6. evlilik yıldönümü hediyeleri, şeker kadar tatlı ve metal kadar güçlü oldukları için mükemmeldir. Hediyeyi eşinizin benzerliğine göre seçebilirsiniz..

6. yıl evlilik yıl dönümü hediyelerinin her zaman hazır olması gerekmez, çünkü hem basit hem de düşünceli olabilir. Altıncı yıl, bağınızın gücünün ve tutarlılığının bir kanıtıdır. Bu şekilde, hediyenizin bunu yansıtması gerekir..

altıncı evlilik yıldönümü hediyesi

Ortak Geleneksel ve Modern Altıncı Yıldönümü Hediyesi Nedir??

Bu yıl, zamanda geriye gitmekle ilgili. Altıncı yıl için ortak modern ve geleneksel yıldönümü hediyesi çömlektir. Bu, yemek pişirme, dekorasyon vb. için toprak giyimi içerir. Doğayı ve sadeliği temsil eder. Modern ilave, uzun ömürlülük anlamına gelen deridir..

İşte hediye sıkıntılarınızı sıralamanıza yardımcı olacak bir makale.

Onun İçin 6. Yıldönümü Hediye Fikirleri:

Erkek arkadaşın için bazı hediye fikirlerine ne dersin??

1. Müzik Kaydı:

Yıldönümü için en sevdiği şarkının bir koleksiyonunu kaydedebilirsiniz. Bu onu kesinlikle mutlu edecek.

2. Kulaklıklar:

İyi müzikli bir kulaklık mükemmel bir uyum sağlar! Birçok özellik sunan iyi bir şirket kulaklığı seçin ve ona bunu hediye edin. Bu kombini çok sevecek!

3. Ev Yapımı Şarap:

Onun için bir 6. yıl dönümü hediyesi için fazladan bir yol kat etmeye ne dersiniz? Pekala, ellerinizi biraz ev şarabı yaparak yemeyi deneyin. Zaman alabilir ve o kadar da harika olmadığı ortaya çıkabilir, ancak her zaman önemli olan düşüncedir.!

4. Kemer:

Deri kemere ne dersin? Deri her zaman şehrin en çok konuşulan ve aynı zamanda en sevilen kumaşıdır! Erkek arkadaşın için şık bir deri kemer seç!

5. Evde İkramlar:

Bazen en sevdiği yemeği pişirmek gibi küçük şeyler de uzun bir yol kat edebilir. 6. yıl dönümü hediyesi olarak buna ne dersin?

Onun için 6. Yıldönümü Hediye Fikirleri:

1. İnci:

Ona her şeyi inci olarak verebilirsiniz ve o buna bayılacaktır. Pearl hem sade hem de şık.

2. Deri Çantalar:

Dediğimiz gibi, deri her zaman şehrin konuşmasıdır! Deri el çantaları şımarık ve bir sınıf ayrı. Stil ve modayı aynı anda veriyorlar.

3. Halhal:

Halhal giymek için sevimli küçük şeyler. Bu, kız arkadaşınız için iyi bir altıncı yıl dönümü hediyesi olacak. altın, gümüş ve elmasla geliyorlar.

4. Pişirme Seti:

Kız arkadaşın yemek yapmayı seviyorsa, bu onun için olabilir. Fırın setleri çeşitli tepsiler, dekoratif parçalar ve bazı iyi şekerlemelerle birlikte gelir..

5. Oyuncak:

Teddy sadece kızların favorisi olmayı bırakmaz. Ona en sevdiği renkten büyük bir oyuncak hediye edin.

6. Yıldönümü Hediyeleri Onlar İçin Fikirler:

Çiftlere hediye mi arıyorsunuz? İşte bazı öneriler.

1. Çin Seti:

En sevdiğiniz çift için güzel ve renkli Çin tabak takımına ne dersiniz? Sıradan değiller, birçok tasarım ve birçok renkte karmaşık bir şekilde yapılmışlar..

