2. evlilik yıldönümü hediyeleri kesinlikle bir şey olmalı! İkinci yılına başarıyla adım attın ve bu gerçek bir sevgi ve şefkat gerektiriyor. Bu yüzden doğru hediyeyi bulmanıza yardımcı olmak için üzerimize düşeni yapabileceğimizi düşündük. Önerimize bir göz atın ve bunun hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin..

Ortak Geleneksel 2. Yıldönümü Hediyesi Nedir??

Pamuk, eş veya birbirleri için en yaygın 2. yıl dönümü hediyesidir. İyi bir pamuklu yastık gibi aksesuar serisini düşünebilirsiniz. Bu minderler, üzerinde birbirlerinin isimleri ile de özelleştirilebilir..

Yatak takımları, üzerinde düşünülmesi gereken bir başka yaygın ikinci yıl dönümü hediyesi fikirleridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi yatak seçeneği vardır..

Ayrıca birbirimize bir spa günü hediye etmenizi öneririz. Bu, rahatlamanın ve endişelerinizi gidermenin mükemmel bir yoludur..

2. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri

İkinci Yıldönümü için En İyi Hediye Fikirleri:

Burada sevdikleriniz için birkaç en iyi 2. evlilik yıldönümü hediyesi sunuyoruz,

2. Yıldönümü Hediyesi:

1. Kravat:

Kravat asla ölmez veya modası geçmez. Kravatlar çeşitli renklerde, dokuda ve kumaşta gelir. Bazıları sadece iş için yapılırken, diğerleri gündelik giyimdir. Bu erkek arkadaşın için iyi bir seçim olacak.

2. Yarış Ceketi:

Erkek arkadaşınız veya kocanız araba kullanıyorsa, yarış ceketi bir değerdir. Güvenliği sağlar ve ayrıca kirlilikten korunmaya yardımcı olabilir.

3. Akıllı saat:

Kocanız için, kilosuna dikkat etmesini ve sağlığına dikkat etmesini söylemek için akıllı saat iyi bir seçim olacaktır..

4. Eldivenler:

Yarışçı erkek arkadaşın için eldivenlere ne dersin? Kaliteli eldivenler son derece faydalı ve aynı zamanda hafif olacaktır. Aralarından en iyisini seçebilirsin.

5. Kulak bölmeleri:

Erkekler ve kadınlar kulak kapsüllerine bayılacaklar. Kulak podları bu günlerde en rahat kullanımlardır. Sizin için uygun fiyatlı markayı inceleyin ve seçiminizi yapın.

2. Yıldönümü Hediyeleri:

1. Pişirme Seti:

Karınız pişirme setini seviyorsa, bu kesinlikle onun için. Pişirme setleri birçok şekil ve biçimde gelir. Bu 2. evlilik yıldönümü hediyesine bayılacak.

2. Ayna:

Bir ayna, herhangi bir kadın için iyi bir hediyedir. Ona gerçek boyutta bir ayna alın ve çeşitli şekil ve boyutlarına dikkat edin..

3. Kozmetik:

Onun için bir kutu kozmetiğe ne dersin? En iyi markayı seçin ve diğer insanlara da makyaj seçimi hakkında danışın..

4. Gölgeler:

Onun için bir başka ilginç 3. yıl dönümü hediyesi de havalı tonlar olurdu. Onu yanınıza alın ve neyi sevdiğini seçmesini isteyin..

5. Kitap Seti:

Şimdiye kadar, onun kitap ve tür seçimini biliyor olurdunuz. Ona en sevdiği kitap setini hediye edin. seni deli gibi sevecek.

Çiftler için 2. Yıldönümü Hediye Fikirleri:

1. Saat:

Saat, başkalarına hediye etmek için iyi bir seçimdir. Günümüzde pek çok saat çeşidi bulunmaktadır. Sarkaçlı saat de geri döndü. Antikalara dalın ve bazılarını beğenip beğenmediğinizi görün. Bu iyi bir 2. yıl dönümü hediyesi olacak.

2. Halı:

Başkalarına vermek için başka bir hediye halı olabilir. Evlerinin iç mekanının nasıl göründüğünü biliyorsanız, boyut ve rengi göz önünde bulundurarak en iyi halı seçimini yapabilirsiniz..

3. Altlıklar:

Onlar için yapabileceğiniz başka bir şey de, bir dizi bardak altlığını beğenilerine göre özelleştirmektir. Bardak altlıkları bazen son derece yararlıdır.

4. Kaplıca:

Rahat ve gerilimsiz bir gün için onları şık bir çift spa’sında şımartın. Bunun için sana milyonlarca kez teşekkür edecekler.!

