Turtingiausi vyrai! Ar galite paaiškinti, kas yra turtingiausių pasaulio vyrų sąraše? Nesijaudink! Pasaulyje yra daugybė vyrų, kurie stato didžiulį kiekį ir gali įtraukti savo vardus į turtingiausių pasaulio vyrų katalogą. Turtingiausių žmonių sąrašas yra toks ilgas; Šiame straipsnyje apžvelgiame 25 turtingiausių pasaulio vyrų topus.

Pasaulio palaima, keli iš šio sąrašo pasirašė pažadą iš tikrųjų prisidėti prie žmonijos didžiosios dalies. Milijardierių katalogas niekada nebuvo toks ilgas, o dabar yra 1210 jų, išsibarsčiusių pasaulio regione.

Turtingiausias žmogus pasaulyje:

1) sąskaitos vartai:

turtingiausias zmogus pasaulyje

Turėdamas 77,1 milijardo dolerių grynąją vertę, Billas Gatesas 2014 metais užima turtingiausio pasaulio žmogaus poziciją. Gatesas yra žinomas Amerikos akcininkas, išradėjas, programuotojas ir filantropas. Jis įkūrė „Microsoft“, taip pat užėmė korporacijos generalinio direktoriaus, pirmininko ir vyriausiojo programinės įrangos dizainerio pareigas anksčiau nei išėjo į pensiją. Jis yra labiausiai žinoma klestėjimo ir filantropijos piktograma pasaulyje. Savo labdaros organizacijos lėšomis sveikatos priežiūros tikslais jis paaukoja papildomai daugiau nei 26 mlrd.

2. Sheldonas Adelsonas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 2

Savo grynąja verte 70,9 mlrd. JAV dolerių jis taip pat yra vienas turtingiausių žmonių pasaulyje. Sheldonas Adelsonas yra ambasadorius, iš tikrųjų „Las Vegas Sands Corporation“ vadovas. Jo gana tiksli grynoji vertė yra 70 mlrd. Jis yra Izraelio laikraščio, pavadinto „Israel HaYom“, ir įvairių nepanašių labdaros organizacijų savininkas, taip pat mėgsta panaudoti savo didžiulį kiekį gerovei ir ne tik žmonių gerovei. Adelsono fondas „Birthright Israel“ paaukojo daugiau nei 140 mln.

3. Warrenas Buffettas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 3

Warreno Buffeto grynoji vertė yra 63,3 mlrd. JAV dolerių, todėl ji patenka į turtingiausių pasaulio žmonių sąrašą. Warrenas Buffettas yra neabejotinai labiausiai žinomas turtingiausias pasaulio žmogus ir buvęs žavingasis savo patikimais ekonominiais investavimais ir pasiūlymais. Warrenas Buffettas yra amerikiečių tarptautinės korporacijos turto bendrovės „Berkshire Hathaway“, esančios už Omaha, Nebraska, pirmininkas, generalinis direktorius ir pagrindinis akcininkas, be to, pažadėjo paaukoti 99 proc..

4. Jimas Waltonas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 4

Jis taip pat įtrauktas į turtingiausių pasaulio vyrų sąrašą, kurio grynoji vertė yra 65,2 mlrd. Jimas Waltonas yra „Wal-Mart“ kūrėjas, didžiausias pasaulio pardavėjas. Būdamas „Arvest Bank“ generalinis direktorius ir pirmininkas, jis puikiai siūlo savo paslaugas strateginio planavimo ir finansų komitetuose. Jis turi beveik 12,6% „Wal-Mart“ akcijų. Jis taip pat yra vietinio „Bentonville“ laikraščio „Benton Country Daily Record“ savininkas.

5. Carlosas Slim Helu:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 5

Kaip „Telecom“ magnatas jis turi 53,5 milijardo dolerių, kurie padeda patekti į turtingiausių pasaulio žmonių katalogą. Jis yra tas, kuris 1990 m. Pasala privatizavo Meksikos nacionalinę telefono kompaniją. Pastaruoju metu jis gavo autoritarinę paramą, kad sujungtų savo fiksuotojo ryšio turtą su „American Movil“, pirmaujančia Lotynų Amerikos mobiliųjų telefonų kompanija..