2. Antikalar:

Onlar için saat ve gramofon gibi bazı antikaları da hediye edebilirsiniz. Evin şıklığına katkıda bulunurlar ve her zaman insanların gözdesi olurlar..

3. Kanepe:

İyi bir kanepe, konforla eşleşemez. Onlara 6. yıl dönümü hediyesi olarak iyi bir kumaştan veya deriden yapılmış iyi bir kanepe hediye edin. Basitçe sevecekler.

4. Yemek Takımı:

Her ev ara sıra yeni yemek takımı almaya devam ediyor. Onlara seçtiğiniz bir yemek takımı hediye ederek bu sefer yardımcı olabilirsiniz..

5. Çömlek Çay Seti:

Çiftiniz için çok şık ve sade bir çömlek takımına ne dersiniz? İşte gerçekten sevdiğimiz biri.

6. Yıldönümü Hediye Fikirleri:

İşte düşünmeniz gereken bazı çağdaş ve geleneksel fikirler.

1. Orta Masa:

Eviniz için şık ama sağlam bir orta sehpaya ne dersiniz? Kanepenin önünde bir orta masa bulunur ve gazete, bardak altlığı veya diğer hafif şeyleri saklamak için idealdir..

2. Portmanto:

Bir portmanto, kıyafetleri asmak için kullanılan bir stand. Genellikle kullanılmış giysiler daha sonra kullanılmak üzere buraya asılır. Bambu veya demirden yapılmışlardır..

3. Tanrılar:

Eviniz için de tanrılar, Buda, Krishna vs. düşünebilirsiniz. Evinize bir şıklık duygusu katarlar ve ayrıca eşinizin farklı bir biçimde pozitifliği sevmesini sağlarlar..

4. Sanal Asistan:

6. yıl dönümünde Alexa gibi bir sanal asistana ne dersiniz? Alexa önerilen bir seçimdir. Sanal asistanlar Yapay Zeka aracılığıyla çalışır ve düşünmek için iyi bir seçenektir.

5. Çömlek Sanatı:

Bunu gerçekten düşünmenizi istiyoruz! Çömlek sanatı, insan kapasitesinin gerçek güzelliği ve ince işçiliğidir. Kocanıza sevdiği klasik bir çömlek sanatı hediye edin.

6. Gün Dışı:

Birbirinize şehir dışında bir gün hediye edin. İdeal bir varış noktası için plan yapın ve doğanın keyfini çıkarın.

7. Bakır Şişe:

Bu, çok sağlıklı olan tüm insanlar içindir. Bakır bir matara hediye etmeye ne dersiniz? Bakır kaplardan içmenin vücut organlarına fayda sağladığına inanılıyor..

8. El Dövme Heykeller:

Demirden yapılmışlardır ve bu nedenle uzun süre sağlam kalacaklardır. Bu, 6. yıl dönümü hediyesi için uygun bir hediye olacak. Aynı zamanda bağınızın gücünü de temsil eder. İstediğiniz heykel türünü seçebilir, çok kişiselleştirilmiş olanı veya düzenli olarak seçilenleri havalandırabilirsiniz..

9. Mücevher Kutusu:

Şimdiye kadar mücevher koleksiyonu da artacaktı ve böylece demirden yapılmış süslü bir mücevher kutusu mükemmel bir hediye fikri olacak. Kutu bir estetik duygusuna sahip olacak ve aynı zamanda geleneksel olacak. 6. evlilik yıldönümü için demir bir hediye iyi bir seçim olacaktır..

10. İpek Örtüler:

Sevdikleriniz için ipek 6. yıl dönümü hediyelerine ne dersiniz? Sarilerden yatak örtülerine kadar bir dizi ipek kumaş koleksiyonu seçebilirsiniz..

En İyi Altı Yıl Evlilik Yıldönümü Hediyesi Fikirleri:

Bir karı veya kocayı şaşırtmak için en iyi 45 6. evlilik yıldönümü hediyesi fikrini görelim.