5. Sürpriz öğle yemeği:

Onlar için en sevdikleri öğle yemeğini veya yemeği pişirmeye ne dersiniz? Sevgiyi göstermenin daha iyi bir yolu yoktur. Biraz egzotikle başlayın ve klas bir tatlıyla bitirin..

Geleneksel ve Pamuklu 2. Yıldönümü Hediyesi Fikirleri:

İşte size birkaç fikir daha.

1. Pamuk Çiçekler:

Bunlar güzel ve canlı. Odaya bir pozitiflik duygusu katıyorlar. Bu çiçekler çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. Pamuktan yapıldıkları için ömür boyu süreceklerdir.!

2. Bornoz:

Birbirinize rüya gibi yumuşacık ve vücudunuzda iyi hissettirecek bornozlar hediye edebilirsiniz. Onlar her zaman mükemmel tembel bir kıyafettir.

3. Havlular:

Pamuklu havlular daha hızlı ve daha iyi emer. Cilt üzerinde yatıştırıcıdırlar ve çok hafiftirler. Banyonuza süper moda bir ektirler..

4. Önlük:

İkiniz de yemek yapmayı seviyorsanız, bu hem karı hem de koca için çok yaygın bir önlük. Birlikte yemek pişirmeye karar verdiyseniz, bu uyumlu bir kıyafet giymenin harika bir yoludur..

5. Kumaş Baskılı Hediye:

Bu, düşünmeniz için başka bir 2. evlilik yıldönümü hediyesi. Beyaz keten üzerine bir şiir yazdırıp çerçeveletip hediye edebilirsiniz.!

6. Duvar Sanatı:

Üzerine ikinizin de isminin yazdırılacağı duvar sanatı kadar etkileyici ve sevimli ne olabilir? İsimler bir keten üzerine basılacak ve renk ve doku yelpazesinden seçim yapabilirsiniz..

7. Keten Nakış:

Siz de sevdiğiniz bir pamuklu kumaş parçasına kendi başınıza nakış yapmayı düşünebilirsiniz. Birçok renk ve doku arasından seçim yapın.

8. Minder Örtüleri:

Minder kılıflarını isimlerinizle kişiselleştirebilirsiniz.!

Karı koca için 2. Yıldönümü Hediyelerinden Bazıları Aşağıdadır:

1. Yıldönümü Çerçevesi:

Bu, tüm evli olanlar için onlar için iyi bir 2. yıl dönümü hediyesi fikirleri. Bu çerçevenin üzerinde birlikte geçirdiğiniz yılların sayısı yazılıdır. Çerçeve üzerinde siyah baskı ile beyaz olabilir. Bu çerçeveyi kişiselleştirdiğinizde daha fazla seçeneğe sahip olacaksınız, bu hediyeyi sevgiliniz için deneyin..

2. 2. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri için Pamuk Yastık:

Birbirinizle geçirdiğiniz günlerin ve zaman miktarının bir başka sevimli hatırlatıcısı. Beyaz fon ve üzerindeki siyah baskı çok şık bir seçim. Eşiniz için bu 2. yıl dönümü hediyelerine göz atın. İsterseniz kişisel bir şeyler de yazabilirsiniz..

3. Yıldönümü Kartı:

Birbirinize hediye vermek bazen gereklidir. Yıldönümü kartları bunu yapmanın harika bir yoludur. Birbirinize ne kadar değer verdiğinizi ve birlikte olmanın ne demek olduğunu gösterir. Koca için bu 2. yıl dönümü hediyesi fikirleri aynı zamanda bir eş için de iyi bir seçimdir..

4. Çarpıcı İç Çamaşırı:

İşte şehvetli bir tane! Karısı için bu 2. yıl dönümü hediyesi fikirleri çok kişisel. Seçtiği iç çamaşırı alabilir ve aynı zamanda ona uygun bir kıyafet satın alabilirsiniz. Tüm bu şehvetli geceler için, bu baharata lezzet katacak.

5. Sevimli Yumuşak Oyuncak:

Bu yumuşak ve sevimli oyuncak ayı, eşinize 2. yıl dönümü hediyesi olarak eşinize verebileceğiniz en iyi hediyedir. Hediye, bir buket çiçek de ekleyebileceğiniz herhangi bir yumuşak oyuncak olabilir. Yumuşak oyuncaklar, kıyafetlerinde baskı olacak şekilde özelleştirilebilir. Sabahın erken saatlerinde uyanacağı zaman bu hediye ile sevgilinizi şaşırtın..

6. Aşk Haritası:

Tanıştığınız yerin bir haritasını alın ve bir kalp şekli ile işaretleyin. Bu harita daha sonra bir nakış kasnağı içinde çerçevelenebilir. Bu, koca için mükemmel bir 2. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri yapar. Haritadaki kırmızı kalp göze çarpıyor ve harika görünüyor. Ek olarak, birlikte seyahat ettiğiniz yerleri gösteren işaretçiler de haritaya ekleyebilirsiniz..

