3. yıl dönümü, çiftin başarılı ve geçmiş yıllarının bir başka hatırlatıcısıdır. Elbette türbülans olurdu ama önemli olan bundan nasıl kurtulduğunuzdur. Sırf bunun için sana kadeh kaldırıyoruz! Bir kutlama ve mutluluk işareti olarak birbirimize hediye vermenin ne kadar önemli olabileceğini biliyoruz. Böyle zamanlarda, birbirinize, hatta en sevdiğiniz çifte hediye etmek için olası hediye fikirlerinden bazılarını listeleyecek bir makale..

3. evlilik yıldönümü hediyesi

Ortak Geleneksel 3. Yıldönümü Hediyesi Nedir??

En çok hediye edilen 3. evlilik yıl dönümü hediyesi kristal ve camdır. Çift arasındaki şeffaflığı ve ilişkilerinin güzelliğini sembolize eder..

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri -1

Onun için 3. Yıldönümü Hediyesi:

1. Taze Buket:

Taze bir buket çiçek hiçbir kadını asla hayal kırıklığına uğratmaz ve kız arkadaşınız için iyi bir çiçektir. En egzotik çiçek koleksiyonlarından bazılarını seçin ve güzel bir buket haline getirin. Bunu kendi başınıza yapabilirsiniz, böylece özelleştirebilir veya bir çiçekçiden bunu sizin için yapmasını isteyebilirsiniz..

2. 3D lazer Oyulmuş Kristal Kutu:

Kadınlar kesinlikle buna bayılacaklar. Bu 3. evlilik yıl dönümü, içini önemli olan küçük şeylerle doldurun. Fotoğrafınızla bir kristal kutu kişiselleştirin ve 3 boyutlu hale getirin. Tüm hayatı boyunca parlamasına izin ver.

3. Kırtasiye:

Özel biri için düşünmeniz gereken bir diğer şey de kırtasiye olacak. Bazı insanlar gerçekten kırtasiye için bir şey var. Eğer kız arkadaşın öyle biriyse, bunu hediye olarak sevecek..

4. Cüzdan:

Deri cüzdan veya çok sayıda kese içeren her türden cüzdan da iyi bir seçenek olacaktır. Sevdiğine göre hafif veya şatafatlı bir renk seçin.

5. Sağlık İzleme:

Kız arkadaşına vücuduna iyi bakması için bir sağlık saati hediye etmeye ne dersin??

Onun için 3. Yıldönümü Hediyesi:

1. Altlık Seti:

Basitleştirmek için erkek arkadaşınıza dizi, film veya spor oyuncusundan en sevdiği karakterin olduğu bir bardak altlığı seti hediye edebilirsiniz..

2. Viski Uzmanı:

Bu 3. yıl dönümü hediyesi fikirleriyle onu şaşırtın. Bunu çok uzun süre yaşatacak. Gözlükler gelenekseldir ve bir randevu gecesi için mükemmel bir kombinasyon olacaktır. Bu güzel cam bir elmas gibi parlayacak.

3. Favorilerinden Bir Kutu:

Tüm favorileriyle bir kutu yapmaya ne dersiniz? Bu seçimi sevecek.

4. Deri Ceket:

Deriye geri dönüyoruz, çünkü daha iyi ne olabilir? 3. Yıldönümü için deri hediyeler özel olacak çünkü ilişkinizin deri olduğu kadar uzun süreceğini ima etmeye çalışıyorsunuz..

5. Ahşap İzle:

Ahşap saatler klastır ve uzun süre dayanır. Bu 3. yıl dönümü hediyesi geleneksel olan çok iyi bir seçimdir. Birçok tonda ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kadran seçenekleriyle gelirler..

Onlar için 3. Yıldönümü Hediye Fikirleri:

1. Koltuk Takımı:

Çifti gerçekten iyi tanıyorsanız ve iyi arkadaşsanız, bu iyi bir seçimdir. Ev iç mekanlarına uygun bir kanepe seçin. Koltuk takımları, onlara mutluluğunuzu göstermenin harika bir yoludur..

2. Bagaj Etiketleri:

Sürekli hareket halinde olan çiftler için deri bir bagaj etiketi çok düşünceli bir hediyedir. Çantalarını tanımlamalarına ve ayrıca bir işaret bırakmalarına izin verir..

3. Ekstra Oturma:

Onlar için fazladan bacak boşluğuna ne dersiniz? Rahatça kullanabilmeleri ve bacaklarını esnetebilmeleri için ekstra oturma minderleri seçebilirsiniz. Ayrıca, gittiğinizde de kullanabilirsiniz.!

4. Kreş:

Bir başka güzel üçüncü yıl dönümü hediyesi, evlerinde küçük bir çocuk odası kurmak olabilir. Egzotik çiçek ve bitkilerden bazılarını ekleyin ve yardımcıdan onu istedikleri gibi ayarlamasını isteyin..