1. Şeker Kartı:

6. evlilik yıldönümü

Bu sevimli değil mi? Şeker kartı, en iyi çikolatalar ve onun favorileri eklenerek kişiselleştirilebilir. Kalbinizi de yazabilirsiniz. Bu onun için bir 6. yıl dönümü hediyesi.

2. Demir Kalp:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 2

Bu onun için iyi bir altıncı yıl dönümü hediyesi, demir kalp şeklinde bir stant. Bu demir stand, çiftin isimleri veya baş harfleri ile oyulmuştur. Yıldönümünüzün tarihini de alt kısma ekleyebilirsiniz. Siz de eşinizle birlikte çekilmiş fotoğraflarınızı ekleyebilir, sevdiklerimiz için bu hediye fikrini deneyebilirsiniz..

3. Romantik Figürler:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 3

Bu sevimli demir heykelcikler mükemmel 6. yıl dönümü hediyesi için yapılmıştır. Gösterişli bir parça olarak veya diğer faydalı öğelerle birlikte set olarak hediye edilebilirler. Bu figürinlerdeki çift pozu harika ve karmaşık detaylar muhteşem. Basit ve şık? Koca için en iyi 6. evlilik yıldönümü hediyesi olmaya hizmet ediyor!

4. Metal Yer İmleri:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 4

Karınız okumayı seviyorsa, bu eşiniz için iyi bir 6. yıl dönümü hediyesi olacaktır. Metal yer iminin üzerine, sadece kişiselleştirmek için yazılmış bazı romantik alıntılar da olacak..

5. Toprak Aşınması:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 5

Toprak kaplarda pişirilen yiyecekler özel bir tada sahiptir ve kesinlikle kimyasal içermez. Bir tutam gelenekle, yemeklerin lezzetinin olduğu eski güzel büyükanne günlerine geri götürecek bir zaman..

6. Deri Tişört:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 6

Deri boklar yeni havalı. Seksidirler ve düpedüz çekicidirler. Bu, kocanız için çok moda ve modern bir 6. yıl dönümü olacak..

7. Anahtarlık veya Tılsım:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 7

Bunlar onun için gerçekten basit ama zarif 6. yıl dönümü hediyesi fikirleri. Baş harflerinizi veya olmasını istediğiniz herhangi bir şeyi kullanabilirsiniz.!

8. Ametist Yüzükler:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 8

6. yıl dönümü hediyesi olarak kullanılabilecek değerli taşlardan ametisttir. Bu güzel mor renkli taş sadece egzotik. Metalden yapılmış ve minik değerli taşlarla kaplanmış yüzükler, bakmak için nefes kesici. karısı için iyi biri!

9. Kalp Şekerleri:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 9

Bu nefis kalp şeklindeki şekerler, onun için 6. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri olarak tam da ihtiyacınız olan şey. Bu küçük şekerlerle dolu bir kutu paketleyebilirsiniz. Şekerlerin her biri, onları yemeyi daha da eğlenceli hale getiren küçük notlarla basılmıştır. Kulağa hoş geliyor mu? Bu kesinlikle tatlı karın için.

10. Kendi Yaptığım Kek:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 10

Yapabileceğiniz bir pastaya ne dersiniz? Buzlu basit bir pasta, onu özel kılmak için uzun bir yol kat edebilir. Bu yıl dönümünde deneyin. Bunun bir hit olacağından eminiz. Bu kocan için.

11. Çömlek Bardak:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 11

Kocanızı bir kadeh şarabını, hatta suyunu çömlekçiden yapılmış bir bardağa dökmeye teşvik edin. Onlar da sağlık için iyidir.

12. Kaplıca:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 12

Kocanıza eksiksiz bir spa hediye edin. Spa, rahatlamasına ve gençleşmesine yardımcı olacaktır. Gerilimsiz bir havuza girmesine izin verin. Bu koca için iyi bir 6. evlilik yıldönümü hediyesi olacak.

