştirirler..

2. Cilt Bakım Seti:

Cilt Bakım Seti

Kadınlar parlamayı sever. Ciltlerine bakmayı ve muhteşem görünmeyi severler. En yeni cilt bakımı karma güzellik seti, modern kadınlar için harika bir hediye olabilir. neden denemiyorsun?!

3. Bornoz:

9. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 18

Bornozlar bu günlerde yeni bir trend alıyor. Korkak veya zarif bir bornoz hediye etmek hem oldukça düşünceli hem de şık olabilir. Kadınlar kesinlikle bu kitleri sevecek.

4. Kokular ve Koku:

Kokular ve Koku

Arkadaşınız veya partneriniz parfümleri seviyorsa, ona rahat ve estetik parfüm koku şişesini almayı kaçırmayın. Ya üst düzey bir çeşitlilikle ya da mükemmel ambalajı olanla gidebilirsiniz. Onu hak ettiği mükemmel bir hediye yapacaklarından eminiz..

5. Cüzdan:

Cüzdan

Cüzdan, çağlardan beri en sevilen hediye olmuştur ve hala en popüler hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Ona istediği en yeni renkli ve tarz cüzdanı alın. Onu asla hayal kırıklığına uğratmazlar.

Onlar için 9 Yıl Dönümü Hediyesi:

Bir çift olan arkadaşlarınıza iyi bir yıldönümü hediyesi mi arıyorsunuz? Bunlar yardımcı olabilecek iyi fikirler olabilir.

1. Tirbuşon:

9. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 21

Tirbuşonun neden hediye seçeneğinde olduğunu merak ediyorsanız, batıdaki en popüler hediye seçenekleri arasında yer aldığını gözden kaçırmamalısınız. Bir çift için hediye verirken bunu mükemmel tamamlayıcılar ve paketleme ile deneyin. kesinlikle işe yarar!

2. El İşi Çikolata Kutusu:

El İşi Çikolata Kutusu

Çikolatalar asla sıkıcı veya modası geçmiş olamaz. Onları el işi yaparsanız veya kişiselleştirirseniz daha fazla lezzet katarlar. Çifte güzel bir bitter çikolata kutusu hediye edin ve bu kesinlikle onların gününü güzelleştirecektir. Dileklerinizi çikolatalarla göndermenin en iyi yolu nedir??

3. Fujifilm Instax Mini Kamera:

Fujifilm Instax Mini Kamera

Çifte sıra dışı ve hak eden bir şey hediye etmek istiyorsanız, Instax mini kamera kesinlikle mükemmel bir hediye olabilir. Birkaç erkek ve kadın bu fikre bayılıyor ve neden mükemmel bir gün geçirmeleri için hediye etmiyorsunuz? Anıları yakalamaktan eğlenmeye kadar her şeyi yapabilirler!

4. Çift Spa Kuponu:

Çift Spa Kuponu

Bir spa ve masaj için bir hediye kartı, çift için rahatlatıcı ve romantik zaman geçirmek için en iyisi olabilir. Bu modern fikri bu yıl dönümünde hediye etmeyi deneyin, kesinlikle bu fikri seveceklerdir.!

5. Organik Ev Yaşam Seti:

Organik Ev Yaşam Seti

Organik ürünler günümüz pazarında oldukça fazla talep görmüştür. Çifte güzel bir organik el yapımı sabun veya vücut yağı seti hediye edin. Bu, son moda olduğu kadar düşünceli olmak için benzersiz ama muhteşem bir fikir..

Geleneksel ve Modern 9. Yıldönümü Hediye Fikirleri:

Geleneksel 9. yıl dönümü hediyesi çömlek ve söğüt içerirken, çağdaş hediye biçimi deriyi içerir. Bu nedenle, 9. evlilik yıldönümü için modern ve çağdaş deri hediye fikirleri ile birlikte çömlek ve söğüt hediyeleri şunları içerir:,

1. Deri Pasaport Çantası:

Deri Pasaport Çantası

Deri pasaport kılıfı seçeneği çiftler için harika bir hediye fikridir. Adını veya baş harflerini ekleyerek bunu daha da kişiselleştirebilirsiniz. Bu, 9. yıl dönümü için bugün en çok aranan ve popüler hediye seçenekleri arasında yer alıyor..

2. Seramik Çay Seti:

Seramik Çay Seti

Geleneksel bir hediye fikri olarak, bu klasik el boyaması seramik çay seti harika bir seçenek olabilir. Çift, klasik ve vintage dekorları ve tencere takımlarını seven biriyse, bu çok düşünceli ve zevklerine göre olabilir..

