Vyrų mada visada buvo diskutuojama mados industrijoje. Tačiau šiais laikais jų viliojimo, stiliaus ir išvaizdos rinka yra gana nauja, todėl mes netgi turime keletą Indijos vyrų modelių. Kaip aktoriai ir įžymybės, vyrų modeliai Indijoje yra nauja tendencija kurti naujas tendencijas ir būti didelių reklamų veidu.

Šiandien mes pažvelgsime į karštas Indijos vyrų modelio asmenybes, kurios šiuo metu yra populiarios. Jie yra vieni geriausių vyrų modelių, kurių labiausiai nori dizaineriai, prekės ženklai ir gyvenimo būdo reklamos. Taigi pažinkime juos plačiau!

20 populiariausių vyrų modelių Indijoje 2021 m.

1. Punit Beniwal:

Punit Beniwal

Punit Beniwal buvo pirmasis pono Indijos vicečempionas 2014 m. Punit garsėja savo kelių dizainerių ir prekės ženklų, tarp kurių yra Manish Malhotra, Rohit Bal, Kenneth Cole, Sabyasachi, Raghavendra Rathore ir daugelis kitų, veidu. Jis yra vienas geidžiamiausių mados aprangos dizainerių modelių, skirtų reklamoms, pasirodymams ir pasivaikščiojimams rampomis. Įspūdingas gražus „Punit“ veidas su savimi pasitikinčia asmenybe dažnai traukia prekės ženklus. Jam maždaug 32 metai.

2. Rohit Khandelwal:

Rohit Khandelwal

Lažinamės, kad dauguma jūsų jau girdėjote šį populiarų Indijos vardą Rohit Khandelwal. Pono Indijos vyras 2015 metais yra gana garsus „Instagram“ su savo pasekėjais. Indijos vyriškos lyties modelis dabar yra pripažintas viduje, kai 2016 m. Laimėjo „World“ – pirmąją azijietę, laimėjusią jį. Nuo to laiko jis dirbo su keliomis laidomis ir prekės ženklais ir yra vienas geidžiamiausių vyrų modelių Indijoje. Jo karšta ir graži išvaizda su patrauklumu ir stiliaus pareiškimu verčia mus jį įsimylėti. Jam dabar tik 31 metai. Rohitas yra vienas geriausių Indijos vyrų modelių „Instagram“.

3. Gauravas Rana:

Gauravas Rana

Neapdorota Gauravo Rana išvaizda ir seksualinis patrauklumas, žvalus stiliaus koeficientas ir pasitikinti savimi asmenybė išskiria jį iš kitų. „Gaurav“ yra populiarus vyriškasis modelis, kuris šiuo metu bus pristatytas ir dirba su keliomis gyvenimo būdo reklamomis ir dizaineriais. Jo garbanoti plaukai, seksuali išvaizda ir ryški, aštri išvaizda jį visiškai išskyrė.

4. Hrishantas Gosvamis:

Hrishantas Gosvamis

32 metų Hrishantas Goswami yra labiausiai žinomas Lakme mados savaitės veidas. Hrishantas kilęs iš Džamu ir Kašmyro ir įžengęs į modelių pasaulį svajojo padaryti jį didelį savo patrauklia ir karšta išvaizda. Jo maloni asmenybė dažnai traukia mus prie savęs. Jis dirbo su keliais mados dizaineriais ir iš tiesų ateinančiais metais išliks garsus veidas.

5. Meer Ali:

Meer Ali

30-metis Meer Ali iš pradžių yra gerai žinomas ir mados televizijos aktorius bei modelis. Jis pasirodė keliose laidose, tokiose kaip Miley Jab Hum Tum, Dahleez ir Super policininkai. Vėliau Meer persikėlė į modeliavimo pasiūlymus, taip pat pasirodė reklamose ir fotosesijose. Meeris vis dar valdo ir televizijos pasaulį, ir modelio karjerą. Jo subtili ir tiesi asmenybė su žemišku požiūriu daro jį gana prieinamą.

6. Angadas Bedi:

Angadas Bedi

Visi žinome Angadą Bedi po to, kai jis vedė žvaigždę Neha Dhupia. Angadas yra vienas garsiausių Indijos modelių pramonės veidų. Jam yra 38 metai ir jis iš pradžių įstojo į televizijos ir Bolivudo industriją dar 2011 m. Nors jam nesisekė su savo kino karjera, modeliavimo pasiūlymai pradėjo pasirodyti nepaprastai. Jis dirbo su keliais dizaineriais mados šou ir pasivaikščiojimuose ir netgi vaidino keliuose žinomuose filmuose, tokiuose kaip „Soorma“ ir „Pink“. Įspūdinga Angado išvaizda ir gražus karštas patrauklumas traukia mus ir traukia jo asmenybę.

