Nuo mados savaičių pasivaikščiojimų perone iki to, kad tapo „B“ miestelio „mergina“, žvaigždė ir palikuonys iki garsiosios Anil Kapoor dabar įsitvirtino kaip blizgesio ir žavesio bičių karalienė. Platus asortimentas, viena gražiausių ir lanksčiausių aktorių Sonam žino, kaip tinkamai dirbti su savo drabužių spinta, todėl, nors galime drėkinti šios raudonųjų kilimų ansamblius, galite pasitikėti, kad ji sužavės mus prašmatniu ir madingu tradiciniu atrodo. Kai sakome tradiciškai, pirmas dalykas, kuris šauna į galvą, yra saree, todėl čia yra visų laikų, kuriuos Sonamas privertė mus įsimylėti, sąrašas.

Gražus Sonam Kapoor Ahuja Saree su vaizdais:

Jei esate Sonam Kapoor stiliaus jausmo gerbėjas, šis straipsnis jūsų nenuvils. Naršykite naujausias jos saree nuotraukas, kad sužinotumėte Sonamo nesudėtingą mados pojūtį ir idėjas!

1. Sonam Kapoor Blue Saree:

Sonam Kapoor Blue Saree

Sonam Kapoor yra kiekvieno dizainerio svajonių modelis! Vieno iš savo renginių Kanuose metu Sonam visus pribloškė šia mėlyna ir juoda išlydyta viela saree kūriniu. Tai buvo gana drąsus pasirinkimas, atsižvelgiant į tai, kokia apranga gali būti sudėtinga. Bet ar ji kada nors gali suklysti? Žinoma ne! Ji laimėjo visų širdis savo futuristiniu saree pasirinkimu, todėl tai buvo vienas geriausių Sonam Kapoor saree dizaino iki šiol!

2. „Sonam Kapoor Saree“ suknelė:

„Sonam Kapoor Saree“ suknelė

Didėjant saree suknelių tendencijai B mieste, Sonam Kapoor užtikrino, kad ji nebus palikta! Tačiau ji pridėjo savo parašo stilių prie šios kalkių žalios saree suknelės, pabrėždama visą išvaizdą. Paprasta palaidinė buvo paversta siurrealistiškai atrodančia apranga su nėrinių ir elastano mišiniu, kad susidarytų labai prašmatni korseto stiliaus palaidinė.

3. Sonam Kapoor Purple Saree:

Sonam Kapoor Purple Saree

Sonam visus nustebino savo įrašu ne pasaulyje purpurine saree suknele! Ji atrodė kaip nukritusi nimfa savo estetiškai suplanuotame apsiaustyje, kuris priminė drugelio sparnus! Jos stilius buvo toks lengvas ir dėkingas, kad negalime nustoti šėlti dėl šio grožio! Tiesiog duok jai sparnus ir ji skris; padovanok jai suknelę ir ji virs tendencija!

4. Sonam Kapoor Green Saree:

Sonam Kapoor Green Saree

„Sonam“ atrodo kaip svajonė šioje gėlėmis atspausdintoje saree. Ši vasariška mėtų žalios spalvos šifono saree yra viena iš mūsų mėgstamiausių „Sonam“ išvaizdų. „Saree“ yra praktiška kasdieniam naudojimui, tačiau tuo pat metu madinga. Palaidinukę ji nusprendė laikyti retro įkvėptoje kūdikių rožinėje palaidinėje. Mes visiškai pritariame šiai išvaizdai ir neprieštarautume ją pavogti iš jos aprangos!

5. Sonam Kapoor Silk Saree:

Sonam Kapoor Silk Saree

Netgi klasikinis Kanjeevaramas suteikia „Sonam“ „Midas“ prisilietimą! Grožis atrodė dangiškai šioje aukso ir sidabro saree iš gryno šilko. Kaip visada, ji pažeidė taisykles, apsirengusi kitokiu stiliumi, suporuota su švarko stiliaus palaidine. Jos sunkus choker rinkinys ir prašmatni šukuosena labai prilygsta jos skoniui ir, žinoma, jos niekada nemirštančiai šypsenai!

6. „Sonam Kapoor Jacket Saree“:

„Sonam Kapoor“ striukė Saree

Nuolatinis Kanuose Sonamas apsuko visas galvas šioje eterinėje striukės saree. Savo derliaus įkvėpta apranga ji atrodė tiesiai iš graikų filmo. Jos striukė sukurta aukso spalvos siūlais, o saree laikoma kreminės baltos spalvos nėriniais. Ji nepasirinko jokių aksesuarų, išskyrus savo polkio nosies žiedą ir sparnuotą akių pieštuką. Viso nykščio iki šios išvaizdos!

7. Pradedantiesiems:

Pradedantiesiems

Ši mados guru, turinti gerų žinių apie tai, kaip apsirengti iki pirmykštės ir tinkamos būsenos, daugelį metų mus sužavėjo savo pasakiškomis pasakomis, ir čia mes pradedame kelionę į nuostabiausią jos išvaizdą. Norėdami pradėti kelionę čia, tai ši paprasta kremu išlyginta slyvų saree su išsamiais pusapvaliais kūno zari meno modeliais. Siuvinėjimas šoninėse juostose palei saree atrodo labai fantastiškas.

