Bu cok büyük! On üçüncü evlilik yıldönümü hediyesini vermeden önce, birbirinizi takdir etmek için bir dakikanızı ayırın ve başınıza gelen iyi ve kötü her şeyi hatırlayın. 13. evlilik yıldönümü, eşinize büyük bir hediye vermek için harika bir yıl. bunun için kafanı dağıtma. Sizin için sıralanmış harika hediyelerimiz var.

on üçüncü evlilik yıldönümü hediyesi

Ortak Geleneksel ve Modern 13. Yıldönümü Hediyesi Nedir??

Bu yılın teması dantel olacak. Geleneksel tema danteldir ve bu, bu hediyelerin birçoğunun yatak odanızın fantezisini canlandıracağı anlamına gelir! Ancak, burada yatak odasının dışında da işe yarayacak bazı şeyler var. sihir gerçek.

Modern 13. evlilik yıldönümü hediyesi, suni kürk ve diğer tekstil ürünlerini içerir.

Kendisi ve Onun İçin En İyi 13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Fikirleri:

Aşağıya bir göz atın.

1. Romantik Dantel Kartı:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 1

Dediğimiz gibi 13. evlilik yıl dönümü geleneksel hediyesi danteldir. İşte mükemmel kişiselleştirme ile dantelden yapılmış güzel bir kendin yap kartı. Kartı istediğiniz renklerle süsleyin ve ne kadar güzel olduğunu görün. Önemli olan renk değil, çaba! Bu senin karın için.

2. Dantel Elbise:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 2

İşte eşiniz için muhteşem bir hediye. Bu, bir sürü karmaşık tasarım ve detaylandırma ile zifiri karanlık, vücuduna mükemmel bir uyum sağlıyor. 13. evlilik yıl dönümü için eşiniz bu dantel hediyelere bayılacak.

3. Dantel Mahrem:

Onun için 13. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Yıldönümü için bir başka harika hediye de bu dantel iç giyim seti. Düpedüz sıcak ve seksiler ve ondan ne beklediğinizin bir göstergesi. Eşiniz buna bayılacak.

4. Açıklama Kolye:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 4

Dantelden yapılmış bir kolye tam bir baş döndürücüdür. Ten rengine uygun bir renk seçmeyi ve karmaşık tasarımlara sahip olduğundan emin olmayı unutmayın. Bu tasarımlar kolyenin görünümüne özel bir etki katmaktadır..

5. Perspex Siyah Dantel Bileklik:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 5

Bu, eşinize vermek için klasik bir tanesidir. Bu güzel siyah dantel bileklik ve çevresinde kalın bir perspeks çerçeve, onu güvenli bir şekilde yerine oturtmak için. Bu, karısı için iyi bir 13. yıl dönümü hediyesi fikirleri..

6. Dantel Cam:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 6

İşte çanak çömlek takımınız için ilginç bir koleksiyon. Bunun içinde bir dantel tabakası var ve kristal berraklığında bir set halinde geliyor. Eşiniz için bunu kontrol edin.

7. 13 Yıl Tişörtü:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 7

Bu tişört, üzerinde 13. yıl dileklerinin yazılı olduğu kocanız için iyidir. Ortasında renkli baskı bulunan hoş bir beyaz tişört her zaman birlikte gitmek için iyi bir seçimdir. 13. yıl dönümü hediyesi olarak da kişiselleştirildiği için bunu seçebilirsiniz. Bu aynı zamanda koca için mükemmel bir 13. evlilik yıldönümü hediyesi olacak..

8. Onun İçin Dantel Kalp:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 8

Derinin ortasındaki bu güzel dantel kalbi kesin. Deri parça ortasından kalp şeklinde kesilir ve içine dantel yerleştirilir. Bu onun için mükemmel bir 13 yıllık evlilik yıldönümü hediyesi yapar. Bir erkeğe hediye edebileceğiniz çok fazla dantel eşya olmadığı için, bu geleneksel temaya dayalı en iyi hediyedir..

9. Hayvan Kupaları:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 9

Bunun çocukça olacağını merak ediyorsanız, niyet budur. Bu hayvan kupaları çok şirin ve biz gerçekten bu küçük şeyleri de takdir etmenin zamanının geldiğini düşünüyoruz. Bu, karınız için akut bir hediye olacak.