7. Karanas Oberoi:

Karanas Oberoi

Karan Oberoi yra būsimas mados modelis, laimėjęs keletą titulų ir konkursų, tokių kaip metų jaunimo modelio piktograma ir geriausias Indijos fitneso vyrų modelis. Žinoma, kad Karanas susiduria su savo tinkamumu ir puikiu sporto salės tonu. Jo neapdorota seksuali patraukli išvaizda ir drąsi asmenybė yra tai, ką mes visiškai įsimylėjome. Karanas buvo kelių reklamų veidas, įskaitant garsųjį „Royal Enfield“ ir „Reebok“. Jis taip pat dirbo su keliais mados dizaineriais. Jis jau keletą metų yra vienas žinomiausių „Instagram“ veidų. Jam 33 metai.

8. Mudit Malhotra:

Mudit Malhotra

Mudit Malhotra – būsimas jaunas vyrų modelis Indijoje. 2016 metais jis laimėjo „Rubaru Mister International India“, kuris pradėjo jo karjerą modelių srityje. Jis yra fitneso keistuolis ir garsus veidas dėl savo tonizuoto tobulo kūno sudėjimo ir kūno. Jo žavinga išvaizda ir paprastos savybės dažnai priverčia jo gerbėjus įkvėpti jį sekti. „Mudit“ dažniausiai laikomas kelių mados dizainerių veidu.

9. Harshadas Arora:

Harshadas Arora

Harshadas Arora yra populiarus televizijos aktorius ir modelis. Jis buvo populiarus tokiose laidose kaip „Beintehaa“, „SuperCops vs Super-Villains“, „Dahleez“ ir „Khatron Ke Khiladi“. Harshadui yra 33 metai, jis taip pat dirba modelio karjeroje, daugiausia su gyvenimo būdo prekės ženklais ir dizaineriais. Jo subtilus ir jaunatviškas veidas su žavinga, gražia šypsena išskiria jį iš kitų.

10. Ankur Bhatia:

Ankur Bhatia

Ankur Bhatia yra ir Indijos vyrų aktorius, ir modelis. Paskutinį dešimtmetį jis buvo mados pasaulyje, pelnęs šlovę tokiuose filmuose kaip „Zanjeer“ ir „Haseena“. Ankurui yra 38 metai, jis taip pat dirbo su dizaineriais su savo šou ir fotosesijomis. Jis yra kilęs iš Bhopalo ir dirba Mumbajuje bei Niujorke, atlikdamas savo darbo užduotis. Tvirta „Ankur“ išvaizda ir asmenybė su žaviu patrauklumu ir graži, drąsi išvaizda yra žavingi.

11. Nitinas Chauhanas:

Nitinas Chauhanas

Jei sekate Raymondo mados kampanijas, dabar žinotumėte Nitiną Chauhaną. Indijos modelis garsėja vyriška ir gražia išvaizda. Jo ilgi plaukai, mačo charakteris ir patraukli išvaizda yra tai, kas jį išskiria. Savo talento stiliui pojūčiu Nitinas įtraukia į netradicinį stiliaus pareiškimą. Šis gražus kuokštas dirbo su keliais prekės ženklais, tokiais kaip „V Rennaisance“, „Titan“, be „Raymond“. Nitinas taip pat dirbo pas kelis dizainerius kaip „Lakme“ mados savaitės dalis.

12. Prabh Uppal:

Prabh Uppal

Prabh Uppal yra vienas mėgstamiausių kelių dizainerių modelių, tokių kaip Sabyasachi, Manyavar ir TarunTahilani. Kilęs iš Liudianos, Prabhas Indijos mados industrijoje užtruko šiek tiek laiko, kad pradėtų savo karjerą. Jo stipri išvaizda ir patrauklumo jausmas su neapdorotu ir vyrišku stiliumi išreiškė daug dėmesio. Prabhas taip pat yra kūno rengybos keistuolis ir garsėja savo abs ir puikios kūno struktūros.

13. Mohit Nandal:

Mohit Nandalas

Jei ieškote netradicinio modeliavimo ir išvaizdos standarto, turite pamatyti Mohitą Nandalą. Jo ilgi plaukai, stiprus požiūris, pasitikėjimas ir unikalus stilius išskyrė jį. Mohitas daugiausia dirbo Indijos dizaineriams ir žurnalų fotosesijoms. Dinamiška asmenybė pasirodė keliuose mados žurnaluose ir šou. Galingas patrauklumas ir žvalus stilius daro jį geidžiamiausiu modeliu.

