Šešių pakuočių abs! 6 pakuočių tendencija mados pasaulyje egzistuoja labai ilgai ir vis tiek atlaikė laiko išbandymą. Mes dažnai stebėjome, kaip mūsų mėgstamos įžymybės be vargo puikuojasi šešių pakuočių pilvaplėvėmis, ir mes, gerbėjai, sekame šiuos karštus įvaizdžius dieną ir naktį. Ir atspėk – mes vis dar negalime jų įveikti! Šios karštos vyriškos išvaizdos iš tiesų yra mados miestelio kalbos apie praėjusį dešimtmetį ir vėliau, ir šiandien mes matome ne tik savo aktorius vyrus, bet ir kitas sporto ir verslo įžymybes, besipuikuojančias ir besistengiančias abs.

Indijos įžymybių vyrų šešių pakuočių korpusas

Kaip ir jūs, mes taip pat mėgstame 6 pakuočių abs tendenciją. Taigi, mes nusprendėme, kodėl gi nepasilepinus mūsų akimis šiais karštais ir šėlstančiais žvilgsniais?

40 populiariausių Indijos įžymybių vyrų su 6 pakuočių kūno nuotraukomis 2021 m.

Mes surinkome savo mėgstamiausius ir visų laikų populiariausias 6 pakuočių pilvo kūno formas, kurių negalite praleisti! Nors visi žinome apie garsią šešių pakuočių abs tendenciją ir mus supančias asmenybes, ši išvaizda niekada neišeina iš stiliaus ar tendencijos. Štai kodėl!

Mūsų mėgstamiausi šešių pakuočių abs Bolivude:

Na, šešių ar šešių pakuočių kūno abs atrodo galutinis tikslas ar paskirtis kiekvienam aktoriui. Kiekviena vyriškos lyties garsenybė linkusi priimti šią tendenciją ir atrodo nuo seniausių laikų mėgstamiausių iki naujų žvaigždžių. Todėl dauguma mūsų aktorių turi šiuos abs.

Be jokios abejonės, jie taip pat atrodo labai karšti ir žvarbūs. Be marškinių tendencija, be abejo, taip išgarsėjo, dabar jūs taip pat suprantate, kodėl! Čia yra keletas garsiausių šešių vyrų vyrų įžymybių Bolivude su abs. Karšta išvaizda, kaip visada, yra malonumas gerbėjų akims!

Šie Bolivudo aktoriai gana prikalė šešių pakuočių tendenciją.

1. Shah Rukh Khan Six Pack Abs-

Shah Rukh Khan Six Pack Abs

2. Hrithik Roshan Six Pack Abs-

Hrithik Roshan šešių pakuočių abs

3. Salman Khan Six Pack Abs-

Salman Khan Six Pack Abs

4. Ranveer Singh Six Pack Abs-

„Ranveer Singh“ šešių pakuočių abs

5. Shahid Kapoor Six Pack Abs-

Shahid Kapoor šešių pakuočių abs

6. Ayushmann Khurana Six Pack Abs-

Ayushmann Khurana šešių pakuočių abs

7. „Tiger Shroff Six Pack Abs“-

„Tiger Shroff“ šešių pakuočių abs

„Tollywood Six Pack Body“ ir „Abs Special“:

O kaip šiais laikais populiari Tolivudo tendencija? Šiais laikais matome net telugų kino industriją, kuri puikuojasi turtinga pilvo išvaizda ir kūnu. Mūsų Tolivudo aktorių ir vyrų įžymybių vyriški šešių pakuočių abs yra tikrai karšti ir populiarūs. Nors šešių įžymybių sąrašas niekada nesibaigia, mes taip pat turime naujų įrašų.

Čia yra mūsų mėgstamiausia telugų kino pramonės aktorių išvaizda. Geriausią išvaizdą ir tonizuotą kūną puikuojasi visi, ir atrodo, kad tarptautinė tendencija pasiekė Tolivudą. Ką manote apie šiuos telugų herojų šešių pakuočių stilių??

1. Sudheer Babu Six Pack-

Sudheer Babu Six Pack

2. Ram Charan Six Pack-

Ram Charan Six Pack

3. „Jr NTR Six Pack“-

Jr Ntr Six Pack

4. Sundeep Kishan Six Pack-

„Sundeep Kishan Six Pack“

5. Kartikeya Six Pack-

Kartikeya Six Pack

6. Naga Shaurya Six Pack-

„Naga Shaurya Six Pack“

„Kollywood Actors Six Pack“:

Dabar nesistebėkite. Kaip ir Indijos aktoriai ir Tolivudo aktoriai, mes netgi turime populiarius Kolivudo aktorius su karšta šešių pakuočių išvaizda. Atrodo, kad dauguma komercinių kino aktorių pritaria šiai tendencijai ir taip pat puikiai juos nešioja. Nuo patyrusių aktorių, tokių kaip Suriya ir Ajith, iki naujų įrašų ir jaunesnių, tamilų herojus ir aktoriaus šešių pakuočių išvaizda yra karšta ir tobula.

Štai keletas populiarių nuomonių, mėgstamų tamilų aktorių 6 pakuotės.