5. Camın Salınımı:

Camdan bir salıncak nasıl olur??

Geleneksel 3. Yıl Yıldönümü Hediyeleri:

3 yıl dönümü hediyeleri geleneksel zaman için gerekli olan en güzel şeylerden oluşur; deri. İşte bir bakış.

1. Deri Klasörler:

Hevesli gezginler için, üzerinde isimlerin yazılı olduğu bu deri klasörler ona gerçekten geleneksel ve duygusal bir dokunuş katıyor. Sevdikleri doğru rengi seçin.

2. Deri Altlıklar:

İçeceğini seven ve onlarsız yaşayamayanlar için bardak altlıkları çok faydalı olacaktır. Daha uzun ömür için deriden özelleştirilmiş bardak altlıkları seçin.

Bu mutlak bir zorunluluk olacak. 3. yılın sonunda mutlaka masada dağınık bir sürü şey olacak. Bu deri tepsi alanı temizlemeye yardımcı olacaktır. Bonus, tepsinin uzun süre kalacak olmasıdır..

3. Deri Kılıf:

Bu, özellikle seyahat sırasında kullanışlı olacaktır. Çanta, ihtiyaçları ve hatta en küçük şeyleri saklamak için uygun klasörlere sahiptir. Deri mücevher kılıfları sadece süslü değil, aynı zamanda klastır.!

4. Deri Bilezik:

Bu kulağa çok çocukça gelse de, bir çocuksuluk unsuru olmayan bir ilişki nasıl olur ki? Sevdiklerinize üzerinde aşk sözleri yazan bir deri bileklik hediye edin. Onu sevecek.

Karı koca için Üçüncü Yıldönümü Hediyeleri:

İşte satın almaya karar verirken düşünmeniz gereken bazı hediyeler.

1. Deri Giysiler ve Ayakkabılar:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 1

3. evlilik yıldönümü hediyesi için deri ürünler her zaman bir hit! Deri, yumuşak ve sıcak doğasıyla bilinir. Derinin en güzel yanı sunduğu rahatlıktır. Hepsi parlak ve güzel olan birçok kıyafet seçebilirsiniz. Bu onun için güzel bir 3.yıldönümü hediyesi olacak.

2. Deri Aksesuarlar:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 2

Deri aksesuarlar asla etkilemez. Hepsi derinin yumuşaklığını ve damgasını taşıyan çanta ve cüzdanlara dikkat edin. Bu, kız arkadaşınız veya karınız için başka bir 3. yıl dönümü hediyesi..

3. Deri Masa Ürünleri:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 3

Deri masa ürünleri de mevcuttur. Birkaç isim vermek gerekirse, klasörler, dosyalar, deri kapaklı not defterleri var. Ayrıca, bir kalemlik de içerebilen eksiksiz bir masa takımı elde edersiniz. Bu, kişinin masasının düzenli ve düzenli görünmesini sağlar. Kocanız için bu 3. evlilik yıldönümü hediyesi nasıl olur??

4. Deri Bagaj Ürünleri:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 4

Deri bagajın modası geçiyor. Deri bagaj, dayanıklılık sunar ve çok sayıda eşya taşımak zorunda olduğunuzda güvenilirdir. Kullanım kolaylığı için bol cepli doğru olanı seçmeyi unutmayın. Bu koca için iyi bir 3. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri..

5. Deri Albüm:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 5

Bu, sevdiğiniz bir çift için 3. yıl dönümü hediyesi fikirleri. Bu küçük albüm, eski zamanlarını hatırlamalarına ve aynı zamanda uzun, çok uzun süre el üstünde tutulabilecek en iyi ve samimi fotoğraflarından oluşan bir koleksiyona sahip olmalarını sağlayacak. Ayrıca deri olduğu için asla solmayacağından veya eskimeyeceğinden emin olabilirsiniz..

6. Kristal Figürler:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 6

Kristal heykeller, heykeller vb. figürinler yapmak için çok ilginç bir parça haline geldi. Bu figürinler mükemmel gösteri parçaları. Işıkta parıldama yetenekleri onları çok çekici kılıyor. Figürler çeşitli şekillerde, boyutlarda gelir. Küçük bir parıltı yayan küçük bir nesneye ışıkta parlayan büyükler olabilir. Bu karınız için sevimli olacak.

7. Kristal Şarap Kadehleri:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 7

Şarap en iyi güzel ve güzel kadehlerde servis edilir. Bir cam kadeh her zaman yaygındır. Ancak bir kadehi daha da özel yapan şey, kristalden yapılmış olmasıdır. Bir kristal kadeh, bir toplantıda bulunan herkesin dikkatini çekecek. Bu, en sevdiğiniz çift için en lüks yıldönümü hediyesi..

