Atrodo, kad Bolivudo aktorė Shilpa Shetty nuo tada, kai laimėjo JK televizijos laidoje „Celebrity Big Brother 5“, patyrė stebuklingą transformaciją. Tiems iš jūsų įdomu, kaip ši kažkada gausi aktorė tapo viena iš labiausiai savimi pasitikinčių ir madingiausių Bolivudo aktorių Divos, mes atskleidžiame jums paslaptis, slypinčias už jos aiškiai apibrėžtų bruožų, nepriekaištingos odos, žvilgančių plaukų ir smėlio laikrodžio figūros.

„Shilpa Shetty“ grožio patarimai ir kūno rengybos paslaptys

„Shilpa Shetty“ asmeniniai grožio patarimai ir dietos planai:

1. „Shilpa Shetty“ grožio patarimai ir paslaptys:

Shilpa Shetty, kaip daugelis iš mūsų žino, gimė ne graži. Turėdama išpuoselėtą kūną, per didelę nosį, storą krūminių plaukų ir antakių šluostę ir makiažą, kuris ankstesniais laikais buvo per garsus, ji negalėjo turėti šansų. Suvokimas jai išaušo, o po to atėjo lėti ir pastovūs pokyčiai bėgant metams, kurie ją pavertė žvaigždėmis. Dukart atliktas nosies darbas sukėlė esminį įvaizdžio pasikeitimą aktorei, kuri iš tikrųjų neslėpė to.

„Shilpa Shetty“ grožio patarimai ir paslaptys

Visa kita sekė pavyzdžiu ir turėdama didžiulę valią bei ryžtą atrodyti ir jaustis gražiai, pietinė gražuolė iš negražaus ančiuko virto gražia gulbe.

2. „Shilpa Shetty“ odos priežiūros patarimai:

„Shilpa Shetty“ odos priežiūros patarimai

„Shilpa Shetty“ paprastai nenaudoja muilo. Vietoj to ji ryte nuplauna veidą šiltu, paskui šaltu vandeniu, o po to – drėkinamuoju kremu ir paakių kremu. Nereikia miegoti makiažo metu, o naktį ji valo veidą naminiu Džonsono kūdikių aliejaus, alyvuogių aliejaus ir biologinio aliejaus mišiniu, kurį įmasažuoja į veidą ir nušluosto vata arba karštu veido rankšluosčiu..

Be to, ji geria apie 10 stiklinių šilto vandens, kad oda būtų švari ir hidratuota. Shilpa Shetty laikosi mantros „mažiau yra daugiau“ ir niekada nepersistengia su kosmetika ir kitais odos gaminiais. Ji yra prisipažinusi SPA narkomanė ir reguliariai atlieka giliųjų audinių masažą.

3. Akių priežiūros ir makiažo patarimai:

Akių priežiūros ir makiažo patarimai

Smulkiai išlenkti Shilpa Shetty antakiai yra dar vienas iš jos save apibūdinančių bruožų. Ji pataria užsukti akis į saloną, kad būtų išvengta augančių plaukų. Ji taip pat mėgsta naudoti blakstienų rietiklį, kuris, jos manymu, geriau apibrėžia akis nei tie tušo sluoksniai. Vienas iš jos paslapčių patarimų-išlaikyti subtilius lūpų dažus, jei norite, kad jūsų akys išsiskirtų arba atvirkščiai, ir eiti su netikromis blakstienomis, kad pagyvintumėte savo nakties išvaizdą.

4. „Shilpa Shetty“ plaukų priežiūros patarimai:

„Shilpa Shetty“ plaukų priežiūros patarimai

Shilpa Shetty išlaiko savo būdingus storus, krūminius plaukus natūraliai tiesius ir žvilgančius, džiovindama juos plaukų džiovintuvu, o ne naudodamasi plaukų tiesintuvais ir karšto stiliaus gaminiais. Ji taip pat reguliariai keičia šampūną ir plauna plaukus kas antrą dieną, kad plaukai nebūtų pašalinti natūralių aliejų.

Jos rekomendacija naudoti kondicionierių iš „L’Oreal Kerastase“ asortimento, kuris tikrai daro stebuklus.

5. Shilpa Shetty dietos planas ir treniruotės:

Shilpa Shetty liekna ir menka figūra nuėjo toli nuo tvirto rėmo, koks jis buvo kadaise. Jos atsidavimas joga yra iš dalies pagrindinė priežastis, dėl kurios ji buvo dėmesio centre, nes ji turi vieną karščiausių kūnų Bolivude. Kitos jos kūno rengybos treniruotės apima lengvą bėgimą ant bėgimo takelio, lengvų hantelių pakėlimą rankoms tonizuoti ir didesnio apibrėžimo naudojimą ant kojų.

Shilpa Shetty dietos planas ir treniruotės

Kalbant apie dietą, vaiko mama griežtai prieštarauja tam, kad pirmenybę teiktų protingai valgymui tinkamomis proporcijomis. Ji niekada neužkandžiauja tarp valgymų, bet suranda pusiausvyrą tarp to, ką valgo. Jei dieną ji daug valgo, vakarienės metu ji būna šviesi. Ji mėgsta gerti žaliąją arbatą ir laikosi atokiau nuo gazuotų ir saldžių gėrimų.

Siekdama dar labiau padėti sveikai maitintis, ji nevalgo po 20 val. Ir užtikrina, kad paskutinis valgis būtų suvartotas likus mažiausiai trims valandoms iki miego, kad kūnas galėtų išeikvoti kalorijas.