6. Davidas Kochas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 6

Jis turi 40,1 milijardo dolerių turto, o jo turto šaltinis yra iš „Koch Industries“, nes jis yra vienas iš dviejų amerikiečių verslininkų, valdančių „Koch Industries“, antrąją pagrindinę privačią korporaciją JAV. Jis yra energingas žmogus, kuris kartu su „Koch Industries“ administraciniu viceprezidentu yra susijęs su įvairiais verslais, politiniais įvykiais ir filantropiniais užsiėmimais, be to, yra chemijos inžinierius. Jis taip pat laikomas turtingiausiu Niujorko žmogumi, nes jaučia meilę menui ir dažnai aukoja Linkolno centrui bei Amerikos gamtos istorijos muziejui.

7. Amancio Ortega:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 7

Jis yra dar vienas turtingiausias žmogus pasaulyje, turintis 63,8 mlrd. JAV dolerių grynąją vertę dėl Ispanijos verslininko ir jo pasiekimų mažmeninės prekybos srityje. Jis yra iš turtingiausios šeimos aplinkos, todėl yra turtingiausias Ispanijos vyras su buvusia žmona, kuri yra turtingiausia valstijos ponia, laukianti jos mirties. Jis yra garsios Ispanijos drabužių kompanijos „Inditex“ mados grupės, kurios būstinė yra Arteixo, Ispanijoje, kūrėja. Galbūt jo populiariausia serija yra „Zara“ drabužių ir aksesuarų parduotuvės.

8. Charlesas Kochas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 8

Kitas vyras, vadovaujantis „Koch Industries“, Charlesas Kochas sieja savo brolį, skirtą turtingiausiam žmogui pasaulyje, kurio vertė iš viso yra 40 mlrd. Charlesas taip pat yra įgaliotasis „Koch Industries“ generalinis direktorius ir mėgsta geranoriškas organizacijas, pvz., Humaniškų studijų institutą, Džordžo Masono universiteto „Mercatus“ centrą ir Cato institutą..

9. Larry Ellisonas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje9

Jis taip pat yra vienas iš turtingiausių pasaulio žmonių sąrašo, nes jo grynoji vertė yra 80,3 mlrd. Larry Ellisonas yra technologijų verslo malonumas Amerikoje. Jis yra gerai žinomos Amerikos bendrovės „Oracle“ generalinis direktorius. Ši kompanija išsiskiria iš Kalifornijos, kuri daugiausia dėmesio skiria kompiuterių aparatinės įrangos sistemoms. „Ellison“ taip pat turi didelių akcijų tokiose įmonėse kaip „Salesforce“, „Quark Biotechnology“, „Astex Pharmaceuticals“ ir „NetSuite“ ir kt..

10. Stefanas Perssonas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 10

Stefenas Perssonas pateko į turtingiausių pasaulio žmonių, kurių grynoji vertė siekia 90 milijardų dolerių, sąrašą. Perssonas yra žinomas švedų verslininkas, gimęs 1947 m. Stefanas yra pergalingas ir sudėtingas H investuotojas&M, svarbiausia mados kompanija. Stefenas turi apie 90 mlrd.

11. Mukeshas Ambani:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 11

Mukeshas Ambani yra kilęs iš Indijos, turintis 29 milijardų dolerių vertę, taip pat įtrauktas į turtingiausių pasaulio vyrų sąrašą. Jo turto šaltinis yra naftos chemija, dujos ir nafta. Pasaulinis tikslas: jo „Reliance“ pramonė, anksčiau buvusi brangiausia Indijos kompanija, tik siūlo 2 milijardus dolerių už 65% rizikos kapitalo Kanados naftos smėlio aprangos „Value Creations“. Vėlyvas Dhirubhai Ambani, jo tėvas įsteigė „Reliance“ ir subūrė ją į didžiulę korporaciją.

12. Eike Batista:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 12

Jis yra kilęs iš Brazilijos ir, gavęs kasybą, nafta kaip turto šaltinis uždirba 27 milijardus dolerių ir, be to, gali būti turtingiausias žmogus pasaulyje. Didžiausias šių metų pelnas į savo privatų balansą įtraukė 19,5 mlrd. Gerbiamo buvusio Brazilijos kasybos ministro vaikas, užimantis kėdę virš kasybos milžinės kompanijos „Companhia Vale do Rio Doce“, kartu su kasyba pradeda aukso sandorį.