7. Baskılı Çoraplar:

İkinci yıl dönümü hediyeleri de faydalı öğeler olabilir. Bu kişiselleştirilmiş çoraplar, vermek için doğru hediyedir. Aynı zamanda tuhaf ve duygusaldırlar. Sevgi dolu kelimelerle basılmışlar ve son derece havalı görünüyorlar. Bu kız arkadaş için çok basit bir 2. yıl dönümü hediyesi.

8. Baskılı Tişörtler:

Kız arkadaşına 2. yıl dönümü hediyesi için basılmış birkaç tişört al. Bu t-shirtler renkli veya ortasındaki yazılar ile sade olabilir. Havalı ve esprili tişörtler yıl dönümü için harika bir hediye fikridir..

9. Müzik Çerçevesi:

Müzik hediye etmek, yıldönümünü kutlamanın başka bir harika yoludur. Bu müzik çerçevesi, çiftin sevdiği favori şarkının müzik sayfasına sahiptir. Evliliklerinin şarkısı da olabilir. Çiftin adıyla birlikte çerçeveleyin. Bu kocanız için çok havalı ve düşünceli bir 2. yıl dönümü hediyesi..

10. Basılı Tuvalet Kağıdı:

Bu basılı tuvalet kağıdı, eşinize verebileceğiniz eğlenceli ve ilginç bir 2. yıl dönümü hediyesi. Kağıt, yıldönümü dilekleriyle baştan sona basılmıştır. Tema pamuk olduğu için bu hediye çok uygun. Eğlenceli? Bu koca için klasik bir son dakika 2. yıl dönümü hediyesi..

11. Yatağı Süsleyin:

İşte güzel bir tane. Yatağınızı dilediğiniz veya eşinizin çiçekleri ile süsleyin. Işıkları kısın ve kocanız için romantik bir ruh hali ayarlayın. Bu gece kesinlikle hatırlamaya değer olacak.

12. Eşleşen Anahtar Zincirleri:

Bu harika eşleşen anahtar zincirleri tam bir yıldönümü için. Her bir anahtarlık, bir bulmaca oluştururken diğer anahtarlığa mükemmel şekilde uyar. Anahtar zincirleri, yıl dönümü ayı veya küçük aşk notları ile işlenebilir. Bu karısı için harika bir 2. yıl dönümü hediyesi değil mi??

13. Cüzdan Ekleme:

Bu cüzdan eki, eşinize sevginizi göstermenin harika bir yoludur. Ek, cüzdanda kart olarak tutulabilir. Ekin üzerine romantik çizgiler ekleyebilirsiniz. Bunlar metal veya deriden yapılabilir. Bunu karınız için 2. evlilik yıldönümü hediyesi olarak deneyin. Ayrıca kız arkadaşı için 2. yıl dönümü hediyesi.

14. Kişisel Şişe:

Kişiselleştirilmiş bir şişe viski veya herhangi bir likörle yıldönümünü cesur ve seksi yapın. Şişeyi etiketleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. Etiketin üzerinde kocanızın adı da olabilir. Bu kocan için.

15. Kişiselleştirilmiş Önlük:

Bu kişiselleştirilmiş önlük yemek yapmayı seven erkekler için idealdir. Izgara ustaları bile bu havalı önlüklerden birine sahip olmalıdır. Üzerinde yıldönümü dilekleri olan güzel bir önlük yapın. Bu aynı zamanda erkek arkadaş için harika bir 2. yıl dönümü hediyesi..

16. Mısır Pamuğundan Çarşaf ve Yastık Kılıfı:

2. evlilik yıldönümü hediyesi

Mısır pamuğu, yüksek dayanıklılığı nedeniyle dünyanın en iyi pamuğundan biri olarak bilinir. Yaymak için pamuklu çarşaflar ve yastık kılıfları çok çeşitli ve seçeneklerle gelir. İkinci yıl dönümü için en iyi renk kırmızıdır. Renkli veya kırmızı tonlarında bir set hediye etmek ideal olacaktır. Eşiniz için buna ne dersiniz??

17. Pamuklu Mendil Takımları:

Bu kız arkadaşınız için harika bir hediye seçeneği. Mendil takımları çok yaygındır. Farklı uzunluk ve boyutlardan farklı renklere kadar seçenekleriniz oldukça fazladır. Minimum 5 adet mendilden oluşan bir set hediye etmek ideal olacaktır. Ayrıca “Onun İçin” ve “Onun İçin” setlerine de gidebilirsiniz..