8. Kristal Takı:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 8

Kristal takılar her zaman moda olmuştur. Eşiniz buna kesinlikle bayılacak! Bu tür kristal takıların kendi güzelliği vardır ve birçoğu çok renklidir ve bu nedenle ona benzersiz bir görünüm kazandırır..

9. Aynalar:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 9

Aynaların önemsiz olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! İçinde geldiği birçok ilginç şekil ve tasarıma bir göz atın. Bunlar tamamen çarpıcı ve klas. Ayrıca özelleştirilmiş bir şekil alabilirsiniz. Onun için bu 3. yıl dönümü hediyelerine ne dersin??

10. Değerli Taşlar:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 10

Değerli taş hakkında düşünülmesi gereken başka bir şey. Karınıza onu şaşırtmak için gösterişli bir değerli taş hediye edin. Bu kocalar için de iyi olabilir.

11. İnci Seti:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 11

En sevilen ve sade takı inci setidir. Bunu üçüncü yıl dönümünüzde kız arkadaşınıza hediye edebilirsiniz..

12. Deri Cüzdan:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 12

Kocanız için bir deri cüzdana ne dersiniz? Yıldönümü için bunu seveceğinden emin. Kullanışlı olabilmesi için çok fazla poşeti olan birini seçin.

13. Rahat Sandalye:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 13

Geri gelip üzerinde rahatlaman için rahat bir sandalyeye ne dersin? Bu deri koltuk çok iyi bir seçim olacaktır. Evin içini göz önünde bulundurarak kaliteli bir deri ve uyumlu bir renk seçmeniz yeterlidir. Bu muhtemelen iyi bir 3. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri koca.

14. Duvar Askıları:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 14

Duvar askıları havalı ve klasiktir. Genellikle popüler bir tabloyu veya sadece bir kültürü temsil etmeye gelirler. Bunu üçüncü yıl dönümünüzde eşiniz ve eviniz için hediye edin..

15. Polaroid Kamera:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 15

Bu küçük kamera çok kullanışlı ve aynı zamanda sevimli. Anında bir fotoğraf verir ve bir hafıza izi oluşturmanın iyi bir yoludur. Eşiniz buna bayılacak.

16. Kaplıca:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 16

Spa, sonsuza dek besleyeceği bir şey. Bu yıldönümünde gerilimsiz bir güne girmesine izin verin. Kendini şımartması için ona iyi bir vücut masajı hediye et.

17. Araba Aksesuarları:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 17

Kocanıza araba için ihtiyaç duyabileceği bir dizi araba aksesuarı hediye edebilirsiniz. Bu, oda spreyinden koltuk için iyi deri kılıflara kadar başlayabilir..

18. Zamanlayıcı Seti:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 18

Bir düzeltici gibi eksiksiz bir şekillendirme ekipmanı seti çok iyi bir seçim olacaktır. Bu şekilde kocanız da sizi etkilemek için birçok stil deneyebilir..

19. Şarap:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 18

Seninle üçüncü yıl dönümü için eski bir şişe şaraba ne dersin? Eski bir şişe şarap, adamları şaşırtmaktan asla vazgeçmeyecek. Bu koca için iyi bir 3. yıl dönümü hediyesi olacak.

20. Oyun İstasyonu:

3. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 20

Bunun için seni seveceğinden eminiz. Play Station her erkeğin hayalidir. Cebinizde bir delik açabilecek olsa da, kesinlikle bunu telafi edebilir..

3. Yıldönümü Nasıl Kutlanır ve Hediyeler Nasıl Sunulur?

Bunu yapmanın iki yolu vardır. Özel tutabilir ve birbirinize benzersiz 3. yıl dönümü hediyelerini sunabilirsiniz. Diğer yol, diğerleri, arkadaşlarınız ve diğer yakın üyeler için bir parti vermektir..

Başkalarının önünde sunum yapamayacak kadar utangaçsanız, bunu her zaman özel olarak yapabilirsiniz. Aksi takdirde, bir kadeh kaldırabilir ve onlara koro ve hediye olarak bir yıldönümü şarkısı söyleyebilirsiniz..

3. Evlilik Yıldönümü için yapılması gerekenler:

  • Evsizler için mal veya öğle yemeği bağışlayarak başlayın.
  • Evinizi konforunuza uyacak şekilde biraz dekore edin ve kişiselleştirin.
  • Akşam yemeği randevusu

Hediye vermenin en iyi yolu, her zaman daha kişisel bir şeye dikkat etmektir. Modern 3. yıl dönümü hediyeleri bugün çok fazla. Sadece neyi seçeceğinizi ve birbiriniz için neyin faydalı olacağını bilmeniz gerekiyor, hediye etmeyi düşündüğünüz çift için..