Jennifer Lopez šukuosena! Pavadinimas- JLO turi savo vibraciją. Jennifer Lopez pagal profesiją gali būti pop dainininkė ir menininkė. Tačiau daugelis iš mūsų taip pat pripažįsta ją kaip mados ikoną. Ar tiki, kai sakome, kad jai 50 metų ?! Taip, taip ir yra, ir mums patinka, kaip ji taip gerai nešioja savo grožį ir stilių. Šiandien mes jus palepinsime geriausiomis Jennifer Lopez šukuosenomis su savo nuostabiu mados teiginiu.

Nuo garbanų iki kirpčiukų iki bangų, šukuosenų ir trumpo plaukų ilgio, mūsų mėgstamiausia žvaigždė Jennifer Lopez eksperimentavo ir išbandė kelių tipų kirpimus, ir ji juos taip gerai ištraukia. Esame nustebinti jos grožio ir įkvėpti jos stiliaus. Kartu panagrinėkime naujausias jos šukuosenas ir kirpimus.

12 populiarių Jennifer Lopez šukuosenų 2021 m.

Remdamiesi šiomis Jennifer Lopez plaukų tendencijomis, tikimės, kad jums patiko mūsų mėgstami pasirinkimai ir šiuolaikinės išvaizdos bei stiliaus idėjos.

1. Jennifer Lopez parašo ilgos bangos:

Jennifer Lopez kirpimas 2021 m

Populiariausia mūsų mėgstamos JLO šukuosena yra ilgi banguoti plaukai. Nors ji nuolat eksperimentuoja su mažomis detalėmis ir atrodo tose banguotose šukuosenose, mums patinka ši naujausia. Šis ilgas kirpimas su didelėmis bangomis ir šukuosenomis yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Ji atrodo tokia jaunatviška, moteriška ir elitiška. Kaip jums patinka šis konkretus?

2. Aukštas ponis:

Jennifer Lopez kirpimas 2020 m

Nors dauguma mūsų nelaiko kuodelio kaip šukuosenos, mūsų įžymybės dažnai tai įrodo. Priežastis ta, kad jie tai atlieka gana gerai. Šis išskirtinai aukšto lygio storas ponis iš Jennifer Lopez taip pat yra mūsų mėgstamiausia nauja išvaizda. Ji tai išbandė Paryžiaus mados savaitėje ir atrodo tokia kvapą gniaužianti ir nervinga.

3. Netvarkingos pečių ilgio garbanos:

Jennifer Lopez šukuosena 2019 m

Trumpas netvarkingas kirpimas gali atrodyti gerai tik nedaugeliui žmonių. Ir mūsų JLO yra vienas iš nedaugelio. Naujausia jos šukuosena šiais mėnesiais yra susijusi su pečių ilgio plaukų nešvaria garbanota išvaizda. Šią nuotrauką pastebėjome žurnalo fotosesijoje, ji yra nuostabi ir nuostabi. Ji atrodo rūkanti karšta, nustatydama aukštą temperatūrą!

4. Tiesiai su kirpčiukais:

Jennifer Lopez kirpčiukai

Jennifer Lopez puikuojasi savo ilgais tiesiais plaukais, formuodama juos, o po plaukų džiovinimo juos gydydama plaukų kremu. Ji turi vidutiniškai plonus plaukus. Be to, priekiniai plaukai turi keletą priekinių kirpčiukų, kurie įrėmina akis.

5. Prisegta:

Jennifer Lopez ilgi garbanoti plaukai

Šukuoti nugaros plaukai (plaukai šukuojami atgal kampiniais potėpiais, naudojant minkštą šepetį) yra prisegti prie galvos, naudojant plaukų segtuką. Likusiems plaukams leidžiama tekėti žemyn nuo galvos viršaus iki maždaug keturių iki penkių colių žemiau pečių linijos. Ji šiek tiek žaidė tiesiais plaukais, panaudodama garbanojimo statinę, kad pabaigoje sukeltų nežymias garbanas (arba bangas). Galų gale esančios garbanos padeda sukurti tūrinių plaukų iliuziją.