13. Araba Oyuncakları:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 13

Erkeklerin arabalara ve bisikletlere olan tutkusu asla bitmez. Kameranız onun için gerçekten pahalı bir oyuncak araba alıyor ve onunla hala nasıl oynadığını görünce şaşıracaksınız. Bir dizi seçenek mevcut ve ayrıca bir dizi araba var.

14. Kravat:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 14

Kravatlar çeşitli kumaş ve renklerde gelir. Onlar çok profesyonel ve aynı zamanda modaya uygun. Onun için en iyilerinden bazılarını seçin ve tişört koleksiyonuyla uyuşup uyuşmadığını kontrol edin..

15. Bluetooth:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 15

Bluetooth’a ne dersin? Eğer bir iş adamıysa ve genellikle telefonda olması gereken biriyse, bu onun için kullanışlı ve yararlı olacaktır. Muhtemelen zaten bir tane olurdu. Yine de, daha kaliteli ve daha gelişmiş bir tane alın. senin hediyeni sevecek.

16. Walkman:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 16

Hepimiz rahatlamayı ve sadece müzik dinlemeyi sevmiyor muyuz? İşte harika bir seçenek. Karınıza tüm favori şarkılarını içeren havalı bir Walkman hediye edin. Seçiminizden kesinlikle memnun hissedecektir..

17. Elektrikli Süpürge:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 17

Ona çok rahat ve kullanımı kolay bir elektrikli süpürge alın, böylece ofisinden sonra gerçekten tüm zor işleri yapmasına gerek kalmaz. Bu şekilde, onun temizlemesine de yardımcı olabilirsiniz.!

18. Şarap:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 18

Ruh hali için biraz şaraba ne dersin? Karınıza 6. yıl dönümü hediyesi olarak sağlam ve eski bir şarap alın. Ona kadeh kaldır ve buna bayılacak.

19. Mutfak Takımı:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 19

Bir mutfak takımına ne dersiniz? Bir mutfak takımı, birçok kullanışlı mutfak eşyası, güzel çanak çömlek ve çatal bıçak takımlarının yanı sıra masalar için ince mutfak örtüleri ve bir önlükten oluşacaktır. Bir makyaj her zaman iyidir!

20. Kindle:

En İyi 6. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri 20

Okumayı seviyor mu? Kindle onun için! Kindle, kendi hızınızda okumanızı sağlar. Gerçek bir kitap gibi hissettiriyor ve bu nedenle onun için iyi bir zaman geçirme fırsatı..

6. Yıldönümü Nasıl Kutlanır ve Hediyeler Nasıl Sunulur?

6. yıldönümünü kutlamanın en iyi yolu, en sevdiğiniz insanları sahil veya havuz kenarındaki bir tatil yerine götürmek. Bütçeniz azalıyorsa, yaptığınız yemeklerle evde parti de verebilirsiniz. Bu onları özel hissettirmek için harika bir yol olacak ve birlikte yemek pişireceksiniz..

Altıncı yıl dönümü hediyesini sadece kimin hediyesi olabileceğini tahmin ederek sunabilirsiniz. Bunu eğlenceli bir aktivite yapın ve çok ilginç olabilir..

6. Evlilik Yıldönümü için yapılması gerekenler:

  • Bu yıl dönümünde bol bol seyahat etmenizi isteriz. Konuşmak ve eğlenmek için daha iyi bir zaman yok.
  • Bir yetime sponsor olun ve tüm ihtiyaçlarını karşılayın.
  • Her yıl en az bir ağaç dikmeye başlayın ve bunu yapmaya yemin edin..

6 yıllık evlilik yıldönümü hediyesi, daha çok geçmişi hatırlamak ve onu arkadaşlarla yeniden yaşamaktır. Arkadaşlarınız bu noktada farklı olabilir, ancak etkinlik size her şeyin nasıl başladığını ve her şeyin yeni olduğu zamanları hatırlatacak. Beş uzun yıla kadeh kaldır!