13. Ingvaras Kampradas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje13

Ingvaras yra IKEA organizatorius. Turėdamas 49,1 milijardo dolerių vertę, jis taip pat yra turtingiausių pasaulio žmonių sąraše. Dabar jo amžius yra 87 metai su Švedijos piliečiu ir vienu turtingiausių Švedijos žmonių. Ingvaras pirmą kartą įtrauktas į 25 turtingiausių pasaulio vyrų sąrašą. Anksčiau praėjusį mėnesį jis, kaip pirmaujantis pasaulio baldų pardavėjas, IKEA paliko pirmininku pareigas, kad užleistų vietą savo jauniausiam vaikui. Manoma, kad jis yra geriausias pelnininkas, nes jo asociacija uždirbo daugiau pajamų, o taip pat ir grynojo pelno iš įvairių pusių įvairaus pasitikėjimo ir fondų..

14. Lakshmi Mittal:

Turtingiausias žmogus pasaulyje14

Jis yra turtingiausias Londono okupantas, prižiūrintis Arcelorą Mittalį, kuris yra pirmaujantis pasaulio plieno gamintojas, kurio grynoji vertė yra 28,7 milijardo dolerių ir jis iš esmės yra kilęs iš Indijos. Grynosios pajamos 2009 m. Sumažėjo 75%. Jis sumažino darbo užmokestį 12%, tačiau pagerėjęs požiūris pastaruosius metus padidino 1/3. Jis nori vystytis savo gimtojoje Indijoje, taip pat nori kartu su Orissa jungti plieno gamyklas Jharkhande, tačiau nepripažino vyriausybės leidimo.

15. Bennett S. LeBow:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 15

2010 m. Jis paaukojo 49 milijonus dolerių Drexelio universitetui, todėl jis pateko į turtingiausių pasaulio vyrų sąrašą, nors jo grynoji vertė nėra žinoma. Bennett S. LeBow yra „Borders“ ir „Vector Group“, cigarečių gamintojų turto korporacijos, generalinis direktorius ir pirmininkas. Jis baigia „Drexel“ studijas ir universiteto verslo mokykloje nurodo savo vardą.

16. Lawrence’as Ellisonas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje16

Jo grynoji vertė yra 28 milijardai dolerių, jis taip pat yra turtingiausių pasaulio žmonių kataloge. „Oracle“, JAV „Oracle“ įkūrėjo sėkmė skrenda toliau; Per pastaruosius 12 mėnesių akcijos padidėjo 70%. Duomenų bazės monstras per pastaruosius penkerius metus nupirko 57 įmones. Baigęs 7,4 mlrd. JAV dolerių „Sun Microsystems“ perėmimą, įsigykite „BEA Systems“ už 8,5 mlrd. Jis studijavo Čikagos universitete, bet nebaigė. Jis inicijavo „Oracle“ 1977 m. Ir paskelbia datą, ankstesnę nei „Microsoft“ 1986 m.

17. Bernardas Arnaultas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 17

Jis priklauso Prancūzijai, kurios grynoji vertė yra 27,5 milijardo dolerių, ir kitiems turtingiausiems žmonėms pasaulyje. Jo pajamų šaltinis yra prabangos prekės, Prancūzija. „Bling“ atvirkščiai – mados simbolis užima turtingiausio europiečio titulą, o jo prabangos prekių komplektas – LVMH – „Louis Vuitton“ kūrėjas, „Moet“ & Chandonas, kuris teka 57%. LVMH didėja kaip brangus pelningas Šanchajaus turtas „L’Avenue Shanghai“, pasitelkiant Makao milijardierių Stanley Ho.