14. Pratik Baid:

Pratikas Baidas

Prateekas Baidas kilęs iš Indijos Radžastano valstijos. Nors jis baigė inžinieriaus laipsnį, Prateekas visada domėjosi mada ir modeliavimu. Jo karjera prasidėjo po to, kai jis laimėjo „Glam“ piktogramų konkursą 2015 m. Po konkurso jis pradėjo savo karjerą televizijos laidose, o vėliau netgi pastatė koją modeliavimui. Vėliau Prateekas pelnė keletą apdovanojimų, įskaitant „Mister Global“, geriausio modelio apdovanojimą ir „Mr. India by Rubaru“. Jam 30 metų.

15. Taheris Ali:

Taheris Ali

26-erių Taher Ali jau išgarsėjo būdamas jaunas ir dirbo su aukščiausio lygio dizaineriais, tokiais kaip TarunTahilani, Varun Bahl ir kt. Taheris garsėja savo švaria ir vyriška macho grubia išvaizda, tvirta asmenybe ir kūno struktūra. Jis dirba gyvenimo būdo ir mados prekių ženkluose, įskaitant „Levi’s“ ir „Sony“. Tačiau jis yra jauna kylanti žvaigždė modelių pramonėje ir dar turi daug nuveikti.

16. Himanshu Bhatti:

Himanshu Bhatti

Himanshu Bhatti yra jaunas Indijos vyrų modelis, kuris per labai trumpą laiką jau pakyla savo karjeroje. Himanshu dirbo su dizaineriais ir modelių industrija ir pirmiausia dirba fotosesijoms ir pasivaikščiojimams perone, madų šou. Jis taip pat pasirodė žurnale „Vogue“. Himanshu džiaugiasi savo išvaizda su nusiteikimu, karštu stiliumi ir tvirtos išvaizdos jausmu. Jo žavi asmenybė ir nepakartojamas stiliaus pojūtis išskiria jį iš bendraamžių.

17. Sahil Shroff:

Sahil Shroff

Sahil Shroff yra Australijos NRI iš Sindhi šaknų. Jo modelio karjera išgarsėjo, kai Sahil pasirodė dizaineriui, tokiam kaip Manish Malhotra, ir netgi dirbo su tokiais prekės ženklais kaip „Cadbury’s“ ir „Tata Indica“. „Sahil“ yra kūno rengybos keistuolis ir išlaiko tobulą sporto salės atspalvio kūną su abs. Jo vyriška išvaizda, ikoniška išvaizda ir stilius, patinka daugeliui dizainerių. „Sahil“ dabar yra užimtas modelis, turintis keletą projektų fotosesijose su gyvenimo būdu ir dizainerių prekės ženklais.

18. Manu Bora:

Manu Bora

Manu Bora yra artėjantis Indijos modelis, pastarosiomis dienomis populiarus dėl neapdorotų ir drąsių ūglių su dizaineriais. Ar žinote, kad Manu yra ne tik modelis, bet ir baigė ortopedijos chirurgo kursą? Kad ir kaip esame šokiruoti, žavimės ir jo protingumu. Iš šio modelio kilęs dvigubas ir karštos išvaizdos, ir intelekto paketas. Jis dirbo su keliomis modeliavimo kampanijomis ir filmavimais, tokiais kaip Sabyasachi ir Leconet Hemant.

19. Milind Soman:

Milind Soman

Visi žinome šį stilingą ir garsų veidą. Kaip sakoma, amžius yra tik skaičius! Tai visiškai tinka mūsų aktoriui ir modeliui Milind Soman. Milindas atrodo tik jaunesnis, kai sensta, o jo modelio karjera kasmet kyla į šlovę. Jis taip pat yra pirmasis Indijos vyrų supermodelis kelis dešimtmečius ir vis dar dirba su keliais gyvenimo būdo prekės ženklais ir kampanijomis. Milindas yra kūno rengybos keistuolis ir iki šiol ekspertas. Jis yra vienas populiariausių ir garsiausių Indijos vyrų modelių.

20. Asifas Azimas:

Asifas Azimas

Asifas Azimas! Jis kilęs iš Bangladešo ir pasirodė keliuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose žurnaluose bei filmavosi. Asifas dažniausiai yra populiarus „Vogue“ pasirinkimas Indijoje ir Vokietijoje. Jis daugiausia dirba su mados dizaineriais ir pasirodo keliuose šou, filmavimuose ir pasivaikščiojimuose. Kaip jums patinka šis gražus ir karštas stilingas Indijos vyrų modelis?

Tikimės, kad jums patiko tyrinėti ir patikrinti naujausius ir populiariausius Indijos vyrų modelius. Šie vyriški modeliai yra gana žinomi ir vis labiau populiarėja dėl savo karšto ir veržlaus išvaizdos, neapdoroto patrauklumo ir vyriško stiliaus. Kaip tau jie patinka? Pasakykite mums ir savo mintis!