1. Surija 6 pakuotė-

Suriya 6 pakuotė

2. Soori Muthuchamy 6 pakuotė-

Soori Muthuchamy 6 pakuotė

3. Vikram 6 pak-Vikram 6 pakuotė

4. Vishnu Vishal 6 pakuotė-

Vishnu Vishal 6 pakuotė

5. „Dhanush 6 Pack“-

Dhanush 6 pakuotė

6. Arun Vijay 6 pakuotė-

Arun Vijay 6 pakuotė

„Sandal Wood Six Pack Abs“ išvaizda ir kūnas:

Dabar mes turime regioninę Kanados kino industriją. „Sandalwood“ ar „Kannadiga“ filmai, kaip jie vadina, taip pat turi naujausią ir geriausią iš šešių aktorių abs išvaizdų ir stilių. Turime net populiariausių ir garsiausių Arjun Sarja 6 pakuočių lygoje. Ar gali tuo patikėti! Be jo, į šią sritį pateko ir kai kurie jaunesni aktoriai.

Nekantraujame parodyti jums jų naujausią karštą ir žvarbią madingą išvaizdą. Būsite sužavėti!

1. Arjun Sarja-

Arjun Sarja 6 pakuotė

2. Puneeth Rajkumar-

Puneeth Rajkumar 6 Pack Abs

3. Dunija Vijay-

Duniya Vijay 6 pakuočių abs

4. Chetan Chandra-

Chetan Chandra 6 pakuočių abs

„Mollywood“ aktoriai „Six Pack Abs“:

Filmai iš Keralos valstijos dažnai vertinami kaip vieni iš protingiausių ir prasmingiausių, kuriuose yra meno ir visuomenės rūpesčių. Bet jūs nepatikėsite ir komercinių elementų stiliais juose! Mes taip pat turime „Mollywood“ aktorius šešių pakuočių korpuse. Šie herojai puikiai neša toną ir kūną, ir mes džiaugiamės kaip jūs.

Nuo populiarių Dulquer Salman ir Prithviraj iki masinių didvyrių ir naujokų, mes turime skirtingą išvaizdą. Patikrinkite ir juos!

1. Prithviraj Six Pack korpusas-

Prithviraj šešių pakuočių korpusas

2. „Riyaz Khan Six Pack Body“-

Riyaz Khan Abs

3. Unni Mukundan Six Pack Body-

Unni Mukundan šešių pakuočių korpusas

4. Rajeev Pillai Six Pack kėbulas-

„Rajeev Pillai Six Pack“ korpusas

Sporto įžymybės ir asmenybės „Six Pack Abs“:

Jei manote, kad šešių pakuočių stiliai ir mados išvaizda apsiriboja pačiais kino pramonės aktoriais ir įžymybėmis, klystate! Ar žinote, kad net Indijos sporto asmenybės pradėjo išbandyti šią tendenciją? Ir jie taip pat visiškai prikausto juos tinkamu tonu.

Nuo pat kapitono Virato Kohli iki kitų populiarių vyrų Hardiko ir Rahulo, visos mūsų įžymybės šioje srityje taip pat išbandė 6 pakuočių korpusą. Galite patys pamatyti nuotraukas ir nuspręsti, kas teisingai prikalė.

1. Jasprit Bumrah-

Jasprit Bumrah 6 pakuotė

2. Hardikas-

„Hardik Pandya“ su 6 pakuotėmis

3. Viratas Kohli-

Virat Kohli 6 pakuotė

4. Deepakas Chaharas-

Deepak Chahar 6 pakuotė

5. Navdeep Saini-

„Navdeep Saini 6“ pakuotė

Televizijos įžymybės šešiose pakuotėse:

Sidabrinio ekrano herojai ir aktoriai taip pat pradėjo sekti šešių pakuočių tendenciją. Žinoma, mados pasaulis visur vienodas; Tendencija pasiekia visas vietas, nepriklausomai nuo srities, o mažo ekrano įžymybės ir vyrai aktoriai stilizuoja puikiai.

Populiarūs televizijos numylėtiniai Gauthamas Rode ir Jay Bhanushali, taip pat naujokai ir pradedantys menininkai, visi jie pateko į tendenciją.

1. Eijazas chanas-

„Eijaz Khan Hot Six Pack“

2. Gauthamas Rode-

„Gautham Rode Hot Six Pack“

3. Karanas Wahi-

„Karan Wahi Hot Six Pack“

4. Mohit Raina-

Mohit Raina Hot Six Pack

5. Mrunal Jain-

„Mrunal Jain Hot Six Pack“

6. Terrence Lewis-

Terrence Lewis Hot Six Pack

7. Ruslanas Mumtazas-

Ruslan Mumtaz Hot Six Pack

Šešių pakuočių abs ir įžymybių išvaizda! 6 vienetų korpusas neapsiriboja aktoriais ar įžymybėmis tik vienoje srityje, bet dabar yra tarsi ugnis visuose regionuose ir srityse. Žinoma, kodėl gi ne! Šešių pakuočių kėbulas iš tikrųjų tapo pagrindiniu svajonės ir tikslo tikslu, kurį gali pasiekti daugelis. Tikimės, kad jums patiko tyrinėti ir pažvelgti į naujausias mūsų mėgstamų įžymybių ir aktorių pilvo raumenų tendencijas. Kieno abs kūnas yra tavo mėgstamiausias? Pasakykite mums savo mintis; mums patinka išgirsti jus!