18. T. Denny Sanfordas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje18

T. Denny Sanfordas įtrauktas į turtingiausių pasaulio vyrų 25-uką, nes paaukoja 162,5 mln. Dolerių Sanfordo-Burnhamo medicinos tyrimų institutui, Sanfordo sveikatos fondui kartu su Floridos vaikų ligonine. Remiantis šaltiniais, jo grynoji vertė yra apie 600 milijonų dolerių (per „The Daily“). Jis yra garsus humanitaras ir Jungtinės nacionalinės korporacijos, kuri yra ne kas kita, kaip bankinė prekyba Pietų Dakotoje, pirmininkas. Dabartinė Sanfordo dovana jo labdarai yra įsteigti nacionalinį institutą, kuris tirtų ne tik krūties vėžio gydymą.

19. Lee ir Jane Seidman:

Lee ir Jane Seidman

Jo grynoji vertė nėra žinoma, tačiau jis prisideda prie 42 milijonų dolerių Klivlando universitetinėms ligoninėms. Lee ir Jane Seidman yra „Motorcars Group“, kuri yra įsikūrusi Klyvlende, automobilių prekybos salėje, pradininkė ir pirmininkė. Jis žada 90% savo gerovės paaukoti iki metų pabaigos.

20. Markas Zuckerbergas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 20

Markas Zuckerbergas „Startup“ paaukotas 100 mln. Jis yra amerikiečių technologijų pramonininkas, kurio grynoji vertė siekia 33,3 milijardo dolerių. Marko Zuckerbergo atlyginimas yra 1 USD per metus. Kaip žinote, Zuckerbergas yra „Facebook“ įkūrėjas, kuris padarė didžiulį indėlį į savo asmeninę organizaciją, kuri remia mokymo programas, kurios yra naudingos Niuarko mokyklos programai, o visa suma bus apdovanota daugiau nei 5 metus.

21. Tomas & Raymondas Kwokas & šeima:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 21

Jų grynoji vertė yra 20 milijardų dolerių, todėl jie patenka į 25 turtingiausių pasaulio vyrų sąrašą. Atokiau nuo visų šeimyninių nesąmonių broliai Kwok yra treti turtingiausi piliečiai Didžiosios Kinijos skyriuje. Vėliau, kai vyriausiasis brolis buvo pagrobtas 1997 m., Todėl jis buvo laisvas, jis žlugo, nes nekilnojamojo turto versle išsiuntė Thomasą ir Raymondą, atsakingus už.

22. Vladimiras Lisinas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 22

Jis yra anoteris, įtrauktas į 25 turtingiausių pasaulio vyrų sąrašą. Jo grynoji vertė yra 24 milijardai dolerių. Be to, jis tęsia savo gyvenimą dirbdamas anglių kasyklose, šiuo metu yra turtingiausias žmogus Rusijoje, vadovaujantis didžiuliam pramonės konglomeratui „Novolipetsk Steel“..

23. Karlas Albrechtas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje23

Jis kilęs iš Vokietijos, jo grynoji vertė siekia 23,5 milijardo dolerių. Jis yra nuolaidų prekybos centrų milžino „Aldi Sud“ savininkas, vienas iš Vokietijos ir Europoje pirmaujančių maisto prekių parduotuvių. Turėkite 1000 atsargų JAV kryžminėse 29 valstijose. Numatomi pardavimai yra apie 37 mlrd. Jis turi strategiją šiais metais pradėti Niujorko parduotuvę.

24. Princas Alwaleedas Bin Talalas Alsaudas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 24

Jo grynoji vertė yra 19,6 milijardo dolerių, todėl jis yra šiame sąraše. Dėl didžiausio „Citigroup“ personažų taupymo, „Alwaleed“ niekada nebuvo vienas, kad atsiimtų. Vis dėlto dabar, kai dėl politinių sukilimų arabų pasaulis skersai iššaukė daugybę lyderių ir visuomenės veikėjų, kurie pradėjo traukti dėmesį, „Alwaleed“ skatina savo atsargas ir skaičiuoja sparčiausiai pasaulyje aukščiausią statybą.

25. Li Ka-shingas:

Turtingiausias žmogus pasaulyje 25

Jis padengia grynąją vertę beveik apie 26 milijardus dolerių. Jis nesėkmingas vidurinėje mokykloje iš Honkongo ir šiandien yra pagrindinė sveikatos priežiūros specialistė, be grožio prekybininko pasaulyje. Panašiai ir daugelis kitų šiame kataloge esančių asmenų jis pažadėjo labdarai perduoti didelę savo turto dalį.