6. Didelės bangos:

Jennifer Lopez ilgos bangos

Norint pasiekti tokį apimtį ant plonų plaukų, JLO panaudojo daug apimties suteikiančio losjono. Plaukai yra atskirti beveik centre ir šukuoti šonu. Plaukai palaipsniui pereina į banguotus plaukus nuo tiesių plaukų, o tai pasiekiama naudojant vidutinio karščio suktuką. Tomai žemiau jos žandikaulio linijos padeda ją apibrėžti ir papildyti jos struktūrą.

7. Trumpas Bobas:

Jennifer Lopez Trumpas bobų kirpimas

Pridėta šlykšti išvaizda sustiprina šios gana paprastos „Bob“ šukuosenos poveikį, ar ne? Ši šukuosena griežtai nesilaiko tradicinės trumpos bobos, tačiau jos kirpimai yra plačiai žinomi ir pripažįstami dėl jų pritaikomo atributo. Šis Bobo kirpimas yra modifikuotas, kad atitiktų JLo stilių ir asmenybę.

8. Aukšta bandelė:

Aukšta bandelė Jlo.png

Ši aukšta bandelė yra viena egzotiškiausių Jennifer šukuosenų. Visi jos plaukai yra tvirtai nušluostyti atgal, tvarkingai ir šlifuoti. Bandelės tipas yra gana paprastas, tačiau bandelės dydis rodo, kad ši šukuosena skirta ilgiems plaukams, nes jums reikės ilgų plaukų, kad sukurtumėte tokio tūrio bandelę. Ši bandelių šukuosena taip pat papildo jos ovalią veido struktūrą.

9. Funky:

J lo šukuosena

Kas geriausiai dera su nuostabia Jennifer Lopez pop muzika? Atsakymas paprastas – Funkiness. Naudodama šią šukuoseną, ji sukuria puikų receptą, skirtą galutinio stiliaus piktogramai. Jos plaukai iš dalies šukuojami atgal, o vidurinėje dalyje esantys plaukai šukuojami į viršų, o iš dalies-į šoną sustingusių banguotų spyglių pavidalu. Smeigtukai prižiūrimi ir priklijuojami prie tos vietos, naudojant vidutinio stiprumo plaukų gelį.

10. Įtemptos vidutinės garbanos:

Jennifer Lopez vidutinio ilgio plaukai

Viena iš ankstyvųjų Jennifer Lopez šukuosenų, ši šukuosena pasižymi itin garbanotais plaukais iki pečių. Garbanos beveik skleidžia atmosferą, kad jos plaukai yra natūraliai garbanoti! Garbanos yra tankios žiedų formos, kurios yra didelės ir padidina žandikaulio liniją bei išryškina jos ovalų veidą.

11. Arklio uodega:

Jennifer Lopez pynė arklio uodegą

Nors per visą savo karjerą JLO užsidėjo daugybę uodegų, šis yra šiek tiek kitoks. Skirtumas slypi tame, kad arklio uodegai būdinga pynė, esanti ne aplink kuodą (kaip ir daugelis šukuosenų su arklio uodega), bet formuojanti pačią kuodą! Pagaminta pynė po keturių iki penkių colių tęsiasi arklio uodega.

12. Bohemija:

Jennifer Lopez Bohemian Look

Į šią bohemišką šukuoseną įeina surišti plaukai, sušukuoti, o aplink juos – pynės. Plaukai atitraukiami, suteikiant jiems blizgesį, o atgal ištempti plaukai surišami į keletą pintinių, kurios supa pagrindinę kasą.

Kaip jums patinka mūsų mados ikona ir pop žvaigždė, Jennifer Lopez šukuosena ir kirpimas? Mes negalime jų įveikti. Nepaisant vidutinio amžiaus realybės, ji be pastangų traukia savo sveiką išvaizdą su puikiu grožiu ir mada. JLO yra svarbus įkvėpimas mums visiems. Ar ne? Ką manai apie juos? Praneškite mums ir savo mintis!