3. Deri Çift Cüzdanı:

Deri Çift Cüzdanı

Süper özel bir hediye, deri malzemeden birkaç cüzdan olabilir. Dayanıklı, uzun ömürlü ve dayanıklı da olabilirler. Ayrıca, ilişkileri hakkında özel bir şey ifade ediyor..

4. Deri Bavul:

Deri Bavul

Birçoğumuz için faydalı bir şey hediye etmek, süslü bir şeyden çok daha iyi olabilir. Bu deri, şık bavul çok düşünceli bir hediye olabilir. Çiftlere günlük yaşamlarında da yardımcı olabilir, çok uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Bundan başka ne harika bir fikir olabilir?!

5. Deri Çanta/Ceket:

9. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 30

Zevkinize bağlı olarak, bir erkek veya kadın için modern bir hediye deri ceket veya çanta olabilir. Çok şık görünüyorlar, farklı renklerde geliyorlar ve günlük yaşamlarında da faydalı olabilirler..

6. Çömlek Seramik Yemek Tabağı:

Çömlek Seramik Tabak

Rengarenk ve vintage eşyaları seven biri varsa, bu seramik tabak ev dekoruna eklemek için oldukça şık olabilir. Ayrıca çevre dostudurlar ve stil konusunda harika görünürler..

7. Porselen Küpeler:

Porselen Küpe

Porselen küpeler günümüzde modanın ve trendin yeni şeklini oluşturuyor. Kadın veya eşi, klasik ve vintage takıları seven biriyse, porselen küpeler ve set harika bir hediye olabilir..

8. Söğüt Kalemi:

Söğüt Kalemi

Söğüt kalemi hakkında bu kadar özel olan ne? Dünyanın çeşitli yerlerinde en iyi hediyeyi vermek için el yapımıdırlar. Söğüt kalemi çok dayanıklı ve güçlüdür ve işaretlemesi ile uzun süre kalıcı bir izlenim bırakır. Bu, çift için oldukça unutulmaz bir hediye olabilir..

9. Bira Yetiştiricisi:

9. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 34

Çağdaş ve en yeni bira yetiştiricisi, çifte hem çok modern hem de klasik bir hediye sunuyor. Görünüşleri çok şıktır, üst düzey bir hava verir ve benzersiz tercihler yaratırlar..

10. Seramik Vazolar:

Seramik Vazolar

Seramik vazo, dünya çapında dokuzuncu yıl dönümünde verilen popüler ve şimdiden en sevilen hediyedir. Bu hediye, ev dekoruna büyük bir değer katabilir ve aynı zamanda şahitlik etmek de güzeldir. Hediyeye daha fazla değer katmak için cilalı seramik vazo veya elle boyanmış olanı bulabilirsiniz..

9. Evlilik Yıldönümü Nasıl Kutlanır ve Hediye Nasıl Sunulur: İpuçları ve Püf Noktaları

  1. Dokuzuncu yıl dönümü hediyesi fikirleri, ücretsiz öğeler de eklenerek daha da geliştirilebilir. Çikolatalar, bir şişe şarap, çiçekler, bir buket veya kek içerebilirler..
  2. Hediyeleri doğru şekilde paketleyin. Kırılgan öğelerin listelendiğinden emin olun.
  3. Hediyeye kurdele ve kişiselleştirilmiş not ekleyin. El yazısı kişiselleştirilmiş notlar her zaman değer katar ve kişisel sıcaklık gösterir.
  4. Ayrıca sevgi ve kişisel dokunuş eklemek için hediyeyle birlikte alıntılar da gönderebilirsiniz..
  5. Daha iyi olan yarısını gece özel bir randevuya götür. Hatta kendi evinizde samimi bir tarih ayarlayabilirsiniz. Bu, hediyenin yanı sıra büyülü anlar ekleyebilir.
  6. Aldığınız herhangi bir hediyeyi deneyin ve özelleştirin. Bu, not ekleme, baş harfleri gravürleme veya mesaj gönderme gibi çeşitli şekillerde yapılabilir..

9. yılınızı kutluyorsanız, uzun bir yol kat ettiniz. Bu fikir kılavuzunun, eşiniz veya arkadaşınız için doğru seçimi yapmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. Düşüncelerinizi bize bildirin! sizden haber almayı seviyoruz!