10. Dantelli iç çamaşırı:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyesi fikri

Bu sefer dantelden yapılmış bir iç çamaşırı takımını kastediyoruz. Şık ve seksiler ve bir şeyleri renklendirme niyetinizi iletecekler. Bu karın için başka bir iyi olacak.

11. Yumuşak Havlular:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 11

Yumuşak havlular ayrı bir sınıftır. Eşinize yumuşak kumaştan yapılmış çok özel bir havlu seti hediye edin. Birçok renkte gelirler ve aynı zamanda çok benzersizdirler..

12. Tuval Üzerine Boyama:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 12

Sanatı takdir eden karınız için küçük bir şey var. Tuvalden yapılmış bu portre evde bir hayret uyandıracak. Bunun için romantik bir sanat veya tema kullanabilirsiniz..

13. Kalp Şeklinde Küpeler:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 13

Bir çift kalp şeklinde küpe, sevginizi ifade etmenin iyi bir yoludur. Satın almak istediğiniz metal türünü seçebilirsiniz, ancak fikir sevgiyi iletmektir..

14. Altın Kolye:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 14

Altın almak için her gün bir gündür. Bu mükemmel bir 13. evlilik yıldönümü geleneksel hediyesi olacak. Kolye kolye ucuna hr baş harflerini ekleyerek özelleştirebilirsiniz..

15. Mücevher Kutusu:

13. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 15

Bu, sadece güzel süsleri saklamak için yapılmış aynalı bir mücevher kutusu. Bu, aksesuarlarını düzenli tutmasına yardımcı olacak.

16. İpek Yastık Kılıfı:

Kusursuz bir uyku için işte ipek bir yastık kılıfı. Kumaş o kadar yumuşak ki günün herhangi bir saatinde gerçekten rahat bir uyku çekecek..

17. Kristal Set:

Altın bir insan değilse, işte karınıza hediye etmek için bir kristal seti. Bu on üçüncü evlilik yıldönümü hediyesi onun için mükemmel bir hediye..

18. Çömlek Seti:

İşte onun için güzel bir çanak çömlek seti. Mutfağınızı baştan yaratmanın zamanı gelmedi mi? Mutfak eşyaları ile başlama zamanı!

19. Küçük İkramlar:

Hediyelerin her zaman büyük şeyler ve sürpriz olması gerekmez. Ayrıca küçük küpelerden çikolatalara kadar en sevdiği şeylerden bir paket veya kutu yapabilirsiniz..

20. Özel Peçeteler:

Eşinize kullanması için bir dizi özelleştirilmiş peçete hediye edebilirsiniz. Bunlar sadece onun beğenisine göre yapılır ve bu nedenle onu sevecektir..

Karı koca için 13. Yıl Evlilik Yıldönümü Hediyeleri:

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz harika bir ürün listesine göz atın.

1. Kulak Bölmeleri:

Bu onun için harika bir 13. evlilik yıldönümü hediyesi. Sizden gelen bu pahalı kullanışlı hediyeye bayılacak..

2. Koltuk Minderleri:

Rahatlığa dalmak için yumuşak koltuk minderleri doğru hediye seçimidir. Kumaş çeşitlerine göz atın.

3. Bira Açacağı:

Bir bira açacağı, ona özel bir hediye vermek için her zaman klas bir hediyedir. Bu ahşap veya çelikten yapılabilir ve bu tamamen seçiminize bağlıdır..

4. Kaydedici:

Şimdiye kadar, müziğin türü ve onun zevki hakkında iyi bir fikre sahip olmalısınız. ona sonsuza kadar keyifle kullanacağı kişiselleştirilmiş bir kayıt cihazı alın.

5. Altın Yüzük:

Erkeklerin altın yüzükleri sevmediğini kim söyledi? Ona her zaman seçimine altın bir yüzük hediye edebilirsiniz. Bunun büyük bir şey olmasına gerek yok, ama basit bir şey ve onu önemsediğini söylüyor.

6. Kolye Seti:

Özel birine, sevdiği bir hediyeyi hediye etmeye ne dersiniz? Bir kolye seti herhangi bir metalden olabilir ve her zaman her zaman şıktır..