18. Bornozlar:

Güzel bir pamuklu bornoz, duştan sonra herhangi bir kişi için bir zorunluluk haline geldi. Bu elbiseler genellikle bir havlu ve küçük bir peçete ile birlikte gelir. Yine pamuklu bir ürün olduğundan, onları çok çeşitli renk, desen ve boyutlarda elde edersiniz. Aynı “Onun İçin” ve “Onun İçin” takımları bunun için de mevcut. Bornoz erkek arkadaşa 2. yıl dönümü hediyesi..

19. Masa Örtüsü, Peçete ve Paspaslar:

Ev için bir şey gibi mi? İşte sevimli çiftler için 2. yıl dönümü hediyesi fikirleri! Masa örtüleri her boyutta ve renkte gelir. Peçeteler de çeşitlidir. Ev için paspaslar gerçekten kullanışlı olacak.

20. Halat Hamak:

İşte romantik bir tane! Bu, eğer erkek arkadaşınsa. Bu tamamen pamuktan yapılmasa da, ikinci yıl dönümünde bir ip hamak da hediye edilebilir. Bununla birlikte, hamak uçlarının bağlanabileceği alana sahip olmalarını sağlamak ideal olacaktır..

21. Kilimler veya Halılar:

Yine, bunlar saf pamuktan yapılmayabilir. Halılar ve kilimler evdeki bir alana daha fazla zarafet ve çekicilik katar. İran’dan gelen halılar veya kilimler en sıra dışı olanlardır. Bir kez daha, mükemmel boyutta olanı satın almak için kaplayacağı alanın uzunluğunu ve genişliğini bilmeniz gerekir. Karınız bazı iç mekanları seviyorsa, bu onun için iyi bir 2. evlilik yıldönümü hediyesi..

22. Çin Çanak Çömleği:

Numara! normal tabak takımı değil. Bu Çin çanak çömleği çok güzel ve mükemmel şekilli formlarda geliyor. Bu, hediye etmeyi düşündüğünüz kişiler için kesinlikle iyi bir 2. yıl dönümü hediyesi olacaktır..

23. Çin Figürleri:

Çin, çanak çömleklerin yanı sıra gösteri ürünleri yapmak için de kullanılıyor. Heykeller, heykeller, vazolar vb. de Çin’den yapılır. Ayrıca iyi yıldönümü hediyeleri yaparlar. Çin heykelcikleri söz konusu olduğunda, seçenekler bol. Renkler, çeşitlilik ve şekiller seçimlerinizi şaşırtabilir. Bu, eşiniz için güzel bir 2. yıl dönümü hediyesi..

24. Çin Mücevherat:

Çin ayrıca mücevher yapımında da kullanılıyor. Çin’den yapılan broşlar, bilezikler, kolyeler, küpeler vb. sevgiyi ifade etmenin eşsiz bir yoludur. Bu kız arkadaşın için çok düşünceli bir hediye fikri.

İkinci Evlilik Yıldönümünüz Nasıl Kutlanır ve Hediye Nasıl Sunulur?

Eh, kutlamanın en iyi yolu elbette birbirimizle olurdu! Başkalarının arkadaşlığından hoşlanıyorsanız, evde yemek ve hafif müzik eşliğinde küçük bir kedi partisi düzenleyebilirsiniz. İkinci evlilik yıl dönümü, geçmiş mutlu günlere ve ileride daha da güzel günlerin beklentisine daha çok kadeh kaldırmaktır..

Bir hediye sunmak iki gün içinde yapılabilir. Devam edebilir ve sevdiklerinize özel olarak sürpriz yapabilir veya başkalarının önünde hediye edebilir ve onun için bir kadeh kaldırabilirsiniz..

2. Evlilik Yıldönümü için yapılması gerekenler:

İşte gününüzü aydınlatmanın bazı yolları.

  1. İlk randevunuzu yeniden yaşayın. Sevdiklerinizle bir randevuya çıkın ve geçmişinizi hatırlayın. İlk randevunuzda gözlemlediğiniz küçük şeyler hakkında konuşun.
  2.  Düğün videonuzu izleyin. Bu, 2. yıl dönümünüzde deneyebileceğiniz başka bir şey..
  3. Kişisel bir fotoğraf çekimi de bu gün denemeniz gereken başka bir şey..
  4. Her yıl bir seyahate çıkmaya yemin edebilirsiniz. Bu, seyahat sevginizi de yaşamanızı sağlamanın çok güzel bir yolu olacak..

Hediyeler çok kişisel bir seçimdir. Sizin için tüm olası 2. evlilik yıldönümü hediyelerini listelesek bile, her zaman daha benzersiz ve çekici bir şey bulma şansınız var. Birbirinize veya arkadaşlarınıza hediye vermek, onları ne kadar tanıdığınıza bağlıdır. Onları gerçekten iyi tanıyorsanız, hediye vermek çok zor olmayacaktır..