8. Vien kūno menas:

Puošnus kūno menas

Iš pažiūros atrodo, kad ji gerai praleido laiką pasirinkdama tobulą aprangą, primenančią paprastus nėrinius ant odos juodai, tačiau iš tikrųjų jos kūną dengia plonas popieriaus sluoksnis iš šifono. Saree yra nepaprastai tinkanti ir madinga, derinama su vintažiniu pojūčiu, derinama su gėlių ir vynuogių darbais. Juoda palaidinė visomis rankovėmis tik pagerina išvaizdą.

9. Baltasis angelas:

Baltasis angelas

Pirmasis paminėjimas yra graži balta nėrinių palaidinė, o tada, žinoma, vakaro žvaigždė – angeliška balta saree su tobulybe. Saree turi aiškų kvadratinės formos perforuoto meno kūrinio modelį su mažu auksiniu sriegiu. Taip pat yra gražus nėrinių užpildytas darbas.

10. Apibrėžtas unikalumas:

Apibrėžtas unikalumas

Visada galite pasikliauti „Sonam“, kad pagyvintumėte visą išvaizdą ir vis tiek sugebėtumėte tai padaryti profesionaliai. Saree iš tikrųjų yra nuostabus kūrinys, turintis geriausią spalvą, švelni raudona spalva sudaro pagrindinę drabužio spalvą. Saree iš tikrųjų yra unikali ne dėl raudonos ir juodos mirtinos kombinacijos, bet dėl ​​unikalių laikrodžio modelių.

11. Retro prašmatnus:

Retro Chic

Norėdami gauti puikų kokteilių vakarą, visada galite pasiimti pavyzdį iš Sonamo, kuris, kaip ir jūs, tiki, kad viskas gali atsitikti, kai sumaišome senų dienų polkas į naujesnius dienos įvykius. Saree yra paprasta baltos ir satino spalvos, o saree nuostabiai išsibarstė didelės ol ’polkos. Saree savaime yra nuostabus asortimentas su unikalia palaidine.

12. Tūkstantmečio spalvos:

Tūkstantmečio spalvos

Kaip vaivorykštė, Sonam naktiniame danguje atrodė nuostabiai, įtraukdamas į save tiek daug ryškių spalvų ir tuo pačiu išlaikydamas nuostabią visų jų pusiausvyrą. Pabaigoje saree yra užpildyta mažomis polkomis, o daugiausia saree palu yra spalvinga ir jauna.

13. Minkšta koralų rožinė:

Švelni koralų rožinė

Dar kartą Sonamas sužavėjo mus visus fantastiška koralų spalvos rožine tinkleliu saree. Saree yra blaivus ir saldus ir tuo pačiu pareiškimo kūrinys. Ant jo nupieštas gražus gėlių raštas, saree išties žavi.

14. Subtili žalia:

Subtili žalia

Jei raštuota palaidinė jūsų nenualpins, tai neabejotinai kalkių žalios nuobodžios neoninės saree. „Saree“ yra tendencija ir tuo pačiu metu be nereikalingų klaidų, todėl tai yra pasaulinio lygio sandoris.

15. Įvykęs raudonasis:

Įvykstanti raudona

Šiame nuostabiame ansamblyje Sonam tiesiogine to žodžio prasme nušlavė visus nuo kojų. Ji atrodė spinduliuojanti savo karalienės apranga, kurią ji nešiojo su malonumu ir elegancija. Rūdžių oranžinė saree yra papuošta sunkiais „Polki“ ir „Kundan“ papuošalais. Mums labiau patinka jos gražus veidas nei pati apranga.

„Sonam Kapoor Saree“ stiliaus patarimai:

Dabar galite atrodyti paruošta rampa kaip „Sonam“, vadovaudamasi šiais mūsų mados specialistų patarimais:

  • Sonamas tiki eksperimentu. Taigi, nedrebėkite išeiti iš savo komforto zonos
  • Žaisk spalvomis. Nėra taisyklių, atitinkančių jūsų atspalvius.
  • Rinkitės daug sluoksnių savo aprangoje.
  • Striukės, pelerinos, diržai yra karšta šio grožio mėgstamiausia
  • Laikykite savo makiažą pagal savo aprangą. Sunkus drabužis dera su minimaliu makiažu ir atvirkščiai.
  • Sukurkite skirtingų stilių palaidines, kad sukurtumėte visiškai naują išvaizdą su ta pačia saree.

Štai keletas mėgstamiausių „Sonam Kapoor in Saree“ pasirinkimų. Ši ponia ir toliau stulbina pasaulį savo drąsiais pasirinkimais. Kartu su savo patikima dizainerės seserimi Rhea Kapoor Sonam daro įspūdingus mados žingsnius, kad ir kur bekeliautų. Tiesą sakant, daugiau nei aktorinis meistriškumas ji yra žinoma dėl savo nuostabaus mados pojūčio ir žaidimą keičiančios aprangos. Jei jums patinka bet kuri kita Aisha merginos išvaizda, praneškite mums komentaruose!