7. Waffle Makinesi:

Waffle makinesi, mutfak setine modern bir ektir. Yemek pişirme becerilerini denemeyi seviyorsa, waffle makinesi iyi bir seçim olacaktır..

8. Sandviç Makinesi:

Pişirme seti koleksiyonuna bir başka klasik ekleme, sadece onun için yararlı olmayacak, aynı zamanda kendinizi desteklemek için bazı temel pişirme yöntemlerini de deneyebileceğiniz bir sandviç makinesidir..

9. Parti Kovası:

Bu, karınız için alışılmadık bir 13 yıllık evlilik yıldönümü hediyesi. Bu parti kovası, gelecekteki tüm partileriniz için ve ayrıca biraz yalnız vakit geçirmek istediğinizde faydalı olacaktır..

10. İzle:

Onun için klasik bir deri saat seçin. Bunu kesinlikle sevecek.

Kendileri ve Ebeveynleri için 13. Evlilik Yıldönümü Hediyesi:

İşte diğer çiftlere hediye edebileceğiniz bazı hediyeler.

1. Kişiselleştirilmiş Saat:

Bu kişiselleştirilmiş saat, çiftiniz için düşünmek için iyi bir saat. Bunun üzerine isimleri yazdırılacaktır. Klasik bir zaman testi!

2. Kahve Makinesi:

Kahve makinesi, tabak takımı koleksiyonuna mükemmel bir ektir. Çiftiniz kahve içmeyi seviyorsa, bu kahve onlar ve ebeveynleriniz için iyi bir seçim olacaktır..

3. Buz Kovası:

Buz kovası, onların içme ve parti ihtiyaçları için mükemmel bir tamamlayıcı olacaktır. Bu da birine hediye etmek için düşünceli bir şey olacak.

4. Perdeler:

Çifte gerçekten yakınsanız, iç mekanlarıyla uyumlu perdeler hediye etmeyi düşünebilirsiniz..

5. Sabit Set:

Bazı insanların kırtasiye malzemeleri için gerçek bir fetişi vardır. Yaptıklarını biliyorsanız, bu mükemmel bir hediye seçeneği olacaktır..

6. Hafıza Hediyesi:

Anne ve babanızın resimleriyle dolu bir odayı dekore etmeye ne dersiniz? Hayatlarının her dönemini gösterecek resimler koyun. Bu, kendilerini iyi hissetmeleri ve değer vermeleri için iyi bir yol olacaktır..

7. Cömert Bir Akşam Yemeği:

Cömert bir akşam yemeği, her zaman bir evet-evettir. Egzotik yiyecekler sunan şık bir restoranda anne babanız için akşam yemeği hazırlayın. Tatlılar için, ekipten kendileri için resimli özel bir pasta hazırlamasını isteyin..

8. Şarap Seti:

Klasik bir şarap seti, aileniz için mükemmel bir hediyedir. Bardaklarını tostta tokuştursunlar.

9. Gün Dışı:

Onlara bir tur paketi, hatta bir şehir turu hediye edin. Birlikte anları sevecekler.

10. Taze Çiçekler:

Onlar için mevcut en egzotik çiçeklerden bir buket yapabilirsiniz. Onlara mağazadan satın alınmış bir tane de hediye edebilirsiniz..

Otuzuncu Yıl Evlilik Yıldönümünü Kutlama ve Sunma?

Sevdiğiniz birkaç kişiyle çok yakın bir grup partisi planlayın. Eşinize hediyelerle sürpriz yapmayı planlıyorsanız, onu başucunun yanına koyun, böylece uyanır uyanmaz görebilsin ve gerçekten sevinebilsinler..

Yapılacak şeyler:

  • Bundan sonra her yıl bir ağaç dikmeye yemin edin.
  • Bugünden itibaren sağlıklı bir uygulamaya başlamak için söz verin.
  • Çevrenizi temiz tutmaya söz verin.

13 yıllık evlilik yıldönümü hediyesi her zaman çok özel olmak zorunda değildir. Bu daha çok düşünce ve yıllar içinde ne kadar çok şey yaşadığınızla ilgili. Her şeyden önce birbirinize zaman ayırın ve birbirinize değer vermeyi öğrenin..